Opinie o Asplex Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asplex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Asplex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asplex Sp. z o.o. w Wrocław

Karol

@anonymous, czy aplikowałeś na stanowisko, które wysłałeś nam w linku? Możesz chcesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w firmie? Czekamy na Twoją odpowiedź. @Prawa strona kierownika, czy jeśli nie satysfakcjonowały Cię warunki finansowe, próbowałeś porozmawiać z szefostwem na temat ewentualnych podwyżek? Czy takie rozmowy przyniosły oczekiwane rezultaty?

Prawa strona kierownika
@Karol

Rozmowy o pieniądzach nie mają sensu, albo zostaniesz spławiony, albo olany. Rozmawiać można próbować, ale to nic nie da, bo jak dadzą Tobie to zaraz inni się upomną i będzie trzeba dać też im, co w tej firmie nigdy się nie stanie. Powód tego jest prosty: w tej firmie się zabiera a nie daje. Przykład: comiesięczne zawirowania i nieprawidłowości w wypłatach. Kilka do kilkunastu osób dostaje za mało. Trzeba się codziennie upominać aż w końcu ulegną. Podwyżki są co roku, prawda, ale 32zł brutto to jak napluć komuś w twarz...

xxx

Strata czasu na tą firmę

Prawa strona kierownika

Pracuje tam prawie 3 lata i obecnie ta "firma" to dno, kilometr mułu i 5 kilometrów łajna. Wypłaty to jakaś żenada. Ludzie w Biedronkach na kasie zarabiają więcej a do tego firma ta potrafi tak po prostu okraść pracowników a potem się głupio tłumaczyć czy kręcić wała. System premiowania to jakiś komunistyczny wymysł: ktoś zrąbał, cierpią wszyscy. Z moich obserwacji wynika, że kierownictwo to banda ludzi nie mających pojęcia o tym co robią. Porażka totalna na rynku pracy...

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Coraz gorzej, masowe rotacje ludzi, ta firma to (usunięte przez administratora).

Serwisant

Ta firma to dramat, jeśli nie szukasz pracy "na zaraz" to nie idź. Szkoda twojego czasu. Rozmowa telefoniczna całkiem ok, ale widać jak nieprofesjonalna jest firma po tym jak przychodzicie na rozmowe "face 2 face". Brak wolnych sal konferencyjnych, przez co prowadzicie prywatną rozmowę przy innych osobach w biurze. Osoba rekrutująca nie przejmuje sie Wami totalnie i widać, ze jestescie dla nich zwykłą moca przerobową, typowymi parobkami . To co napisała osoba przede mną jest nie prawdą i nie pokrywa się z niczym. (prawdopodobnie napisane przez pana/panią z HRu). Na "rozmowie" odzywa się tak na prawdę tylko osoba rekrutująca, ja dla przykładu wymieniłem tylko kilka zdań przez całe 20 minut. Nie było żadnych testów, ani pytań technicznych. Gdy wróciłem do domu dostałem telefon, że chcą mnie przyjąć, ale odmówiłem z wiadomych powodów.

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w ASPLEX? Podzielcie się swoim zdaniem!

Moim zdaniem, pogorszyły się

Z tego co widzę poziom wynagrodzenia na żenująco niskim poziomie, stanowiska słabo płatne. Odnośnie rekrutacji, firmie zwodzi ludzi z informacją zwrotną dopóki nie znajdzie się ktoś tani... tak żeby mieć w zapasie innych kandydatów. Na rozmowie brak pytań o oczekiwania finansowe w związku z tym, mają ustalony poziom płac i wydzwaniają do ludzi aż zgodzi się ktoś na ich stawkę. Nie jest to firma z dobrymi perspektywami jak ktoś chce się rozwijać.

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto aplikować?

Employee
@Chętny do pracy

Zawsze potrzebują bo jest tu przemiał ludzi jak na bazarze... lepiej poszukaj czegoś innego bo praca tylko dla ludzi chcących przezimować, a jak widać za oknem zima już się kończy. Pozdro!!!

klnnn

Pracowalem tam jakis czas temu, wgrywalem soft do telefonow i testowalem laptopy Praca za 10 na reke, plus tylko taki ze 1wsza zmiana i siedzaco.... Oprocz fartucha to chodzisz w swoich ciuchach i np spodnie uwalilem pianka ktora wypelnia sie kartony ze sprzetem przy pakowaniu :/ Po miesiacu i tak nas zwolnili bo przyszli praktykacni z liceum robic darmowe praktyka hahahahhaha Myslalem ze mozna wrocic na lepsze stanowisko i warunki, ale jak to czytam tu to to NIE dzieukuje!

Dawny 02

wiekszosc ludzi co tam pracuje wiecznie ma okres z (usunięte przez administratora) pracowalem tak z kilkoma, beka 1000

jak zyc panie jak zyc

Na asplex torun ciekawostki piszą a wiadomo ze dotycza asplex wroclaw i pomaranczy

ghj

200% normy jest nie wykonalne- jeżeli masz 100% jest bardzo dobrze zmiany w umowie na lepsze?? chyba dla biurw albo kolesi kolesiostwo jest na pierwszym miejscu, na drugim miejscu są konfidenci... umowa często przez agencje bonów nie ma (dlaczego? bo nie) wcześniej były, ale teraz przestali dawać za to dali kawałek ciasta (zakalec) (było 600 lub 200 w zależności od świąt, oczywiście podatek potrącony z pensji) dogadać z seniorami - masz zrobić, nieważne, że nie masz narzędzi mnie nie obchodzi jak zrób i tyle szkoleń nie ma chyba, że sam sobie zrobisz wypłata potrafi być niższa niż w lidlu lub tesco żenada!!!!!!!!!!!!!!!!

sdf
@ghj

Kolesiostwo? Cale rodziny! Jak ktos wie kiedy gdzie , jak i do kogo to potrafi swoich ustawic tak jak napisales. podajcie przyklady z nicku. No a dobrze to juz bylo integracja bony dzien dziecka wyprawki ale to po polsku a po angielsku nie ma nic!

technik
@ghj

100% prawdy, potwierdam w całej rozciągłości.

HaiJack
@sdf

tak jest, też tam pracował.

W firmie panuje niemiła atmosfera, targety są juz tak podniesione ze chyba już się nie da lepiej. Zasługą tego są sami sobie winni pracownicy którzy sami pokazują ze da się zrobić więcej a potem marudzą ze norma znowu podniesiona porostu rzenada... Premia jest tak mała za osiągnięte wyniki ze jest to śmieszne 250-500 zł ale oczywiście brutto i od kilku lat nie podnoszona. Target można podnieść premie niestety już nie. Jak na dzisiejsze czasy to zarobki słabe poniżej 2000 zł za taką pracę to śmieszna kwota.

Zostaw merytoryczną opinię o Asplex Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Asplex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asplex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asplex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asplex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Asplex Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asplex Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 47 ocen.

Asplex Sp. z o.o.