Opinie o AS-PL Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AS-PL Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AS-PL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS-PL Sp. z o.o. w Gdańsk

Potencjalny pracownik

Na rozmowie rekrutacyjnej firma łamie prawo - przede wszystkim obserwuje ludzi bez ich wiedzy i zgody przez kamerę, na to jest paragraf!. Po przyjściu na rozmowe dostaje sie do wypelnienia test, nie znając odpowiedzi na wszystkie pytania, wiadomo, ze człowiek poszuka informacji w necie, nie bylo to zabronione. Nagle wszedl czlowiek od rekrutacji z informacja, że szkoda naszego czasu, bo on widział, ze sprawdzam coś w telefonie ????czyli mają zainstalowaną ukrytą kamerę w pokoju rekrutacyjnym ????szkoda czasu na tą firmę.

Fred
@Potencjalny pracownik

I tam podglądają tak ludzi bez ich wiedzy i zgody? Szok! Przecież to jawne łamanie prawa! Jak w (usunięte przez administratora). Dziwne, że nikt jeszcze tego nie zgłosił? Wniosek unikać takich firemek z daleka!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w AS-PL Sp. z o.o.?

Firma

Wszystko zależy od stanowiska na które aplikujesz. Zachęcamy do kontaktu na maila rekrutacja@as-pl.com. Tam wyjaśnimy wszystkie kwestie i odpowiemy na postawione pytania.

Rozczarowany pracownik

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Powodów jest kilka, ale jeden podstawowy. Firma jest zupełnie nielojalna wobec swoich pracowników :( Nie warto się poświęcać dla tej firmy bo ona i tak tego nie doceni. Wyplujesz flaki, zostaniesz wycisniety jak cytrynka i potem wyrzucony za burtę. Będziesz bardzo zawiedziony, a ona i tak tego nie doceni. Czytałem komentarze ktore są tu publikowane i trudno sie z nimi nie zgodzić, niestety. Naprawdę szkoda życia dla tej firmy. Jak nie musisz szukaj pracy w innym miejscu.

Roksana

Byłam jakiś czas temu na rozmowę do biura w Gdańsku na stanowisko z językiem niemieckim. Czy ktoś podpowie, na jakie wynagrodzenie na tym stanowisku można liczyć?

@Roksana

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zawsze informujemy kandydatów o widełkach płacowych na dane stanowisko, ale także o systemie premiowym, opiece zdrowotnej, benefitach itp. To jaka finalnie będzie kwota wynagrodzenia, ustalane jest na podstawie doświadczenia i umiejętności przyszłego pracownika, dlatego jest to sprawa bardzo indywidualna. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś pytania dotyczące rozmowy lub stanowiska, na które Pani aplikowała, prosimy o bezpośredni kontakt z rekruterem.

Maria
@Firma

Rozumiem że każdy ma inne wynagrodzenie? Nie da się namówić na wskazanie widełek tutaj? :) Czy to tajemnica.

Kolega kolegi
@Maria

Widełki są tylko na papierze... których nikt nie widział.

Magdalena
@Kolega kolegi

A coś jeszcze nie pokrywa się w pracy z tym co jest na papierze w umowie? :P Czy tylko kwestie wynagrodzenia?

Budyn
@Magdalena

Tak, kodeks etyki to najwieksza sciema w tej nieetycznej firmie. Brak moralnego podejscia do ludzi w firmie kontra kodeks etyki wypada tu wyjatkowo Firma jeszcze do niego nie dorosła.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AS-PL Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik magazynowy
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Obc

Gdybym miał teraz zatrudnić się po przeczytaniu tych wszystkich opinii, zrezygnowałbym. Aktualnie szukam czegoś innego, szkoda że firma na krótkiej przestrzeni czasu tak się zmieniła, oczywiście na minus.

Mar
@Obc

Niestety, jednemu z kolesi władza mocno uderzyła do głowy i poczuł sie bardzo mocny i silny będąc blisko mlodszego prezesa, dlatego mysli ze wszystko mu wolno, udaje fajnego dla innych a jest to wyjatkowo wredny i fałszywy typ, ludzie juz sie na nim poznali, dziwię się jedynie ze wladze firmy przymykaja wciąż oczy na jego brudne poczynania i nadal go akceptuja na takim stanowisku, praktycznie bez jakichkolwiek podstaw, ale byc moze potrzebują takiego małego sz...ra od wykonywana czarnej roboty, dlatego taki (usunięte przez administratora) się zrobił w firmie...

Brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej do działu IT, mimo zapewnień o takowej informacji.

@Kandydat

Proces rekrutacji nie został jeszcze zakończony. Gdy to nastąpi, na pewno poinformujemy Pana o jej przebiegu.

Suchy
@Kandydat

Nie spodziewaj sie zbyt wiele po tej firmie. Zadnych procedur totalna amatorka.

Maria
@Suchy

Ale chyba na odpowiedź zwrotną można liczyć? Czy nie bardzo?

Suchy
@Maria

Niestety nie.

Mika

Ogólnie ludzie dosyć przyjaźni dla innych, poza paroma totalnie fałszywymi typami pracujacymi w biurze w Gdansku na ktorych trzeba szczegolnie uwazac. Przestrzegam badzcie ostrozni.

@Mika

A to zawsze się znajdzie ktoś taki. A co oni robią? Donoszą coś?

Mika
@Iza

to że donoszą to w AS norma, najgorsze jest to że panuje ogólne zakłamanie, niby kumpel, kumpela, pogada, pośmieje się z tobą, zje śniadanie, a potem ci (usunięte przez administratora) obrobi i wbije ci nóż w plecy. Ludzie są naprawdę okropni, kilku bezczelnie kłamie i rozpowiada plotki o innych pracownikach jedynie po to aby się podlizac szefom. Niestety kilka zakłamanych osób tu pracuje. Obrzydliwe to.

...
@Mika

To akurat prawda. Ale to mentalność Polaków. Polak polakowi wilkiem. Zła atmosfere w firmie tworzymy my sami czyli ludzie pracujący na magazynie. Na porządku dziennym jest zawiść, plotkowanie, intrygi.

Kali
@...

W biurze niestety jest dokładnie tak samo...

@...

Tak chłopaczki z firmy chyba z jakieś głębokiej patologii muszą pochodzic..skoro takie standardy preferują. Ale szefom to na rękę takimi zdecydowanie łatwiej manipulowac. ????

Pan

Super firma, dostałem na start 4000 Tys netto i obiecali dużo więcej.

@Pan

O, gratki :) A na jakim stanowisku tak dobrze?

pan

obiecanki cacanki, możesz pomarzyć

Edyta
@pan

W sensie, że pomarzyć o tym, że później więcej dadzą? To raczej z czasem już nic nie podwyższają?

pan
@Edyta

Zależy na jakiej pozycji został pan przyjęty lecz podwyżka jest tylko gdy kończy sie umowa, pozniej wiadomo jak jest :)

Pot
@Pan

W biedronce wiecej dostaniesz, a ty bedziesz (usunięte przez administratora) jak glupol ale tych (usunięte przez administratora).. naprawdę szkoda czasu.

Upał

Przyszył upały. Pracujemy w grubych sztywnych, nieprzewiewnych ubraniach. Na magazynie plus 40 stopni jak w szklarni. Ludzie w biurach siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach a my robole mamy całkowity zakaz podwinięcia sobie spodni chociaż o 1cm( jest znacząca ulga przy podwiniętych) . Pot się leje z każdego. Gdyby nie my czyli robole nie spakujemy paczek to cała firma stoi. Ciekawe co zrobią jak zorganizujemy strajk.

Irena
@Upał

słabo w taką pogodę...Dziwne, że Wam nie załatwiają czegoś żebyście tą klimatyzację mieli. A planujecie ten strajk robić?

@Upał

Zarząd ma Was gdzieś. Warunki jak w obozie pracy. Takie to standardy zapewnia ta super firma. Ale możesz za to napić się wody z firmowego bidonu. Nie narzekaj!

Abc
@Upał

Nie wiem skąd wzmianka o zakazie podwijania spodni, mam podwinięte i nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi ponadto kierownik magazynu powiedział że rozumie i nie jest to zakazane :)

@Abc

To czemu ktoś pisze że mu zakazali? Może to od kierownika zalezy?

Pra

Nie polecam pracy na hali produkcyjnej w lubichowie, zero poszanowania pracownika, dużo ludzi pracujących po kilka/kilkanaście lat się zwalnia a co robi pracodawca ? Zamiast utrzymać pracownika to robi mu pod górkę tylko dlatego że musi zmienić pracę z powodu zarobków. Gdzie jest ten wasz kodeks etyki że każdy pracownik jest równo traktowany ?

Zatrudnianie czolonkow rodziny w tym nie pomaga bo niestety ale sa fworyzowani lepiej traktowani oni moga wiecej a gdy ty z kims chwile postoisz pogadasz to juz upomnienia i ocxywiscie donoszenie na innych praconikow to normalne tutaj

Iza

A co takiego inni pracownicy robią złego że trzeba na nich donosić?

zaniepokojony pracownik

Mogę potwierdzić jedno, kiedyś to była naprawdę (usunięte przez administratora) firma, pracuję tu już kilka lat, potwierdzam, że z czasów p. Andrzeja K była to firma w której pracowało się bardzo dobrze. Szkoda że aktualnie nikt z góry nie bywa jak kiedyś na magazynie i nie porozmawia z pracownikami którzy wykonują naprawdę trudną pracę poświecajac sie dla AS-a . Pan Andrzej to był prawdziwy szef doceniał ludzi, rozmawiał z nami, przychodził na magazyn wiedzieliśmy że mamy szefa. Teraz to nawet nikt z góry tutaj nie zagląda. Aktualnie mamy w firmie grupę „trzymającą władzę” nikt nie uszanuje już szarego pracwnika.

abc
@zaniepokojony pracownik

Niestety musze potwierdzić powyższe słowa :(

@abc

Niestety tez to powierdzam...to juz nie ta sama firma. Lanserzy teraz rzadza Asem.Gra pozorów.

Byku

@abc Ja pracuję, nie narzekam, nie jest lekko ale kasa się zgadza. Marudy praca To nie żona można zmienić.

abc
@Byku

Zmień teraz prace jak na twoje miejsce jest 20 ukraińców ;)

Byku
@abc

To tym bardziej może warto uszanowaći co się ma , gadać to każdy umie

@Byku

Jak chcesz być (usunięte przez administratora) jednej firmy to twoj wybor. Ja idę tam gdzie bardziej szanuje się ludzi a nie zostaje tam gdzie jestem gorzej traktowany. Ale jak widac są i fraajerzy.

Grzegorz

A co nie tak z tym traktowaniem niby jest? Chciałbym poznać Twój punkt widzenia, przyda się to na przyszłość ;d

Xyz
@Grzegorz

To proste. Hipokryzja to największy problem tej firmy. Udają ze jest wszystko fajne ale to zwykła obłuda. A w centrali jest kret, który donosi na kolegów...wiemy kto to jest.

inny pracownik
@zaniepokojony pracownik

Przecież dyrektor logistyki jest na magazynie bardzo często :) Z mojej perspektywy nie można porównywać czasów, kiedy Pan Andrzej był w stanie porozmawiać z każdym pracownikiem - wspomina Pan o czasach, kiedy w AS pracowało ~20 osób, a dziś pracuje ponad 300... ale faktycznie - kiedyś było inaczej ;-) Pytanie tylko czy teraz jest gorzej, czy po prostu firma rozrosła się do takich rozmiarów, że niemożliwe jest utrzymanie tego samego "klimatu"?

Stefan
@inny pracownik

Jest gorzej to się czuje. A obecny rozmiar firmy przerosł niestety osoby ktore nią zarządzają... :(

@Stefan

Tak to jest jak goowniarze bez wiedzy probują nasladować ludzi z doswiadczeniem i wiedzą i wydaje im się ze osiągneli już wszystko. Więcej pokory...panowie.

Edyta
@Wojtek

Jeśli faktycznie taki problem jest uwidoczniony to nie powinno się poszukać kogoś odpowiedniego kto podoła zarządzaniu tyloma osobami? Bo faktycznie jak ktoś wspomniał 20 a 300 to różnica diametralna

Pracownik od niedawna

Pracuję tu już kilka miesięcy i powiem szczerze, że to strasznie nawiedzona firma. Ogolne zakłamanie tu panuje , ludzie są tu wredni, podli i wielu nacjonalistów tu działa naprawdę niskiego poziomu. Szukam innej firmy badziej otwartej na ludzi.

Sław

Brak szacunku do pracownika, niekompetentni koordynatorzy, nieuczciwe przyznawanie premii, stanowiska otrzymywane "po znajomości", wykorzystywanie ludzi pracujących na okres próbny i następnie nieprzedłużanie im umowy bez podania przyczyny i w "ostatniej chwili" bez uprzedniej rozmowy, nieprzestrzeganie przepisów BHP. Straszne (usunięte przez administratora) zwłaszcza przez ostatnie kilka miesięcy.

New
@Sław

Cześć, dzięki za uwagi, jednak czy możesz przytoczyć bardziej merytoryczne wnioski? Chce kandydować na stanowisko pracownik magazynowy, stąd moje pytanie..?

Prawda

Damian
@Sław

"niekompetentni koordynatorzy"- nie wszyscy "stanowiska otrzymywane "po znajomości" " - zgadzam się z tym

Łucja
@Damian

Hmm.. to jak w takim razie wygląda tutaj proces rekrutacyjny? Skoro o jakieś stanowisko stara się osoba, która ma naprawdę spore doświadczenie i umiejętności a nie ma znajomości w firmie to jakie są szansę na dostanie się do pracy w AS-PLu? Faktycznie znajomości mają aż takie znaczenie?

Mietafesyt
@Sław

Niby fajna firma tak się wydaje na początku.obiecują wiele ale to zwykla sciema, firma pozostawia wiele do zyczenia,, ludzie niby fajni, sie usmiechaja ale (usunięte przez administratora) ci obrobią po calosci... Szukam jednak czegos innego . Nie polecam tu pracy.

Irena
@Mietafesyt

A ogólnie co na rozmowie zostało Ci obiecane? To w sumie ciekawe i co otrzymałeś w rzeczywistości?

Mały

Części to straszny bubel jaki tam produkują. Kto mi zapłaci za wymianę wszystkich waszych (nowych) części ?

@Mały

Jeśli napotkał Pan jakiś problem z naszymi produktami, prosimy o kontakt z Działem Reklamacji (reklamacje@as-pl.com), który bardzo sprawnie odpowiada na wszystkie nadesłane zgłoszenia.

@Mały

Bubel...? To malo powiedzane to zwykla chinszczyzna przerabiana na produkt niby z europy. Mam wieczne reklamacje od klientow bo niespelnia zadnych standardow jakosci a trwalosc do 2 miesiecy. Lepiej kupowac od sprawdzonych producentów.

Firma stwarza jedynie pozory fajnej i przyjaznej dla pracowników, ale jest zupełnie inaczej. Liczy się jedynie kolesiostwo i układy. A (usunięte przez administratora) jest codziennością. Najgorszy jest brak szacunku wobec pracowników. Szkoda, że zarząd firmy tak mało się interesuje tym co się tam naprawdę dzieje.Nie polecam.

Wład
@anonymous

W ostatnim czasie (usunięte przez administratora) tam sie straszny zrobil, potwierdzam. Coraz gorzej traktuje się pracowników. Najgorsze jest zakłamie, obiecują ci gory, awanse, a nic nie dostajesz tylko (usunięte przez administratora)jak (usunięte przez administratora) za marne grosze.

@anonymous

Bardzo nam przykro, że miałeś/łaś takie doświadczenia w pracy. W 2019 roku stworzony został Kodeks Etyki, a także powołaliśmy Rzecznika ds. Etyki, któremu należy zgłaszać wszelkie problemy związane z niewłaściwym zachowaniem w pracy - także te, o których wspominasz. Jeśli jeszcze chciałbyś/chciałabyś podzielić się tymi doświadczeniami, prosimy o wiadomość na adres etyka@as-pl.com. Chcemy jak najszybciej przyjrzeć się sprawie, aby nie dopuścić do kolejnych tego typu incydentów.

Mak
@Firma

Poniosło was z tymi bzdurami! Kodeks etyki, nie żartujcie! Przecież to fikcja. W kodeksie można napisac wszystko a stosować się do niego a działac etycznie to zupełnie coś innego...ludzie to doskonale wiedzą ale się boją ze stracą prace i dlatego nic nie mówią i siedzą cicho. Faktem jest że niestety po firmie od dłuższego krąrzą opinie o skandalicznym traktowaniu ludzi, szemranych układach i dziwnych przypadkach odchodzenia osob z firmy.

@Mak

"Siedzenie cicho" jeszcze nigdy nikomu nie pomogło - nie możemy reagować na tego typu zachowania, skoro nie docierają do nas informacje od pracowników na ich temat. Strach przed utratą pracy również jest bezzasadny, ponieważ w AS-PL nikt nie został zwolniony, tylko dlatego, że zgłosił problem nieetycznego zachowania innych pracowników czy kierowników. Dlatego powtarzamy - propozycja opisania sytuacji na maila etyka@as-pl.com wciąż jest aktualna.

Dokładnie

Krystyna
@Firma

czy można takiego maila wysłać anonimowo z opisem dokładnej sytuacji ?

@Krystyna

oczywiście - proszę jedynie wskazać w wiadomości osoby, które wykazały się niestosownym zachowaniem, abyśmy mogli wyjaśnić daną sytuację

@Firma

A jak sa to osoby z najblizszego grona zarzadu firmy? To kto zaryzykuje? Jestescie smieszni.

Firma

Wszystkie zgłoszenia traktujemy tak samo poważnie i każde będzie przez nas dokładnie analizowane.

Ddd
@anonymous

Jak jest źle to może warto poszukać innego zajęcia.

Przeciez to jest super firma, milo sie u pracuje. Wszyscy jestesmy jedną wielką rodziną. I nikt nie powie zlego słowa na nikogo. Prima Aprilis!

Czy rozmowa rekrutacyjna w AS-PL Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Firma

- to zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Rekruter rozmawia z kandydatami głównie w języku polskim, ale część rozmowy może być przeprowadzona w innym języku np. angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim itd.

Sara

Witam, czy firma zatrudnia nowych pracowników w oddziale w Lubichowie, jeśli tak czy można jakoś przesłać cv??

@Sara

Tak, Zakład Produkcyjny w Lubichowie szuka obecnie nowych pracowników. Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lubichowo@as-pl.com.

@Firma

A ta stawka, którą ktoś napisał, jest prawdziwa? :) Wy najlepiej przecież wiecie!

Dav

Jaka stawka na start na produkcji?

@Dav

Zapraszamy do kontaktu na adres mailowy: lubichowo@as-pl.com. Tam otrzyma Pan/Pani wszystkie odpowiedzi dotyczące pracy w Zakładzie Produkcyjnym, w tym wynagrodzeń, systemu premiowego itp.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w As-Pl Sp. z o.o.?

Firma

W AS-PL dobra atmosfera jest dziełem przyjacielskich relacji wśród pracowników i filozofii firmy, która nastawiona jest na człowieka i jego potrzeby. Takie podejście sprawia, że każdy dzień to okazja do tego, aby spotkać się z wartościowymi ludźmi, w pracy, która sprawia masę przyjemności. Osoby, które pracują w AS-PL, chwalą tutejszą atmosferę, mówiąc, że nie miały wcześniej okazji przebywać w miejscu, które daje tak wielkie poczucie przynależności. Firma docenia i równo traktuje każdego pracownika, nie ważne, jakie stanowisko obejmuje.

Mak
@Firma

Trochę Was poniosło z tymi bzdurami

Grzegorz
@Mak

A z czym konkretnie się nie zgadzasz? I jak sam oceniasz pracę w AS-PL? Opowiesz coś więcej na temat atmosfery i wysokości pensji w tej firmie?

@Grzegorz

Pensja niska. Lepiej już w lidlu czy biedronce

Zostaw merytoryczną opinię o AS-PL Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS-PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AS-PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS-PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS-PL Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 59 ocen.

AS-PL Sp. z o.o.