Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Ola

Anonymous ma rację 100%

Dam przyklad zarobisz w mc np 700 € bo tyle z godz wyjdzie za dojazdy ci zabiora 270€+za hotel 360€ znaczy materac i w pokoju z 7osob zero prywatnosci Wychodzisz do pracy pokoj otwarty zostaje kazdy mogl wejsc Nawet nie chce pisac wiecej by sie nie stresować szkoda mojego zdrowia Kazdy moze jechac i zobaczyc jak jest Wiec jak zostalo.z 70€ to na co to mialo starczyc chleb kosztowal 2 € dobrze ze nie palilem papierosów bo dopiero byl glodowal

@anonymous

700e ? ciekawe tyle to może zarobiles jak wiecznie na bani, tak to jest przyjezdzaja dzieciaki bawic się a nie pracować apozniej pretensje tylko do kogo do siebie jedynie. wszyscy nazekaja a jak rusza sezon to hotele pekaja i co najlepsze każdy kto mowil nigdy więcej flexipool wraca z podkulonym ogonkiem. powiem tak da się zarobić tylko trzeba pracować nikt nikogo nie będzie ninczyl bo to nie przedszkole niby dorośli ludzie na na busa zasypiają( impreza do rana % i zielsko ) ciekawe ze do malboro każdy wie jak trafic do kaufa do skrzynie tez wiecie jak dojść, a do pracy ciężko? nie jestem lizusem z biura po prostu trochę tu już pracuje i widze co się dzieje, fakt hotele dramat ale kogo to wina? no wstyd się przyznać ale nas polakow zero szacunku nie moje do zasram zarzygam, później zdziwieni ze metalowe lozka i szafki... pracuje na firmie gdzie sa ludzie przez innych posrednikow i nie ma co nazekac bo jak na razie wychodzimy na tym lepiej niż inni tylko du..... do pracy

Pracownik Produkcji sa jakies oferty za 13€/h ktis cos wie Szukam dobrze platnej pracy

Wiele razy bylem na zachodzie pracowalem w Flexipolu Conectiva jeszcze Covebo itd teraz pracuje prywatnie na dzialalnosci i duzo lepiej na tym wychodze Nigdy więcej przez agencje pracy Totalna porazka

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Maja

@anonymous na pewno wielu, ale nie wszyscy, tak jak nie wszyscy znają język. Czyli pracowałeś przez agencję FLEXIPOOL i potem wróciłeś do Polski i już zostałeś? To był Twój jednorazowy wyjazd? Na jaki czas tam pojechałeś?

Krystyna

Wszystkie agencje musza zarobic na biura wyplaty swoje itd Więc niech nikt.nie liczy na wielkie kokosy Przez tel moga mowic jak slodko jest ale w realu bedzie gorycz i rozczarowanie takie są realia wykazdu Kiedys bylo lepiej teraz za dyzo jest cwaniakow z Polski co otwieraja takie agencje i szukaja naiwnnych ludzi

Krystyna

Lepiej wyjechac do opieki starszej osoby te 2000€ jest w mc jedzenie mieszkanie auto do dyspozycji sam w sobie tylko jezyk trzeba znac Pozdrawiam Krystyna

Witam pracowalem przez ta agencje w Eidhoven na zakladzie Szcherpenhuizen poczytajcie opinie jak tam bylo jest Totalna masakra (usunięte przez administratora) tempo tempo darcie japy caly dzien Tak traktuje sie Polakow

Maju zapewniam ze wielu Polaków daje sobie radę wyjechac do pracy i nie orzez takie smieszne agencje pracy Gdzie w Polsce pracodawca w delegacji odcina za hotel ? Jeszcze dieta jest i dojazdy do pracy darmowe wiec.dla mnie to wielki wyzysk ludzi Masz malo godz w mc to Agencja ma to gdzies kasuje kazdego za ich wymysly co zostanie to z laski wyplaca po 3 tygodniach zenada Nigdy wiecej pracowac przez takie tematy W kraju mam 4tys robie w delegacji i jest ok Pozdrawiam rodakow Nie dajcie sie wykorzystać

Jak ktos jest ogarnięty zna język itd to nie musi pracowac przez takie Agencje Jechalem do NL rozmawialem z mlodym chlopakiem jechal na 3 mc do pracy w polu u Niemca za nic nie placil na mc wychodzilo mu 8000tyś pl Agencje zatrudniają ludzi tylko za duzo pobieraja pieniędzy same dojazdy w mc 270€+360€potem jakies ubezpieczenie 25€ ktorego i tak nie ma Ogolnie ostry wyzysk kolega wynajal sobie sam mieszkanie to agencja i tak pobierala mu za czynsz jak by u nich mieszkal Co ciekawe w agencji pracuja Polacy w Velno jest biuro i rodakow robią na szaro przykre Chciałeś solarisy ile zarobiles to nigdy sie nie doczekales nawet do skarbowki pit nie wyslali Więc o czym tu pisac Tylko ludzi biora do wyrobienia nr sofi bo maja od osoby 500€ i tak sie kreci majonez na zwyklych ludzuach co jada za chlebem Tragedia

Scherpenhuizen nie wynajmuje szarakom mieszkan to kazdy wie Tylko czemu zatrudnienia zaklad ludzi przez agencje pracy.nie zależy im na dobrych.pracownikach Tylko jest rotacja i wyzysk

Maja

@Tolek bandzoooo moderator nie usuwa wpisów. Tym zajmuje się akurat administrator forum. Rozróżnienie tych posad masz w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin @Maria czyli po przeczytaniu komentarzy zrezygnowałaś z pracy FLEXIPOOL? Może jednak warto było odebrać telefon i nawet o kwestii tych komentarzy porozmawiać.

Maria

Czytam opinie i nie wierze ze tak moze byc 2 dni temu dostalam propozycje pracy w NL hotel w Niemczech gdzies ? Jestem w szoku nawet nie idbueram tel z tej Agencji pracy cos strasznego Maria z Koszalina

Tolek bandzoooo

@ Maja jak jestes moderatorem to usun moj wpis To nie boli wystarczy chwilę i po temacie Wiesz co jak ty jestes moderatorem to ja jestem z Archiwum X -Files ale kabaret dawno tak się nie usmialem dobrze ze nie mam zajazdów by.mi popękaly ha ha ha ha :-) @@@@@ sa wsrod nas

Pakoo Rabanes

@Maja oszczędzaj energię co tu pisac nie ma chętnych do takiej pracy |||||||||||||||||||||| loading 99% Szkoda zdrowia i czasu na @@@@ malpie zoo Belmondo ,& Alvaro koledzy Pako Rabanaaa z Velno Wiesz ze Słoń w Himalajach Powiesił się na trąbie A jajaaaaaami skałę rąbie

Maja

@Pakoo Rabanes jestem moderatorem forum. Możesz powiedzieć co dokładnie jest pokazane w sieci? I jest to związane z firmą FLEXIPOOL czy samą pracą Polaków za granicą? Możesz opisać nam wszystkich o co chodzi. @Jack Stroong zadaje pytania do waszych wypowiedzi i są takie jak wypowiedzi.

Krystian

Witam wrocilem dwa dni.temu za caly.mc pracy zarobilem 200€ po odcieniach pokoj dojazdy itd gdzie tu logika jeszcze za busa z tego placilem 300zl Nie wiem czy sie smiac czy płakać :(((((((( Cos strasznego

Maria

Czytam i nie wierzę ze tak tam jest o Boże jeden wielki balagan Omijać wielkim łukiem zostawię to bez komentarza straszne jak tak można :((((((

Kama Olkusz

Witam pracowalam przez tatel agencje pracy :(((( Jedna wielka pomylka Hotel w Dulken i warunki tragedia praca podobnie Scherpenhuzen Go Pack Kierowca busa oszolom po pracy co dzien na cpn jechal 30min ludzie czekali jak sobie kupi jakies smieszne jedzenie Godz jazdy w jedna strone Wiecznie nacpany podobnie Donat wielki kordynator :))))Nie wspomnę o pajacu ochroniarz Tomek żałosny chlopek tylko jeździł przy Weekendzie i patrzyl kto co robi zarywal do kazdej pustej lalski a ha ha Z loberich bral Rumunki i sie zabawial z nimi opowiadaly ze maja lepsza prace itd 5€na godz to dopiero byla kpina Do biura dzwonisz o co kolwiek to nikt nic nie wie ale jak nr sofi bylo trzeba zrobic i maja z tego kase po 500€od osoby to w chwilę ludzi zabrali na Velno po tygodniu większość i tak wrocila do Polski 360€ mc za materac od osoby w pokoju z 7ludzi potem 270€ dojazdy itd Bywalo ze godz nie bylo tyle by zaplacic za chore klimaty i ceny z kosmosu Jesli po ich pobraniu kasy cos zostalo byl wielki sukces Patrzysz na listę masz na 14:00 do pracy rano 4:50ktos wali ci do drzwi ? Kierowca jape krzyczy do roboty co jest ludzie w biegu sie ubieraja bo ktos sie pomylil i to wiecznie tak bylo Tylko problemy i nic wiecej

Ewa z Opola

@Iza zawsze ktos kogos zna nie mow ze nikt ciebie nie zna nie masz 100%pewnosci pewne jest to ze kazdy kiedys pojdzie do piachu W tych czasach nic nie jest pewne Sluchaj starszych pozdrowienia z Opola

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV