Bar Cargolift-Polska-Sp. z o.o.

Adres: Gdańska 21 lok. M, 80-518 Gdańsk

NIP: 5832015888 REGON: 191212952 KRS: 0000071888

Bar Cargolift-Polska-Sp. z o.o.

Opinie o Bar Cargolift-Polska-Sp. z o.o.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Bar Cargolift-Polska-Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Bar Cargolift Polska Sp. z o.o.?

Robot
@Administrator 17.02.2018 18:00

Na brak czasu po zatrudnieniu;) a na rozmowie napewno sie dogadadsz bo to wporzadku szefowie;d

kimerol

dobry pracodawca, dobre zarobki ale pieniędy za darmo nie dają.

P.Z.

Chyba padają,podobno w CTO w Gdansku są do końca maja

konin

Już kilku zawodników wymienili po 6 miesiącach. Na kogo teraz kolej?

augustyn

prezes obiecuje złote góry, a po okresie próbnym zostajesz bez pracy!

pablo

Zatrudniają na 6 miesięcy. Obiecują złote góry Potem normalnie nie przedłużą umowy i jesteś bez pracy!

M.B.

Zapomnij o tej firmie [usunięte przez moderatora] ,socjal dno a o premii zapomnij Praca na wyjazdach po 16 godzin dziennie płatne oczywiście za 8!!!

Zostaw opinię o Bar Cargolift-Polska-Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Cargolift-Polska-Sp. z o.o.