Opinie o LED Labs S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LED Labs S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LED Labs S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LED Labs S.A. w Kraków

LP

Pracuję w Led Labs od jakiegoś czasu. Jak na firmę produkcyjną w KRK to nie można narzekać na zarobki i warunki. Ludzie największy plus. Dobra ekipa tu pracuje.

Zisku

Ludzie wstępnie mili, szef przyjazny ale "miłe złego początki, lecz koniec żałosny". Długo nie zabawiłem, po czasie się człowiek orientuje, że jest jedynie trybem bez znaczenia, "podaj pomysły, będą nagrody, awanse" jest jedynie zlewanie pracownika(usunięte przez administratora)firma nie dla ludzi którzy mają odrobinę oleju w głowie i szanują samych siebie

Janek

Witam. Na jakie zarobki można liczyć na rękę jako operator? Praca w systemie 3 zmianowym? Czy oprócz wynagrodzenia są jakieś dodatki? Jak wyglada praca?

x
@Janek

Jakieś 3k netto plus 200 - 300 pln premii.

Janek
@x

Jak na kraków to średnie zarobki. Czy oprócz tych 3200-3300 są jakieś dodatki? Jak wyglada praca? Jrst skomplikowana ciężka do nauczenia czy raczej prosta? Fizycznie ciężka? Po jakim czasie można liczyc na podwyżkę? Warto aplikować?

Małgorzata
@x

Czy każdemu udaje się spokojnie co miesiąc wyrobić taką premię? Jakie są zasady jej przyznawania? Jakie normy trzeba wypracowywać w LED Labsie?

Na jakie benefity pozapłacowe można liczyć? Czy jest np. prywatna opieka medyczna?

jan
@Marek

Był Multisport podstawowy. Już nie ma

Gal Anonim
@jan

Na kawę i herbatę.

Małgorzata
@jan

Czemu nie ma? Nie było chętnych czy po prostu podczas pandemii póki co został wycofany skoro i tak były obostrzenia i zamknięte siłownie? Jeśli tak, to czy w najbliższym czasie jest szansa, że pakiet zostanie przywrócony w LED Labsie? :)

@Małgorzata

Dzień dobry, Pakiet multisport niestety byliśmy zmuszeni zawiesić z powodu zamknięcia obiektów sportowych, natomiast każdy pracownik Led Labs już dziś może zgłosić chęć skorzystać z benefitu. Wszystkich zainteresowanych Pracowników zachęcamy do skorzystania z karty multisport od 01.07.2021 roku. Pracownicy, którzy przystąpili do benefitu przed zawieszeniem kartu multisport mieli możliwość reaktywacji karty już od 01.06.2021 roku.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LED Labs S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier/Magazynierka?
Zachwycony

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak firma nie ceni pracowników. Nie dajcie się zmylić tłumaczeniem, że te często wrzucane ogłoszenia to zasługa wyłącznie rozwoju firmy bo prawda jest pośrodku. Trzeba przyznać, że firma się rozwija ale rotacja pracownicza jest spora (magazyn). (usunięte przez administratora) Jeśli jesteś istotą myśląca to unikaj z dala tej firmy a szczególnie tego działu bo nie wytrzymasz i albo sam się zwolnisz albo zauważą, że myślisz i sami to zrobią... Zarobki jak na Kraków marne. Po ostatniej zmianie sposobu wynagradzania obiecane podwyżki stały mało osiągalne. Część czynników, które są brane pod uwagę w ogóle nie zależą od zwykłego magazyniera a to jego wynagrodzenie cierpi. Więc uważaj na obiecywane pieniądze bo są one nawet niezłe ale możliwość ich uzyskania znikoma. Podsumowując: duża rotacja pracowników na każdym szczeblu, niedocenianie ludzi o ponad przeciętnym ilorazie inteligencji, mydlenie oczu i brak profesjonalizmu. Powodzenia dla wszystkich

Magazynier
@Zachwycony

Potwierdzam. Tak jest.

Z sentymentu i czystej ciekawości zajrzałem na opinie oraz pytania, które pojawiają się ze strony zainteresowanych pracą w LED Labs. Tym co się dziwią, że pojawiają się ogłoszenia na stanowiska magazynierów (i inne) to wypadkowa sytuacji rynkowej oraz ciągłego wzrostu sprzedaży produktów związanych z branżą wykończeniową. Prywatni klienci i rynek e-commerce przez ostatnie 2 lata został nakręcony jak nigdy dotąd i potrzeba rąk do pracy. Aktualnie w tej branży i pochodnych poszukuje się pracowników, którzy są ambitni, zaradni, efektywni. Jeżeli ktoś nie wykazuje tych cech, to kolokwialnie mówiąc skazany jest na niższą płacę lub inną pracę. Pracownik, który wykazuje skuteczność, wyniki pracy w normie lub ponad normę, może liczyć na wysokie zarobki, bo takowe są możliwe i będą dostępne jeżeli firma się rozwija, a z pewnością w tej firmie tak jest, było i będzie - mówię to jako były pracownik, który działa aktualnie w innej branży i znający od podszewki tą firmę. Nie ma nic za darmo. Jeżeli znasz swój cel zawodowy i chcesz się rozwijać to z pewnością branża oświetleniowa da satysfakcję i perspektywy. Nadal jest to rozwijana technologia, ciągle rozwojowa choć mocno przepełniona bardzo podobnymi produktami, ale nigdy nic nie wiadomo - kreatywność jest nieograniczona. Jak wygląda sprawa awansów? Jak w każdej firmie - jeżeli wykazujesz aktywność, masz zdolności przywódcze/kierownicze, masz cele zawodowe - nic nie stoi na przeszkodzie żeby to osiągnąć prócz samego zainteresowanego awansem. Jeśli ktoś zadaje takie pytanie jak to wygląda, to wystarczy samemu przemyśleć jak mogłoby to wyglądać jeżeli już ten etap osiągnie. Trzeba się po prostu starać. Nic samo nie przychodzi, za przysłowiowe NIC - nikt nie płaci. Firma, która parę lat temu miala mały sklep i kilkunastu pracowników, a dziś ma setki pracowników - sam fakt mówi za siebie. Pewne procesy są już dopracowane, bo firma działa już kilkanaście lat (aż trudno uwierzyć, że tak czas szybko mija) normy ustalone, a zatem nie ma się co dziwić, że nie każdy się nadaje do pracy w tej branży, ale są też Ci, którzy naturalnie sprawdzą się i będą zadowoleni jak i sam pracodawca.

Nowy pracownik

W firmie tej pracuję od niedawna, od lutego. Jestem zachwycony. Nigdzie indziej nie spotkałem się z tak profesjonalnym szkoleniem, przygotowaniem do pracy i pomocą ze strony Przełożonych i Współpracowników. Mam nadzieję na owocną wieloletnią współprace i każdemu serdecznie polecam. Tutaj każdy ma szanse! Zawsze gotowy. Zawsze przybędę z pomocą!

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w LED Labs sp. z o.o.?

Kmythic

Istnieje taka możliwość, rekrutacja na wyższe stanowiska wewnątrz firmy to u nas bardzo częste zjawisko.

piotr

Dlaczego firma wrzuca co miesiąc ogłoszenia na stanowisko magazyniera?, trochę to dziwne.

@piotr

Dzień dobry. Szczęśliwie, mimo trudnego okresu z jakim zmagają się przedsiębiorcy, udaje nam się od kilku lat utrzymywać stały wzrost. Firma rozwija się prężnie, powierzchnie magazynowe zwiększają się rok do roku, stąd systematyczny wzrost zatrudnienia, z czego bardzo się cieszymy.

piotr

Dlaczego firma co miesiąc wrzuca ogłoszenia na stanowisko magazyniera?

Parostatek

Opinie na gowork zachęcające jednak firma jak większość - nie daje odpowiedzi po spotkaniach rekrutacyjnych. Szkoda czasu na firmę, która nie szanuje kandydatów.

@Parostatek

Dzień dobry. Dokładamy wszelkich starań, żeby kandydaci, którzy dojdą w procesie rekrutacji do etapu spotkań, otrzymali w przypadku braku zatrudnienia w LED Labs informację zwrotną. Jeśli doszło do takiej sytuacji, że podczas opisanego tutaj procesu informacja zwrotna nie dotarła, to przepraszamy. Jest to wyjątek od przyjętych u nas standardów działań. Dobrego dnia.

wystarczy zobaczyć ile rekrutacji obecnie jest na pracuj branża ma się bardzo dobrze to i led labs ma się świetnie polecam

qwerty

Hej, polecam wszystkim prace w Led Labs Oceniam pracodawcę na 5

Bardzo dobra firma. Wystarczy poszukać opinii poza tym portalem, gdzie komentarze pisze sam GoWork, żeby nakręcać sobie biznes. Jak ktoś ma wątpliwości, czy poszukiwać tam pracy, to może warto się do nich odezwać i zapytać, czy kogoś szukają, czy można przyjść porozmawiać, poznać środowisko pracy...? Zamiast czytać te bzdety? Pracowałem tam kilkanaście miesięcy i czas pracy, wypłaty, premie, a przede wszystkim atmosfera była w porządku. Polecam

Zainteresowana

To jak było tak dobrze to czemu już tam nie pracujesz?

Jarek Gamracy
@Zainteresowana

Smakowało ci mleko mamy? To czego dalej nie pijesz? Zmiany są dobre. Mózg ich potrzebuje.

Nigdy więcej

(usunięte przez administratora)Dużo obietnic, jednak gdy przychodzi do ich spełnienia to człowiek zostaje wystawiony. Niby nadgodziny są dla chętnych jednak kiedy ktoś nie przychodzi to są krzywe spojrzenia (usunięte przez administratora)i niektórych pracowników. (usunięte przez administratora)Ucinanie premii, bez podania przyczyny. Brak uwagi słownej tylko od razu leci po premii. Człowiek ma dość. Duża rotacja pracowników.

@Nigdy więcej

Ktoś się tu ostro spiął, że takie bzdury wypisywał(usunięte przez administratora) Eh...Frustraci, którym nic nie pasuje, nadają na pracodawcę, ale jak przyjdzie co do czego, to dalej siedzą w firmie. Już nie żyjemy w czasach komuny. Jak ktoś ma problem, to niech zmieni pracęna szczęście nie brakuje na rynku ofert. Ps. Co miesiąc każdy pracownik LED LABS ma rozliczenie z przełożonym na którym omawia min. swoją premię, więc nie wiem co tu za (usunięte przez administratora) ktoś wciska

Klient

LED Labs jest liderem rynku. Wszyscy pomocni, uśmiechnięci, zadowoleni. Polecam i pozdrawiam.

rrobert

jesteśmy po imprezie świątecznej. to była moja pierwsza w led labs. bardzo pozytywne zaskoczenie. Polecam wszystkim prace tutaj.

Zadowolony

Ja jestem zadowolony z pracy w LED Labs. Biznes Liga, Multi-sport, owoce, premia świąteczna, nadgodziny płatne, żadnych problemów z urlopami... Ocena wynagrodzenia to już kwestia subiektywna, ale wg mojej wiedzy, led-labs stara się cały czas konkurować na rynku pod tym kątem.

Hej, czy w firmie LED Labs sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Bumi

tak

zainteresowany pracą

Jaka stawka na stanowisku Magazyniera na początek?

Ewelina
@zainteresowany pracą

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie LED Labs sp. z o.o. Pracowałeś już na podobnym stanowisku? W jednym z komentarzy poniżej znajduje się informacja, że "wynagrodzenie w magazynie i na stanowiskach technicznych, lekko powyżej średniej obowiązującej na rynku", jednak komentarz jest sprzed roku. Może ktoś ma aktualne informacje na temat warunków zatrudnienia? Jaka stawka jest proponowana magazynierom "na start"?

Elvizz
@Ewelina

Średnia w krk dla magazyniera to jakieś 4 tyś brutto, rozumiem, że można liczyć na więcej?

zaintereesowany

3800 brutto

Ewelina
@zaintereesowany

Muszę w takim razie powiedzieć, że jest to już całkiem fajne wynagrodzenie - ale jest to oczywiście kwestia indywidualna. Jestem jednak ciekawa, czy w LED Labs zarobki wzrastają razem z przepracowanymi latami. Możesz mi coś o tym powiedzieć?

esdrten
@Ewelina

Zarobki magazyniera na start w okolicy 2600-2700 netto (z premią), po 3 miesiącach delikatnie wzrastają. System zmianowy 6-14 i 14-22.

Zostaw merytoryczną opinię o LED Labs S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w LED Labs S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LED Labs S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LED Labs S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LED Labs S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

LED Labs S.A.