Opinie o LED Labs S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LED Labs S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LED Labs S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LED Labs S.A. w Kraków

DA-PAK

Zmieniłem pracę i z całego serca życzę tego osobom z którymi miałem styczność. W innych pracach też są życzliwi ludzie a do tego można się zdziwić że nie ma zabierania części wypłaty w nieludzki sposób. Życzę lepszego życia zawodowego tym dobrym jednostkom które jeszcze tam pracują. A firmie pozostaje życzyć wyjścia z samozachwytu i obojętności wobec masowych zwolnień pracowników w tym wieloletnich.

WasdeQ

Sztuczne szkolenia z których nic nie wynika, brak podwyżek, ciągłe dodawanie obowiązków należących do innych działów firmy. a zapowiadało się pięknie ! ogólnie nie polecam

Urszula
@WasdeQ

Sztuczne szkolenia? to na czym one polegają?

OP79

Tak jak ktoś tu wspomniał wcześniej brak podwyżek to bolączka tej spółki. Chodzi o podwyżki stażowe i za rozwój pracy na danym stanowisku we wszystkich działach. Trzeba mieć szczęście i wskoczyć na czyjeś miejsce kiedy ktoś odchodzi. Jest to widoczne w np. działach handlowych gdzie handlowiec handlowcowi nie jest równy. Można śmiało powiedzieć że firma działa jak niektóre sklepy które stawiają na pierwszym miejscu nowych klientów a starsi są traktowani obojętnie. Pytanie po co starać się jak i tak prędzej czy później na każdy wakat przyjdzie ktoś nowy kto ucieszy się że dostanie na start takie same pieniądze a nawet lepsze niż reszta współpracowników po latach pracy ? Na szczęście są nowoczesne firmy z innym podejściem do ludzi.

OP79

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LED Labs S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier/Magazynierka?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co chwilę ogłoszenie na magazyniera.. Czy ktoś wyjaśni dlaczego?:)

Dzień dobry, jak oceniacie pracę i atmosferę na magazynie? Aktualnie widnieje ogłoszenie na kilka stanowisk w tym magazyniera którym jestem zainteresowany. Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie?

Raptus2.0

Rotacja pracowników wynika z kiepskich warunków pracy i tragicznych warunków środowiskowych. Hala nie posiada wentylacji, mimo, że są w niej przetwarzane toksyczne materiały. W lecie w pomieszczeniu jest upał, w zimie jest taki mróz, że termometr nie raz wskazywał okolice zera. O ciepłe ciuchy możesz prosić i prosić ale zawsze jest problem. Myślę, że gdyby zainteresowały się tym odpowiednie instytucje, to firma miałaby poważny problem. Dodatkowo teraz trzeba się odbijać kartą nawet idąc do łazienki. Szkolenia to też jest jakiś żart. („Podobno”) mając styczność z różnymi typami plastiku, gdzie każdy ma swoją specyfikę przetwarzania, dobór temperatury, etc nie ma żadnego szkolenia. Autentycznie. Jest kilka różnych rodzajów kluczowego, drogiego materiału z którego nie ma żadnych szkoleń. Do tego dochodzi ogromna dysproporcja w różnicy warunków pracy, pracowników biurowych, a produkcyjnych i magazynowych. W biurach nie ma obowiązku noszenia maseczki, na hali( co oczywiste o wiele większa powierzchnia) jak najbardziej. Szukanie dziury w całym i odpowiedzialności u szeregowych pracowników, kiedy winna jest góra. Ludzie różni, jak wszędzie. K***y były, są i będą. A że w LED Labs jest co najmniej kilka? Może przypadek. Ogólnie jeśli ktoś szuka pracy na chwilę, to ujdzie ale w dłuższej perspektywie nie polecam.

Raptus

Tak średnio bym powiedział. Najlepszy jest prezes, który w biurze pozwala pracownikom siedzieć bez maseczek (małym biurze, dodajmy), a na magazynie jak zobaczy kogoś bez, to grozi obcięciem premii. Może być ale raczej słabo.

Po rozmowie

Aplikowałem na magazyniera, ale już na miejscu na rozmowie zaproponowali mi chyba pakowacza bo też szukają, a z magazynierem niewiele to miało wspólnego. Dzięki za zmarnowanie mojego czasu. Na początek 3 umowy: na 3 miesiące, potem na 6 miesięcy, potem na 2 lata, a potem może coś na stałe albo nara. Zarobki 2400 na rękę plus jakieś 4 czy 5 premii których prawdopodobnie nigdy nie zobaczysz. Benefity: stołówka, kawa, herbata, Luxmed za 3 zł, i szkolenia, ale nie jakieś na których mógłbyś skorzystać ty, tylko takie produktowe, bezużyteczne poza led labsem. Wchodzisz na magazyn, mówisz "dzień dobry" a ludzie cię ignorują. Kiepskie morale? Na magazynie zimno, wszyscy w polarach, w czapkach. Noszą te swoje różnokolorowe kamizelki żeby było wiadomo kto zajmuje się czym, ale przy tak małej liczbie pracowników to zbyteczne, raczej pełni rolę motywacyjną/statusu. Dużo mówią o tym, że firma się rozwija i faktycznie coś tam budują, a kase na to mają zapewne z oszczędności na swoich pracownikach. Przerwa 30 minut, pracownicy mają obowiązek odbijania się kartą w systemie. Inwentaryzacja raz w miesiącu w soboty dla "chętnych". Praca bardziej dla dwuciestoparolatka, bez rodziny, bez kredytu.

@Po rozmowie

Dziękujemy za komentarz. Dla nas rozmowa z Panem nie była stratą czasu. Podczas spotkania przekazaliśmy Panu informacje zgodne z rzeczywistością. Stanowisko magazyniera podzielone jest na trzy funkcję. Jedną z nich jest pakowanie towaru. Wraz ze zdobywaniem doświadczeniem pracownik otrzymuje dodatkowe zadania związane np. z kompletowaniem zamówień. W firmie obowiązuje motywacyjny system wynagradzania pracowników. Ponieważ zespół magazynu osiąga bardzo dobre wyniki premie przyznawane są każdego miesiąca. Dokładam wszelkich starań, żeby warunki pracy były na najwyższym poziomie. Pracownicy w pierwszym dniu otrzymują odzież roboczą, która jest dopasowana do warunków pracy w magazynie.

Ok
@Po rozmowie

Nie zgodzę się z tym. Luxmed najtańsza opcja jest 3 zł, a później po nim jeszcze 2 warianty. To zalezy jaki wybierzesz. Nikt nie zmusza Cię do niczego. Kamizelki są odznaczające dla nowych pracowników zwłaszcza pomocne u kogo szukać pomocy. Pomijam fakt że każdy magazyn musi mieć standardy wg których kieruje się. Stanowisko pakowacza każdy przechodzi na początku bedac magazynierem. W sumie to też podlega pod rozgałęzienie tej dziedziny pracy :-) zatem nie wiem skąd ta negatywna opinia. Zarobki adekwatne to wykonywanego stanowiska pracy. Magazyn, podczas rozmowy był przedstawiany oraz warunki panujące na nim, mi też, więc widziałeś na co zgadzasz się. Powiem krótko jeżeli chcesz pracować to dogadasz się z wszystkim i wszystkimi a jeśli nie to jest co jest

Xx

Z tego co mi wiadomo tylko kilku pracowników ma umowę zlecenie - na własną prośbę, osobiście od początku bez kombinowania dają umowę o pracę

@Xx

No to extra! Czyli wnioskuje że można się z nimi dogadać! A wiesz może czy jest szansa na elastyczne godziny pracy?

Xx
@Weronika

Raczej zostaje kwestia dwuzmianowa, kilka osób pracuje 8-16 ale to wynika nie z dogadania się tylko z rozłożenia tych pracowników jako wsparcia, zmiany są 6-14 i14-22 poniedziałek piątek i chodzi się na zmianę tygodniami, jeden na 6 drugi na 14, generalnie da się zaplanować z wyprzedzeniem bo można policzyć który tydzień pracy wypadnie kiedy

magazynier

Dlaczego firma NOTORYCZNIE wrzuca ogłoszenia na stanowisko magazyniera?

@magazynier

Też jestem ciekawa! Mąż chciał aplikować ale nabrał wątpliwości.

Xyz
@magazynier

Firma się rozwija, potrzebuje coraz więcej pracowników + naturalna rotacja (ktoś odchodzi - ktoś przychodzi). Dodatkowo dochodzą jeszcze awanse wewnętrzne.

@Xyz

Dzięki za wytłumaczenie :) Mam nadzieje że faktycznie rotacja wynika z rozwoju firmy... A Ty na jakim stanowisku pracujesz?

neutralna opinia

Plusy : Rozwojowa branża. Fajni pomocni ludzie w wielu działach. żal było odchodzić. Minusy : Brak podwyżek i ustalonej siatki płac wg. której mogłaby być przyznawana za staż, rozwój pracy itd . Niestety to bardzo demotywujące dla starszych pracowników a ci nowi otrzymują często lepsze warunki, warto zaznaczyć że na chwilę bo później przychodzą kolejni. Ogólnie firma stawia bardzo wysokie wymagania pracownikom i brakuje programu słucham swoich pracowników..

Olo

To ile można zarobic na rękę jako magazynier w oddziale na Rybitwach? (ciągle czytam tylko że mało a brak konkretów). Jest tam tylk jedna zmiana? (i w jakich godzinach?) Jaka atmosfera w pracy i jakie obciążenie?

Halo

Polecam. Dla mnie ok. Czasem za dużo tych szkoleń i procedur ale lepiej w ta stronę niż druga

Dawid
@Halo

Z czego konkretnie te szkolenia są? Piszesz że jest ich czasem za dużo, ale moim zdaniem to plus - jeśli ktoś przyszedł się czegoś rzeczywiście nauczyć w pracy, to to przecież jest idealna sytuacja. :)

Hell
@Dawid

Też tak uważam, gorzej jakby było na odwrót. :)

Specialist

Brak feedbacku po godzinnej rozmowie, mimo obietnic z ich strony i prośby z mojej . Najwidoczniej przeraziła stawka która zaproponowałem, a była poniżej średniej krajowej dla specjalisty o kilkuletnim doświadczeniu w tej branży.

Dawid
@Specialist

Długo czekasz na odpowiedź? Może niedługo się odezwą?

J.

Szukałem opinii o LED Labs tutaj. Potem poszedłem na rozmowę o pracę i zaskoczenie. Czy ci co tu piszą źle o firmie wogóle tam pracowali wcześniej? Bo napewno już nie pracują. Na szczęście w całej produkcji i magazynie ludzie są spoko. Pełen szacunek. Polecam.

Nikt

Serdecznie odradzam współpracy z tą firma , umowę jaką dają i pieniądze to jakaś kpina … Tak samo kierownictwo nie zna się na robocie , wszystko trzeba samemu robić , nikt sie z tobą nie liczy / nie intersuje (usunięte przez administratora) Brak rozwoju , zero szkoleń dla pracownika , żadnych dodatkowych benefitów … to co oferują to jakiś żart … Nic dziwnego ze cały czas szukają ludzi i widnieją ogłoszenia na magazyniera itd , ludzie przychodzą tam tylko do pierwszej wypłaty i się zwalniają .

Maty

Na jaki zarobki można liczyć na rękę? Jako operator? Warto podjąć pracę? Czy jest ciężko fizycznie?

@Maty

Lepiej nie idź tam na operatora , szkoda nerwów i umowa jak i pieniądze to jakaś kpina …

Magazynier

Bardziej obłudnej i zacofanej firmy nie znam. Długo tam się nie da wytrzymać. Im lepiej pracujesz, tym gorzej Cię traktują. Zarobki bez szału. Jest wiele firm w Krakowie z lepszymi warunkami. Ale każdy niech wyrobi opinię sobie sam

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, osoby które przeprowadzały ze mna rozmowę bardzo miłe i konkretne lecz z podejściem do spraw kadrowych i poinformowaniu mnie o przebiegu rekrutacji bardzo słabe. Miałem dostać odpowiedz do 2 tygodni czy się dostałem czy nie, mija już 3 tydzień i cisza. Jak na taką firmę brak profesjonalizmu bo od kandyta wymagają aby poinforowal ich w razie nie przyjścia na rozmowę a od Siebie widzę że nie wymagają niczego

Gąsior
@Andrzej

A do jakiego działu przyszłeś na rozmowę?

Gąsior
@Andrzej

A do jakie działu przyszłeś na rozmowę?

@Gąsior

Na pracownika Magazynu

Jacek W.
@Andrzej

To sie ciesz ze cie olali bo bys dlugo nie zagrzal miejsca jak masz rozum j sie nie dasz mobbingowac...

@Jacek W.

To aż tak tam źle jest?.. I dzisiaj po prawie miesiącu czasu odezwała się Pani z kadr że niestety nie udało mi się tam dostać.. Trochę długo zwlekali z odpowiedzią bo przez taki okres czasu pracę już znalazłem i raczej nikt by nie czekał tak długo na ich odpowiedź :) - alee przynajmniej zadzwonili

Małgorzata
@Andrzej

Cześć, a czy podano Ci powód dlaczego nie udało Ci się dostać pracy w LED Labs? Jestem ciekawa kto ma szansę przejść ją pozytywnie. Podpowiesz jak wyglądała rozmowa o pracę? Dużo pytań Ci zadawano? Jakie obszary poruszano?

@Małgorzata

Cześć :) hmmm szczerze mówiąc wydaje mi się że kogoś innego wybrali alee do końca nie jestem pewny:) ja akurat składałem na magazyniera więc tematy były bardziej poruszane w dziedzinie pracy na magazynie itp. Kierownik magazynu bardzo miły byl. A pytań było dużo np czemu akurat w tej firmie chce pracować itp, - ogólnie dużo było pytań sformułowanych korporacyjnie co dla mnie trochę nie zrozumiałe bo jak mam być zwykłym pracownikiem magazynu to takie pytania nie powinny byc:)

Zostaw merytoryczną opinię o LED Labs S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w LED Labs S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LED Labs S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LED Labs S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LED Labs S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

LED Labs S.A.