Opinie o LED Labs S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LED Labs S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LED Labs S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LED Labs S.A. w Kraków

WszysycyMnieZnają

Tak sobie czytam wszystkie Wasze opinie i widzę sporo krzywdy tak w postrzeganiu Led Labs jako pracodawcy jak i pracowników, którzy z tych czy innych powodów dostali po łapkach. Oczywiście nie ma czerni i bieli a tylko odcienie szarości ale uwierzcie, że widziałem już na rynku pracy wiele. Pracuję dla LL już kilka lat i mam się dobrze a zaczynałem od najniższego szczebla i dostałem nie raz po (usunięte przez administratora) tylko, że zawsze mi się chciało iść do przodu a nie narzekać. Jeśli ktoś potrzebuje w miarę sensownej odpowiedzi, służę pomocą. AMA

+ i -...

Generalnie nie polecam:/ z jednej strony jak się pokombinuje to można coś tam wyciągnąć na miesiąc, a kilka osób naprawdę dało się lubić. W praktyce bardzo toksyczne środowisko, firma wprowadza sporo corpo rozwiązań i premiowane jest (usunięte przez administratora) o każdą pierdołę.

Urszula
@+ i -...

No ale to na przykład co może być takim powodem obcięcia premii?

@Urszula

W tej firmie nie ma tak na prawde premiowania jest tylko system kar i demotywacji do pracy ktory uwazają za system premii. Niestety pieniadze moga byc tylko ucinane nigdy dodawane wiec trudno mowic o premii...a ucinane moga byc za kazdy aspekt zwiazany z codziennym wykonywaniem pracy, zwyczajna pomylke ktora zdarza sie kazdemu od czasu do czasu- wszystkie koszty zwiazane z tym zrzucane sa na pracownika, staranie sie zeby zrobic cos wiecej dla tej firmy nie ma z kolei uzasadnienia bo nigdy nie jest to wynagradzane, a mozna sie tylko narazic na nieprzyjemnosci i kary finansowe. Podwyzek oczywiscie nie ma. Inna sprawa jest odbieranie sporej czesci premii za L4 dluzsze niz 3 dni w miesiacu- w efekcie pracownicy wola przychodzic do pracy chorzy i zarazaja sie nawzajem. Tak w skrocie wyglada system "premii" w ledlabs

@+ i -...

Fałszywe uśmiechy żeby chwilę później złożyć "propozycje nie do odrzucenia" - mobbing

Toster
@+ i -...

EXPORT nigdy nie robi planów Inwestycje są w powijakach Dział polski utrzymuje firmę na powierzchni. Płace to płace robisz robotę dostajesz kasę.

Pyta

Czy w dziale eksport jest duża rotacja ? Czy poszukują non stop ? Czy ogłoszenia do działu export są non stop ? Czy nie potrafią znaleźć? Czy ludzie odchodzą? Czy mało płacą?

Ledexport
@Pyta

Nie ma rotacji, zdecydowana większość dotyczy planów rozwojowych, nowych rynków, nowych stanowisk. Uważam, że jak masz wyniki, to płacą rynkowo, jak nie masz, to szału nie ma, ale w sprzedaży zawsze i wszędzie zarabiają dobrze Ci, którzy mają sukcesy.

Aleksandra
@Ledexport

Rynkowo to znaczy ile? Zastanawia mnie to ile podstawy ma handlowiec, o ile w ogóle ją ma, skoro asystentka max jest w stanie zarobić 3300 netto z tego co piszecie. No i jeśli jest to dział handlowy, to powiesz czy w ogóle realne jest wyrabianie celów sprzedażowych? Jesteś w stanie powiedzieć jaki procent od sprzedaży ma handlowiec?

Na jakie wsparcie w LED Labs S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LED Labs S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier/Magazynierka?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
HaloLed

Firma powinna skontaktować się z wszystkimi osobami które odeszły głównie z exportu i poprosić o prawdziwe powody ich odejścia. Środowisko pracy nigdy nie będzie dobre jeśli nie zmieni się złych liderów. za dużo sytuacji alarmowych jest ignorowanych.

Są nowe oferty z j.obcymi w exporcie, jak pracuje się w tym dziale? Jakie są zarobki?

Polaca

Mam spotkanie w firmie w dziale export...jakie firmie proponuje wynagrodzenie???

Rozbawiony

5000 jako asystent? XDD to ty zarabiać jeszcze chcesz? Tym młodym to tylko pieniądze w głowie, doświadczenia zero, zainteresowania zero a wymagania z tyłka wyjęte. A tak serio, jak dostaniesz coś w okolicach 3300 netto to będzie cud XD

Badacz

Jakiś czas temu byłem zmieniałem pracę, i akurat znalazłem firmę z dosyć spora liczbą rekrutacji na różne pozycje - LedLabs. Okazało się, że kilku moich znajomych pracowało lub nadal pracuje w firmie, oto co udało mi się dowiedzieć po reaserchu: - Dział Administracji: Najbardziej ogarnięta osoba niedawno się zwolniła, chociaż jest "nowa nadzieja" w świeżej krwi, podobno dziewczyny naprawdę dają radę. Kierownictwo kiepskie, żyje we własnym świecie. - Dział Reklamacji: Do zaorania - Dział Handel Polska: Specyficzne jednostki, ale jest jeden z niewielu działów, w którym warto się zatrudnić. - Dział Handel Eksport: Zmiana kierownika nie wyszła mu na dobre, najlepsi handlowcy podobno zrezygnowali, zresztą dużo postów tutaj celuje w w nowego kierownika tego działu. - Dział Handel Inwestycyjny: Wiadomo o nim tyle, że istnieje, obecnie nie widać żadnych efektów pracy. - Dział HR - W sumie miałem styczność tylko z jedną osobą, bardzo miła i wyczerpującą rozmową rekrutacyjna, jednak mimo zapewnień brak feedbacku. - Dział Produkcji - Bardzo duża rotacja, słabe zarobki, pracownicy nie mogą nawet pójść na chwilę do łazienki bo mają liczony czas - Dział Logistyki - Sypie się, dużo osób na wypowiedzeniu, zarobki nieadekwatne do wykonywanych zadań. - Dział Handel Detaliczny - Brak szczegolowych danych, miałem jedynie okazję raz robić zakupy i chwile porozmawiac, sprzedawcy wydają się być ogarnieci, za to Pan w sweterku siedzący w swojej szafie (podobno kierownik) totalnie nie zainteresowany tym co się dzieje w sklepie - wg . moich znajomych nie jest to zbytnio rozgarnięta osobą. - Magazyny - dużo rotacja pracowników, warunki pracy na magazynie z elektronika jak i ich kierownika wołały o pomstę do nieba, jednak od jakiegoś czasu zmieniło się na lepsze. - Marketing - Brak danych, wiem jedynie że czasami ciężko jest z nimi dopracować niektóre kwestie. Brak danych na temat innych działów, z zarobków zadowoleni są tylko kierownicy i ew. handlowcy po zrobionych planach sprzedażowych. Tyle ode mnie, dziękuję za uwagę, a opinię o firmie niech każdy sam sobie wywnioskuję z postu tak mojego, jak i tych które się coraz liczniej tutaj pojawiają.

Hefajstos

To po prostu niepojęte jak kadra menadżerska dwóch działów handlowych (tj. export i inwestycje) owinęła sobie prezesa wokół palca. Nawinęli makaron na uszy o tym czego oni nie osiągną a szczerze mówiąc efektów żadnych nie widać, prezes jest w nich ślepo zapatrzony a jedyne co robią to opowiadają bajeczki o swoich wielkich planach nie mających żadnego pokrycia w rzeczywistości. W exporcie od miesięcy bezskutecznie szukają pracowników za tych, którzy odeszli przez jaśnie urzędującego dyrektora, lecz nikt nie rozlicza go za te "wspaniałe osiągnięcia". Zamiast hodować brodę polecam zapuścić "jaja" i przyznać się do błędów.

Mag

Na magazynie rotacje jak na karuzeli. Roboty coraz więcej, kasa taka sama a niekompetentni koordynatorzy przelewają czarę goryczy. Nawet na przerwie nie można zapalić papierosa jak człowiek bo na terenie obowiązuje zakaz palenia, oczywiście nie dotyczy on wszystkich tylko najniższego szczebla. Są równi i równiejsi... Serdecznie odradzam pracę tutaj

PatiMat

W firmie dzieje się coraz gorzej, z każdym dniem odchodzi więcej i więcej osób, na ich miejsca prowadzone są miesiącami bezowocne rekrutacje a skoro nie ma chętnych to każdy z pozostałych otrzymuje coraz więcej pracy... Płacą marnie a na podwyżki się nie zanosi, nie przejmują się problemami pracowników. Na zewnątrz firma odnosi sukcesy, ale w środku jest już lekko nieświeżo

Robespierre

W gruncie rzeczy firma ma gdzieś pracowników, ważne by robili swoje i za bardzo nie szczekali. Płacą mizernie jak na to czego wymagają, wiecznie dokładając obowiązków bez podnoszenia wynagrodzeń. W innych firmach są regularne podwyżki nawet całym działom, a tu nie ma czego oczekiwać... Z plusów można wymienić ludzi, którzy w większości są mili i pomocni.

@Robespierre

Mizernie płacą, czyli ile tak własciwie? Zastanawiam się czy to najniższa krajowa czy moze trochę więcej? Skoro piszesz ze podwyżek nie ma to może chociaż macie jakieś dobre benefity pozapłacowe?

Czy w LED Labs S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Szczery

Jasne, że tak. Jeżeli przez skutecznie rozumiesz zamiatanie problemów pod dywan

Nie polecam

Poziom rekrutacji na żenująco niskim poziomie, nawet nie raczą dać znać o przebiegu rekrutacji w umówionym terminie.Wymagają bóg wie czego a stawka jaką proponują jest az śmieszna. Szczerze odradzam aplikacji.

@Nie polecam

Podasz jakieś szczegóły? Ile mniej więcej proponują, bo sama się nad tym ostatnio zastanawiałam? I czy rekrutacja długo się ciągnęła?

Bomil

(usunięte przez administratora) export nie szanuje ludzi dookoła i samego właściciela ale ten ma tak zamydlone oczy obietnicami o doścignięciu konkurencji że nie reaguje nie widzi i nie słyszy nic. Najgorszy (usunięte przez administratora)z jakim miałem kiedykolwiek do czynienia. Firma popełnia tyle błędów w stosunku do dobych pracowników że aż ciężko w to uwierzyć. ogólnie nie polecam.

Nubernabis

Droga Tereso, wszystko zawarte jest w wypowiedzi kolegi wyżej, czyli mówiąc prościej obietnica rozwinięcia działu eksportu. Niestety w tym momencie wygląda to na faworyzowanie konkretnych osób z działu i masowe odejścia.

Zdegustowany

Na zewnątrz firma chce wyglądać bardzo profesjonalnie, ale pracując w niej widać jak wiele brakuje do "profesjonalizmu". Zaczynając tak jak któryś kolega wcześniej wspomniał o "testowaniu" przez pracowników nowego budynku, przez archaiczne wnioski o zmianę godzin pracy, które notabene były mocno reklamowane przez firmę wśród pracowników bo "wprowadzamy elastyczne godziny pracy" które nijak się mają do rzeczywistości bo oczywiście trzeba o tym poinformować tydzień wcześniej co przeczy idei "elastycznych godzin pracy"... aż po niekompetentną kadrę kierowniczą, która nie potrafi zarządzać ludźmi i wręcz mobbinguje pracowników stosując micromanagement. Pracuje tu dużo fajnych ludzi, ale tak jak wszędzie trafi się panna lekkich obyczajów, która udaje twojego przyjaciela by następnie wystrzelać wszystko z ucha tym wyżej. Wynagrodzenie jak za ilość obowiązków, które nonstop są dodawane bez odpowiedniej gratyfikacji również nie jest konkurencyjne, mało miejsc parkingowych pomimo zagospodarowania terenu pod nowy budynek a firma ma siedzibę na lekkim odludziu, to wszystko składa się na niechęć przychodzenia do firmy oraz odchodzenie pracowników. Źle się ostatnimi czasy dzieje w Led Labsie, oj źle

Tak to ja...
@Zdegustowany

Pamiętaj jeszcze o urlopie który musi być też tydzień wcześniej zgłaszany, homeoffice które działa wymiennie z L4 i "wyjściu prywatnym" który nie jest już mile widziane :)

F111
@Zdegustowany

w punkt ! wreszcie ktoś napisał o micromanagemencie. można pisać o ludziach idących na l4 z przepracowania i toksycznej atmosferze. najlepsze że parę osób z wyższych szczebli dla których ta praca jest pierwszą pracą zostało wytresowanych przez lata i będzie mówić że złe traktowanie jest ok.. szkoda że nie miały możliwości zobaczenia jak się pracuje w innych miejscach.

Zdegustowany
@F111

Taka jest niestety smutna prawda, ludzie na wyższych stanowiskach awansowali za staż bądź znajomości a tak naprawdę guzik wiedzą o zarządzaniu zespołem. Do tego dochodzi ciągłe zasypywanie zadaniami i trzeba pracować za dwa/trzy stanowiska otrzymując jedno wynagrodzenie, a toksyczna atmosfera i fałszywe uśmiechy tylko pogłębiają niechęć. Dodatkowo te mierne próby zrobienia z LL korporacji... do poziomu korporacji brakuje lat świetlnych, nie mówiąc nawet o zarobkach czy benefitach a o samej kulturze pracy i poszanowaniu pracowników, które tutaj nie istnieje.

Itsmeagain
@Zdegustowany

Zgadzam się, a kierownictwo zamiast zastanowić się nad powodem tych postow, woli szukać kto je napisał

magazyn

Pracowałem od 2020 do niedawna, od razu było widać problemy z komunikacją bądź konflikt na linii zarząd-szeregowi pracownicy ale atmosfera była bardzo miła a warunki pracy i organizacja na 4 z plusem. Po roku zatrudnienia jednak zaczęły pojawiać się problemy z organizacją pracy i sposobem wypłacania wynagrodzeń. Ja nie miałem problemów z otrzymaniem pełnej premii ale firma nie zawahała się w moim przypadku złamać prawa pracy żeby wypłacać mi około 55 złotych miesięcznie mniej z racji wynagrodzenia za godziny nocne. Po zwróceniu im uwagi przez mojego bezpośredniego przełożonego zamiast przeprosin czy jakiegoś wyrównania otrzymałem informacje że te 55 złotych będzie od teraz wypłacane normalnie a równowartość ucinana z premii. Sprawa kuriozalna skoro 50 złotych to dla mnie średnia pizza a Led-Labs najwyraźniej traktuje to jak niesamowite ograniczenie kosztów. Prawdziwym problemem, który skłonił mnie do zakończenia współpracy, jest ciągłe zrzucanie odpowiedzialności i dokładanie obowiązków. Firma ma ogromne problemy z rekrutacją i jeśli ktoś się zwolni dostajesz jego zadania na stałe. Często zdarza się że kierownictwo wie o jakimś problemie z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem ale osoba która zostanie odpowiedzialna za jego naprawienie zostanie o tym poinformowana w ostatniej chwili. Często też zdarza się że szkolisz się do pracy przy jakiejś konkretnej rzeczy a potem nagle potrzebny jest ktoś na innym dziale i już tam zostajesz.

Sickofit

Tak szybko jak zacząłem swoją przygodę w LedLabs, tak szybko ją zakańczam. Niestety firma oferuje bardzo słabe warunki finansowe, i nie widzi w tym problemu, szukając powodów odejścia gdzie indziej. Kierownik mojego działu ma większe ego niż ta firma, nie dociera do niego nic, raportuje nasze pomysły swoim przełożonym jako swoje, i ciężko pracując ogląda Netflixa/YouTube większość czasu spędzonego w pracy. Współpracownicy bardzo pomocni, z każdym jesteś w stanie znaleźć wspólny język. Jak ktoś potrzebuje pracy "na chwile" miejsce ok, nie widzę jednak możliwości spędzenia tutaj więcej czasu niż do momentu znalezienia nowej pracy, w której płacą godziwe pieniądze i kierownictwo normalnie traktuje klienta. Ja żegnam się z firmą bez żalu. Ludzie spoko, jednak tendencja jest taka że bardziej ogarnięte jednostki opuszczają, i radzę to wszystkim

Normalny
@Sickofit

Nie do końca się zgadzam z postem napisanym przez kolegę, widać że napisany pod wpływem emocji. Firma ma swoje mankamenty, szczególnie place na niższych stanowiskach przestały być konkurencyjne już jakiś czas temu, ale nie jest tak źle jak jest to przedstawione powyżej. Ja mogę polecić firmę z czystym sumieniem.

Tester

Nowy Budynek firmy LedLabs. Jak to w naszej firmie bywa budynek nie został ukończony, ale kilka działów na plac budowy zostało przeniesionych. Wszędzie brudno, przed budynkiem piach, w biurach wszystko się sypie bo przecież robotnicy jeszcze nie skończyli ścian stawiać ale przeprowadzka już była :) Kiedy budynek już był do odbioru i działy trafiły gdzie trafić miały, co się okazuje? -Parking przepełniony. -W sieci lokalnej brakuje miejsca. -Brak rolet w oknach(Na szczęście kryzys udało się zażegnać po tygodniu w piekarniku:)) -Drzwi główne raz Cię wpuszczą raz nie, raz w nie wejdziesz raz nie. -Odgórnie sterowane ogrzewanie(20 stopni w dzień, a po weekendzie w biurze już 17).

Zostaw merytoryczną opinię o LED Labs S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w LED Labs S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LED Labs S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LED Labs S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LED Labs S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

LED Labs S.A.