As-Pl Sp. z o.o.

Gdańsk

As-Pl Sp. z o.o.

Opinie o As-Pl Sp. z o.o.

Zbigniew

@Hehe, rozumiem, że piszesz z perspektywy byłego pracownika firmy. Możesz napisać coś więcej o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Piszesz o dobrych warunkach pracy - możesz napisać jakieś szczegóły? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w As-Pl?

Worker

Super firma. Polecam

FIONA
@Worker 08.04.2016 15:52

FIRMA ZUPEŁNE DNO

Hehe
@FIONA 27.08.2017 14:00

oj Fiona chyba na mózg ci padło, pracowałem na magazynie i takich warunków pracy i atmosfery nie było nigdzie indziej!

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w AS-PL Sp. z o.o.? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Super przyjazna dla pracowników, same plusy.

Zostaw opinię o As-Pl Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie As-Pl Sp. z o.o.