Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Karol

Agencja całkiem sprawnie działa, wszystko wydaje się w porządku pracuje dopiero dwa miesiące ale jest okej

Rewo

Szybka odpowiedz do tego praca przyjemna i dobre warunki

leee
@Rewo

Każdy dzień pracy? Jak wiadomo wszystkim tylko niemcy mają tak i coś wrodzju miejsca ograniczone czyli jeden dział przeznaczony lub masz pomieszane nie w ełbie tylko raz ciężej raz lekko albo musisz lubić pracę i twoja indywidualna sprawa, ciężko wniosek wysnuć. A jeśli człowiek ma dwa obiady z puszki 800g, zupy za ojro to naprawdę dobrze też zadowolenie a jak tanio.

Kutang
@leee

po jakiemu to jest?

@leee

No, to daleko zajedziesz na tych puszkach .

Czy pensja w wysokości 10200 w mieście Lipsk jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Pracownik Produkcji?

toff

Leipzig, pol. Lipsk miasto w Niemczech, wynagrodzenie w niemczech jest w euro, mieszka się i pracuje w niemczech jak i wydatki są w niemczech czy też zakupy w niemczech, ubezpieczenie niemieckie, podatki i inne składki które obowiązują w niemczech, abonament, opłaty drogowe i inne, należy wiedzieć także jak dostarczać i gdzie zwolnienie lekarskie, jak i gdzie rozlicza się urlop, o naukę języka niemieckiego można starać się z urzędu gdzie chętnie takie się odbywają z pokryciem kosztów niekiedy kogo nie stać, oraz oczywiście meldunek, a dodatki, bonusy reguluje pracodawca w danej pracy. Niemcy dzielą się na tzw. Landy gdzie regulują także przepisy, regulaminy, restrykcje, stawki brutto na godzinę mogą się różnić od branży, wykonywanych zadań, najczęściej są to prace proste lub w przypadku tej agencji wyższe.W niemczech powoli bezproblemowe wprowadzą uznanie kwalifikacji, zawodu (lekarz, informatyk, pielęgniarka, elektryk itd) obcokrajowców i chcących się osiedlić, zamieszkać i pracować tak jak mieszkańcy Niemiec, niemcy.

Bardzo podobał mi się szybko proces rekrutacji i sama rozmowa z Panią Magdaleną, odrzucono naszą kandydaturę przez niewystarczający poziom języka, ale nie zburzono z nami mostów, tylko wyrażono na chęć współpracy w przyszłości. Wszystko szybko i w miłej atmosferze ???? doceniamy takie firmy

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Stefan

Wyjechałem mając 6 letnie doświadczenie w dziedzinie frezarek i skrawarek. W Polsce nie jest to jakoś bardzo szczególnie opłacany zawód i nie powiem złego słowa po tym jak wygląda Niemiecka płaca. Podpisałem niemiecką umowę, dobre stawki i sporo za nadgodziny.

Łucja
@Stefan

A często są nadgodziny ?

@Łucja

"A często są nadgodziny ?" - jeśli Polacy nie mają sami do siebie szacunku to takowego nie dostaną od innych.

Zenek
@Adam

Przyjales 6 milionow uchodzcow do Polski teraz bedziesz na nich zapierdalal. Polakami gardza na calym swiecie. Jestes od podcierania tylka niemcom i ty mowisz o szacunku do siebie haha

Wyjechałam do Niemiec jako opiekunka osób starszych, praca przyjemna oraz sama atmosfera w miejscu pracy na plus :)

Filipo

Dobra praca, szybko znaleziona. Myślę ze warto mówię z własnego doświadczenia

Hubert

Zakwaterowanie dobre, pieniądze też niezłe jak dla mnie niczego więcej nie potrzeba

Sylwester Berent

Dobre warunki pracy i mieszkaniowe, polecam

Bardzo przyjemna agencja, ludzie mili i chętni do pomocy w znalezieniu pracy w Niemczech. A co do wyjazdów to wszystko wygląda całkiem dobrze najważniejsze jest to ze pracodawcy wypłacają pieniądze na czas bez problemów

Aki

Wyjechałem na trzy miesiące i niczego nie żałuję dobra kasa w krótkim czasie

Kewin

Myślę że mogę polecić humanus u mnie wszystko przebiegało w porządku i co najważniejsze bez żadnego zwlekania z wypłatą pieniędzy przez pracodawcę

Fabian

Mogę polecić firmę z czystym sumieniem, ludzie bardzo życzliwi i pomocni a sama praca całkiem okej

Dariusz

Wyjechałem do pracy jako stolarz i wszystko elegancko, mogę polecić

Filip

Wszystko dobrze wytłumaczone a umowa jasna i czytelna, pieniadze wypłacane na czas

Miłosz

Pracowałem przez 3 lata jako spawacz w Niemczech dzięki humanusowi, praca została znaleziona mi po tygodniu. Warunki jak i wynagrodzenie w miejscu pracy uważam za dobre

Tomasz

Polecam dobre pieniądze

Myślę ze warto spróbować ja byłem zadowolony z współpracy z humanus praca została znaleziona kilka dni później a oferowane pieniądze też przyzwoite

Cecyl

Jestem zadowolony z wyjazdu. Pieniądze dobre do tego wypłacane na czas i dobre warunki odnoście pracy

Karol

Pracowałem przez 2 lata w Niemczech przez Humanus jako spawacz, cały okres pracy minął bez większych problemów i przyjemnie a do tego kasa całkiem niezła

Ewelina
@Karol

A co ile czasu zjeżdzałeś do Polski na jakiś urlop?

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH