Rova Systems Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Rova Systems Sp. z o.o.

Oglądam właśnie ofertę do działu utrzymania farm fotowoltaicznych i wiem ze w wymogach wpisano to by być na ostatnim roku albo być absolwentem z Elektromechaniki. Inny typ studiów nie przejdzie? Sprawdzał ktoś?

Nowy wpis

Cześć! Oferta na staż w dziale utrzymania farm fotowoltaicznych jest skierowana do studentów lub absolwentów studiów na kierunkach Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewnych. Zachęcamy do aplikowania wszystkie osoby na (lub po) studiach technicznych zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w sektorze elektroenergetyki i OZE.

hej. ponawiam pytanie które tu już padło. widzę że firma znowu poszukuje osoby na stanowisko młodszego specjalisty utrzymania ruchu instalacji PV. ktoś tu już o te pozycje pytał. czy nikt nie został zatrudniony wcześniej? może się ktoś wypowiedzieć więcej o co chodzi z tą rekrutacja? nie ma chetnych, duze wymagania czy złe warunki są proponowane? opis pracy wydaje się dość ciekawy

M. Nowy wpis
@Kandydat

Hej :) W poprzedniej rekrutacji faktycznie nikt nie został zatrudniony, wynikło to ze zmian w firmie. Teraz ponownie trwa rekrutacja do tego działu i poszukiwanych jest wielu kandydatów, (na stanowisko młodszego specjalisty, ale też w ramach stażu). Jak mówisz, praca jest ciekawa, można się dużo nauczyć, staż idealny dla studentów ostatnich semestrów na kierunkach związanych z elektrotechniką, energetyką. Warunki zdecydowanie nie są złe, raczej powiedziałabym, że wypadają bardzo korzystnie w porównaniu do obecnego rynku :)

Cześć, z tego co widzę potrzebny jest administrator biura? chyba nie widzę by ktoś o te prace pytał a pokazuje mi ze z 18 osób już na te ofertę się zgłosiło. ciekawi mnie przebieg rozmowy oraz to czy trudno będzie się dostać jeśli jeszcze więcej osób się zgłosi? Jest cos szczególnego na co pracodawca zwraca uwagę?

PatMar

Też się rekrutuje na to stanowisko. Nie wiem skąd taka informacja o 18 chętnych, na pracuj.pl tego nie widzę, wydaje mi się że bedzie ich więcej. Logiczne jest dla mnie, że im więcej osób się zgłosi, tym trudniej się będzie dostać ;p Ja już jestem już po rozmowie, bardzo standardowa - krótka i do rzeczy, pytania o doświadczenie, umiejętności, oczekiwania. Raczej bez wymyślnych pytań ;p

Sabina
@PatMar

Niektórzy przez LinkedIn aplikują i tam taka zajawka wyskakuje z tymi kandydatami. :D ale jak dobrze liczę mija już 11-sty dzień od tej odpowiedzi, co z informacja zwrotną? Ile się średnio czeka?

PatMar Nowy wpis
@Sabina

była informacja, że odpowiedź do dwóch, maksymalnie trzech tygodni :)

Zuzka

Czyli po jakim czasie od stażysty można przejść na samego kierownika? taka historia została przytoczona w jednym z wątków a pisano także wcześniej o tym, że awanse są dość szybkie, czyli ile mniej więcej zajmują? I czy ponad takim stanowiskiem kierowniczym już nie ma gdzie przejść?

Rlt
@Zuzka

Nie da się stwierdzić ogólnie, ile zajmuje awans na stanowisko kierownicze. Wszystko zależy od efektów danego pracownika, potrzeb rynkowych oraz zmian w firmie. Ale były faktycznie przypadki, że osoby po kilku miesiącach pracy zostawały liderami zespołów czy kierownikami. Nad stanowiskami kierowniczymi to już chyba tylko prezes, ale jakich stanowisk jeszcze można się spodziewać :)) Kierownicy mają możliwości rozwoju i poszerzenia zakresu ich odpowiedzialności przez rozwój firmy (np. przy zwiększeniu rynku)

Firma Rova Systems Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Technik Serwisant Farm Fotowoltaicznych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Firma Rova Systems Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Staż. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

MG

Na stanowisko Stażysty w tym okresie zostało przyjętych 5 osób, wszystkie zostały później zatrudnione na umowę o pracę, a czwórka nadal kontynuuje u nas współpracę :) Nowi pracownicy przechodzą kompleksowe szkolenie wdrażające, a następnie regularnie odbywają się spotkania doszkalające, np. z obsługi specjalistycznych urządzeń pomiarowych. Dodatkowo, osoby pracujące w dziale O&M mają możliwość zdobycia uprawnień elektrycznych.

@MG

Witam, a czy do innych działów również przyjmują państwo Stażystów? Mam na myśli dział obsługi klienta. W tym roku kiedy planowane są kolejne nabory?:) Moge wiedzieć, ile trwa taki staż, czy jest płatny, oraz czy studiując dziennie, można dopasować Grafik pod plan zajęć? Czy może są państwo nastawienie jedynie na studentów zaocznych?

MG

W dziale obsługi klienta także zatrudniani byli stażyści, jeden z nich został już nawet kierownikiem działu :) Staże trwają najczęściej trzy miesiące (lub krócej), są oczywiście w pełni płatne i to na korzystnych warunkach. Pracowali u nas zarówno studenci zaoczni, jak i dzienni. Ja rozpoczynałam staż studiując dziennie i nie miałam problemu z dopasowaniem grafiku. Raczej wszyscy idą na rękę i zawsze można się dogadać :) Nie są mi znane daty kolejnych naborów, ale pewnie takie oferty zostaną dodane wkrótce. Firma ciągle się rozwija i jest coraz więcej pracy.

Technik serwisu? Chyba bezpośrednio jeszcze nikt tu o tym stanowisku nie pisał a potrzebuję się rozeznać w zarobkach. czy możecie je określić nawet w formie widełek? Dużo zależy od zleceń? To bardziej podejście akordowe by było?

Dzień dobry! Pracownik na stanowisku technik serwisu zatrudniony jest zwyczajowo na umowę o pracę i jego zasadnicze zarobki miesięczne są stałe. Grafik pracy jest planowany tygodniowo w pełnym wymiarze godzin, natomiast charakter pracy jest zmienny w zależności od konkretnych potrzeb, usterek występujących na farmach. Zarobki uzależnione są od umiejętności oraz doświadczenia, a sama stawka jest konkurencyjna z możliwością szybkich awansów i premii. Po konkretne informacje odnośnie danej oferty, zapraszamy do kontaktu pod numer podany w zgłoszeniu.

Niko

Witam na pracuj.pl znalazłem oferte pracy na stanowisko młodszego młodszego specjaliste utrzymania ruchu instalacji PV jak wygląda praca na tym stanowisku? Jaka jest atmosfera? Płaca oraz na czym ona dokładniej by polegała bo myśle aplikować ale zastanawiam się czy gra jest warta świeczki

Adela

Jest szansa na szersze odniesienie się do tych szkoleń? Fajnie byłoby moc wiedzieć na co człowiek wstępnie się szykuje. Właśnie widziałam ofertę, która wygasła ze trzy miesiące temu, chodzi o prace na obsłudze z językiem holenderskim. W tym przypadku podano widełki od 8 do 11 tys, omów ktoś te rozbieżności?

Ola

Praca w zespole Customer Care jest świetna - fajna atmosfera i duże możliwości rozwoju, polecam! :)

Zuzanna
@Ola

O, to fajnie bo akurat tam bym chciała się dostać. A mogłabyś powiedzieć jak to wygląda jeśli chodzi o zarobki? Nawet widełki by mi pomogły gdybym się zdecydowała i chciała negocjować :) Przez możliwości rozwoju masz na myśli, że łatwo o awans czy raczej mówimy tu np. o szkoleniach? :)

Ola
@Zuzanna

Zarobki bardzo rynkowe - dla osób ze znajomością języków wynagrodzenia nie odbiegają od tego, co proponuje rynek, a to się rzadko zdarza ;) Co do rozwoju to łatwo o awans, bo firma jest jeszcze młoda i struktury się tworzą. Szkoleń też mamy sporo, a samo wdrożenie było porządne. Zdecydowanie polecam!

Kandydatka

Świetna rozmowa rekrutacyjna, później fajna weryfikacja językowa, to normalne, że kierownik nie zna języka lub HR, oni oceniają inną wiedzę i kompetencje. Oczywiście od sprawdzenia języka była inna bardzo fajna Pani.

Jolanta
@Kandydatka

o widzisz no różnie bywa, ważne że zweryfikowane a z jakim skutkiem? I tak właściwie jakim sposobem, miałaś luźną rozmowę? pytam, bo nie wiem na co teraz się nastawiać po tamtej wcześniejszej opinii

Joanna

Ale ostatecznie ktoś został zatrudniony? O co chodzi z tym prezesem? Miał być na tej rozmowie? Ona była stacjonarnie czy odbywała się zdalnie?

Rekrutujący się
@Joanna

Dziwne ja miałam świetna rozmowę za równo z Panią Aneta i Prezesem, tak on istnieje i poznałam go na rozmowie ;) Normalna rozmowa rekrutacyjna w bardzo miłej atmosferze, aż nie mogę uwierzyć tym komentarzom tutaj ...

Zostaw merytoryczną opinię o Rova Systems Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Rova Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rova Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rova Systems Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rova Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Rova Systems Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rova Systems Sp. z o.o.