Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Bożenka

Witam przyszłych pracowników. Piszę bez lania wody i inwektyw. Czyste fakty. Będziecie mieszkać w DULKEN - Niemcy przy granicy z Holandią. Opłata za przewozy autobusami FLEXIPOL - CONNECTIVY z DULKEN do VENLO to 80 EURO na tydzień (pociąg z DULKEN do VENLO i z powrotem to około 40 EURO na tydzień). Gdybyście mieszkali w Holandii to przewozy są darmowe - pewnie dlatego FLEXIPOL - CONNECTIVA kwateruje ludzi w Niemczech aby mieć pretekst do pobierania opłat za przewozy. Będziecie mieszkać w bloku (hotel minus 5 gwiazdkowy) - warunki zdecydowanie paskudne, w toaletach brud. Opłata za mieszkanie to 100 EURO na tydzień. Za tę kwotę można wynająć prywatne mieszkanie. Pamiętajcie żeby zabrać z Polski buty robocze i rękawice - CONNECTIVA (FLEXIPOL) za dostarczenie obuwia i rękawic pobiera opłatę około 30 EURO co jest niezgodne z holenderskim prawem pracy - sprzęt BHP ma dostarczyć pracodawca za darmo, można się skarżyć do holenderskiej Inspekcji Pracy . Umowę o pracę dostaniecie po około 2 tygodniach. Dają mało czasu na przeczytanie. Ciężko wydębić od nich tzw. SALARIS czyli rozliczenie tygodniowe pracy. Wypłaty są co tydzień na konto ale pierwsza jest dopiero po dwóch tygodniach pracy, a ostatnia po powrocie do Polski - zwykle się spóźniają z wypłatami. Czy jest mozliwość, że częściowo nie zapłacą ? - być może tak - niektórzy twierdzą. Średnia stawka na rękę za tydzień pracy - około 40 godzin wynosi ~5,40 EURO za godzinę. Raczej nie ma sensu jechać do pracy przed początkiem lipca bo dopiero wtedy zaczyna się sezon owoców i warzyw - wcześniej może nie być dla Was pracy. Moja opinia - wyjazd do pracy w tej firmie to stracony czas. Zdecydowanie lepiej jest pojechać trochę dalej do Holandii i poszukać pracy na własną rękę. Pozdrawiam wszystkich "kandydatów".

@Bożenka

na początek to bezpański pies potem zaciągną do budy i tak tam się siedzi na łańcuchu parę lat tyle ile żyje pies nie wyliczę dokładnie ile, bo zależy od rasy

@dr quinn

tyle pustych mieszkań stoi i czeka ale dla uchodźców/imigrantów, już przyszło ich ze 2, 5 mln i co? pozajmowali polacy (usunięte przez administratora) nie ruszyli dla swoich coś nagrać powybierać, może dlatego, że każdy pracuje jak dziki rex brak czasu w ciągu dnia jeszcze nie jest za późno

@dr quinn

Oferta dnia mile widziani miłośnicy hosteli/moteli (przybliżę obiekt jak w Czarnobylu) z dużą gotówką $ uwaga w sezonie brak miejsc zapraszamy

Robert

Nikt nie obiecuje hoteli z gwiazdkami! Generalnie praca tam nie należy do lekkich!

@Robert

Robert zarobek tam porażka praca tez nie wspominajac o hotelu hehe

anonimek)
@Robert

psa bym tam nie położyła spać za darmo na tym twoim niby wspaniałym Hotelu. Twoje pochodzenie i wpis mówi samo za siebie Sorry Trochę empatii z twojej strony chyba, że mózg już masz wybielony/jałowy być może wiadomo po czym. Aprimadonną nie jestem, raczej normalna wymaga normalne warunki mieszkalne a nie te jak wówczas tylko w TV widziałam czasy komuny te złe:) i 50cm na 1os w pokoju jakoś tak, miary nie miałam :)

Maja

Obecnie na stronie FLEXIPOOL są ogłoszenia o pracę: spawacz MIG/MAG, TIG. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku spawacza? Czy warunki mieszkaniowe, o których piszecie, dotyczą wszystkich osób zatrudnianych przez agencję? Na jaki okres jest podpisywana umowa? Wynagrodzenie stałe czy akordowe? Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, czy są nadgodziny? Czy potrzebne jest doświadczenie i znajomość języka?

8 osob w pokoju albo i wiecej 3 lazienki na 40 osob jedna wielka porazka

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Podpowiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

szczery

najgorsza firma jaka znam (usunięte przez administratora) a ten sylwek sie doigra skonczy w wiezieniu jak reszta fleksipolu sylwester kułakowski z kłodawy uwazajcie na niego i na tego jacka zycha

@szczery

A co zychu.przeciez to zwykly (usunięte przez administratora) kierowca dziwk..zbyszka

Kinga

@NuRofen@@@@ Bajki piszesz gdzie jest tak milo :(((( Jedna porazka

@Kinga

Oszusci i tyle powinno sie zamknac bouro

Nikt nie jedzie nie ma po co nie warto!!!

Kinga

Czy jedzie ktos 17 kwietnia na pakowanie? Kinga

Nie polecam , patologia, biuro traktuje ludzi jak psy PS. Pozdrawiam Kamila z Baarlo i jego słowa gdy ktoś ma problem " nie chciałbym być na waszym miejscu " zaznaczam Pinol że jest to koordynator który dostał owe stanowisko nie znając się w ogóle na tym co robi . Jeszcze raz odradzam

28.03.2018 10:03 Jak chcecie przyjeżdzać do sherpy na pakowanie to odradza stanowczo patologia bardzo mało godzin jak zarobicie max do 250 € tygodniowo to cud . Lokalizacje są tragiczne a napewno przez biuro dierect ponieważ biuro przejeło dawną szkołę . Pełno patologi .Łazienki i ubikacje są na korytarzu i wyglądają jak by nic nie było sprzątane . I modlić się żeby nie natrafić na patole . Dziwie się że ludzie

Witam widzialem ostatnio ciekawy reportaz na tvn Jak traktowani sa Polacy w Holandii orzez agencje pracy tymczasowej Kompromitacja gorzej byc nie moze brak slow

Maja

@Tom jednak nie każdy potrafi sobie sam, bez pośrednika załatwić pracę za granicą. Szczególnie, że dużo osób nie zna języka. Słuchajcie wszyscy ostatnio skupiliście swojej opinie na jednej osobie. A na forum wszystkich obowiązuje regulamin, który ma zapis o tym, by nie pisać o pracownikach. Rozumiem, że nie mieliście najlepszych relacji z ta osobą, ale nie możecie tutaj o niej pisać.

Borys

Nie znamy takich agencji Lepiej jechac w sezonie gdzies do rolnika pozdrawiam

Iza

Znacie jakies dobre agencje pracy by zarobic chcemy wyjechac w kilka osob na dwa mize trzy mc do NL troche kady zarobic i potem zobaczymy Slyszal ktos i firmie Jupiter czy jakos tak bo znajoma kiedys byla ale nie mam do niej tel pozdrawiam Iza z Pily

Natalia

Jechalismy z tym Sylwkiem do DE zostawil nas w Dullken tylko wczesniej zadzwonil do jakies Ani z Biura kto ma uklady lepiej trafi inaczej jest loteria Praca miala byc przy slodyczach okazalo sie co innego zaklad miesny w Velno i pozniej Go pack po mc zjechalismy jedno wielkie rozczarowanie Wracalismy z innym kierowca nie bedziemy dorabiac takich ludzi jak Sylwek i jego znajomi z Velno

Podobno ten Sylwek ma uklad z flexipolem i Conectiva ludzi sciaga przez tel mowi jakie to dobre warunki itd Kasuje za busa od osoby po 300zl albo wiecej i sie smieje ze komplet naiwnnych dostarczyl na mine za pare dni beda wracac i znowu wpadnie troche mu kasy Biznes mu kwitnie Ludzie traca ostatnie pieniadze Totalna porazka dno jak tak mozna ludzi oszukac

Iza

Nie jade do NL mam lepsza prace w Norwegii

Maja

@anonymous uważasz, że zakład bezpośrednio sam powinien zatrudniać pracowników? Ale Polacy głównie dzięki agencjom wyjeżdżają do pracy za granicom, bo sami mogliby sobie nie poradzić z organizacją całego wyjazdu.

Tom
@Maja

Ja pracowalem w venlo jeden sezo u jakiegos bulenta zenada za wszystko trzeba placic 145 godzin max za 6 euro minus dom leoie w polsce siedziec teraz pracuje 9 lat w belgi bez posrednio u rolnika mam darmowe spanie obiady i zarobki od 6500 w zimie aw lecie do 10000 ameryka

turmbrauu

Wszystko sie zgadza co tu ludzie pisza,nie jeden sie na tej firmie jeszcze przejedzie...dlatego odradzam wyjazdu z tymi oszustami,kordynator jacek to oszust uwazajcie na wszystko co wam mowi jakbyście zabłądzili i znaleźli w tej agencji ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 15 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV