Humanus Personalservice GmbH

4.9 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

JO Nowy wpis
Inne

Ostatnio ludzie piszą ze kontakt i ogólna współpracą wychodzi dobrze? A możecie określić szczegóły względem pracy jako mechanik? Myślę czy by nie przyjść na te ofertę w której podają widełki od 15 do 19 tys, ciekawi mnie tylko od czego zależna jest ta różnica?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Adam

Pracownik

29.01.2024 10:01

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Adamikona wywiad

Pracuję jako operator maszyn.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Adamikona wywiad

1800-2700 euro.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Adamikona wywiad

Pracuję około tygodnia. Nadal jestem zatrudniony (posiadam ważną umowę o pracę).

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Adamikona wywiad

Zostałem błędnie poinformowany przez firmę, co do kosztów zakwaterowania. Cena za pokój była wyższa niż w pisemnej umowie przedwstępnej.

W jakich szkoleniach, organizowanych przez tę firmę, brałeś/aś udział?

Adamikona wywiad

Pomimo znajomości języka i posiadanego doświadczenia (jako ustawiacz/operator maszyn) nie otrzymałem zasadnego, dwutygodniowego szkolenia, które było mi obiecane.

Co najbardziej wpływa, według Ciebie, na atmosferę w firmie. Wskaż przykłady sytuacji i zachowań.

Adamikona wywiad

Na atmosferę najbardziej wpływa konkurencja między pracownikami kontraktowymi, a pracownikami tymczasowymi (jest ich więcej), którzy rzekomo więcej zarabiają.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Adamikona wywiad

Nie. Pracownicy nie otrzymują odpowiednich szkoleń i są zwalniani (nawet po dwóch miesiącach) bez podania przyczyny lub za brak znajomości języka (co często jest nieprawdą i co wcześniej nie było problemem i nie było zgłaszane).

Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?

Adamikona wywiad

Uważam, że firma powinna działać uczciwie i nie narażać pracowników na sytuacje, kiedy są oni ściągani do pracy za granicę, narażani na koszty, a potem okazuje się, że są zwalniani z dnia na dzień, bez podania przyczyny.Darek Nowy wpis
Pracownik

W firmie pracuję od ponad roku umowę podpisałem w Nordlingen jestem bardzo zadowolony nigdy nie zostawiono mnie bez potrzebnej pomocy. Wszystkie sprawy i zobowiązania zawsze na czas i na 100%. Polecam bardzo!!!

Kg Nowy wpis
Pracownik

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Humanus z siedzibą w Nordlingen na Bawarii. Profesjonalne podejście , pomoc na każdym etapie. Współpracujemy od kilku miesięcy i zawsze wszystko załatwione jak trzeba i na czas. Agencja godna polecenia.Świetny kontakt z koordynatorem.

Mechanik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

Pytania

buty robocze za duże 2 nr.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
 Pytanie

Czy firma Humanus Personalservice GmbH udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

XF
Inne

Dobrze rozumiem po tych opiniach, że poniżej tego co masz deklarowane nagle z wyplata nie zejdą? Upewniam się, bo różne opinie na innych forach widuje. Tutaj jak w końcu lakiernik zarobi? są powystawiane oferty, lecz nie pokazują w nich widełek płacowych. Ciekawi mnie czy są większe niż jeszcze w zeszłym roku?

karolpencil
Pracownik

Agencja warta polecenia.Wypłaty terminowe, wszystkie rozliczenia jasne i przejrzyste.Uczciwe stawki w zależności od doświadczenia i umiejętności. W przypadku ewentualnych problemów z pracą lub zakwaterowaniem /niezależnymi od Humanus/ - szybko reagują rozwiązując temat. Specjalne podziękowania dla koordynatora P.Jakuba za ludzkie podejście, profesjonalizm i skuteczność.

IW
Inne

Czemu tu w ofertach jest tak, że pokazują mi wprost, że taki stolarz zarobi od 15 do 18 tys, ale na przykład co do montera szaf sterowniczych mogę już mieć wątpliwości, bo niczego nie piszą? Jak w większości ofert zresztą… negocjujecie jakoś te kwoty czy po prostu trzeba się przejść a i tak to samo powiedzą?

Kasia
Kandydat
 Pytanie

Czy pracuje ktoś w Berlinie przy produkcji tabletek i kapsułek? Jak wygląda praca? Jakie są warunki na zakwaterowaniu?

NO
Inne

Mam roczne doświadczenie jako Odlewnik i zastanawiam się nad ofertą, którą warto będzie wybrać. Tutaj już wstępnie widzę po ostatnich wpisach, że raczej ludzie współpracę chyba polecają, wiec chce się zorientować już w szczegółach. Teraz wystawione są dwie oferty, w jednej dla Odlewnika już w samym tytule podkreślają „dobre zarobki” (Deggendorf) w drugiej zaś na Berlin piszą o tym, że po prostu jest to blisko granicy. A na tych zakładach ktoś może był żeby je porównać? Cenie sobie komfort pracy

Jaroslaw
Kandydat

Witam jakie opinie z doświadczeniem podkreślacir z tą firmą Humanus Personalservice GmbH jest warto za ryzykować

H
Inne
@Jaroslaw

Czemu od razu nazywasz to ryzykowaniem? Na co uderzasz jeśli już? Mnie lakiernik interesował, że względu na doświadczenie. widzę tez ze ostatnio opinii nie ma, ludzie tylko pytania zadają, wiadomo czemu? ktoś w ogóle jechał teraz na którąś z oferty czy one po prostu tak sobie wiszą? Nigdy nie byłem na wyjeździe, stąd wątpliwość

2
Karol
Pracownik
@Jaroslaw

Witam. Ja współpracuję z tą agencją od ponad pół roku i szczerze mogę polecić. Wszystko co było uzgodnione telefonicznie znalazło się na umowie. Dokładnie to mam kontakt z główną siedzibą w Nordlingen na Bawarii a nie wiem jak wygląda współpraca z Jelenią Górą, która jest oddziałem.

Adrianooo
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałbym się zapytać czy jest możliwość zabrania ze sobą psa na zakwaterowanie z agencji?

pies
Pracownik
 Pytanie
@Adrianooo

A nie lepiej zapytać o to rekrutera?

LN
Kandydat
@pies

Myślicie, że to będzie zależało od lokalizacji? Pewnie mieszkanie rekrutujący musiałby ogarnąć odpowiednie? Jest tu w ogóle z kim jeszcze gadać czy raczej ma się dostęp jedynie do tej osoby? można zmienić rekrutującego?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Wiolka
Kandydat

Był i się zmył? A z którego stanowiska? Nie wiem, co potwierdzasz, ale czy odniesiesz się do tych ogłoszeń, które teraz wiszą? Zauważyłam, że przy formierzu jest opcja na prace blisko granicy a w drugiej ofercie widnieje przypis o dobrych zarobkach. Czy jedno z drugim się wykluczają? I jaka będzie różnica w stawkach tak na oko?

Pytanie
 Pytanie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Humanus Personalservice GmbH?

Ciekawa
Kandydat

Jakie są premie za zrekrutowanie i przetestowanie językowe kandydata? Jaka jest podstawa? Czy istnieje możliwość przejścia z czasem jako rekruter do pracy w centrali w Niemczech? Zależy mi na poznaniu szczegółów, choć już rekrutacja wygasła, po prostu chcę wiedzieć, czy czaić się na nową ;)

MG
Były pracownik

Kiedy zaczynałem pracę, wystawiłem pozytywną opinię. Dzisiaj jest mój ostatni dzień w firmie z prywatnych powodów. W trakcie mojej podróży ze względu na cięcia w firmie, w której pracowałem 10 miesięcy została mi wypowiedziana umowa. Powiadomiłem Agencję i jeszcze tego samego dnia mój koordynator złożył mi propozycję pracy. W trakcie dogrywania oferty przedstawili mi 3 konkrety za naprawę porządne pieniądze. Agencja brała pod uwagę moje potrzeby i na rynku nie było konkurencji, która mogła mi zaoferować więcej za to samo. W Humanus Personalservice agenci nie pozostawili mnie ani razu samego. Nie podjąłem się pracy tylko dlatego, że zmieniłem branżę. Agencja współpracuje także z innymi agencjami i jest znana wśród kolegów po fachu. Nie spotkałem się z negatywną opinią na temat ofert. Raczej wszyscy twierdzą że jeśli komuś zależy na dobrych zarobkach to w Humanus to dostanie. Wypłata zawsze na czas. Premie nie są ucinane z byle jakich powodów(ani razu). Dokumenty, ciuchy oraz wnioski urlopowe czy godzinowe dostawałem w terminach. Nikt w firmie ani razu nie zrobił mi nic "pod górkę". Polecam z całego serca. Po prostu uczciwa praca :)

Tomek
Były pracownik

Zdecydowane 5/5. Super kontakt, wszystko załatwione jak trzeba. Najlepsza agencja pracy. Serdeczne podziękowania dla Pana Macieja Kopczyńskiego za pełen profesjonalizm i wsparcie podczas współpracy. Mam nadzieję, że szefostwo to doceni. Jak ktoś się zastanawia nad wyjazdem, to pakować się i jechać. Z tą agencją pracy wszystko jest pewne. Pozdrawiam, T. Rduch

Agnieszka
Pracownik

Bardzo polecam tę agencje, przez rok współpracy zawsze odbierali ode mnie telefony, wypłaty były zawsze na czas, byłam do tego zadowolona. Nawet po tym, gdy mnie zwolnili z jednej agencji starali się mi pomóc i znaleźć mi nową pracę mimo tego, że szanse nie były za duże :) Jakbym miała okazję po raz drugi z chęcią bym nawiązała z nimi współpracę :)

PaulinaCh
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie w sprawie rozliczenia podatku. Czy nie mieliście problemów z rozliczeniem z powodu wysokich diet? Np. opodatkowaniem tych diet i przez to zerowy zwrot albo, co gorsza, jakaś dopłata? Jak to wykazać, że tyle wydajemy, wpisywać 24 zjazdy do Polski w ciągu roku czy jak? :)

4
Damian
Kandydat
 Pytanie

Polecacie wyjazd z Humanusem??

Tommy
Pracownik
@Damian

Ok, dobre warunki pracy

Jacek
Pracownik
@Damian

Wyjechałem z nimi dwukrotnie i wszystko było ok. Papiery i szczegóły też szybko dograne.

Uwe
Pracownik
@Damian

Jak ktoś szuka dobrej roboty, to tutaj ją znajdzie

rekin
Kandydat
@Damian

dolaczam sie do pytania bo tez planuje wyjazd

21
Julek
Pracownik
@Damian

Tak

17
Marcin
Pracownik
@Damian

Nie ma co tutaj za dużo gadać, warto jechać

17
Dister
Pracownik
@Damian

Tak

15
Bercik
Pracownik
@Damian

To co oferują będziesz mieć. Nie zaskoczą jakimś ucinaniem kasy czy coś.

15
Porti
Pracownik
@Damian

Tak

15
Bodziek
Pracownik
@Damian

Wyjazd w porządku. Jeździłem z różnymi agencjami i z Humanusem według mnie jest najlepiej.

14
Juras
Pracownik
@Damian

firma solidna, wypłaty zawsze na czas

12
Later
Pracownik
@Damian

Robota jak robota, człowiek wie co ma robić, wystarczy robić swoje i jest ok, bez problemów jak na raize

15
Tomek
Pracownik
@Damian

Jeśli tylko się chce to można się dużo nauczyć, bo szanse do rozwoju są spore.

12
Ojciec z synem
Pracownik
@Damian

Tak, jak dla mnie Humanus trzyma wysoki poziom. Dobre oferty zarówno dla młodszych z mniejszym doświadczeniem jak i starszych. Zarówno ja jak i syn jesteśmy zadowoleni bo na miejscu wszystko zgodnie z tym co było przedstawione w ofercie.

15
Adam
Były pracownik
@Damian

Tak, dwa razy z nimi jechałem i było ok

13
Byly pracownik
Były pracownik
@Damian

Stanowczo odradzam ta firme. Nic sie nie zgadza z wczesniej powiedzianymi warunkami wyjechalem z dziewczyna praca miala byc dla par gdzie na miejsu okazalo sie ze to praca tylko dla merzczyzn. Kwatera na jaka pojechalismy tez odbiega od tego co mowia w tej firmie kuchnia na nie wiadomo ile osob lazienka tak samo jednym slowem (usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o pomoc koordnatora to tez jest zalosne jest tylko na telefon nie ma tu nikogo na miejscu jakby cos sie dzialo. Obiecuja zlote gory a tak na prawde nic sie nie zgadza. Taka solidna firma a jak przychodzi co do czego to nawet telefonow nie odbieraja tylko pisza smsy bo nie chca z toba rozmawiac. Stanowczo odradzam bo kosztow podrozy nie zwaracja strata czasu i pieniedzy na paliwo.

Elżbieta
Inne
@Adam

sam jeździsz? mąż ma w planach wyjazd, ale jednak sam boi się jechać.

Jakub
Pracownik
@Byly pracownik

Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez biuro. Nie można dodać opinii negatywnej. Stawki są bardzo małe, mało co się zgadza. Najpierw dzwonią z ofertą, później zero odzewu. Jak jedziesz przez nich i masz kolegów z innych agencji to widzisz, że robisz za najmniejsze pieniądze. Nie polecam

m.werner@kirsch-work.com
Pracownik
@Damian

Nie polecam nikomu ! Umowę podpisuje się w miejscu A, koordynator znajduje się w miejscu B, a praca oraz mieszkanie w miejscu C(wszystkie miejscowosci oddalone od siebie ok 500km). Obiecują mieszkanie 4 osobowe oraz lekka prace dla kobiet, a lądujesz w obsurnym pensjonacie z 30 mężczyznami, wspólną kuchnią i łazienka,(usunięte przez administratora) Ciezko dojechac do pracy, poniewaz jest to ogromny zaklad z kilkoma portierniami. Na miejscu nie ma zupełnie nikogo kto chociażby oprowadzi po zakładzie pracy(gdzie wcześniej było mówione, że oczywiście będzie taka osoba ). Praca jak sie okazalo rowniez nie dla kobiet,ciężka fizycznie, w zakładzie sami mężczyźni. Kontakt telefoniczny z koordynatorem do czasu gdy wszystko jest "okej",później już nie odbierają . Przejechaliśmy z chłopakiem prawie 900km , na miejscu wszystko było niezgodne z tym co wcześniej z firmą ustaliliśmy. Kosztów na podróż również nie zwracają, a te pozytywne opinie chyba sami sobie wystawiają . Omijajcie ta agencje szerokim łukiem !!! NIE POLECAM !

Robin74
Kandydat
@Tommy

Jakie umowy Polskie czy lokalne bo mam komornika

Marek
Kandydat
@Robin74

Jakie by nie były i tak Musisz założyć konto w niemieckim banku. Tam pieniądze będą bezpieczne. Poza jurysdykcją komornika.

Pracodawca

@Byly pracownik

Szanowny Panie Patryku B., dziękujemy za cenne uwagi oraz poświęcony czas za napisanie opinii. Chcielibyśmy przekazać jednak również nasz punkt widzenia całej sprawy. Pierwszego dnia nie stawili się Państwo w pracy, tłumacząc to zmęczeniem po podróży, gdyż dojechali Państwo w nocy. (Godziny podpisania umowy zawsze są elastyczne i sugerowaliśmy godziny poranne, gdyż zakład pracy znajdował się 700 km od naszego biura jednak wybrali Państwo samo południe). Oprócz tego w naszej firmie mając na celu dobro naszych pracowników pracę zaczyna się zawsze dzień po podpisaniu z nami umowy o pracę, a nie tego samego dnia, po to aby spokojne dojechać na zakwaterowanie oraz wypoczętym rozpocząć pracę następnego dnia. Na kwaterze do której Państwo trafili znajdowała się tylko jedna para lokatorów. Jeśli chodzi o pracę na danym zakładzie, drugiego dnia nasz koordynator rozmawiał z Państwem dopytując, czy praca jest w porządku, uzyskał pozytywną odpowiedź, nie mieli państwo zastrzeżeń do wykonywanej pracy, stwierdzając, że nie jest ona ciężka. Trzeciego dnia zadzwonili Państwo do koordynatora informując, że porzucacie pracę w naszej firmie, na rzecz innej oferty. Nie zachowali Państwo należnego okresu wypowiedzenia, który wynosił dwa dni robocze, nie napisali Państwo również formalnego wypowiedzenia a w rozmowie telefonicznej przekazali Państwo jedynie, że jesteście już w drodze do innej pracy a kontakt z Państwem w tym momencie się urwał. Jeśli chodzi o zakład w którym państwo pracowali jest to jeden z naszych czołowych kontrahentów, cieszący się bardzo dobrą opinią w środ pracowników. Zatrudniający wiele par oraz kobiet. Jeśli chodzi o jednorazowy zwrot kosztów paliwa w wysokości 100€, za każdym razem koszty te są zwracane po przepracowanych czterech tygodniach, w państwa przypadku nie mieliśmy podstawy do ich zwrotu, z przyczyn porzucenia pracy po jednym dniu. W razie pytań serdeczne zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z wyrazami szacunku Humanus Personalservice

objektywny
Kandydat
@m.werner@kirsch-work.com

Kirsch-Work - Konkurencja nie śpi :D

Mirek
Kandydat
@Elżbieta

Też mam ten dylemat. A do jakiej pracy mąż chce jechac może we dwóch było by odważniej.

JJ
Pracownik
 Pytanie
@Byly pracownik

Wg mnie piszesz jako uprzedzona osoba. Agencja jedna z lepszych o ile nie najlepsza na rynku. Jeśli jest problem z kwaterą a zawsze może się zdażyć reagują błyskawicznie i współpracują w rozwiązaniu problemu. To, że koordynator nie jest na miejscu to raczej naturalne mają ludzi rozrzuconych po różnych miejscowościach i nie mogą mieć dla kilku osób odrębnego opiekuna. Nie zarobiłbyś wtedy tyle ile możesz zarobić. Co do problemów z pracodawcami to jaki mogą mieć na to wpływ? Pracodawca opisuje a potem rzeczywistość czasami skrzeczy. I tutaj Humanus daje z siebie wszystko żeby ustawić Ciebie (w tym przypadku mnie u konkretniejszego pracodawcy) Nie nie jestem pracownikiem biura. Pracuję w Humanus na projekcie i jestem naprawdę zadowolony z tego co robią. No chyba, że ktoś chce być prowadzony wszędzie za rączkę wtedy zapraszam tu obok jest takie przedszkole będzie się tam czuł jak w domciu. Podsumowywując firma rzetelna i profesjonalna. Pomagają wtedy kiedy pomoc jest potrzebna, potknięcia są ale któż ich nie ma Na pięć punktów pokazałbym solidne 4,8 Myślę związac się z nimi na dłużej

1
niko
Inne
 Pytanie
@Humanus Personalservice GmbH

"Na kwaterze do której Państwo trafili znajdowała się tylko jedna para lokatorów." Na co jeszcze można trafić na waszych kwaterach?

10
Sessu
Kandydat
@Damian

teraz jade, dam znac co i jak

kim
Były pracownik
@Damian

zdecydowanie nie

Również były pracownik
Były pracownik
@Byly pracownik

Człowieku, piszesz bajki jakich mało. A zapytam wprost dbales o pracę,poinformowales że przyjeżdżasz z partnerką bo znając Humanusa od prawie podszewki to prawdziwa odpowiedź brzmi NIE i stąd dziwne żale i płacze. A ujmę krótko,mam w samym Humanusie przepracowane ok.5 lat i to jest jedyna Zeitfirma z którą bym podjął współpracę. Tak więc nie szkaluj firmy tylko dlatego że sam zawaliła tematy. Pozdrawiam Team Nordlingen.

2
Karol
Pracownik
 Pytanie
@Damian

Damian gdzie się wybierasz się? Do jakiego miasta ?

Krzysztof
Pracownik
@Damian

Jeszcze rok temu z pewnością bym polecił wyjazd z Humanusem... po otrzymaniu wynagrodzenia za miesiąc marzec rozważam zmianę pracodawcy. Dużym plusem firmy jest brak zeitkonta. Bardzo dużym minusem, topniejące wynagrodzenie.

1

Pracodawca

@Krzysztof

Dzień dobry Panie Krzysztofie, O problemach należy rozmawiać. Proszę dokładnie opisać problem na rekrutacja@humanus-personalservice.de lub zadzwonić pod numer 0048 785 435 800. Jeżeli jest tak jak Pan pisze to niezwłocznie zajmiemy się tematem. Pozdrawiamy Humanus Team

Krzysztof
Pracownik
@Humanus Personalservice GmbH

Dzień Dobry Humanus Team, Rozmawiam, piszę, aktualnie z Panią Katarzyną. Dziękuję. Pozdrawiam

1

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

  Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

  Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH
Przejdź do nowych opinii