Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Aron

Git kasa na czas i stałe zatrudnienie że nie trzeba latać po całych Niemcach za robotą

Czarek Stanowski

Chwalę sobie, szybkie zatrudnienie i za dobre pieniądze. Moja praca polegała na sprawdzaniu składu przed odlewem czy zgadza się z normami, nic trudnego, posiedzieć nie posiedzisz bo jednak roboty jest cały czas i ciepło :D

Marek W.

Jedna z lepszych agencji w której miałem okazję pracować.

Wiktor

Na razie jest okej

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Kamil Jurewski

Po 4 latach zakończyłem pracę, co tu dużo mówić, firma uczciwa kasa na czas i w sumie dla mnie to tyle najważniejsze nie trzeba robić nadgodzin chyba że ktoś chce.

Filip

Wyjechałem rok temu, świeżo po szkole. Najpierw planowałem pojechać do Holandii, wiadomo co tam młodych ciągnie xD Humanus zaproponował w sumie lepszą kasę to i wybrałem ich, nie ma żadnych ekscesów, praca jak praca.

Uaz

Dobre stawki nikt nie zdziera i na umowe

Norbert Frankowski

Praca na lepszych warunkach niż w Polsce, umowa o pracę i ogólnie zauważyłem że firmy w DE bardziej dbają o takie rzeczy jak BHP w Polsce nikogo nie dziwi spawanie bez maski czy fleks bez osłony. Kasa też sporo lepsza, ale to wiadomo już od dawna że za tą samą pracę ale w niemczech nawet 4 razy tyle zapłacą

Paliło mi się strasznie z robotą, humanus szybko ogarną ofert dla mnie Dzięki.

Karol

Fajna agencja, widać że zależy im tez na pracownikach a nie tylko na kasie, miłą obsługa wysłuchanie interesanta i wszystko miło szczerze i człowiek od razu pewniejszy na czym stoi.

Grzegorz

Covid zmusił mnie do wyjazdu. Straciłem pracę w sumie z dnia na dzień niby firma walczyła no ale ile można ciągnąć interes co nie zarabia. Tutaj dostałem szybko pracę i szczerze powiem jestem zadowolony.

Kamila

Pracowałam na produkcji, wiadomo to jednak praca daleko od domu a jednak rodzina i znajomi... Co do samej pracy to ciężka nie była, dość monotonna nikt z batem nad głową nie stoi. Atmosfera i ludzie to na plus Kasa to jednak wiadomo że lepsza niż w PL bo produkcja to zazwyczaj najniższa krajowa, tutaj nawet z 3 razy tyle można ogarnąc bez nadgodzin Zakwaterowanie ogarnięte przez pracodawcę (pokój 1 osobowy) i na pewno spory plus że z dostępem do internetu.

Jan Koźmin

Wyjechałem pierwszy raz z humanusem w 2019 roku na 9 miesięcy, nie było źle, kasa fajni ludzie i spoko robota. Teraz też zamierzam wyjechać za około 2 miesiące i zobaczymy jak to będzie teraz wyglądało.

Arek

Praca dobrze płatna i uczciwa z umową

Adamczyk Jan

W Polsce ciężko było o jakąś robotę, jak już to dorywczo u jakiegoś rolnika i 10zł za godzinę, śmiesznie to wygląda ale ratowałem się jak mogłem bo jednak kredyt kredytem... Mój brat namówił mnie na pracę w Niemczech, pomógł z agencją i wdzięczny jestem mu za to niezmiernie. Kredyt spłaciłem i udało się nawet odłożyć trochę.

Student

Jestem świeżo po szkole i co prawda moja pierwsza praca była dość niezadowalająca bo płaca za akord - nie ma zleceń - nie ma roboty, nie ma kasy. Spróbowałem poszukać czegoś właśnie przez humanusa, Pani z biura bardzo miła zobaczyliśmy gdzie mógłbym potencjalnie pracować i tak oto jestem, plusy dla młodych to na pewno to że można się wiele nauczyć i podszkolić trochę niemiecki.

Mirek

Polecam

Benek

Może ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa z mieszkaniem jednoosobowym i kosztami .jestem hydraulikiem

@Benek

To że jesteś hydraulikiem nie ma znaczenia co do mieszkania. Oczywiście te koszty ponosisz z wypłaty, jednak wystrzegaj się by to Humanus płacił za ciebie potrącając ci z wypłaty, płacąc samodzielnie będzie taniej.

Hubert

Pracowałem 3 lata jako tokarz w Lorsch, miasto bardzo ładne : ) Mieszkałem w wynajmowanym pokoju, fajny standard pokój prywatny tyle co kuchnia ogólnodostępna. No i co najważniejsze trochę kasy jednak wpadło

Fajna robota

Ludzie fajni i pomocni, zawsze ktoś się znajdzie kto ten język jednak trochę lepiej zna haha Praca sama w sobie nic trudnego jak ktoś zna się na tym co robi praca jak praca

jan
@Fajna robota

w ktorym zakladzie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH