Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Ewa z Olsztyna

Witam mam pytanie ile można zarobić w tej firmie na mc dostałam propozycję pracy i nich ? Dziękuję za odp w temacie pozdrawiam Ewa

Witam widzę że sporo osób zostało zrobionych na szaro SMUTNE że tak oszukują ludzi w Niemczech tylko że u Niemca by było wszystko legalnie a tu trzeba zrobić pozew zbiorowy i będzie dopiero miło Nikogo więcej nie oszukaja Ubezpieczenia nie płacą chore z kosmosu cenny hotelu dojazdu do pracy itd Cwaniacy czas się za nich zabrać Niech sami (usunięte przez administratora) na swoje zachcianki a nie szukają naiwnnych Cały Sylwek kierowca busa co ludzi dostarcza i kase tyli ladna za kazdy kurs to dobry ich znajomy to jedna wielkaa sciema Kasę robią a ludzie myślą ze zarobią jest inaczej wyzysk Przykre mam nadzieję ze Polacy nie będą robić więcej jako tania siła robocza na takich prostakow

Poeta

Witam Kasiu zobacz sobie opinię wcześniej innych osób i wyciągnij wnioski sama Zarobisz śmieszne pieniądze czasem może być tak ze na busa do kraju nie starczy Ludzie siedzieli na hotelach po 25 osób pracy nie bylo to i forsy Jadlo się zupę amino na cały dzień musiało wystarczyć albo jeden drugiemu pomagał jeśli była zgrana ekipa Jednak większość to patologia Polak rodakowi wilkiem dziwne zamiar sobie pomagać to byli tacy co tylko (usunięte przez administratora) cpali pili i tak non stop Jak trzymał palec w Duuuupie u Donataa itp to trafił w lepsze miejsce pracy inni zapierdalaliiiiiii więcej za śmieszne parę euro Szkoda gadać jeden wielki cyrk wyzysk ludzi w biały dzień Turek Albanczyk czy inny w Niemczech to sobie pomagają a nasi tylko kłody sobie kładą by on miał lepiej to mlodego podjebac i liniowej albo się pośmiać Totalna żenada wstyd mi za takich ludzi Jeśli zarobisz jakieś euro to na opłaty hotelu i dojazdy Bo jak nie było pracy nie powinni potacac za hotel !!!To nie moja wina ze nie zapewniali stałej pracy Brali za opłaty i nie ważne czy mam na życie jesteś tam po to by robić na ich wymysły to nie wczasy Pozdrawiam normalnych ludzi Poeta z Lipna

Witam mam pytanie bo dostałam propozycje z tej firmy !!! Kto robił w tej firmie więcej jak mc ? Jaką kasę zarobił do ręki po opłatach hotel itd ile zostało na życie i czy można było coś odłożyć € No i jeszcze gdzie u nich sa w miare warunki mieszkaniowe jakie miasto ?Dzięki za odp w temacie mojego pytania pozdrawiam serdecznie Kasia

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Andrzej - Opole

Hello byłem pracowałem wrocilem nie polecam nikomu nie wartooooo Szkoda zdrowia Tylko na hotelach awantury piją cpanie itd Ktos jak raz tam bym wiecej nie pojedzie Jedynie desperaci albo zmuszeni ludzie przez sytuacje co uciekaja z kraju Warunki mieszkalne mizerne netu brak toalety 3 na 45osob kuchnie nie wszystkie dzialaly Stare pralki dwie co trzeba było czekać pół dnia w kolejce bo wiecznie zajęte itd Jedna wielka porażka Co zarobiłem to mi zabrali na opłaty dojazdy Dobrze ze nie palilem bo i tak na jedzenie ledwo starczalo chleb 2euro brak slow na to wszystko Nigdy więcej do takiej pracy i firmy nie pojade Teraz mam prace w kraju i jest ok Andrzej

Patryk - Łódź

Witam ja byłem w Dulken syf totalny lepiej jest w Loberich Nettendal tak kumple mieszkali no i ja potem zmieniłem hotel Generalnie nie polecam za dużo kasy biorą za dojazdy no i hotel Znajoma robi jako opiekunka języka trochę kuma niemieckiego by się dogadać ma 1700€ do ręki legalna umowa za mieszkanie i jedzenie nie płaci W Weekendy ma po 18:00 wolne no i w tygodniu po 2godz by wyjść na spacer sobie itd Bardziej się opłaca zainwestować w naukę na początku z3 do 6mc i jechać do takiej pracy Czowiek wie że zarobi czasem wpada znajomej po 100euro bonus na swoje wydatki Pozdrawiam wszystkich normalnych Unikajcie pseudo firm co tylko chcą zarobić na innych

Paweł z Mławy

Uwaga znowu idzie ogłoszenie szukają naiwnnych by ktoś zarobił na ich hotele i auta w lizyngu

Ania z Piły

Dostałam z koleżanką propozycje pracy z tej firmy podobno warunki hotelowe dobre net w pokojach tv i można zarobić ? Ale jak czytam te opinie to mam dylemat i się boję jechać Ania i Ola z Piły ktos tam był ostatnio podobno hotel w Dulken ?

xXx
@Ania z Piły

Dominik bylen tam mowili nam ze mamy apartament a dali dan barak na 14 osob u kuchnia w garazu 4 lodowki i dwa stoly zero kuchenki ani czajnika

wkurwiony dzieciak
@Ania z Piły

syf syf syf w pokoju sie mieszka w 11 osób i 100 euro za to płacisz nie polecam a jacek to placek hehehe :D

Tomek z Kutna

Znowu dali ogłoszenie praca przy pakowaniu owoce warzywa itp Sylwek szuka naiwnnych by komplet w busie był potem zostawia ludzi 3000tyś ma za kurs w jedną stronę a ludzie siedzą bez pracy w hotelu i płacą potem jak cos wpadnie godz może jeszcze na życie cos zostanie Bo wiele osób na busa nie ma by wrócić do kraju Chory temat 360 hotel mc dojazdy270euro kasuja a to firma ma dopłaty by Holandii by zapewnić dojazd itd buty 25€ klicz10€ do pokoju jakies śmieszne kary Jeden wielki cyrk Robiłem w Belgi U.K France Holandii ale tego co tam jest nie widziałem totalna porażka Rumunii robili za 5 euro nasi trochę więcej zarobili na godz nie polecam nikomu tej firmy a raczej agencji pracy tymczasowej :(((((((( Porażka to w Covebo jest dużo lepiej

Michał z Wa wy

Witam wszystkich nie polecam tam pracy byłem stratą zdrowia czasu i ostry wyzysk kasa się nie zgadza solarisow nie mogłem się doprasic Jeszcze nr sofi zakładają i z każdego maja sporo euro Nie wspomnę o hotelu i innych chorych kosztach rozbój w biały dzień brak słów nigdy w Polsce nikt mnie tak nie oszukał na kasę Nie warto jechać !!!

prorok

chcialem jeszcze tylko dodac odnosnie iliasa ze posylam mu w dupe kutasa.a henkowi moge zapodac torbe do polizania jebac was flexicioty.

prorok

pisz cie jak by co na mojego @.....slawomir.sporzynski@spoko.pl

prorok

ktos ma moze namiary na jakas bezpieczna i zaufana firme .....i nie taki syf jak ten zajebany flexipooll dajcie znac pozdrawiam wszystkie dobre mordeczki....i oczywiscie piekne panie.

Enigma

Może Henk Ania Zbynio i reszta z Tomkiem bodygaremm śmiesznym człowiekiem co beka była z niego to poezja Niech placa sobie sami za te hotele i dojazdy bo naiwnych wiecej nie ma Lepiej w kraju zarobić 3 tyś ale wiem że mam ubezpieczenie i kasę na czas Życzę by was ktoś w życiu tak w jaki zrobił jak wy ludzi robicie Kwestia czasu jak prokuratura się wami zajmnie kierowcy nacpani pijani itd patologia w biały dzień Żenada

Tomek z Konina

Holender ma gdzieś czy padniesz na ryj bo nasi swoich sami naganiaja do obozów pracy Robisz za jakieś 5 euro i nie masz godz Jedną wielką porażka Myślę ze z 500 osób co tam było 500 zjechało bo nikt nie jest debilem by za Free zapieeeeerdalac śmieszne warunki materac i 6 osób w pokoju zero prywatności tragedią 360 euro to 250 można wynająć mieszkanie samemu Nie polecam nikomu !!!

Ania z Kalisza

Witam to sporo kasy biorą za ten hotel +dojazdy buty itd Pracodawca powinien zapewnić dojazdy zresztą dostają na to kase Tak samo z nr sofi od kazdej osoby agencja tuli kase ile ludzi dostalo wakacyjne ? Sa tacy co nawet nie wiedzieli o tym Piszecie że były kary itd to chore wymysly mało godz pracy zapewniali to nie powinni brać za hotel kasy To jakaś patologia zabrać ludziom za czynsz jak ma 20godz w tygodniu a żyć z czego ma ? Dlatego trzeba unikać takich ofert pracy i agencji

Witam jeśli jechać do pracy Niemcy czy Holandia to nie przez agencję pracy bo grosze zarobicie :(( Znajomy robi u rolnika 3mc w roku za mc ma 8 tyś do ręki spanie i jedzenie Free idealny układ Fakt że robi polu ale wie za co Nikt go nie goni nie dra japy itd warunki atmosfera bez zastrzeżeń Nie polecam pracy przez Agencje jak pisalem wcześniej Pozdrawiam Marek

Patryk z Piły

Witam byłem spakowany by jechać tam do pracy ale teraz co czytam to wolę zostać w kraju zresztą mam w miarę pracę i na miejscu z rodziną Pozdrawiam rodaków

Babi zrobisz sama co chcesz Godzinkę pracy i sama dasz sobie na luz pozdrawiam Marek

Witaj babi chcesz dobrej rady nie polecam tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 15 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV