Opinie o 4 Telecom Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 4 Telecom Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4 Telecom Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Telecom Sp. z o.o. w Kraków

Ania Nowy wpis

Ile razy w roku macie szkolenie bhp?

Wojtek

Internet polecam dla firm które mają kilka siedzib w krakowie. Szybka transmisja danych i ochrona + monitoring gwarantują sukces i brak kłopotów :)

Maciek
@Wojtek

Nie ma awarii i to chyba najważniejsze ^^

Gamerpro Nowy wpis
@Maciek

To istotna uwaga. Awarie w w firmie czasami potrafią narobić wiele złego

Polski Gamer Nowy wpis

Jestem zadowolony ze świadczonych usług przez tą firme 4/5

Krystian Nowy wpis

Właśnie zamówiłem u nich usługę i jutro mam mieć instalację w firmie, za kilka dni napisze jak się wszystko sprawuje

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie 4 Telecom Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Krystian

Jeżeli ktoś zna się na rzeczy i potrzebuje usług takiej firmy, to chyba tanszej w krakowie nie znajdzie

Mateusz

Pomocna firma, pomogła mi zrozumiem system ochrony danych w firmie i jak wygląda monitoring który mogę śledzić zdalnie

@Mateusz

Również polecam, ale odradzam branie monitoringu security jeżel to mała firma, niepotrzebne koszta

Torfercjusz

Polecam firmę. Bardzo dużo możliwości ochrony sieci i dobra transmisja danych

BohemaWKrakowie
@Torfercjusz

A jak kwestia Data Center? Zresztą .. sam sobie sprawdzę, może się skusze..

Azorath
@BohemaWKrakowie

Są dwie przy ul. Królewskiej 57 a druga bodajże na Armii Krajowej 17 budynek mercedes

Witam Wspólnie z mężem po kilku latach otworzyliśmy w Krakowie 3 miniksięgarnie Potrzebowaliśmy dobrego internetu z ochroną danych i napatoczyła się firma 4telecom. Od roku nie mamy zastrzeżeń, polecamy

Jarock

Serdecznie polecam. Z usług korzystam od prawie dwóch lat (rozwijam firmę i zależy mi na bezpieczeństwie)

Wojtek
@Jarock

Bez przesady, nie trzeba aż tyle przepłacać, wystarczy Ci normalny internet do firmy..

Roksana
@Wojtek

Tak, ale wiesz, że wiele poczatkujacych firm pada ofiara atakow hakerskich?

KRK

Extreme networks poleca tą gałąź dostawców

Anonim Gal

Jako pracownik w firmie chce Ja polecic :-)

Bogole

Dobra jakoś usług 4/5

Tomasz

Bardzo fajna i szybka transmisja danych i monitoring, bliski dojazd do placówek firmy, miła obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Telecom Sp. z o.o. - Kraków

4 Telecom Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Felińskiego 23 lok. 49
    31-236 Kraków