Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Kazik

Trafiłem do zakładu w którym jest nowy sprzęt więc i praca lepiej idzie. Warunki calkiem spoko jeżeli chodzi o pokój

Slawek

Większa kasa niż w Polsce i do tego lepsze warunki

Seweryn

Humanus posiada wiele ofert pracy więc myślę że na luzie każdy znajdzie coś dla siebie

Bartosz Dorsz

Spory plus za szybkie zatrudnienie i dobre zakwaterowanie!!

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Maks

Wyjechałem do pracy jako spawacz 2 miesiące temu, jak narazie jestem zadowolony z tego co oferuje mi miejsce pracy. Sam pokój w którym mieszkam jest zadbany i znajduje się blisko zakładu

Bartek

Firma oferuje dobre oferty pracy. Sam znalazłem pracę blisko granicy więc na weekendy mogłem wracać do rodziny. Zarobki całkiem satysfakcjonujące

Asia

Pozytywnie się zaskoczyłam, wszystko zgodę z zapewnieniami

Tytus

Dobra i łatwa kasa

Gosia

Bardzo rzeczowa pomoc w znalezieniu pracy do tego profesjonalne podejście do każdego z pracowników

Sylwek

Wyjechałem wraz z bratem jakieś 5 miesiecy temu, jesteśmy zadowoleni z samej pracy jak i warunków w jakich mieszkamy, myślę że warto spróbować

Dawido

Praca jak praca bywa miejscami ciężko ale myślę że warto dla lepszych pieniędzy niż w Polsce.

Czarek

Pozytywnie się zaskoczyłem swoim wyjazdem, wszystko okazało się bardzo dobrze zorganizowane. Samo miejsce w którym mieszkałem było czyste i zadbane.

Zenon

Dobre warunki pracy a pokój znajduje się blisko zakładu

Filip

Praca jak praca ważne że da się sporo zarobic w krótszym czasie

Ernest

Szczerze mogę polecić

Nataniel

Wyjazd dobrze zorganizowany, warunki pracy też na wysokim poziomie, myślę że nic lepszego w Polsce nie znajdziecie do tego dobra kasa

Szybki sposób na lepsze pieniądze niż w Polsce

Fabian

Polecam bardzo dobrze zorganizowana agencja!

Alicja

Jestem bardzo zadowolona z swojego wyjazdu jako opiekunka osób starszych do niemiec. Sam wyjazd był dobrze zorganizowany i zaplanowany do tego całkiem wysokie wynagrodzenie. Myślę że mogę polecić

Kazik

Praca przy obróbce stali na skrawarce, wystarczy znać się na robocie i w sumie kasa lepsza niż w Polsce a robi się tą samą robotę i to nawet na lepszych maszynach gdzie wiadomo lepsza technologia i lepiej to idzie.

oooo
@Kazik

haha lepsze maszyny w niemczech jasne podobnie jak ordnung i inne mity

@oooo

Chyba nie rozumiesz co piszesz, ja pracuję w Niemczech na Okumach, dopiero w Polsce się dowiedziałem że to "Mercedesy" wśród obrabiarek, w Polsce na oczy ich nie widziałem, nawet polskie centra szkoleniowe nie mają takich maszyn, korzystają z zaprzyjaźnionych firm. Bardzo rzadko występują w Polsce bo są bardzo drogie, gość z 25 letnim doświadczeniem niechcący doprowadził do kolizji, naprawa kosztowała ponad 120 000 €. Zanim zaczniesz się wyśmiewać że w Niemczech są lepsze maszyny to poducz się trochę w tym temacie. Nie bronię wypowiedzi twojego poprzednika ale prostują twoje nie uzasadnione drwiny. Ordnung też jest w Niemczech większy niż w Polsce i to też nie jest mit.

Mistrz
@Adam

Heheheh 120 tys € co ty gościu(usunięte przez administratora). Używana maszyna kosztuje mniej a co dopiero kolizja na takiej maszynie. Przychodzi chłop z serwisrobj robotę i nq pew o nie za 120 tys. Sam jesteś mercedes maszyna to maszyna ma tłuc detale i nic więcej.

@oooo

Dlaczego się Zgadzam z tą opinią?Ano dlatego że Mieszkałem w BRD na stałe, na stałym meldunku kilka lat,a pierwszą Moją pracą była praca w Zakładzie produkującym felgi aluminiowe. Pracowałem na maszynie wiercącej otwory na śruby i wentyle. Jedyne co trzeba było robić, oprócz pracy fizycznej to korekta komputera na zużycie wierteł. Jak ktoś wypisuje że to jest praca lekka to chyba bierze pod uwagę wyłącznie nastawy tokarek numerycznych , zapominając wspomnieć ile ton materiału trzeba umieścić dziennie / 8 h/ w maszynie.Więc niech nie ściemnia że to lekka praca. Lekką pracą była Moja druga - w Moim zawodzie elektryka. Na tyle lekka, że w firmie tej Przepracowałem kilka lat. No i to netto 2400€.Jakie to netto jak na wyżywienie trzeba wydać min.500€ / m- c , nie wspominając o dojazdach do fabryki.Bo przecież nie Mieszka na terenie Zakładu. To ile netto przywozi do Polski? Bo to jest właśnie netto. Gdyby pracował w Polsce to te 2400 + ca.600- za zakwaterowanie Mógłby traktować jako netto.A tak wychodzi , że raptem Jego prawdziwe netto to max .1500€. Nauczcie się liczyć NETTO. Dodajcie do tego rozłąkę z żoną i dziećmi.

@Mistrz

Jak nie masz pojęcia o maszynach to nie ośmieszaj się. Może w Polsce pracujesz na sowieckiej maszynie to nie masz z tego tytułu wyobraźni i podane 120000 € za naprawę to dla ciebie "kosmos", wiec pozostań przy swojej "kacapowskiej" maszynie wartej tyle co złom. Okumy nie tłuką detali bo nie są "kacapskie", te maszyny obrabiają z dokładnością 0,01 mm ale to też dla ciebie "kosmos".

Majkel
@Kandydat

To Ty zdecydowales sie na zone i dzieci wiec ponosisz tego konsekwencje. Odpowiedzialny czlowiek decyduje sie na dzieci gdy go na to stac. Trzeba bylo myslec a nie narzekac i robic u Niemca za najnizsza krajowa w zawodach ktorych nikt nie chce wykonywac jak bediun.

hgfu
@Majkel

O poprawę warunków nawet się nie starasz i nie pomagasz innym gdzie najlepiej to pierwszy i ośmiesza innych, twoje "bediun "co to ##_67wa znaczy.

Mmm
@Adam

Z dokładnością do setek ? Na zwykłych starych haasach obrabiam do mikrona i nie ma z tym problemu. Nie wiem o co się kłócicie. Liczy się kasa i praca a reszta Panowie to konwenanse.

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH