HLS system Sp. z o.o.

Opinie o HLS system Sp. z o.o.

Patryk

Witam jestem ciekaw opini w sprawie pracy w HLS SYSTEM . Na jakie zarobki można liczyc i warunki pracy jako slusarz spawacz z kilkoma uprawnieniami i doświadczeniem ? Proszę o opinię pracowników bo akurat jest zapotrzebowanie :)

Szymon
@Patryk

Jakie masz konkretnie uprawniania? Mig/mag czy tig? A z tym doświadczeniem to ile lat?

@Szymon

Mig, mag, tig, slusarz , wózki widłowe, żuraw z poziomu zero prawojazdy B , obecnie robię szkole ( technik spawalnictwa ) Doświadczenie około 5 lat w tym spawanie konstrukcji i spawanie ciśnieniowe piecy

@Szymon

Posiadam około 5/6 lat doświadczenia w spawaniu konstrukcji, spawaniu ciśnieniowo piecy CO itp Uprawnienia na wózki widłowe i żurawie stacjonarne prawojazdy kategorii B Metody spawania ,mig, mag, tig Posiadam ukonczona szkole jako slusarza i obecnie uczęszczam zaocznie do szkoły (technik spawalnictwa ) po której będę zaczynał kurs palnikowego

Ciekawy
@Szymon

Trzeba mieć duże doświadczenie?

Mario

Na jakie zarobki może liczyc kierowca wywrotki?

@Mario

Witam. Zapraszamy na rozmowę o pracę, wtedy omówimy wszystkie szczegóły dot. zasad potencjalnej współpracy. W razie zainteresowania proszę o kontakt z kierownikiem transportu lub biurem. Pozdrawiamy serdecznie

PRACOWNIK

Pracuję w HLS już kilka lat. Przed pracą w tej firmie pracowałem w innej... Robię sobie bilans zysków i strat po 15 latach pracy.... Uważam że wiele nauczyłem się w HLS. Zobaczyłem co to znaczy praca, terminowość, stabilność, dążenie do doskonałości. Oczywiście zawsze można szukać "dziury w całym", ale HLS jest świetną trampoliną do kolejnych sukcesów w karierze zawodowej. Na dystansie tych kilku lat mam wiele uznania dla prezesa za zaufanie, którym mnie obdarzył, możliwość samorealizacji, możliwość rozwoju, za stworzenie atmosfery, w której chce się pracować. Jest naprawdę dobrze i za to dzięki. Wierzę, że jeszcze lepsze przed nami!

@PRACOWNIK

Nieprawda

Alicja

A jaka jest prawda w takim razie?

PRACOWNIK
@Alicja

PRAWDĄ jest, że jako FIRMA idziemy w dobrym kierunku, ale nie wszystkim i nie zawsze jest to na rękę...zawsze można "szukać dziury w całym" ale lepiej mówić jak jest!A jest dobrze, a wierzę, że będzie jeszcze lepiej!

Kierowca
@PRACOWNIK

Chyba sami wystawiacie te opinie

@Kierowca

Witam. Drogi Panie KIEROWCO, proszę nie opowiadać nieprawdy...Opinie co do których ma Pan wątpliwości są opiniami naszych Pracowników, a nie spółki...Myślę, że tak jak napisano w opinii jednego z naszych pracowników "zawsze można szukać dziury w całym"... proszę jednak nie insynuować nam złych zamiarów . Życzymy Panu wszystkiego dobrego w dalszej pracy i szerokiej drogi!

Technik Drogownictwa

Witam! Czy jest możliwość przyjęcia do pracy operatora koparko ładowarki bez doświadczenia ?

@Technik Drogownictwa

Witam.dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W opisanej kwestii proszę o kontakt telefoniczny z biurem w godzinach pracy, odpowiemy na wszystkie pytania, w razie potrzeby zaprosimy na spotkanie i rozmowę w naszej siedzibie z osobami kierującymi działem budowlanym. pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HLS system Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Gladiator

Pracuję w HLS przeszło 5 lat, po tym czasie z czystym sumieniem mogę polecić firmę jako dobrego pracodawcę. Firma stabilna i rozwojowa co dodatkowo daje poczucie stabilnego zatrudnienia. Najważniejsza jest atmosfera w pracy, a w HLS pod tym względem jest naprawdę bardzo dobrze. Pozdrawiam pozytywnych ludzi z którymi mam przyjemność współpracować a w szczególności z działu geodezji :)

Aktualność
HLS system  jest specjalistyczną firmą budowlaną, która od wielu lat oferuje swoje usługi w zakresie robót ziemnych, inżynierii budowlanej, prac wyburzeniowych, zagospodarowania terenu, wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz geodezji. HLS system to również profesjonalne Centrum Kostki Brukowej i Ogrodzeń.

ZAPRASZAMY DO PRACY ORAZ DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

Jak wygląda praca w biurze? Ktoś się orientuje czy szukają do pracy? Ktoś pracował? Macie jakieś opinie?

Wiem, że w HLS System system szukają na ten moment: ślusarza, spawacza, kierowcę i osobę do robót ziemnych. Tu są te oferty: https://hls-system.pl/9,podstrona.html Nic nie ma o pracy w biurze, ale może napisałbyś do nich bezpośrednio i po prostu o to dopytał. Co Ty na to?

Janek

Pracuje od niedawna w HLS System jako kierowca I jest (usunięte przez administratora) nie narzekam I mysle źe tak zostanie.

Antoni

Hej wszystkim! Widziałem, że firma poszukuje aktualnie kierowcy. Ktoś z Was może napisać, czy każdego dnia zjeżdżamy do domu, czy może zdarzają się dni, gdzie trzeba nocować w samochodzie?

Zenek

Wiecie coś o pracy w firmie? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o HLS system Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w HLS system Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HLS system Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HLS system Sp. z o.o.?

HLS system Sp. z o.o.