Opinie o LED Labs S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LED Labs S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LED Labs S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LED Labs S.A. w Kraków

Aneta

Mam pytanie odnośnie stanowiska PH, czy wiecie jak założone są plany sprzedażowe? Firma organizuje sukcesywnie szkolenia z nowych produktów?

arturmiernicki.gmail.pl

Profesjonalna obsługa. Konkretne informacje i porady.

LED

Czy ktoś wie na jakim poziomie jest technologia LED? Czy są potrzebni specjaliści w tym zakresie?

@LED

Zajrzałem na oficjalną stronę internetową firmy LED Labs, jednak nie znalazłem żadnych aktywnych ogłoszeń o pracę, dlatego przypuszczam, że aktualnie firma nie poszukuje nowych specjalistów. Mógłbyś napisać, dlaczego praca akurat w tej firmie Cię zainteresowała?

LED

Czy jest jeszcze oferta na stanowisko elektronika? - zainteresowany.

Ewelina
@LED

Niestety, w Internecie nie znalazłam takiej oferty pracy. Wiem natomiast, że LED Labs zatrudni teraz Magazyniera oraz Export Sales Managera z j. angielskim: https://pracodawcy.pracuj.pl/led-labs-sp-z-o-o,7973 Ale może napiszesz do nich bezpośrednio i dopytasz? Tu masz kontakt: https://led-labs.pl/kontakt.html

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LED Labs S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier/Magazynierka?
PH

Ile podstawy może zarobić przedstawiciel handlowy w tej firmie?

@PH

Rozważasz zatrudnienie w firmie LED Labs na stanowisku przedstawiciela handlowego? Z tego, co przeczytałem, firma istnieje od 2006 roku i jest dystrybutorem zaawansowanych technologicznie produktów LED oraz producentem profili aluminiowych. Masz doświadczenie zawodowe w przypadku tego typu technologi? Nie widzę również, aby firma poszukiwała obecnie osoby na to stanowisko, więc ciekawi mnie skąd Twoje zainteresowanie akurat tym stanowiskiem.

PH
@Mirosław

Poprostu chciałbym wiedzieć ile zarabia osoba zatrudniona na tym stanowisku.

Ewelina
@PH

Szkoda, że akurat ja nie potrafię udzielić Ci potrzebnych informacji. Ale może w niedługim czasie znajdzie się osoba, która zechce to zrobić. Musimy zatem uzbroić się w cierpliwość. Widziałam, że LED Labs poszukuje aktualnie Przedstawiciela Handlowego ds. Eksportu – z językiem angielskim oraz Przedstawiciela Handlowego ds. Inwestycji. O którą z tych posad Ci właściwie chodzi? Wiem, iż w obu przypadkach firma oferuje między innymi: pakiet szkoleń wdrażających, umowę o pracę, motywujący system wynagrodzenia. Takie warunki pracy odpowiadałyby Ci?

Hoisin

Bardzo dobre środowisko pracy. Pensja zawsze na czas. Dla osób chętnych, żeby rozwijać swoje kompetencje możliwość szkoleń. Polecam

KMFDM
@Hoisin

Czy firma rekrutuje obecnie np. na magazyniera Czy jest realne otrzymać ok. 2,5 tys. zł na start na tym stanowisku? Jak wygląda czas pracy? Ile jest zmian? Proszę o info.

@Hoisin

Mówisz o rozwoju pracownika i szkoleniach. Mógłbyś napisać bardziej szczegółowo ,jakiego rodzaju kursy oferuje firma LED Labs i czy ukończenie ich jest poparte odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami? Jeśli firma jest otwarta na pracownika, czy według Ciebie można rozwijać ścieżkę kariery, awansować i starać się o podwyżkę? Poleciłbyś pracę tu innym osobom szukającym zatrudnienia?

Iwona

@Ar3old, masz rację obecnie firma prowadzi rekrutację na wiele stanowisk w Krakowie. Między innymi pracodawca szuka operatora maszyn, specjalisty do spraw jakości, przedstawiciela handlowego do spraw jakości, specjalisty do spraw administracji, regionalnego kierownika sprzedaży. Oferują pracę w prężnie rozwijającej się firmie z przyjazną kulturą organizacyjną, zatrudnienie w młodym, zintegrowanym zespole, pakiet szkoleń wdrażających, umowę o pracę, motywujący system wynagrodzenia i możliwość rozwoju zawodowego. @Ar3old, pracowałeś w tej firmie i polecasz pracodawcę, więc może dodałbyś na jakie benefity może liczyć pracownik? Czy pracodawca zapewnia szkolenia lub premie? To ważne informacje dla osób zainteresowanych tą rekrutacją.

Ar3old

Wynagrodzenie w magazynie i na stanowiskach technicznych, lekko powyżej średniej obowiązującej na rynku. Wiem, że w tej chwili firma rekrutuje do biur i do centrali administracyjnej na ul. Biskupińskiej w Krakowie. Miałem okazję krótko tam pracować, ale musiałem się przeprowadzić. Ze swojej strony polecam pracodawcę.

Iwona

@Mikołaj, jesteś zainteresowany pracą w magazynie? Czy trwa obecnie rekrutacja w firmie? Będziesz aplikował? Jeśli tak, napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Czy ktoś z obecnych praowników magazynu może odpowiedzieć na pytania @Mikołaja na temat warunków zatrudnienia w firmie. Czekam na Wasze opinie.

Mikołaj

witam ile mozna zarobic na poczatek w LED Labs na magazynie :) ? pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Iwona

@Iwona, dzięki za Twoja opinię. Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy. Twoi poprzednicy też chwalili pracodawcę. Mogłabyś napisać co obejmuje pakiet socjalny? Czy jest prywatna opieka zdrowotna lub bony na święta? Po jakim czasie od zatrudnienia można liczyć na premie lub podwyżkę? Czy przy odpowiednim wykształceniu i stażu pracy można dostać awans? Firma inwestuje w pracownika wysyłając go na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czekam na Twoją opinię.

Iwona

Praca w Led Labs okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Miła atmosfera od pierwszego dnia pracy, który wspominam bardzo pozytywnie ???? Praca w biurze w towarzystwie młodych ludzi jest super – każdy dokładnie wie, co ma robić, zna swoje obowiązki, a do tego w razie czego można liczyć na pomoc i wsparcie innych. Wynagrodzenie na fajnym poziomie – nawet na okresie próbnym jest bardzo dobre jak na Kraków, później można spodziewać się wyższych premii. Do tego socjal na wysokim poziomie i karta Multisport – ja polecam!

Stefan

Bardzo dobry pracodawca, polecam

KmilK

Witam. Tak przeglądam ogłoszenia o pracę i akurat mają rekrutację na stanowisko konstruktora w dziale R&D. Czy ktoś się może orientuje jakie są zarobki? Pozdrawiam i życzę dalej takiej atmosfery jak opisujecie jaką Macie w firmie.

Kilka lat temu tam pracowałam i bez wazeliny spokojnie mogę stwierdzić że to był mój najlepszy pracodawca. Nie wiem jak jest teraz, jeśli trzymają standardy to szczerze polecam.

Jasiek

Super firma, miła atmosfera, perspektywa rozwoju. Polecam!

Eryk L ADES

Współpracujemy z firmą LED Labs od wielu wielu lat i milo jest widzieć te same twarze ludzi którzy spełniają swoją pasję w technologii LED razem z nami. Widuje takze nowe twarze i stają się stałymi pracownikami w firmie co na pewno punktuje dobrymi opiniami. Firma w porównaniu do innych ma naprawdę wysoki poziom standardu obsługi klienta oraz widać progress w ulepszaniu dalszych standardów produktów. Pozdrawiany i samych sukcesów.

Abc

Bardzo wiarygodne te pozytywne opinie

Aleks

Trzy miesiące przepracowane i dostałem już umowę na stałe. Z racji zatrudnień na wyższe stanowiska, nie będę się wypowiadać na ich temat, bo nie za bardzo się na tym znam, ale jeżeli chodzi o magazyn, to atmosfera jest przyjemna, a praca choć wymagająca na początku, potem sprawia satysfakcję, bo widać, że cały czas wszystko idzie do przodu. Nawiasem mówiąc nie mam wrażenia, że jest coś nie tak z pracownikami, kierownikami ani szefem. Są leniwce i są rajdowcy - to normalne. Każdy ma inne podejście do pracy. Mam wrażenie, że negatywne opinie pisze cały czas jedna lub max dwie osoby pod różnymi nickami. No cóż, świat kręci się dalej, a niektórzy piszą negatywne opinie na goworku i stoją w miejscu.

Andrzej K

Jeżeli tylko pojawią się kolejne zatrudnienia, to polecam każdemu kto lubi pracę w normalnej atmosferze i chciałby się rozwijać. Nie polecam ludziom, którzy chcą udawać, że umieją i chcą pracować i przeceniają swoje możliwości zarządzające. Branża jest bardzo ciekawa i rozwojowa.

Zostaw merytoryczną opinię o LED Labs S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w LED Labs S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LED Labs S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LED Labs S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LED Labs S.A.
2.9/5 Na podstawie 62 ocen.

LED Labs S.A.