Opinie o APT-CERTA

Radosław S

Polecam firmę pracuję rok wynagrodzenia na czas kontak z firmą wzorowy. Zakwaterowanie naprawdę fajne. Jestem zadowolony z współpracy. Praca jest w Niemczech. Pozdrawiam.

Robert Jastrzębski

Pracowałem wraz z kilkoma kolegami jako spawacze dla apt certa w Niemczech przez okres 4 miesięcy bo tyle trwał kontrakt ,nie było problemów z wypłatą i dobry kontakt z pracodawcą ,jak były jakieś niedomówienia to wynikało to ze strony niemieckiego pracodawcy ale ogólnie miło wspominam współpracę

xyz

Witam. Czy może sie ktoś wypowiedzieć na temat pracy w Jork na sortowni? Chciałabym wyjechać za granicę do pracy, ale po tych komentarzach to już sama nie wiem - _- z góry dziękuję :)

jo

czy ktos pracuje lub pracowal na sortowni w jorku i moze wypowiedziec sie na temat pracy?

Czy rekrutacja na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU w firmie APT-CERTA odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Olo

Czy pracuje ktoś w Castrop Rauxel w odlewni w Niemczech jakie są warunki i czy firma płaci na czas warto podjąć tam pracę?! Proszę o opinię bo mam propozycję pracy tam

Xxx

Firmy osobiście nie polecam robią Sobie żarty z ludzi wysłali mnie na badania i dzień przed wyjazdem zmiana terminu łącznie chyba z 5 razy miałem zmianę terminu wyjazdu pieniędzy za badania nie dostałem do tej pory nie polecam

@Xxx

Panie Bartłomieju, praca jako oczyszczacz odlewów czeka na Pana od miesiąca , to nie nasza wina że nie mamy z Panem kontaktu telefonicznego ani mailowego . Gdyby zechciał Pan odebrać od nas telefon bądź odczytał maile to dowiedziałby się Pan o terminie rozpoczęcia pracy , który przypadał na 12.03.2018r Ponadto zwrotu za wykonaną przez Pana medycynę pracy nie możemy dokonać, ponieważ podał Pan błędny nr konta bankowego . Już miesiąc temu próbowaliśmy dokonać przelewu bezskutecznie. Mam nadzieję że skontaktuje się Pan z naszą firmą celem wyjaśnienia nie podjęcia pracy i podania poprawnego numeru konta byśmy mogli zwrócić Panu pieniądze za medycynę pracy. Pozdrawiam APT-CERTA Sp. z O.O.

Formierz

a mnie sie tam dobrze pracuje, nie wiem jak inni ale ja mam kase zawsze na czas. robie na odlewni w niemczech.

Zenek

Jak się pracuje w firmie? Dawno nie pisaliście.

Alibaba i 40 rozbójników

Z taką firma aż miło się pracuje wypłata na czas z małym poślizgiem 1,5 miesięcznym opóźnieniem to co mówi szef lub kierownik tej firmy to Szymborska się chowa poprostu bajki na zawołanie nic tylko miód malina.

Robool

No widze ze kazdy sie wypowiada to i ja dodam od siebie bo tez pracowalem przez ta firme i no sama prawda tu jest wypisana brak szacunku dla ludzi.totalna olewka o kase trzeba sie prosic pierwszy raz sie spodkalem z takim czyms aby o swoje zarobione pieniadze sie prosic ponato podczas rozmowy duzo obiecuja a nigdy to wnie zycie nie wchodzi czyli jestes sam zkazany na siebie .No coz tyle od mnie .powodzenia

xxxxxxxx

Ludzie z wieloletnim doświadczeniem są proszeni o przesyłanie dokumentów potwierdzających to doświadczenie do firmy, a w rzeczywistości na miejscu okazuje się że pracują tam ludzie z duzo mniejszym pojeciem oraz doświadczeniem którzy mają problemy z alkoholem. Ogólny brak szacunku do nowych pracowników, zero zaangazowania, i pomocy prez pierwsze dni w pracy. firmę oceniam niedostatecznie ponieważ nie maja podejścia dla nowych pracowników, nie respektują prawa z umowy do okresu wypowiedzenia i nie polecam tej firmy nikomu ( jeśli to mozna nazawać firmą :P )

Wąsiara z Picburka
@xxxxxxxx

Co do firmy to się zgadzam co doświadczenie hm chłopcze myślisz że przerobiłem na pucerni więcej lat pracy niż ty mógłbyś być moi synem. Co do pomocy to kolega chciał ci pomóc to stwierdziles że wiem jak mam robic. Co do alkoholu co robię po pracy to moja sprawa ty też masz problemy sam ze sobą wiesz chłopcze idź do mamusi i przytul. Się do cycka bo do pracy ty się nie nadajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o APT-CERTA - Żywiec

• Jak się pracuje w APT-CERTA?

Zobacz opinie na temat firmy APT-CERTA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APT-CERTA?