GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Jak jest z pakietem medycznym w GF Corp Sp. z o.o. sp. k.? Można dołączyć rodzinę?

Tak

Słyszałam , że są obiady w pracy za darmo, to prawda ?

Tadeusz
@Kasia

Nie są płacisz polowe

Tytus De Zoo

Ogólnie po pierwszym kontakcie z tą firmą, nie chcą mieć z nią nic wspólnego. Na wiadomości się odpowiada, nawet jednym zdaniem, ale jednak.

Mówię jak jest

Zarobki kiepskie (z wielką łaską wraz z premia dają 2500 na rękę - ale musisz sam się o to zabiegać i prosić kierownika) benefity w pracy również takie sobie (obiady i Multisport ). Brak perspektyw rozwoju i szkoleń w firmie - ba, wręcz odwrotnie , po roku, półtora należy liczyć się z tym, że otrzyma się wypowiedzenie umowy. Ot tak. Firma sezono ma kaprysy na zwalnianie pracowników bez powodu. Należy więc zatrudnienie u nich traktować mało poważnie i raczej tymczasowo.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. controllingu w firmie GF Corp Sp. z o.o. sp. k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Ktoś

Firma w ogóle nie liczy się z pracown(usunięte przez administratora) Mało tego, mam wrażenie ze zarząd zatrzymał się w latach 90-tych, (usunięte przez administratora) Leczenie własnych kompleksów plus myslenie ze dociskaniem i ciągłym stwarzaniem stresogennych sytuacji, załatwi się wszystko. Gfcorp omijać z daleka.

@Ktoś

Byłeś aktywny na forum kilka miesięcy temu, jednak zachęcam Ciebie do dalszych wypowiedzi na nim. Wspominasz że, firma GF Corp dąży do osiągnięcia postawionych celi. Czy w związku z tym, zapewnia ona rozwój swoim pracownikom? Mam tu na myśli organizowanie szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje.

Ktoś
@Alicja

A skąd, żadnych kursów nie gwarantuje, nie ma żadnych szkoleń poza absolutnie potrzebnymi do pracowania wewnątrz firmy. Multisport, obiady i opieka medyczna to jedyne co ta firma oferuje pracownikom. Zapomnij o perspektywie awansu, podwyżki czy czegoś takiego jak stabilność zatrudnienia . Zwalniają i zatrudniają jak chcą , jak nie jesteś studentem szukającym pierwszych doświadczeń zawodowych, szkoda czasu.

@Ktoś

Atmosfera w miejscu pracy również odgrywa ważną rolę. Już co trzeci kandydat zwraca na to uwagę podczas wyboru miejsca zatrudnienia. Zatem zachęcam Ciebie do napisania, jak wyglądają kontakty między pracownikami i jak prezentuje się Wasza praca zespołowa?

Alicja

W zakładce kariera na stronie internetowej GF Corp Sp. z o.o. sp. k. http://gfcorp.pl/kariera/ znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownik biura obsługi klienta z językiem angielskim. Przeczytałam, że pracodawca oferuje atrakcyjny pakiet socjalny w składzie pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport, cateringu firmowego. Czy ktoś z Was jest chętny do złożenia aplikacji na to stanowisko?

Alicja

@Ramirez napisałeś, że kadra kierownicza, Twoim zdaniem, jest niekompetentna. Co wpłynęło na taką opinię w tej kwestii? Czy sugerujesz, że warunki zatrudnienia nie pokrywają się z umową, którą podpisałeś z pracodawcą?

Ramirez
@Alicja

Podpisana umowa to jedno, z nią nie ma problemu. Bywa natomiast, że niekiedy pojawia się propozycja wykonania jakiejś dodatkowej pracy (nie wchodzącej w zakres zwykłych obowiązków), za którą ma być dodatkowe wynagrodzenie (np. w formie premii, co samo w sobie nie jest złe). (usunięte przez administratora) Oczywiście wszystko to czego nie ma w umowie, nie obowiązuje, więc pozostaje sobie tylko pluć w brodę że się zgodziło na coś takiego, no ale mądry Polak po szkodzie :) A niekompetencja kadry potrafi się przejawiać w postawie "nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem, zrób żeby było dobrze, ale w sumie sam nie wiem o co mi chodzi, natomiast później cię z tego z całą pewnością rozliczę".

Ramirez

(usunięte przez administratora) Sama atmosfera w firmie na plus, choć to trochę zależy od działu, do którego się trafi. Przestrzegam przed dogadywaniem jakichkolwiek kwestii finansowych "na gębę" - obiecane bonusy, dodatki i premie mają brzydki zwyczaj zanikania lub mocnego zmniejszania się, gdy już przyjdzie do ich wypłacenia.

NICK1

Firma przenosi się do wioski Wróblowice w czerwcu 2018. Więc jak komuś pasuję dojazd za Wrocław to spoko.

Nick 2
@NICK1

Przenoszą tylko magazyny, biura zostają we Wrocławiu.

Czulo

(usunięte przez administratora) Stawia się nacisk na kontrole pracowników i nic kompletnie więcej, utrzymuje się bo jest kasa z innych biznesów. Nie polecam pracy w żadnym dziale a szczególnie w dziale sprzedaży B2C i B2B.

Alicja

@walter markus, a czy GF Corp Sp. z o.o. sp. k. oferuje jakieś benefity dla swoich pracowników? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowiku - handlowiec? Czekamy na Twoją opinię.

walter markus
@Alicja

Niewielkie, karta multi sport + jakieś opcje odnośnie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Standard jak w każdej firmie na dzień dzisiejszy. Co do dnia pracy, rano otrzymujesz info o wyniku handlowym za ostatni okres, a później zaczyna się "nerwówka" - robisz wszystko by przebić go pod koniec miesiąca o 30%. Niby super, ponieważ wyciskasz większą marzę i obrót dla firmy, ale "motywacyjny" system prowizji to żart w wykonaniu osób zarządzających...

Ysxc

Nie polecam. Małe zarobki, mnóstwo procedur bez sensu, podejście do człowieka jak do trybika. Corp to ta firma chciała by być

walter markus
@Ysxc

Potwierdzam. Zarobki bardzo przeciętne, zero motywacji dla handlowców. Wszechobecna kontrola i podejrzliwość w stosunku do pracownika. Strategia firmy – taniej, taniej i jeszcze taniej. "Korpo" jedynie z nazwy.

Shiwa

Wchodzi tu ktoś jeszcze? Jeśli tak niech napisze ktoś kto pracuję dla nich jak wygląda kwestia współpracy z nimi, zależy mi na informacjach odnośnie zarobków w dziale biura obsługi klienta. Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o GF Corp Sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w GF Corp Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy GF Corp Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GF Corp Sp. z o.o. sp. k.?

GF Corp Sp. z o.o. sp. k.