Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Roman

Pracowałem jako spawacza w Niemczech, praca fajna i przyjemna, fajni ludzi i do tego całkiem przyzwoite wynagrodzenie

Fabian

Dobre warunki pracy do tego całkiem solidne wynagrodzenie. Uważam ze Humanus w tej kwestii jest wart zaufania

Borys

dobre i stabilne zatrudnienie

Bibas

Jestem zadowolony z współpracy z firma, praca znajdowana jest szybko do tego na dobrych warunkach, szczerze mogę polecić

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Dawid

Humanus w szybkim tempie znalazło mi pracę za dobre pieniądze

Miras

Wszystko ok, polecam

Sylwester

Moje pierwsze doświadczenie z Humanus i uważam ze uda, stabilne zatrudnienie, dobre pieniądze i atmosfera całkiem przyjemna w miejscu pracy

Borys

Stabilne zatrudnienie i niezła kasa

Jarek

To moje kolejne doświadczenie z Humanus. Za każdym razem wszystko było zrealizowane na wysokim poziomie i byłem pozytywnie zaskoczony. Warunki pracy są okej do tego pieniądze całkiem spore

Arek

Polecam, 2 wyjazd i wszystko okej.

Miko

Z perspektywy 8 miesięcy powiem że jestem zadowolony, szacunek do pracownika bhp dopilnowane i atmosfera też dużo jednak daje.

@Miko

Doceniam twój wpis to jest najważniejsze dla firmy i dla pracownika i dla pracodawcy, firma ma wówczas dobre wyniki pracownik alles gut pracodawca ganz ok i wiele innych dobrych rzeczy przez wiele lat jak i narzędzia pracy są obchodzone z szacunkiem, rozszerzenie doświadczenia, ticher wpożądku, bez bzdur wpajania bez pytania innych no fajnie, eksploatacja no super.

Tomasz E.

Humanus oferuje ciekawe miejsca pracy. Większość ofert dotyczy pracowników o profilu technicznym. Ja, osobiście jestem zadowolony. Od pierwszego kontaktu dobre wrażenie i profesjonalne podejście. Jak do tej pory dla mnie top one))

@Tomasz E.

Profil techniczny? z pewnością absolutnie bez nadgodzin i biedy i często nie chorujesz czyli też bez zwolnień lekarskich, czasami taki profil na firmach to też zapi*dzanie, jeśli kompletnie się znasz w zawodzie to wymaga negocjacji, dobrego traktowania, dobre rozłożenie obowiązków wśród współpracownikow też jak samodzielne stanowisko pracy dobra płaca z czego masz chleb ale już bez pasztetu czy z samą margaryna po opłatach, jakoś tak. Powodzenia

Janusz

Ktory zaklad przez Humanusa polecacie? Chcialbym zacząć pracę przez ta firme ale chcę również wiedzieć na jaką oferty zwrocic uwage.

@Janusz

W każdej ich ofercie są ponoć cykliczne podwyżki, ja robię w całkiem innej firmie nie z humanus, kilka miesięcy i nie ma tam a nawet żadnych dodatków tj chociaż fahrgeld dziennie 60km a podwyżki owszem czynsz itp . W przeróżnych firmach co dodają oferty pracy jest minimum juz dwanaście brutto za godzinę przy podstawowych zwykłych pracach a z obsługą operator jest owiele więcej. Polecać dinozaurów nikt nie będzie w dobrych firmach może nie ma rekrutacji rzadko kiedy bo obsadzone są stanowiska a w beznadziejnych jest taka moda na polecenie pracownika. A kanzler zajmują się debatą nad dodatkami może będzie o trochę lepiej i BAP.

Pelpin

Dzisiaj miną mój pierwszy tydzień. Wygląda jak na razie dobrze praca na produkcji więc za dużo myślenia nie wymaga zrobiłem 2 razy nadgodziny a kasa jest :D

Ewelina
@Pelpin

Czyli dobrze płacą za nadgodziny? A odebrać jako wolne też je można?

Pawel

Jakie sa kary za zerwanie niedotrzymanie umowy w tej agencji?

Sebastian

Mialem okazje 2 razy skorzystać i jest git. Zastrzyk kasy zawsze sie przydaje.

Miłosz

Pracuję jako operator tokarki, lubię to co robię i chcę dalej rozwijać się w tym kierunku. Praca w DE wcale za dużo nie odbiega od pracy w większych firmach w Polsce poza jednym... kasą. Wiem że na pewno doświadczenie w Niemczech bardzo przydaje się w Polsce ale jak na razie to wracać w Planach nie mam : )

Damian

Stabilne zatrudnianie i dobra kasa Jesli ktos sie zastanawia nad wyjazdem to moge Humanusa polecic wszystko na papierze i uczciwie wyliczone godziny.

Julia
@Damian

Ile teraz dają? Zachęcasz informacją o stawce to podaj konkret

Witold kopernik

2 lata pracowałem jako SchweiBer, spawaliśmy stal czarną. Wyjechałem głownie po to żeby sobie dorobić i miałem na początku wyjechać na pół roku, jednak czas pokazał inaczej. Polecam

Olo

Oppenau, lakiernik samochodowy. Wyjechałem mając 2 lata doświadczenia a teraz już leci mi 5 rok Sama praca okej są maski i kombinezony dają, nie trzeba się upominać albo własnych kupować. Kasa też git. 5 gwiazdek

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH