Humanus Personalservice GmbH

4.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Kazik
Pracownik

Trafiłem do zakładu w którym jest nowy sprzęt więc i praca lepiej idzie. Warunki calkiem spoko jeżeli chodzi o pokój

Slawek
Pracownik

Większa kasa niż w Polsce i do tego lepsze warunki

1
Seweryn
Pracownik

Humanus posiada wiele ofert pracy więc myślę że na luzie każdy znajdzie coś dla siebie

Bartosz Dorsz
Pracownik

Spory plus za szybkie zatrudnienie i dobre zakwaterowanie!!

Mechanik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

Pytania

buty robocze za duże 2 nr.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Maks
Pracownik

Wyjechałem do pracy jako spawacz 2 miesiące temu, jak narazie jestem zadowolony z tego co oferuje mi miejsce pracy. Sam pokój w którym mieszkam jest zadbany i znajduje się blisko zakładu

Bartek
Pracownik

Firma oferuje dobre oferty pracy. Sam znalazłem pracę blisko granicy więc na weekendy mogłem wracać do rodziny. Zarobki całkiem satysfakcjonujące

Asia
Pracownik

Pozytywnie się zaskoczyłam, wszystko zgodę z zapewnieniami

Tytus
Pracownik

Dobra i łatwa kasa

Gosia
Pracownik

Bardzo rzeczowa pomoc w znalezieniu pracy do tego profesjonalne podejście do każdego z pracowników

1
Sylwek
Pracownik

Wyjechałem wraz z bratem jakieś 5 miesiecy temu, jesteśmy zadowoleni z samej pracy jak i warunków w jakich mieszkamy, myślę że warto spróbować

Dawido
Pracownik

Praca jak praca bywa miejscami ciężko ale myślę że warto dla lepszych pieniędzy niż w Polsce.

Czarek
Pracownik

Pozytywnie się zaskoczyłem swoim wyjazdem, wszystko okazało się bardzo dobrze zorganizowane. Samo miejsce w którym mieszkałem było czyste i zadbane.

Zenon
Pracownik

Dobre warunki pracy a pokój znajduje się blisko zakładu

Filip
Pracownik

Praca jak praca ważne że da się sporo zarobic w krótszym czasie

Ernest
Pracownik

Szczerze mogę polecić

2
Nataniel
Pracownik

Wyjazd dobrze zorganizowany, warunki pracy też na wysokim poziomie, myślę że nic lepszego w Polsce nie znajdziecie do tego dobra kasa

3
Tomek
Pracownik

Szybki sposób na lepsze pieniądze niż w Polsce

Fabian
Pracownik

Polecam bardzo dobrze zorganizowana agencja!

Alicja
Pracownik

Jestem bardzo zadowolona z swojego wyjazdu jako opiekunka osób starszych do niemiec. Sam wyjazd był dobrze zorganizowany i zaplanowany do tego całkiem wysokie wynagrodzenie. Myślę że mogę polecić

Kazik
Pracownik

Praca przy obróbce stali na skrawarce, wystarczy znać się na robocie i w sumie kasa lepsza niż w Polsce a robi się tą samą robotę i to nawet na lepszych maszynach gdzie wiadomo lepsza technologia i lepiej to idzie.

17
oooo
Były pracownik
@Kazik

haha lepsze maszyny w niemczech jasne podobnie jak ordnung i inne mity

Adam
Były pracownik
@oooo

Chyba nie rozumiesz co piszesz, ja pracuję w Niemczech na Okumach, dopiero w Polsce się dowiedziałem że to "Mercedesy" wśród obrabiarek, w Polsce na oczy ich nie widziałem, nawet polskie centra szkoleniowe nie mają takich maszyn, korzystają z zaprzyjaźnionych firm. Bardzo rzadko występują w Polsce bo są bardzo drogie, gość z 25 letnim doświadczeniem niechcący doprowadził do kolizji, naprawa kosztowała ponad 120 000 €. Zanim zaczniesz się wyśmiewać że w Niemczech są lepsze maszyny to poducz się trochę w tym temacie. Nie bronię wypowiedzi twojego poprzednika ale prostują twoje nie uzasadnione drwiny. Ordnung też jest w Niemczech większy niż w Polsce i to też nie jest mit.

Mistrz
Inne
@Adam

Heheheh 120 tys € co ty gościu(usunięte przez administratora). Używana maszyna kosztuje mniej a co dopiero kolizja na takiej maszynie. Przychodzi chłop z serwisrobj robotę i nq pew o nie za 120 tys. Sam jesteś mercedes maszyna to maszyna ma tłuc detale i nic więcej.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@oooo

Dlaczego się Zgadzam z tą opinią?Ano dlatego że Mieszkałem w BRD na stałe, na stałym meldunku kilka lat,a pierwszą Moją pracą była praca w Zakładzie produkującym felgi aluminiowe. Pracowałem na maszynie wiercącej otwory na śruby i wentyle. Jedyne co trzeba było robić, oprócz pracy fizycznej to korekta komputera na zużycie wierteł. Jak ktoś wypisuje że to jest praca lekka to chyba bierze pod uwagę wyłącznie nastawy tokarek numerycznych , zapominając wspomnieć ile ton materiału trzeba umieścić dziennie / 8 h/ w maszynie.Więc niech nie ściemnia że to lekka praca. Lekką pracą była Moja druga - w Moim zawodzie elektryka. Na tyle lekka, że w firmie tej Przepracowałem kilka lat. No i to netto 2400€.Jakie to netto jak na wyżywienie trzeba wydać min.500€ / m- c , nie wspominając o dojazdach do fabryki.Bo przecież nie Mieszka na terenie Zakładu. To ile netto przywozi do Polski? Bo to jest właśnie netto. Gdyby pracował w Polsce to te 2400 + ca.600- za zakwaterowanie Mógłby traktować jako netto.A tak wychodzi , że raptem Jego prawdziwe netto to max .1500€. Nauczcie się liczyć NETTO. Dodajcie do tego rozłąkę z żoną i dziećmi.

Adam
Były pracownik
@Mistrz

Jak nie masz pojęcia o maszynach to nie ośmieszaj się. Może w Polsce pracujesz na sowieckiej maszynie to nie masz z tego tytułu wyobraźni i podane 120000 € za naprawę to dla ciebie "kosmos", wiec pozostań przy swojej "kacapowskiej" maszynie wartej tyle co złom. Okumy nie tłuką detali bo nie są "kacapskie", te maszyny obrabiają z dokładnością 0,01 mm ale to też dla ciebie "kosmos".

Majkel
Inne
@Kandydat

To Ty zdecydowales sie na zone i dzieci wiec ponosisz tego konsekwencje. Odpowiedzialny czlowiek decyduje sie na dzieci gdy go na to stac. Trzeba bylo myslec a nie narzekac i robic u Niemca za najnizsza krajowa w zawodach ktorych nikt nie chce wykonywac jak bediun.

hgfu
Pracownik
@Majkel

O poprawę warunków nawet się nie starasz i nie pomagasz innym gdzie najlepiej to pierwszy i ośmiesza innych, twoje "bediun "co to ##_67wa znaczy.

Mmm
Pracownik
 Pytanie
@Adam

Z dokładnością do setek ? Na zwykłych starych haasach obrabiam do mikrona i nie ma z tym problemu. Nie wiem o co się kłócicie. Liczy się kasa i praca a reszta Panowie to konwenanse.

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

  Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

  Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH
Przejdź do nowych opinii