JobRun

Opinie o JobRun

Robson7755

Witam wszystkich Ja obecnie pracuję przez inną agencję pracy tzn Wercpost i to co oni z ludźmi robią to jest porażka.Oczywiście pokój masz zawiozą Cię do pracy a z powrotem czekaj ile chcesz bo oni nie mają czasu.Ludzie po pracy czekają na transport od 1h do nawet 4h. Nic nie potrafią pomóc,mają w nosie ludzi. W związku z tym chcę się przenieść do agencji Jobrun ponieważ ma dobra opinię ale potrzebuję adres do biura w Holandii ,ponieważ mija to się z celem żebym jechał do Polski i z Polski do holandii skoro jestem na miejscu.Może ktoś ma jakiś namiar numer telefonu adres będę bardzo wdzięczny

Mariusz12
@Robson7755

Jestem u nich w Renswoude. Tu nazywają się Workstead. Mogę Ci dać nr do mojej koordynatorki.

Krystian

Część jest ktoś z Warmii i Mazur chętny na wyjazd do Holandii jestem osobą spokojna 31 lat wyjazd w styczniu

Cześć. Czy jest ktoś może z lubuskiego kto ma w planach wyjechać?Chce się zgłosić na wyjazd a razem zawsze może być raźniej. Poznam chętnie osobę spokojną i rozważną - chce pojechać pracować, troche zarobić a nie imprezować. Mam 48 lat.

Pawel

Witam jest ktoś chętny na wyjazd w styczniu praca na magazynie lub produkcja osoby chętne niech się odezwa podam fb i się zgadamy. Samemu trochę lipnie jechać a w grupie raźniej

@Pawel

Może ja bym pojechała... Jeszcze nie byłam i trochę się boje jak tam jest

MARCIN
@Pawel

Witaj Jestem zainteresowany wyjazdem po raz pierwszy, więc chętnie bym pojechał z kimś kogo poznam wcześniej. Widzę, że nie masz z tym problemu ja jestem z Wawy.

Adriankrk92
@MARCIN

Ja jadę też planuje wyjechać za tydzień :)

Vincent
@MARCIN

Tez się podłączam Ja tez z Warszawy

Wiktoria
@Pawel

Cześć, mogę prosić o fb?

Pracownik Fizyczny

Proszę o pracę jestem Holandii

Pracuje przy papryce i szukam pracę przy mięsie dziękuję nie znam języka

Ghallab

Hi.i like to work as one team..fast and smart harde work.long hur

@Ghallab

Hello, If you want us to introduce you current job offers, please mail us your CV and we’ll call you back. Best regards, JobRun Team ????

JobRun zatrudni osobę na stanowisko Magazynier. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Ghallab

Moze pirv rozmowisz

Mały

Witam może ktoś jedzie w ten weekend na sałatki

Cześć.Czy ktoś z Bielska-Białej lub okolic wybiera się do pracy w Holandii w tym roku?

Daniel
@Piotr

Wybieram się i właśnie chciałem sprawdzić opinie o tej firmie czy warto

@Daniel

Opinie dobre mają .Tak mi się wydaje czytając wypowiedzi innych.Chciałbym wyjechać w styczniu.Ale jak by się trafiła fajna praca to bym w tym roku się skusił na wyjazd.

PABLO
@Piotr

Witaj też planuje wyjechać styczniu samemu a jakby tak jechać jakąś grupa to raźniej

MARCIN
@Piotr

Ja również bym teraz pojechał .....jak wiadomo w grupie raźniej niż samemu. Jestem otwarty na nowe znajomości i ew. wspólną pracę.

Mariusz

Pracował ktoś na plastikach w Scherpenzeel ?

Jib

Siema chce wyjechać za praca z nimi jest ktoś chętny Wlkp ? Mam 19 lat kwasbit@gmail.com napiszcie jak ktoś chętny

PABLO
@Jib

Siema wyjechałeś czy jeszcze nie? Bo planuje jechać w styczniu

Wyjeżdża ktoś w piątek do Bergen op zoom na order picker na hali z ubraniami lub ktoś tam jest i może mi opowiedziec coś o tej pracy?

Adidas

Pracowałem w Bergen oo Zoom jakieś 3 lata temu ale z inną agencją ale ogólnie rzecz ujmując praca fajna. Przed wyjazdem zaznaczyłem że Chcialbym pracować. Na stanowisku pakowacza i tak też się stało. Co nie zmienia faktu że nie pracowałem na innych działach/ stanowiskach. Ludzie ogólnie ogarnięci, należy znać trochę ang żeby dogadać się z kierownikami na zmianie. Po nowym roku pracy było znacznie mniej więc się zwolniłem :)

Wiola

Witam. Czy wyjeżdża ktoś w sobotę 23 do pracy w Aalsmeer? Jadę sama i fajnie byłoby kogoś poznać. Jakąś koleżanka do pokoju?

Klaudiusz

Witam czy jest ktos chetny na wyjazd w przyszlym tygodniu na order picker albo magazyn z odzieza ? Samemu jechac troche slabo sooo... Prosze pisac Klaudiusz.dopierala20@gmail.com

Daniel
@Klaudiusz

Ja chcę wyjechać właśnie na oreder picker do Holandii

Czy jest ktoś może z trójmiasta kto ma w planach wyjechać? Ja chce się zgłosić na wyjazd a razem rażniej ;)

Kx
@Ania

Hejka, wyjechałaś już? Planuje wyjazd w następnym tygodniu

Dissminsive
@Kx

Ja wyjezdzam od 11 pazdziernika zaczynam :)

Wera
@Dissminsive

Jeśli Twój wyjazd jest aktualny to chętnie się z Tobą skontaktuję, w związku z pracą.

ELA
@Wera

A gdzie się wybierasz .Ja chciałbym pojechać do HOLANDII może na sałatki.

Wiola

Hej. Proszę o kontakt. wioleta.bednarz@op.pl

Nat.
@Wera

Jak praca jesteś już w Holandii

Siemanko . Ja mam takie pytanie był ktoś może z tej Agencji w pracy jako Pracownik Recyklingu /Ładowacz Nieczystości w Eindhoven ? Jeśli tak to bardzo proszę o jakąś opinie ????

Nowa

Czy ktoś może powiedzieć jak to ogólnie wygląda z tym numerem sofi że pomagają załatwić co mi daje posiadanie tego numeru Jak jest w tych sałatkach, czy daleko jest kwatera, jakie warunki tam są, czy ta agencja jest godna zaufania, jakie zarobki są na ile czasu max można jechać i po jakim czasie wrócić

@Nowa

Dzień dobry, Numer SOFI nazywany BSN to jakby odpowiednik polskiego Peselu lub NIP. Jest to nr podatkowy przypisany do danej osoby, nadany na całe życie. Taki numer organizuje pracodawca Holandii. Tzn. pracodawca umawia w urzędzie spotkanie. Koordynator z ramienia pracodawcy jedzie z Państwem do urzędu, jest chociażby tłumaczem. W urzędzie składa się podpis i otrzymuje kartkę A4 w języku holenderskim z nadanym numerem. Sofi / BSN jest niejako potwierdzeniem legalnego zatrudnienia. Jest potwierdzeniem ze pracodawca w Holandii odprowadza podatki od Państwa wynagrodzenia. Zapewniam, że my JobRun jesteśmy wiarygodną firmą / biurem pracy / agencją pracy. My Państwa rekrutujemy do firmy / biura pracy w Holandii, który jest Państwa pracodawcą. My współpracujemy z firmami, tylko tymi, które działają rzetelnie i legalnie. Jeżeli chodzi o pracę przy produkcji sałatek, tj. jedna z nielicznych ofert pracy, gdzie pracodawca oficjalnie informuje nas, że macie Państwo gwarancję godzin. Co oznacza ze w tygodniu jest 40 godzin pracy, że nie ma przestojów i "pustych dni". To czyni tą ofertę pracy stabilną. Można fajnie zarobić. Wiemy, że luzie pracują tam nawet latami. Co to zakwaterowania, te oferuje oczywiście holenderski pracodawca. I jest zasada, jeżeli jest blisko, np 2, 3 km, to jeździcie Państwo rowerami. Jeżeli 10 km lub więcej, to pracodawca dostarcza samochody firmowe. Pracodawcy zależy, aby odległość od miejsca zamieszkania do pracy była bliska, bo żadnemu nie opłacałoby się wozić Państwa np. 30 km w jedna stronę. Byłby to duży koszt paliwa, koszt eksploatacji samochodów. Okres na jaki Państwo jedziecie zależy od was samych. Pracodawcy holenderskiemu zależy, aby każda osoba pracowała jak najdłużej, bo została przeszkolona, bo dopiero po pewnym czasie staje się bardziej efektywna. Zna po prostu pracę i wykonuje ją lepiej. Natomiast jeżeli dana osoba zdecyduje się zjechać, zakończyć pracę np. po 2, 3 miesiącach, to trudno. I tak się dzieje. I nikt nikomu nic nie zrobi. Są rożne sytuacje życiowe i różne decyzje. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami :) mail: jobs@jobrun.eu kom: 517017884, 518891884, 517362797 Pozdrawiamy, Zespół JobRun

BeRa

Witajcie, Czy ktoś pracował w Dronten przy produkcji sałatek ? Macie jakieś doświadczenia i opinie na temat tej pracy i zakwaterowania w tej miejscowości?

szukam

Hej, jedzie jakaś młoda dziewczyna na magazyn odzieżowy do Holandii? Nie mam z kim jechać, a sama troche się boję

LilA
@szukam

Hej, ja mogę z Tobą pojechać ????

Zawiślaczek
@szukam

Cześć, mam 25 lat i wybieram się mam nadzieję. Mozemy się umówić albo zgadać na FB lub insta.

klaudia.bolozedu@interia.pl
@szukam

Hej ja chcę jechać i też wolałbym z kimś

klaudia.bolozedu@interia.pl

Też chce jechać

Klaudia
@szukam

Klaudiaa96@poczta.pl odezwij się ????

MM
@szukam

Hej, czy już jechałaś? Tez sie właśnie zastanawiam nad ta ofertą

Domka275
@szukam

Hej. Ja tez szukam pracy i chcialabym wyjechac, ale sama tez sie obawiam, fajnie byloby sie zgadac ????. Odezwijcie sie na email a tam podamy sobie namiar na insta lub fb. Moj email: domka275@icloud.com

Hej
@Domka275

Liście na mój email domi135@interia.pl jeśli chcecie jechać to stworzenia grupę

Hello
@Zawiślaczek

Hej nadal jesteś chętna na wyjazd?

Martyna
@Hello

Cześć, ja też bym chciała jechać ale sama się jednak boje :/

Dissminsive
@klaudia.bolozedu@interia.pl

Ja zaczynam juz od poniedzialku. A wyjezdzac pewnie wyjade w tym tygodniu

Karo

Hejka jest ktoś z trojmiasta i planuje wyjazd tak za 3tygodnie? (20-30 października)? Raźniej byłoby z kimś wyjechać ????

Wybiera się ktoś do pracy w tej agencji pod koniec tygodnia? (11-12 październik) chętnie z kimś się zabiorę, we 2ch zawsze raźniej (21 lat)

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 276.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 31 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun