Humanus Personalservice GmbH

4.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Kandydat

Polecacie wyjazd z Humanusem??

Tommy

Ok, dobre warunki pracy

Jacek
@Damian

Wyjechałem z nimi dwukrotnie i wszystko było ok. Papiery i szczegóły też szybko dograne.

Uwe
@Damian

Jak ktoś szuka dobrej roboty, to tutaj ją znajdzie

rekin
@Damian

dolaczam sie do pytania bo tez planuje wyjazd

Julek

Marcin
@Damian

Nie ma co tutaj za dużo gadać, warto jechać

Dister

Bercik
@Damian

To co oferują będziesz mieć. Nie zaskoczą jakimś ucinaniem kasy czy coś.

Porti

Bodziek
@Damian

Wyjazd w porządku. Jeździłem z różnymi agencjami i z Humanusem według mnie jest najlepiej.

Juras
@Damian

firma solidna, wypłaty zawsze na czas

Later
@Damian

Robota jak robota, człowiek wie co ma robić, wystarczy robić swoje i jest ok, bez problemów jak na raize

Tomek
@Damian

Jeśli tylko się chce to można się dużo nauczyć, bo szanse do rozwoju są spore.

Ojciec z synem
@Damian

Tak, jak dla mnie Humanus trzyma wysoki poziom. Dobre oferty zarówno dla młodszych z mniejszym doświadczeniem jak i starszych. Zarówno ja jak i syn jesteśmy zadowoleni bo na miejscu wszystko zgodnie z tym co było przedstawione w ofercie.

@Damian

Tak, dwa razy z nimi jechałem i było ok

Byly pracownik
@Damian

Stanowczo odradzam ta firme. Nic sie nie zgadza z wczesniej powiedzianymi warunkami wyjechalem z dziewczyna praca miala byc dla par gdzie na miejsu okazalo sie ze to praca tylko dla merzczyzn. Kwatera na jaka pojechalismy tez odbiega od tego co mowia w tej firmie kuchnia na nie wiadomo ile osob lazienka tak samo jednym slowem (usunięte przez administratora) Jezeli chodzi o pomoc koordnatora to tez jest zalosne jest tylko na telefon nie ma tu nikogo na miejscu jakby cos sie dzialo. Obiecuja zlote gory a tak na prawde nic sie nie zgadza. Taka solidna firma a jak przychodzi co do czego to nawet telefonow nie odbieraja tylko pisza smsy bo nie chca z toba rozmawiac. Stanowczo odradzam bo kosztow podrozy nie zwaracja strata czasu i pieniedzy na paliwo.

Elżbieta
@Adam

sam jeździsz? mąż ma w planach wyjazd, ale jednak sam boi się jechać.

Jakub
@Byly pracownik

Wszystkie pozytywne opinie są pisane przez biuro. Nie można dodać opinii negatywnej. Stawki są bardzo małe, mało co się zgadza. Najpierw dzwonią z ofertą, później zero odzewu. Jak jedziesz przez nich i masz kolegów z innych agencji to widzisz, że robisz za najmniejsze pieniądze. Nie polecam

m.werner@kirsch-work.com
@Damian

Nie polecam nikomu ! Umowę podpisuje się w miejscu A, koordynator znajduje się w miejscu B, a praca oraz mieszkanie w miejscu C(wszystkie miejscowosci oddalone od siebie ok 500km). Obiecują mieszkanie 4 osobowe oraz lekka prace dla kobiet, a lądujesz w obsurnym pensjonacie z 30 mężczyznami, wspólną kuchnią i łazienka,(usunięte przez administratora) Ciezko dojechac do pracy, poniewaz jest to ogromny zaklad z kilkoma portierniami. Na miejscu nie ma zupełnie nikogo kto chociażby oprowadzi po zakładzie pracy(gdzie wcześniej było mówione, że oczywiście będzie taka osoba ). Praca jak sie okazalo rowniez nie dla kobiet,ciężka fizycznie, w zakładzie sami mężczyźni. Kontakt telefoniczny z koordynatorem do czasu gdy wszystko jest "okej",później już nie odbierają . Przejechaliśmy z chłopakiem prawie 900km , na miejscu wszystko było niezgodne z tym co wcześniej z firmą ustaliliśmy. Kosztów na podróż również nie zwracają, a te pozytywne opinie chyba sami sobie wystawiają . Omijajcie ta agencje szerokim łukiem !!! NIE POLECAM !

Robin74
@Tommy

Jakie umowy Polskie czy lokalne bo mam komornika

@Robin74

Jakie by nie były i tak Musisz założyć konto w niemieckim banku. Tam pieniądze będą bezpieczne. Poza jurysdykcją komornika.

Pracodawca

@Byly pracownik

Szanowny Panie Patryku B., dziękujemy za cenne uwagi oraz poświęcony czas za napisanie opinii. Chcielibyśmy przekazać jednak również nasz punkt widzenia całej sprawy. Pierwszego dnia nie stawili się Państwo w pracy, tłumacząc to zmęczeniem po podróży, gdyż dojechali Państwo w nocy. (Godziny podpisania umowy zawsze są elastyczne i sugerowaliśmy godziny poranne, gdyż zakład pracy znajdował się 700 km od naszego biura jednak wybrali Państwo samo południe). Oprócz tego w naszej firmie mając na celu dobro naszych pracowników pracę zaczyna się zawsze dzień po podpisaniu z nami umowy o pracę, a nie tego samego dnia, po to aby spokojne dojechać na zakwaterowanie oraz wypoczętym rozpocząć pracę następnego dnia. Na kwaterze do której Państwo trafili znajdowała się tylko jedna para lokatorów. Jeśli chodzi o pracę na danym zakładzie, drugiego dnia nasz koordynator rozmawiał z Państwem dopytując, czy praca jest w porządku, uzyskał pozytywną odpowiedź, nie mieli państwo zastrzeżeń do wykonywanej pracy, stwierdzając, że nie jest ona ciężka. Trzeciego dnia zadzwonili Państwo do koordynatora informując, że porzucacie pracę w naszej firmie, na rzecz innej oferty. Nie zachowali Państwo należnego okresu wypowiedzenia, który wynosił dwa dni robocze, nie napisali Państwo również formalnego wypowiedzenia a w rozmowie telefonicznej przekazali Państwo jedynie, że jesteście już w drodze do innej pracy a kontakt z Państwem w tym momencie się urwał. Jeśli chodzi o zakład w którym państwo pracowali jest to jeden z naszych czołowych kontrahentów, cieszący się bardzo dobrą opinią w środ pracowników. Zatrudniający wiele par oraz kobiet. Jeśli chodzi o jednorazowy zwrot kosztów paliwa w wysokości 100€, za każdym razem koszty te są zwracane po przepracowanych czterech tygodniach, w państwa przypadku nie mieliśmy podstawy do ich zwrotu, z przyczyn porzucenia pracy po jednym dniu. W razie pytań serdeczne zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z wyrazami szacunku Humanus Personalservice

objektywny
@m.werner@kirsch-work.com

Kirsch-Work - Konkurencja nie śpi :D

Mirek
@Elżbieta

Też mam ten dylemat. A do jakiej pracy mąż chce jechac może we dwóch było by odważniej.

JJ
@Byly pracownik

Wg mnie piszesz jako uprzedzona osoba. Agencja jedna z lepszych o ile nie najlepsza na rynku. Jeśli jest problem z kwaterą a zawsze może się zdażyć reagują błyskawicznie i współpracują w rozwiązaniu problemu. To, że koordynator nie jest na miejscu to raczej naturalne mają ludzi rozrzuconych po różnych miejscowościach i nie mogą mieć dla kilku osób odrębnego opiekuna. Nie zarobiłbyś wtedy tyle ile możesz zarobić. Co do problemów z pracodawcami to jaki mogą mieć na to wpływ? Pracodawca opisuje a potem rzeczywistość czasami skrzeczy. I tutaj Humanus daje z siebie wszystko żeby ustawić Ciebie (w tym przypadku mnie u konkretniejszego pracodawcy) Nie nie jestem pracownikiem biura. Pracuję w Humanus na projekcie i jestem naprawdę zadowolony z tego co robią. No chyba, że ktoś chce być prowadzony wszędzie za rączkę wtedy zapraszam tu obok jest takie przedszkole będzie się tam czuł jak w domciu. Podsumowywując firma rzetelna i profesjonalna. Pomagają wtedy kiedy pomoc jest potrzebna, potknięcia są ale któż ich nie ma Na pięć punktów pokazałbym solidne 4,8 Myślę związac się z nimi na dłużej

niko Nowy wpis
Klient
@Humanus Personalservice GmbH

"Na kwaterze do której Państwo trafili znajdowała się tylko jedna para lokatorów." Na co jeszcze można trafić na waszych kwaterach?

Sessu Nowy wpis
@Damian

teraz jade, dam znac co i jak

Sessu Nowy wpis
Kandydat

Kumpel polecił, ale zobaczymy jak będzie na miejscu. Dam znać jak już będę.

Vikoz

Wyjazd mi pasował, planuję koło czerwca/lipca kolejny. Ogólnie wszystko zgodnie z tym na co się człowiek umawia.

Kamil
@Vikoz

Chyba się ktoś pomylił i powiedział prawdę choć raz. Przed wyjazdem dieta miała być 60-65e a wyszła połowa z tego przy czym za pracę w weekend dostajesz połowę diety

Jakub
@Kamil

Ja za sobotę nie miałem wcale diety. Obiecują 2500 ale nie mówią, że z tego przynajmniej 500 na kwaterę.

@Jakub

Właśnie o tym m. inn. Pisałem. 500€ za nocleg to jakieś śmieszne minimum. A gdzie jeszcze jazda własnym autem - bo tylko z autem posiadają oferty. Jak policzyć to wszystko - łącznie z wyżywieniem, to zostanie marne..... może 1000€.(usunięte przez administratora)pracować na "obczyźnie".

Jakub Nowy wpis
@Marek

Podstawę wypłaty stanowi dieta, urlop czy święta (usunięte przez administratora)- nie robisz masz tylko niską stawkę godzinową. Żeby zarobić tak jak obiecują trzeba robić nadgodziny i to dużo.(usunięte przez administratora) Może kiedyś humanus się opłacał, teraz wystarczy porównać stawki innych agencji i zobaczyć, że tam zarobisz więcej. Ubrań nie dostałem, o wszystko trzeba się upominać. Agencja tylko patrzy jakby dać karę bo oni zawsze wierzą klientowi. Ja miałem pokój 6m2 i za to 500euro. Zwolniłem się i poszedłem bezpośrednio do porządnej niemieckiej firmy. Lepiej zatrudnić się bezpośrednio albo w typowo niemieckiej agencji. W humanusie rotacja pracowników biurowych jest ogromna więc też nie jest pięknie.

Jakobs

Ja tam byłem krótko , bo mi nie odpowiadała praca i po prostu poszedłem do innej agencji. Dlaczego mam mieć gorzej , jak mogę mieć lepiej? Ocena w skali od 1-5 to według moich subiektywnych spostrzeżeń 4 czyli pozytywna .Można by pewne rzeczy udoskonalić , ale to bez większego znaczenia . Pozdrawiam

Klient
@Jakobs

Wszystko pięknie w ogłoszeniach - 2500€ netto. Tylko jakie to "netto" skoro za zakwaterowanie trzeba płacić z "tego netto". Czyli 2500€ - 600€ = 1900 €. No a gdzie utrzymanie? ca. 400 €/m-c.1900 € - 400 € = 1500 €. A gdzie auto - amortyzacja i paliwo? Bo samo to-to nie jeździ. Poza tym twierdzą, że oferują pracę w systemie stałym. Jaki to "stały" system, skoro wypisują na forum ci "bardzo" zadowoleni, że już 2-gi bądź 3-ci raz wyjeżdżają z HUMANUS? Coś tu chyba nie gra. Wygląda na to, że te "zadowolone" wpisy wpisują sami pracownicy HUMANUS - na co już kilka osób zwróciło uwagę.

Pracodawca

@Marek

Dzień dobry Panie Marku, Opublikowane ogłoszenia mają charakter poglądowy i nie mają odzwierciedlenia w Pana wyliczeniach. Widocznie nie pracował Pan w naszej firmie. Nasi pracownicy potrafią zarobić o wiele więcej. Aby się o tym przekonać, warto wysłać do nas CV na adres: rekrutacja@humanus-personalservice.de życzymy Panu miłego dnia, Pozdrawiamy Humanus Team

Marcin
@Humanus Personalservice GmbH

Chyba jak przerobia 220 godzin. Urlop płacą za 7 godzin, święta tez 7 godzin. Nie polecam. Za weekend diety nie dostajesz jak idziesz do pracy.

Miro88

Na ten moment wszystko jak to mówią niemcy gance - gal. Kasa na czas. Bardziej martwi mnie rozliczeie w 2023. Ktoś coś wie jak to ma być z tym poskim ładem ?

Danek
@Miro88

Normalnie będzie :D Tutaj robota pewna więc i z rozliczeniem nie ma problemu.

Julia
@Danek

No ale to nie chodzi o pewność roboty chyba tylko czy ten nowy ład jakiś chorych cyrków nie wprowadza przypadkiem odnośnie tego?

Jakobs
@Miro88

Trzeba będzie płacić podatek od zarobków brutto po przekroczeniu danego progu np. zarobisz 100000brutto to tą różnice , która się znajduje między progami trzeba będzie zapłacić.. a może będzie jeszcze inaczej bo polski rząd co chwile coś zmienia

Booker

U mnie Humanus się sprawdził. Mam za sobą dwa wyjazdy i jestem zadowolony. Z kasą ok, dobre warunki.

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Witam. Wie ktoś może coś na temat pracy OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH ZAROBEK 2400 EURO. Piszą, że cały czas potrzebują chętnych na to stanowisko. Za takie pieniądze nikt nie chce na dłużej się zaczepić? Może ktoś napisze o co tu chodzi. Dziękuję

Tomek

Jeżdżę regularnie z nimi i na ten moment wszystko jest tak jak być powinno. Nie było problemów z zakwaterowanie, atmosferą czy kasą. Zgodnie z tym co w ofercie i ustaleniach.

Łukasz
Kandydat

Jak oceniacie współpracę z Humanusem?

@Łukasz

Ja jestem zadowolony. Na ten moment żadnych problemów nie ma

olek
@Łukasz

dobrze, na razie mi pasuje, bo wszystko ogarnięte dobrze

Danek

jest ok

@Łukasz

Moim zdaniem najlepsza agencja!

Adam

Spoko agencja. Jadę drugi raz teraz i jestem pewny że znow wszystko będzie ok.

Jędrzejek

Dużym plusem jest bliskość do polski. W ciągu 3 godzin mogę być pod wrocławiem. Warunki oferowane przez agencje są dobre. Wiadomo człowieka boli, ale sam by tak dobrze płatnej pracy nie znalazł. Co więcej to tutaj mam pełne rozliczenie podatku, więc żadną papirologią sie nie przejmuję.

olek

jest ok

Damian

Wyjazd opłacalny, ludzie też w porządku. Robota konkretna więc człowiek może się dużo nauczyć.

Pablo

Żadnych problemów, zawsze pomocni. Zawsze interesują się co się dzieje. Zawsze można na nich liczyć

Lupoo
@Pablo

Zgadzam się, można liczyć na pomoc

Lupoo

Jak się chce to można... kasa naprawdę dobra ale trzeba się postarac

Maciek

Nie mam się do czego przyczepić bo agencja Humanus naprawdę daje radę!

Anonim
Kandydat

Czy ktoś pracował na produkcji bezpiecznego szkła w okolicach Lipska? Jakie warunki pracy? Może ktoś się wybiera tam niedługo?

Bartek
Kandydat

Jakieś oferty dla spawaczy?

Hiper

Zapewniając dobrą robotę

Domino

wg mnie jest dobrze, z kasą problemów nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 393.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 340, z czego 278 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii klientów firmy Humanus Personalservice GmbH, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH