Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

PaulinaCh

Mam pytanie w sprawie rozliczenia podatku. Czy nie mieliście problemów z rozliczeniem z powodu wysokich diet? Np. opodatkowaniem tych diet i przez to zerowy zwrot albo, co gorsza, jakaś dopłata? Jak to wykazać, że tyle wydajemy, wpisywać 24 zjazdy do Polski w ciągu roku czy jak? :)

Damian

Polecacie wyjazd z Humanusem??

Tommy

Ok, dobre warunki pracy

Jacek
@Damian

Wyjechałem z nimi dwukrotnie i wszystko było ok. Papiery i szczegóły też szybko dograne.

Uwe
@Damian

Jak ktoś szuka dobrej roboty, to tutaj ją znajdzie

rekin
@Damian

dolaczam sie do pytania bo tez planuje wyjazd

Julek

@Damian

Nie ma co tutaj za dużo gadać, warto jechać

Dister

Bercik
@Damian

To co oferują będziesz mieć. Nie zaskoczą jakimś ucinaniem kasy czy coś.

Porti

Bodziek
@Damian

Wyjazd w porządku. Jeździłem z różnymi agencjami i z Humanusem według mnie jest najlepiej.

Juras
@Damian

firma solidna, wypłaty zawsze na czas

Later
@Damian

Robota jak robota, człowiek wie co ma robić, wystarczy robić swoje i jest ok, bez problemów jak na raize

@Damian

Jeśli tylko się chce to można się dużo nauczyć, bo szanse do rozwoju są spore.

Ojciec z synem
@Damian

Tak, jak dla mnie Humanus trzyma wysoki poziom. Dobre oferty zarówno dla młodszych z mniejszym doświadczeniem jak i starszych. Zarówno ja jak i syn jesteśmy zadowoleni bo na miejscu wszystko zgodnie z tym co było przedstawione w ofercie.

@Damian

Tak, dwa razy z nimi jechałem i było ok

Byly pracownik
@Damian

Stanowczo odradzam ta firme. Nic sie nie zgadza z wczesniej powiedzianymi warunkami wyjechalem z dziewczyna praca miala byc dla par gdzie na miejsu okazalo sie ze to praca tylko dla merzczyzn. Kwatera na jaka pojechalismy tez odbiega od tego co mowia w tej firmie kuchnia na nie wiadomo ile osob lazienka tak samo jednym slowem (usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o pomoc koordnatora to tez jest zalosne jest tylko na telefon nie ma tu nikogo na miejscu jakby cos sie dzialo. Obiecuja zlote gory a tak na prawde nic sie nie zgadza. Taka solidna firma a jak przychodzi co do czego to nawet telefonow nie odbieraja tylko pisza smsy bo nie chca z toba rozmawiac. Stanowczo odradzam bo kosztow podrozy nie zwaracja strata czasu i pieniedzy na paliwo.

Elżbieta
@Adam

sam jeździsz? mąż ma w planach wyjazd, ale jednak sam boi się jechać.

Jakub
@Byly pracownik

Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez biuro. Nie można dodać opinii negatywnej. Stawki są bardzo małe, mało co się zgadza. Najpierw dzwonią z ofertą, później zero odzewu. Jak jedziesz przez nich i masz kolegów z innych agencji to widzisz, że robisz za najmniejsze pieniądze. Nie polecam

m.werner@kirsch-work.com
@Damian

Nie polecam nikomu ! Umowę podpisuje się w miejscu A, koordynator znajduje się w miejscu B, a praca oraz mieszkanie w miejscu C(wszystkie miejscowosci oddalone od siebie ok 500km). Obiecują mieszkanie 4 osobowe oraz lekka prace dla kobiet, a lądujesz w obsurnym pensjonacie z 30 mężczyznami, wspólną kuchnią i łazienka,(usunięte przez administratora) Ciezko dojechac do pracy, poniewaz jest to ogromny zaklad z kilkoma portierniami. Na miejscu nie ma zupełnie nikogo kto chociażby oprowadzi po zakładzie pracy(gdzie wcześniej było mówione, że oczywiście będzie taka osoba ). Praca jak sie okazalo rowniez nie dla kobiet,ciężka fizycznie, w zakładzie sami mężczyźni. Kontakt telefoniczny z koordynatorem do czasu gdy wszystko jest "okej",później już nie odbierają . Przejechaliśmy z chłopakiem prawie 900km , na miejscu wszystko było niezgodne z tym co wcześniej z firmą ustaliliśmy. Kosztów na podróż również nie zwracają, a te pozytywne opinie chyba sami sobie wystawiają . Omijajcie ta agencje szerokim łukiem !!! NIE POLECAM !

Robin74
@Tommy

Jakie umowy Polskie czy lokalne bo mam komornika

@Robin74

Jakie by nie były i tak Musisz założyć konto w niemieckim banku. Tam pieniądze będą bezpieczne. Poza jurysdykcją komornika.

@Byly pracownik

Szanowny Panie Patryku B., dziękujemy za cenne uwagi oraz poświęcony czas za napisanie opinii. Chcielibyśmy przekazać jednak również nasz punkt widzenia całej sprawy. Pierwszego dnia nie stawili się Państwo w pracy, tłumacząc to zmęczeniem po podróży, gdyż dojechali Państwo w nocy. (Godziny podpisania umowy zawsze są elastyczne i sugerowaliśmy godziny poranne, gdyż zakład pracy znajdował się 700 km od naszego biura jednak wybrali Państwo samo południe). Oprócz tego w naszej firmie mając na celu dobro naszych pracowników pracę zaczyna się zawsze dzień po podpisaniu z nami umowy o pracę, a nie tego samego dnia, po to aby spokojne dojechać na zakwaterowanie oraz wypoczętym rozpocząć pracę następnego dnia. Na kwaterze do której Państwo trafili znajdowała się tylko jedna para lokatorów. Jeśli chodzi o pracę na danym zakładzie, drugiego dnia nasz koordynator rozmawiał z Państwem dopytując, czy praca jest w porządku, uzyskał pozytywną odpowiedź, nie mieli państwo zastrzeżeń do wykonywanej pracy, stwierdzając, że nie jest ona ciężka. Trzeciego dnia zadzwonili Państwo do koordynatora informując, że porzucacie pracę w naszej firmie, na rzecz innej oferty. Nie zachowali Państwo należnego okresu wypowiedzenia, który wynosił dwa dni robocze, nie napisali Państwo również formalnego wypowiedzenia a w rozmowie telefonicznej przekazali Państwo jedynie, że jesteście już w drodze do innej pracy a kontakt z Państwem w tym momencie się urwał. Jeśli chodzi o zakład w którym państwo pracowali jest to jeden z naszych czołowych kontrahentów, cieszący się bardzo dobrą opinią w środ pracowników. Zatrudniający wiele par oraz kobiet. Jeśli chodzi o jednorazowy zwrot kosztów paliwa w wysokości 100€, za każdym razem koszty te są zwracane po przepracowanych czterech tygodniach, w państwa przypadku nie mieliśmy podstawy do ich zwrotu, z przyczyn porzucenia pracy po jednym dniu. W razie pytań serdeczne zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z wyrazami szacunku Humanus Personalservice

objektywny
@m.werner@kirsch-work.com

Kirsch-Work - Konkurencja nie śpi :D

Mirek
@Elżbieta

Też mam ten dylemat. A do jakiej pracy mąż chce jechac może we dwóch było by odważniej.

JJ
@Byly pracownik

Wg mnie piszesz jako uprzedzona osoba. Agencja jedna z lepszych o ile nie najlepsza na rynku. Jeśli jest problem z kwaterą a zawsze może się zdażyć reagują błyskawicznie i współpracują w rozwiązaniu problemu. To, że koordynator nie jest na miejscu to raczej naturalne mają ludzi rozrzuconych po różnych miejscowościach i nie mogą mieć dla kilku osób odrębnego opiekuna. Nie zarobiłbyś wtedy tyle ile możesz zarobić. Co do problemów z pracodawcami to jaki mogą mieć na to wpływ? Pracodawca opisuje a potem rzeczywistość czasami skrzeczy. I tutaj Humanus daje z siebie wszystko żeby ustawić Ciebie (w tym przypadku mnie u konkretniejszego pracodawcy) Nie nie jestem pracownikiem biura. Pracuję w Humanus na projekcie i jestem naprawdę zadowolony z tego co robią. No chyba, że ktoś chce być prowadzony wszędzie za rączkę wtedy zapraszam tu obok jest takie przedszkole będzie się tam czuł jak w domciu. Podsumowywując firma rzetelna i profesjonalna. Pomagają wtedy kiedy pomoc jest potrzebna, potknięcia są ale któż ich nie ma Na pięć punktów pokazałbym solidne 4,8 Myślę związac się z nimi na dłużej

niko
@Humanus Personalservice GmbH

"Na kwaterze do której Państwo trafili znajdowała się tylko jedna para lokatorów." Na co jeszcze można trafić na waszych kwaterach?

Sessu
@Damian

teraz jade, dam znac co i jak

kim

zdecydowanie nie

Również były pracownik
@Byly pracownik

Człowieku, piszesz bajki jakich mało. A zapytam wprost dbales o pracę,poinformowales że przyjeżdżasz z partnerką bo znając Humanusa od prawie podszewki to prawdziwa odpowiedź brzmi NIE i stąd dziwne żale i płacze. A ujmę krótko,mam w samym Humanusie przepracowane ok.5 lat i to jest jedyna Zeitfirma z którą bym podjął współpracę. Tak więc nie szkaluj firmy tylko dlatego że sam zawaliła tematy. Pozdrawiam Team Nordlingen.

Karol
@Damian

Damian gdzie się wybierasz się? Do jakiego miasta ?

@Damian

Jeszcze rok temu z pewnością bym polecił wyjazd z Humanusem... po otrzymaniu wynagrodzenia za miesiąc marzec rozważam zmianę pracodawcy. Dużym plusem firmy jest brak zeitkonta. Bardzo dużym minusem, topniejące wynagrodzenie.

@Krzysztof

Dzień dobry Panie Krzysztofie, O problemach należy rozmawiać. Proszę dokładnie opisać problem na rekrutacja@humanus-personalservice.de lub zadzwonić pod numer 0048 785 435 800. Jeżeli jest tak jak Pan pisze to niezwłocznie zajmiemy się tematem. Pozdrawiamy Humanus Team

@Humanus Personalservice GmbH

Dzień Dobry Humanus Team, Rozmawiam, piszę, aktualnie z Panią Katarzyną. Dziękuję. Pozdrawiam

Neo

Mam pytanie ile zarabia tam spawacz MIG MAG WIG? Ja dostałem ofertę 3 tys na rękę plus mieszkanie czy to prawda?

@Neo

Jeżeli masz na myśli minus mieszkanie to może moooże :)

Czy ktoś z was pracuje w Concorde od Humanusa? Jak faktycznie jest tam z godzinami pracy i zakwaterowaniem.

@Kandydat

Faktycznie to nie wiem jak w Concorde...ale zapewne 40h tygodniowo...ja aktualnie pracuje 43.5h bo 3.5h odpada mi na przerwy. Od 6 lat pracuję przez różne zeitfirmy i nigdy mi się nie trafiły nadgodziny. Z zakwaterowaniem różnie bywa zazwyczaj muszę prosić o zmianę...no i spore podwyżki aktualnie płacę 700e ale lux własna toaleta.

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Zofia

A to nie ma jakichś dłuższych kontraktów niż te 2-3 miesiące? Szczerze wolałabym wyjechać chociaż na te 6 msc-rok. Nie ma takiej opcji? Jest w ogóle ciągłość tych zleceń czy trzeba dłużej poczekać na nową okazję? Nie wiem czy ironizujesz odnośnie tych apartamentów, przez neta ciężko wyczuć :D Może jesteś miłośnikiem zabytków, a może narzekasz na warunki. Wyprowadzisz mnie z błędu?

Renata

Szukają rekrutera do biura w Jeleniej Górze! Bardzo proszę o wskazówki, jakie są płace rekruterki? Jakie są szanse na przejście do niemieckiej centrali w przyszłości oraz jakiego poziomu języka niemieckiego agencja oczekuje od kandydata. Dziękuję :)

@Renata

Dzień dobry Pani Renato, Ogłoszenie na stanowisku rekruter w Jeleniej Górze jest już nieaktualne. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszej centrali, proszę złożyć CV na adres: rekrutacja@humanus-personalservice.de Pozdrawiamy Humanus Team

nowy

Witam. Czy jest tutaj ktoś pracujący w Gersthofen? Możecie coś powiedzieć o pracy tutaj? Chodzi o firmę montującą przyczepy.

@nowy

Witam, też jestem zainteresowany pracą tam. Czy ktos tam juz pracuje/pracował? I moze się wypowiedzieć?

następny nowy
@nowy

Zdecydowałeś się pojechać na ten projekt ?

@następny nowy

Tak. Co ma być to będzie chciałem tylko zaczerpnąć trochę wiedzy na temat tej pracy. Np zależy mi na nadgodzinach. I chciałbym dowiedzieć się jak wygląda kwestia zakwaterowania.

następny nowy
@Jabłko

Ja możliwe że też tam pojadę. Jeszcze nie jest pewne ale zobaczymy. Chyba bedzie ciezko z nadgodzinami ...

@następny nowy

Z tego co sie zdążyłem zorientować to pracuje się w soboty i ze tempo pracy 9/10 ze względu na brak pracowników a potrzebują ich bardo dużo. Atmosfera jest na plus także powinno być ok.

Leszek
@Jabłko

Jak potrzebują ich tak dużo to bez doświadczenia też przyjmą? Jeszcze mam takie pytanie, jak nie znam języka, to też mam szansę się dostać, czy totalnie bez szans? Dzięki z góry.

Benek

Czy Ktoś pracował w miejscowości Aalen? jako hydraulik, jak jest?

Rafaello

Pracuję na projekcie w Selters. Praca lekka, zakład w którym można się rozwijać. Zrobiłem też tam uprawnienia na suwnice. Kasa? 2400 euro netto po zapłacie za kwaterę. Fakt faktem 4 brygady, ale zawsze raz w miesiącu wypada minimum 3 dni wolnego pod rząd więc można odsapnąć. Koordynator fajny gość, który nie owija w bawełnę, zawsze można się z nim dogadać. Osobiście mocne 4,5/5 bym dał

twardowski
@Rafaello

nie powiedziałbym ze lekka

@Rafaello

Pracowałem w Selters 4 miesiące. Ciężka praca, na 3 czasami 4 maszynach na raz. Temperatura podczas upałów 40 stopni. Jak pracujesz w systemie 4brygadowym to po nockach idziesz na pierwszą zmianę. Wynagrodzenie lepsze bo pracujesz w weekendy i na nocnych zmianach. Ogólnie zajezdnia straszna, w moim przypadku 2200e netto na rękę. Wszystko zależy od tego na jaką hale trafisz.

Julia
@Krzysztof

czyli ujmujesz to tak, że nie masz wpływu na nic? chodzi mi właśnie o tę halę chociażby... na co tak ogólnie może mieć tu w miarę możliwości wpływ odnośnie warunków w jakich będzie się pracować? na coś da radę się ugadać?

MG

Witam, Agencja pracy jest rzetelna i dokładna. Od samego początku agenci dbali o to abym nie zapomniał o ofercie pracy. Byłem ponad 1.5 miesiąca na wypowiedzeniu. Warunki umowy jasne od samego początku. Miłe babeczki z JG ogarnęły wszystko co potrzebowałem na miejscu. Wynagrodzenie wraz z dodatkami takie jakie w ogłoszeniu. Nadgodziny i to jak praca wygląda raczej zależy od klimatu w firmie i ludzi a nie agencji. Raz potrzebowałem porady koordynatora, więc zadzwoniłem z prośbą o zwrotną informacje, to w ciągu 20 minut miałem telefon i sprawa była załatwiona. Natomiast słyszałem kilka złych opinii o Humanus i miałem tą przyjemność ( :D ) poznać ludzi, którzy uważali że firma dba jedynie o swoje interesy. I nie mogę się z tym zgodzić, natomiast takie osoby są jak ping pong, odbijają się od zakładów i agencji a podejście do wszystkiego co jest związane z pośrednictwem pracy jest mega życzeniowe i momentami bardzo nie logiczne.

kali
@MG

pisze się nielogiczne. Nie z przymiotnikiem piszemy razem. Pracowniku firmy Humanus.

MG
@kali

Tylko to chciałeś napisać ? Nie odpisuj już, hah. Twoja opinia jest bez znaczenia bo nie wniosła nic na temat opinii agentów firmy ani ich pracy.

Mago
@kali

Zdanie rozpoczyna się z dużej litery. W takich wypowiedziach jak Twoja, powinien znaleźć się cudzysłów, bo czyta się bzdury...

Alwaro

Poszukuję koleżanki na wspólny wyjazd do pracy .

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Humanus Personalservice GmbH?

Tina

A po co się dzielić opiniami jak tylko pozytywne są publikowane?

Agnieszka
@Tina

A Twoja jest inna? Chętnie poznam bo rozważam wyjazd i każda opinia jest na wagę złota... Najchętniej poznałabym dobre i słabe strony wyjazdów z nimi, tak żeby w miarę obiektywnie ocenić.

Seweryn

Witam, pierwszy raz spotykam się z tak dobrym pośrednikiem pracy, wszystko jasno i wyraźnie zostało mi przedstawione, warunki pracy i wynagrodzenia, wszystko zgodnie z umową, miły personel, pełen energi i entuzjazmu, zawszę chętnie pomogą rozwiązać napotkany problem. Pamiętaj jednak, że to Twoje nastawienie jest częścią sukcesu! Tu też w szczególności serdecznie pozdrawiam Panią Beate Cenza, wsparcie od początku do końca. Herzlich grüße ich das gesamte deutsche humanus-Team.

taki sobie

czy taka dobra?

Dawid
@taki sobie

O czym piszesz? Bo ja też się pytam czy tu u nich praca dobra? Dają 2000 euro pracownikowi biurowemu, tylko że to w Nördlingen. Co jest dla nich ważne oprócz dobrej znajomości niemieckiego i czy wystarczy im jeden etap rekrutacji by zatrudnić?

taki sobie

czy taka dobra?

Arkadiusz

Bardzo zadowolony, praca z Małgorzata Zasada czysta przyjemność!

Osbra

Polecam w 100% agencję . Sama praca bardzo dobra.

Widzę że wypowiedzi są regularnie czyszczone, cenzor ma sporo pracy.

kali
@Adam

tak

Byly pracownik

Firma jest jak najbardziej godna polecenia. Jednak co niektorzy dali popis z mieszkaniami w Weimarze w październiku. Na drugi raz niech sie zastanowia co robia.

Grzegorz

Jestem zadowolony ze swojego wyjazdu. Prace polecił mi kuzyn a i dałem radę sporo zarobić żeby spłacić długi

Danuta
@Grzegorz

Czy za takie polecenia nowej osoby do pracy pracownik dostaje jakieś dodatkowe pieniądze? Porównywałeś stawki z innymi firmami, wiesz jak te stawki u nich wypadają na tle konkurencji?

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH