Syldorf GmbH & Co. KG

Opinie o Syldorf GmbH & Co. KG

Biały

Pracowałem przez wiele firm w DE wcześniej i różnie bywało. Teraz jestem tutaj i na ten moment nie planuje żadnych zmian bo Syldorf mi zapewnił najlepsze warunki.

nowa

dabra firma, praca w DE, jest naprawdę spoko więc mogę polecić Syldorf

Dawid

Z Syldorfem współpracuję od ponad 2 lat. Warunki mi odpowiadają i myślę że warto polecić tę firmę.

Praca,jak praca bez szału ale tragedii też nie ma,co do Landshutu się nie wypowiem,bo mnie tam nie było ale w Buttenheim pracowałem na frisach i tk,żeby zarobić trzeba się.nabiegac,no ale nic za darmo nie ma Dużym plusem są mieszkania bo są za śmieszne pieniądze i w dobrym stanie

Ala

Ludzie pracujący tam to świetni ludzie, żadnych problemów, zawsze pomocni????????

gośc

nie wyszły zadne przelewy .Pracowalem u was przez kilka miesiecy i nigdy sie nie zdarzyło żeby pieniadze byly chociaz dzień wczesniej .Sa takie lokaty kilkudniowe nawet.Pozdrawiam również.

gośc

taka sobie ta agencja .Wszystko chodzi o pieniądze a tam nie da się za wiele zarobić.11 euro bruuto stawka to troche bieda a jak chcesz więcej to trzeba zapieprzać a robota nie jest lekka ,w zimnie i jeszcze dodatkowo trzeba pchac te wózki przez caly magazyn.Mieszkania ok ale to chyba jedyny plus .No i wypłata 15 dzień roboczy co jest tragedią ile oni potrafia pieniądzer trzymać ,w praktyce to jest najwczesniej 21 dzień kalendarzwoy a pózniej okazało sie że to nie jest data do kiedy masz mieć pieniądze na koncie tylko kiedy oni łaskawie zrobią przelew !!!!No i ludzie tacy sobie zeby nie powiedzieć ze kiepscy ,no i oczywiscie układy układziki zeby dostac najlepsze zlecenia .2,5 na 5 moja ocena

@gośc

Dzień dobry, wypłata jest wypłacana z data która została ustalona i podpisana z pracownikiem, jest to z góry określone w ofercie i w umowie o pracę. Wypłata jest raz w miesiącu, tak więc okres od np. 10. bieżącego miesiąca do 10. następnego miesiąca jest takim samym okresem między wypłatami, jak np. między 15. bieżącego miesiąca i 15. następnego miesiąca, lub 20. bieżącego miesiąca do 20. następnego. Mając pracowników ze stałymi pensjami nie jest trudno obliczyć wszystko w dziesiątym dniu, jednakże wypłaty składające się z różnych oddziałów i magazynów, oraz stawek akordowych plus dodatków i premii, zaliczek i opłat za mieszkania na tyle komplikuje proces księgowania że wypłata jest z ww. data. Staramy się przecież należności obliczyć bez błędów i sumiennie, kontrola wszystkiego również odpowiednio trwa. Pozdrawiamy

gość
@Syldorf GmbH & Co. KG

To jest bzdura co Pan pisze .Czy obliczenie wynagrodzenia pracownika musi trwac az do 23 czy 24 dnia miesiąca ? Nie moze to trwac do np 15 dnia miesiąca albo 10 tego jak w niektórych firmach ? Prawda jest taka ,że pewnie trzymacie te pieniądze na jakiś lokatach miesięcznych bankowych i za kazdy dzień dostajecie jakieś tam grosze .A pracownicy musza czekać na swoje pieniądze .Kto to widział, zeby wpisywac nie termin kiedy pieniadze mają sie znależc na koncie, tylko moment wykonania przelewu? Bzdura!

@gość

Dzien dobry, niech Pan poczyta jakie odsetki sa za lokate pieniedzy, mianowicie 0,0 EUR, wiec Pana teoria jest wadliwa. Nadmienie ze dzisiaj jest 13. dzien bankowy i przelewy rano wyszly, wiec do jakiegos tam 24 dnia miesiaca jest daleko. Pozdrawiamy

Danka

Kasa, umowa, praca, wszytsko jak super:)) myśłałam, że będzie gorzej a jestem bardzo zadowolona!

Sylwia
@Danka

Umowa o pracę? :))

Jakub

firma bardzo wiarygodna, nigdy niewystąpiły żadne problemy

Nela

Hej chciałabym złożyć CV i tu pracować. Jak to wygląda czy każda sobota jest pracująca? Są młodzi ludzie w pracy? Ile można wyciągnąć miesięcznie i do której godziny się pracuje?

Ezro

Początek współpracy lecz już widać profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność w działaniu.

MartinCz

Zacznę od tego, że ta firma to jest totalna tragedia jeśli chodzi o pieniądze i traktowanie ludzi. Prezesem tego (usunięte przez administratora) jest niemiecki Polak, więc najgorszy sort w Niemczech. Właścicielka firmy zatrudniła takiego wyzyskiwacza i (usunięte przez administratora) żeby mieć czyste rączki i po sądach nie chodzić. Pracując kilka lat w tym (usunięte przez administratora) widziałem i przeżyłem wiele. Ci którzy dużo mówią w biurze na innych, mają spoko. Ludzie są tam tak zakłamani, że szok. Motto firmy to jest zapieprzanie za najmnjesze pieniądze. Jedyny plus to są dobre kwatery i busy do pracy. Uwaga około 80% pozytywnych komentarzy na tej stronie pochodzi od zatrudnionych w firmie syldorf osób.

Zaciekawiony

W jaki sposób zaaplikować do tej firmy? Chcemy jechać we dwoje, czy wtedy aplikowanie wygląda tak samo? Ile się czeka na odpowiedź?

były eitting

ta firma nie jest to jakiś szał.trzeba powiedziec że zapewniaja bardzo dobre warunki mieszkaniowe ,których w żadnej polskiej agencji raczej nie uswiadczysz.To jest duzy plus ,ale zarobki delikatnie mówiac nie powalaja, w innych agencjach juz masz goła stawkę 13 euro a tutaj zeby 13 euro dostac trzeba robić 300 koli na godzine .No i oczywiscie zlecenia dla swoich ,jak nie jestes swój to zapomnij o zleceniach po 1000 czy wiecej koli jak maja niektórzy. No i oczywiscie troche feciarzy na magazynie .Ogólnie nie jest to jakis szał ale tez nie jest jakos żle tam .Ale na pewno nie jest to 4.5 na 5 ,więc Pani slązaczka z pania prezes pewnie czuwają żeby żadne komentarze złe nie były publikowane

Nemor

Współpraca układa się dobrze. Fajna kasa.

Kitka

Powiem tak praca bardzo ciężka nigdy nie wiesz o której wrócisz do domu wypłaty po 1200 euro za 260 na h pchasz wózek 8-10 h i dostajesz ochłapy rolki w tej firmie to jest tragedia TRAGEDIA ludzie pchają rolki które dawno powinny dawno być na złomowisku a nie na magazynie oni pewnie myśla ze Polacy tania siła robocza i ich to nie obchodzi zamówienia są przypisywane jeżeli nie masz kontaktów za pomni ze coś zarobisz ta firma skończyła się już pare lat temu przyjmują 4 zmianę jeżeli chcesz na starość mieć ogromne problemy z zdrowiem to praca idealna Haha

@Kitka

Dzien dobry, nie wiem o jakich godzinach Pani/ Pan tutaj pisze, sprawdzilismy wlasnie jeszcze raz statystyki godzi ostatnich miesiecy, nie zostalo przekroczone w zadnym przypadku 195 godz. a srednia godzin miesiecznych wynosi miedzy 170 a 190. Pozdrawiamy

Za taka praca powinna być lepsza kasa za te 260 h na godzinie powinno być minimum 12.50 ciężka praca strasznie . zamówienia są przypisywane porażka same kapusie praca na krótki okres bo praca jest strasznie ciężka

darek

firma bazujaca na uprzejmie donosze ze .....praca jak praca .kierownictwo bezkrytycznie slucha donosicieli .kasa na czas choc 15 dzien bankowy to wal powinna byc do 15 bm ,do problemow pracowniczych podchodza raczej powaznie wyjatek cyrku ze srowidem

Jakie godziny pracy obowiązują w Syldorf GmbH & Co. KG?

Moussi

Wszystko jest do dogadania i nie powinno być z tym problemu

darek

od rana do wieczora !

Moussi

Myślę że można polecić, bo dobre zarobki i warunki, które są w porzadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Syldorf GmbH & Co. KG - Landshut

• Jak się pracuje w Syldorf GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Syldorf GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 584.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Syldorf GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 527, z czego 400 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Syldorf GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Syldorf GmbH & Co. KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Syldorf GmbH & Co. KG