Humanus Personalservice GmbH

4.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Sławek Nowy wpis
Kandydat

Witam. Jak długo czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy? Ja już czekam ponad 2 tygodnie na odpowiedź, a rekruterki mi ciągle mówią że muszę czekać, albo że mieli niby jakieś szkolenia, wdrożenia, brak kadry itp.to po co są aktywne ogłoszenia skoro ludzi do pracy nie szukają. Raz że nawet nie raczy nikt odpisać na smsa, a dwa to to, że prosiłem żeby dać mi odpowiedzieć do środy to Pani rekruterka się zarzekała że da mi odpowiedzieć do środy na czym stoję i nie dała tej odpowiedzi. Zlewają mnie i tyle. Nie polecam agencji. Nie rzetelne podejście do sprawy :/ raz już do nich aplikowałem, teraz mam powtórkę z rozrywki. Nie polecam, nie sparzcie się jak ja.

Nowy wpis

Pracodawca

@Sławek

Witam Panie Sławku, Staramy się kontaktować z każdym kandydatem. Nie zawsze jest to możliwe ze względu na bardzo duże zainteresowanie. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 608 344 059. z góry dziękujemy Humanus Team

Driver Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Czy agencja Humus posiada ofertę pracy dla kierowców C/E?

Bigrober

Zdecydowanie polecam! Zatrudniony jestem przez Humanus w Niemczech, jako operator maszyn i muszę przyznać, że jest to jedna z 2 najlepszych agencji z jakimi miałem okazję współpracować, a było ich sporo. Ucziwe stawki, pomoc że strony koordynatorów, zawsze można liczyć na pomoc.

Ciekawy Nowy wpis
@Bigrober

Jaką 2 agencję by Pan jeszcze polecił ?

Spawacz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Witam. Czy jakiś spawacz pracuje przez Humanus i może się wypowiedzieć jakie warunki zastał po zatrudnieniu.. Dana firma której zostałeś odelegowany? Płaca? kwatera? odzież? Przułbica? Jak to wygląda na miejscu.

Ralf spawacz
Kandydat

Jakie stawki dla spawaczy ile godzin najlepiej bym z kimś pogadał kto spawa w firmie

Nikt
Kandydat

Same pozytywne opinie , aż wierzyć się nie chce , coś za dużo tych pozytywnych, a gdzie negatywne?

Wozkowy
@Nikt

Bo biuro na siebie negatywnie nie odpowie

Olcia
@Nikt

Szanują ludzi przede wszystkim, są serdeczni też byłam zaskoczona podejściem bo trochę tych agencji przerobiłam. Masz problem nie ojeją cię bo coś tam. Mają dobre stawki, a jak musiałam zrezygnować i zjechać bo sprawy rodzinne to za jakiś czas się odezwali że szukają mi bliżej roboty żebym miała bliżej do rodziny. To było zaskoczenie. Mogę tylko ich chwalić jak narazie

Piotr

Polecam z pelnym sumieniem firme Humanus!Pracuje od 5 miesiecy i nie powiem zlego slowa. Bardzo pomocni i profesionalni! Wszytsko sie zgadza zgodnie z umowa! Pani Aleksandra bardzo pomocna , otwarta , mila i kompetentna osoba z ktora kontakt nigdy nie byl problemowy! Naprawde bardzo polecam!!!

Marek
Kandydat

Kolego może trochę więcej w temacie? Zamierzam skorzystać z usług Tego pośrednika, więc byłbym wdzięczny za każdą informację.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Humanus Personalservice GmbH?

Piotr

Fiirma godna polecenia. Wyplaty na czas i yak jak było wcześniej ustalone. Konsultanci mili i zawsze pomocni.

Piotrek

Firma godna polecenia. Wszystko tak jak zostało ustalone wcześniej. Mili i pomocni konsultanci. Wypłaty zadawalające i przede wszystkim n czas. Polecam z chęcią każdemu.

Super firma , nie trzeba pracować , tylko leżysz i 100 sie należy

Urbii

Przedstawili warunki - konkretnie, prosto, bez zbędnego gadania głupot. Wszystko się zgadza - to mogę powiedzieć z perspektywy czasu i nie żałuję!

Przemek

Wyjazd w porządku, dobre warunki na miejscu. Wyjechałem razem z bratem, pracowaliśmy w jednej firmie, pieniądze na które nie można narzekać.

remek

nie ma co narzekać. firma wywiązuje się z umowy wszystko się zgadza. pieniądze są zawsze wypłacane w terminie.

Pukki

Jestem teraz i jest ok. Warunki nie zmieniły się w czasie tego wirusowego zamieszania. Płacą tak jak wcześniej.

Kula

Trafilem na nich dzieki koledze. Ludzie porzadni, zero problemow jesli chodzi o kase, warunki mieszkaniowe też są dobre. Teraz mam umowe w Polsce, ale aby do końca marca, więc może jeszcze z nimi wyjadę.

Mladis

Jak ktoś zamierza się zatrudnić to polecam.

Leszek
Kandydat

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji?

Kamil

Zdarzyło mi się współpracować z wieloma agencjami i jak na razie Humanus umieszczę w czołówce. Bardzo fachowe doradztwo, minimum formalności, pomoc w trakcie wyjazdu.

Kamil

Konkretna i rzetelna firma. Zapewniają wysoki standard i dbają o wszystkie niezbędne szczegóły.

Adam
@Kamil

I to mocno odróżnia ich od reszty - inni ogarną robotę i tyle. Tutaj można liczyć na pełne wsparcie w trakcie pracy i zgłoszenie problemu nie powoduje olania tematu tylko realną pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 338.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 292, z czego 240 to opinie pozytywne, a 13 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii klientów firmy Humanus Personalservice GmbH, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH