3 Dodaj opinię
3 36 28 5 1

Opinie o LED Labs sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

PH

Ile podstawy może zarobić Przedstawiciel Handlowy w tej firmie?

TakNie
Mirosław
@PH

Rozważasz zatrudnienie w firmie LED Labs na stanowisku przedstawiciela handlowego? Z tego, co przeczytałem, firma istnieje od 2006 roku i jest dystrybutorem zaawansowanych technologicznie produktów LED oraz producentem profili aluminiowych. Masz doświadczenie zawodowe w przypadku tego typu technologi? Nie widzę również, aby firma poszukiwała obecnie osoby na to stanowisko, więc ciekawi mnie skąd Twoje zainteresowanie akurat tym stanowiskiem.

TakNie1

PH
@Mirosław

Poprostu chciałbym wiedzieć ile zarabia osoba zatrudniona na tym stanowisku.

TakNie1
Ewelina
@PH

Szkoda, że akurat ja nie potrafię udzielić Ci potrzebnych informacji. Ale może w niedługim czasie znajdzie się osoba, która zechce to zrobić. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość. Widziałam, że LED Labs poszukuje aktualnie Przedstawiciela Handlowego ds. Eksportu – z językiem angielskim oraz Przedstawiciela Handlowego ds. Inwestycji. O którą z tych posad Ci właściwie chodzi? Wiem, iż w obu przypadkach firma oferuje między innymi: pakiet szkoleń wdrażających, umowę o pracę, motywujący system wynagrodzenia. Takie warunki pracy odpowiadałyby Ci?

Tak1Nie
Hoisin

Bardzo dobre środowisko pracy. Pensja zawsze na czas. Dla osób chętnych, żeby rozwijać swoje kompetencje możliwość szkoleń. Polecam

KMFDM
@Hoisin

Czy firma rekrutuje obecnie np. na magazyniera Czy jest realne otrzymać ok. 2,5 tys. zł na start na tym stanowisku? Jak wygląda czas pracy? Ile jest zmian? Proszę o info.

Tak4Nie

Mirosław
@Hoisin

Mówisz o rozwoju pracownika i szkoleniach. Mógłbyś napisać bardziej szczegółowo ,jakiego rodzaju kursy oferuje firma LED Labs i czy ukończenie ich jest poparte odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami? Jeśli firma jest otwarta na pracownika, czy według Ciebie można rozwijać ścieżkę kariery, awansować i starać się o podwyżkę? Poleciłbyś pracę tu innym osobom szukającym zatrudnienia?

Iwona

@Ar3old, masz rację obecnie firma prowadzi rekrutację na wiele stanowisk w Krakowie. Między innymi pracodawca szuka operatora maszyn, specjalisty do spraw jakości, przedstawiciela handlowego do spraw jakości, specjalisty do spraw administracji, regionalnego kierownika sprzedaży. Oferują pracę w prężnie rozwijającej się firmie z przyjazną kulturą organizacyjną, zatrudnienie w młodym, zintegrowanym zespole, pakiet szkoleń wdrażających, umowę o pracę, motywujący system wynagrodzenia i możliwość rozwoju zawodowego. @Ar3old, pracowałeś w tej firmie i polecasz pracodawcę, więc może dodałbyś na jakie benefity może liczyć pracownik? Czy pracodawca zapewnia szkolenia lub premie? To ważne informacje dla osób zainteresowanych tą rekrutacją.

Ar3old

Wynagrodzenie w magazynie i na stanowiskach technicznych, lekko powyżej średniej obowiązującej na rynku. Wiem, że w tej chwili firma rekrutuje do biur i do centrali administracyjnej na ul. Biskupińskiej w Krakowie. Miałem okazję krótko tam pracować, ale musiałem się przeprowadzić. Ze swojej strony polecam pracodawcę.

Iwona

@Mikołaj, jesteś zainteresowany pracą w magazynie? Czy trwa obecnie rekrutacja w firmie? Będziesz aplikował? Jeśli tak, napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Czy ktoś z obecnych praowników magazynu może odpowiedzieć na pytania @Mikołaja na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czekam na Wasze opinie.

Tak3Nie

Mikołaj

witam ile mozna zarobic na poczatek w LED Labs na magazynie :) ? pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Iwona

@Iwona, dzięki za Twoja opinię. Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy. Twoi poprzednicy też chwalili pracodawcę. Mogłabyś napisać co obejmuje pakiet socjalny? Czy jest prywatna opieka zdrowotna lub bony na święta? Po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na premie lub podwyżkę? Czy przy odpowiednim wykształceniu i stażu pracy można dostać awans? Firma inwestuje w pracownika wysyłając go na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czekam na Twoją opinię.

Iwona

Praca w Led Labs okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Miła atmosfera od pierwszego dnia pracy, który wspominam bardzo pozytywnie ???? Praca w biurze w towarzystwie młodych ludzi jest super – każdy dokładnie wie, co ma robić, zna swoje obowiązki, a do tego w razie czego można liczyć na pomoc i wsparcie innych. Wynagrodzenie na fajnym poziomie – nawet na okresie próbnym jest bardzo dobre jak na Kraków, później można spodziewać się wyższych premii. Do tego socjal na wysokim poziomie i karta Multisport – ja polecam!

Tak6Nie1

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w LED Labs sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Stefan

Bardzo dobry pracodawca, polecam

Tak16Nie

KmilK

Witam. Tak przeglądam ogłoszenia o pracę i akurat mają rekrutację na stanowisko konstruktora w dziale R&D. Czy ktoś się może orientuje jakie są zarobki? Pozdrawiam i życzę dalej takiej atmosfery jak opisujecie jaką Macie w firmie.

Tak31Nie

Ania

Kilka lat temu tam pracowałam i bez wazeliny spokojnie mogę stwierdzić że to był mój najlepszy pracodawca. Nie wiem jak jest teraz, jeśli trzymają standardy to szczerze polecam.

Tak14Nie

Jasiek

Super firma, miła atmosfera, perspektywa rozwoju. Polecam!

Tak12Nie

Eryk L ADES

Współpracujemy z firmą LED Labs od wielu wielu lat i milo jest widzieć te same twarze ludzi którzy spełniają swoją pasję w technologii LED razem z nami. Widuje takze nowe twarze i stają się stałymi pracownikami w firmie co na pewno punktuje dobrymi opiniami. Firma w porównaniu do innych ma naprawdę wysoki poziom standardu obsługi klienta oraz widać progress w ulepszaniu dalszych standardów produktów. Pozdrawiany i samych sukcesów.

Tak20Nie

Abc

Bardzo wiarygodne te pozytywne opinie

Tak15Nie

Aleks

Trzy miesiące przepracowane i dostałem już umowę na stałe. Z racji zatrudnień na wyższe stanowiska, nie będę się wypowiadać na ich temat, bo nie za bardzo się na tym znam, ale jeżeli chodzi o magazyn, to atmosfera jest przyjemna, a praca choć wymagająca na początku, potem sprawia satysfakcję, bo widać, że cały czas wszystko idzie do przodu. Nawiasem mówiąc nie mam wrażenia, że jest coś nie tak z pracownikami, kierownikami ani szefem. Są leniwce i są rajdowcy - to normalne. Każdy ma inne podejście do pracy. Mam wrażenie, że negatywne opinie pisze cały czas jedna lub max dwie osoby pod różnymi nickami. No cóż, świat kręci się dalej, a niektórzy piszą negatywne opinie na goworku i stoją w miejscu.

Tak9Nie

Andrzej K

Jeżeli tylko pojawią się kolejne zatrudnienia, to polecam każdemu kto lubi pracę w normalnej atmosferze i chciałby się rozwijać. Nie polecam ludziom, którzy chcą udawać, że umieją i chcą pracować i przeceniają swoje możliwości zarządzające. Branża jest bardzo ciekawa i rozwojowa.

Tak16Nie

Mario

Bardzo polecam i sympatyzuje z firmą Led Labs. Bardzo dobrze wspominam pracę tam. Fajna grupa ludzi.

Bernard

Pracuje od ponad dwóch lat. Solidna firma. Nie wiem do czego miałbym się przyczepić ? Coś się zawsze znajdzie, ale poważne sprawy są prowadzone na poziomie. Zarobki w porządku. Przełożeni ok. Polecam. Tak jak ktoś wyżej napisał, socjal na wysokim poziomie. Warto.

Ricksen

Firma w porządku. Dobre warunki socjalne i finansowe. Polecam każdemu spróbować jeśli ma okazję i się zastanawia. Na pewno nie będzie żałował

Tak7Nie

Olek

Osobiście polecam pracę na magazynie z kilku względów: - jasno przedstawione cele i obowiązki na stanowisku, - miłe przywitanie (ciepło to wspominam, choć już kilka miesięcy od momentu zatrudnienia minęło), "obchód" po firmie, przegląd stanowisk - zresztą fajny podział stanowisk kierowniczych i magazynowych - każdy wie co ma robić. - jasno wyznaczone przerwy, nie ma problemów z urlopami, jak Ciebie nie ma to jest Twój zmiennik lub w ostateczności ktoś z innego stanowiska Cię zastępuje, ale to rzadkość (a jak jest w innych firmach? - każdy wie) - dla studenta zaocznego super praca, dla osoby po studiach (80% zatrudnionych na magazynie ma umowę o pracę) - dobre płace, jak na początek nie narzekam i nie jest to płaca poniżej dwóch tyszczy. Nadgodziny płatne, zdarzają się, szczególnie teraz w okresie po wakacjach, ale nie są przymusem w żadnym wypadku. Kierownik proponuje - Ty się zgadzasz lub nie. Jak ktoś lubi dać coś od siebie firmie, to na pewno zostanie doceniony. - przychodzę do pracy i ludzie mają uśmiechy na twarzach, w czasie pracy i po... oby atmosfera była taka jak najdłużej, to każdy się będzie angażował. - szef w porządku, co prawda młody, ale elastyczny na zmiany i słucha co mają ludzie do powiedzenia. - Odpowiedź do @sc Żeby wypowiadać się na temat BHP to najpierw trzeba coś o nim wiedzieć... BHP jest na dobrym poziomie i wprowadzane są cały czas unowocześnienia z tego co widać w pracy na co dzień. Z tym kiblem to, chyba jeszcze przed moim przyjściem do firmy, czyli z rok temu...? Czas remontów oraz powiększenia hal magazynowych kilkukrotnie? @sc - chyba lubisz pisać złe opinie o firmach, które nie poznały się na twoim "podejściu do pracy". Jak ktoś lubi narzekać to będzie narzekał dalej. Trudno się mówi.

Tak14Nie

Tomek

Pracuję w LED Labs od 1,5 roku Firma posiada jasną strukturę organizacyjną. Fajne warunki, miła ekipa, zarobki ok. Odkąd jestem zatrudniony, skład osobowy powiększył się chyba trzykrotnie więc naprawdę widać rozwój. Magazyn ma świetne warunki socjalne, jest nawet stołówka dla pracowników! Naprawdę polecam każdemu.

Tak12Nie

sc
@Tomek

woow ... na prawde stołówka ??? ale super ... szkoda że do kibla trzeba chodzić do biura bo magazyn nie spełnia prawie żadnych wymogów bhp...

Tak13Nie

Zostaw opinię o LED Labs sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

• LED Labs sp. z o.o.
  • Zakopiańska 2C
    30-418 Kraków
  • +48 12 633 44 11
  • www.led-labs.pl
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie