PBA SERVICE

na podstawie 2023 ocen.

Opinie o PBA SERVICE

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@pola masz rację, atmosfera to jeden z ważniejszych aspektów, na które zwraca się uwagę przy wyborze pracy. A czy są jeszcze jakieś plus pracy w PBA SERVICE? To zainteresuje osoby szukające tam zatrudnienia.

pola
użytkownik zarejestrowany

Najwazniejsze jest to, że dbają o pozytywne stosunki między pracownikami, bo w końcu atmosfera przyczynia się do zadowolenia pracowników jak i całej atmosfery.

ppppp

Nie polecam firmy mam wyrok prawomocny o kwotę 50ty prawie. A czy ta firma jeszcze prosperuje. .

Zawiadamiajacy

ktokolwiek wie cokolwiek o powiązaniach PBA Service sp. z o.o. z innymi spółkami , w tym wymienieniu się Pana Prezesa na stanowiskach z PBA do innych spółek proszę o info na email: 7402marian30@interia.pl

oszukani

czekamy na uprawomocnienie wyroku, sa nam winni prawie 60 tys,nie płacą od roku, sąd w Kaliszu już zna wiele takich spraw, biura pozamykane, nikogo nie ma, komornik nie ma z czego ściagnąć, może prokuratura cos pomoże

oszukana
@oszukani 29.02.2016, 18:48

adres mailowy błędny a chciałabym się dowiedzieć więcej

Paweł

Witam mam sporo informacji na temat oszustwa firmy PBA Service z kalisza siedziba w poznaniu kontakt grupa.apm@onet.pl

hahah

Kolejni wydymani przez PBA chodzą po mieście:) powodzenia chłopaki a Arkadiusza to już zamknęli i tych jego słupów?? tzn prezesa.... powiem tak zgłaszajcie się do prokuratury im więcej tym lepiej

kawa

Firma PBA Kalisz oszuści nad oszustami, zapłacili kilka początkowych FV, a następne kilkadziesiąt tysięcy zalega, sprawa w sądzie.

autto

potwierdzam opinie pana piotra oraz przewoznika jezdzilem u nich okolo 4 miesiace nie dostal zaplacona ani jedna faktura umowa przygotowana zeby mozna bylo latwo oszukac ludzi oszusci

piotr

na rozprawie sędzia z niedowierzanie opuścił okulary, że podpisałem umowę nie czytająca a tym bardziej nie sprawdzając firmy w internecie. Byłem naiwny, uwierzyłem przypadkowo spotkanemu kolesiowi, który zresztą później u mnie pracował. Chwalił, tak, firma dobrze płaci i na czas. Największe oszustwo. Ludzie obudźcie się, negatywne komentarze nie biorą się znikąd. Przez takich naiwniaków jak ja prezes PBA się śmieje (bierze udział w akcjach charytatywnych za naszą kasę), urząd skarbowy bo mają to gdzieś, że faktury niezapłacone, tylko słyszę Panie Piotrze kiedy pan zapłaci bo oddamy do komornika.

Przewoźnik

Powiem tak, większych przekrętów nie widziałem, jak nie masz co z pieniędzmi zrobić a uwielbiasz jeździć to możesz z nimi współpracować, ja po miesiąc przed końcem obowiązującej złodziejskiej umowy, zrezygnowałem ze współpracy z nimi,zapłacili łącznie za 4 miesiące współpracy, na pozostałe 7 mamy już prawomocne wyroki lub czekają na rozprawę, robią wszystko żeby nie zpłacić, wymyślają bzdurne powody.

Przewoznik2412895

Egon Jesli mozesz proszę o kontakt tokarczykcompany@gmail.com mi tez sa winni duzą sume i chce załozyc sprawe cywilna im nas wiecej tym lepiej prosze o kontakt rowniez wszystkie inne oszukane osoby.

Egon

Szanowani przewoźnicy mogę z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością za słowa stwierdzić na własnym przykładzie , że ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeden wielki przekręt. Pojeździłem dla nich i tyle , utopiłem paredziesiąt tysięcy i osobiście nie słyszałem żeby komukolwiek zapłacili jakąkolwiek kwotę nawę po terminie. Czytałem na innym forum , że kilku przewoźnikòw szykuje "akcję wyrwania chwasta" będę im kibicował. Teraz mieszkam we Francji i tu aż tak nie kradną.

Przewoznik2412895
@Egon 05.12.2015, 14:45

Prosze o kontakt w sprawie tej firmy i tego forum. tokarczykcompany@gmail.com

przewoznik

Czy ktoś może mi powiedzieć czy ta firma to jeszcze istnieje bo konta w banku ma zablokowane przez wierzycieli?????

Meteo-leo

współpraca przebiega dobrze, wiadomo człowiek boi się że nie zapłacą, ale płacą i jest dobrze, stabilna pracy i stała kasa..

przewoźnik

Ja jestem zadowolony. Anita polecam z czystym sumieniem.

anit

po przeczytaniu waszych komentarzy można osiwieć przed 30tką zdecydujcie się w końcu czy firma jest ko czy nie bo już sama nie wiem co robić dalej czy podjąć z nimi współprace czy nie !?

olo

NIE POLECAM

olek93
użytkownik zarejestrowany

a to normalnie tak do nich można zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć? ja raczej myślałem żeby się u nich zatrudnić, wiem że trzeba sprawdzić firmę i powinienem wykonać taki telefon ale boję się że będe spalony bo właciciel firmy się może dowiedzieć że tyo ja dzwoniłem i się wypytywałem i pewnie mnie już wcale nie zatrudni. czy słusznie się tego obawiam?

Przewoźnik

Staż mam spory więc wiem co mówię. Jeśli chcesz to zwyczajnie zadzwoń. Pozdrawiam

Przewoźnik

Dzwoniłem ostatnio i zaproponowali stawkę korzystniejszą niż dotychczas. Myślę że lepsza niż gdzie indziej.

Bolo

Nie ma, bo nie ma o czym pisać. Firma rzetelna, dobra współpraca, km też ok, ja bynajmniej chłopaki nie narzekam. Polecam.

KRIS

Ja też jestem zadowolony

Igor

POLECAM jestem bardzo zadowolony.

max

NIE POLECAM!!!

kuba
@max 28.07.2014, 19:50
NIE POLECAM!!!

Możesz powiedzieć o co chodzi z tą firmą ??

raros
@kuba 29.03.2015, 21:19
Możesz powiedzieć o co chodzi z tą firmą ??

Hej Kuba. Polecam, Ale warunkiem terminowej kasy jest terminowa dostawa papierów. Ja jestem zadowolony.

użytkownik zarejestrowany

i właśnie. Czy tak właściwie to to całe PBA Service obecnie dalej prosperuje czy to już tylko melodia przeszłosci?

bolo

NIE POLECAM!!!!

@bolo 26.06.2014, 22:13
NIE POLECAM!!!!

możesz w takim razie w kilku zdaniach powiedzieć co w największym stopniu wpłynęło na Twoją ocenę ?

mirage

dzięki chłopaki za info,napewno nie dam im mojego auta

Traggi
użytkownik zarejestrowany

Pracowali sobie na to od momentu uknucia tych szlachetnych planów.. Nie ma co, bez konkretnych zmian będzie tak samo.

użytkownik zarejestrowany

tak z ciekawości zapytam - czy ta firma jeszcze właściwie funkcjonuje? bo po tych wpisach to szczerze w to wątpię

paweł

mogę z tobą kolego porozmawiać na temat pba jak się zgodzisz podaje @ do numeru tel ( usunięte przez administratora )ja zadzwonie Ps zgadzam się z tobą

marian

nie potrafisz czytac ci ludziska piszą?? czy może jesteś z PBA

niki
użytkownik zarejestrowany

Czy ktoś z forumowiczów mógłby zapodać jakaś w miarę neutrealną opinię? Czekam na informacje na temat tej firmy :) zbieram się do wysłania cvki do PBA..

pilna odp
użytkownik zarejestrowany

strasznie nierówne te odpowiedzi, czy może kto kolwiek z ludzi na tym forum napisać prosto: wady/zalety w pba service? dzieki za wszystkie komentarze.

bodygard1
@pilna odp 29.05.2014, 14:05

odpowiem krótko i treściwie: same wady - zalet brak

pilna odp
użytkownik zarejestrowany

podlaczam sie do pytania o aktualna sytuacje. mam oferte z pba service i zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. dzieki

niki
użytkownik zarejestrowany

Ma ktoś jakieś aktualne info na temat sytuacji w firmie? Może coś uległo poprawie? Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie sprawy!

gif
@niki 28.05.2014, 12:55
Ma ktoś jakieś aktualne info na temat sytuacji w firmie? Może coś uległo poprawie? Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie spra...

TAK ja mam. Nie narzekam,, dziwię się że wypisujecie takie brednie skoro można naprawdę pojeździć z nimi. Nie rozpisuję się o szczegółach gdyż pewnie zaraz ktoś skwituje konkretnie. A ja uważam że wystarczy mieć głowę na karku.

darek
@gif 02.06.2014, 09:20

pojeździć to sobie możesz fakt.... i to tyle

piotr

pisz ( usunięte przez administratora ) Chetnie pomogę mam dżoooooooooo wiedzy na ich temet

użytkownik zarejestrowany

jak w takim razie wyjaśnicie te dość niepochlebne opinie niektórych pracowników? pytanie do tych polecających

aa

czy w tej firmie cos się zmieniło?

............

Dali ogłoszenie o naborze przewozników . Zadzwoniłem i poprosiłem o przesłanie projektu umowy mailem. Odmówili twierdząc że muszę pojawić się osobiście (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

wreszcie jakiś komentarz sensowny od @gieniu, który przynajmniej pewnie tu zostanie ;) a Pan Panie Piotrze swoje :P

użytkownik zarejestrowany

nie wiem po co ktoś bawi się w ciągłe spamowanie tablicy tej firmy. Niespecjalnie to chyba mu wychodzi

użytkownik zarejestrowany

masz kogoś kto może potwierdzić Twoją wersję wydarzeń czy jesteś osamotniony w takim podejściu do PBA?

pan x

naprawde nie polecam

jacek

nie polecam

....

Właśnie w domu jestem i chyba kończe współpracę z nimi. Odchodzę całkowicie (usunięte przez administratora) Już nie wyjeżdżam pod nimi bo to nie mam sensu

Mirosław

To nie jest spedycja to jest tragedia bo inaczej nazwać tego nie można.(usunięte przez administratora)

piotr

Gieniu pracuje w PBA i jest ok..... (usunięte przez administratora)

....

NIE POLECAM ( usunięte przez administratora )

mario

Chcialbym sie dowiedzieć jakie stawki są za km ?

Zostaw opinię o PBA SERVICE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBA SERVICE