Skelia Poland Sp. z o.o.

Opinie o Skelia Poland Sp. z o.o.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Skelia Poland Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Koordynator Biura?

Witam, dziękujemy bardzo za zainteresowanie. Zachęcamy jak najbardziej do aplikowania. Jeżeli jesteś dobrym organizatorem i lubisz pracę z ludźmi, to praca właśnie dla Ciebie. Jest to stanowisko samodzielne, gdzie można wykazać się inicjatywą oraz kreatywnością. Ponadto oferujemy pracę w miłej atmosferze i młodym zespole.

Julia

Czy Skelia Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Julia

W Skelia Poland oferujemy pracownikom umowę o pracę. Jest również możliwość zawarcia umowy B2B.

Aktualność

Maybe it’s your time to start a new career page!
Skelia has lots of openings across different teams so we’re looking for developers, engineers who love what they do and want to take an active part in shaping the future of innovative software solutions.
We invite you to visit our page with job offers and apply for them!

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Skelia Poland Sp. z o. o.
To dla Was zmieniamy się i cieszymy się, że jesteście z nami!

Fundamentem naszej firmy jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku, prawdomówności oraz przejrzystości. Dlatego też zachęcamy Was i jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Każdy komentarz jest dla nas ważny, dlatego dziękujemy za dotychczasowe i przyszłe wpisy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Dlatego zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna.

Prosimy pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności lub pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu GoWork.pl będą archiwizowane przez Administratora.
Dziękujemy!

I would like to admit exceptional professional skills and the best-ever support of Oksana Ilyk in solving complex and important questions regarding job and work permits. I really appreciate your help which allowed me to find answers to all my not-easy questions. Also, I liked the recruitment process, it was understandable and clear. I received feedback in time, 1 day after any interview step. "Skelia" and its employees really care about people and I definitely want to work in such a company.

I do not have any questions, they were all solved by "Skelia" company and Oksana Ilyk.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Skelia Poland Sp. z o.o.?

W Skelia Poland panuje pozytywna atmosfera wśród pracowników. Staramy się organizować spotkania integracyjne, które sprawiają, że wśród pracowników, nawet między projektami tworzą się dobre relacje. Zdarza się, że nasi byli pracownicy podejmują decyzję i wracają do nas. Proszę również spojrzeć na najnowsze opinie naszych byłych pracowników. To jest najlepszy dowód i obiektywna odpowiedź na to pytanie.

M&M

Po prawie 2 latach pracy: + 1. stabilność zatrudnienia, (szczególnie podczas pandemii) 2. atmosfera, ludzie, 3. zarobki (jeśli chodzi o stanowiska juniorskie) 4. biuro, 5. z perspektywy projektu: nowe technologie, międzynarodowe środowisko, możliwości szybkiego rozwoju, 6. brak sztywnych widełek jeśli chodzi o podwyżki. - 1. outsourcing. 2. polecałbym wybrać umowę B2B od początku, jeśli ktoś chciałby ją mieć w przyszłości.

@M&M

Dziękujemy za poświęcony czas i napisanie opinii. Cieszy nas, że nasz były pracownik zauważył tak wiele pozytywnych aspektów pracy w Skelia Poland.

M

Z moich (krótkich) doświadczeń: Na plus: - atmosfera: ludzie wyluzowani i raczej pozytywnie nastawieni, bardzo swobodna atmosfera - zarobki: w zaleznosci od dzialu, moze nie najwyzsze w branzy ale raczej powyzej sredniej - powiedzialbym ze tak w sam raz - szybkosc procesow, brak sztucznego wydluzania zadan - decyzje zostaja podjete i wdrazane w czasie rzeczywistym, to szczegolnie dlatego ze firma nie nalezy do najwiekszych - bardzo ludzkie podejscie wsrod managementu i hrów - co sie rzadko zdarza w branzy. na minus: jesli ktos jest przyzwyczajony do wielkich korporacji to tutaj sie nie odnajdzie - klimat bardziej kameralny. Firma jest stosunkowo mloda jak i kadra co sprawia, ze pewne procesy wciaz sie „docieraja” a inne dopiero „wychodza w praniu” ale osobom proaktywnym daje to szanse na wdrazanie swoich pomyslow. Stosunkowo niska rotacja, predzej ludzie zmieniaja pozycje wewnetrznie niz odchodza z firmy, co tez pokazuje, ze firma nie jest nastawiona na maksymalna eksploatacje pracownika a bardziej na budowanie stabilnych struktur. Jako miejsce do spokojnej pracy jak najbardziej polecam, dla osob szukajacych przystani na 6 miesiecy - raczej nie.

Sz

Bardzo dobry opis.

Julia
@M

Dziękuję za tak merytoryczny wpis i poruszenie wszelkich potrzebnych kwestii. Na pewno będzie on pomocny potencjalnym kandydatom, którzy będą chcieli zaznajomić się z tym jak wygląda praca w Skelia Poland. Wydaje mi się, że minusy które wymieniłeś/aś dla niektórych mogą być nawet plusami, to zależy czego ktoś oczekuje. Generalnie rzecz biorąc jesteś/byłeś zadowolony z warunków pracy?

@M

Dziękujemy bardzo za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać pozytywne opinie od naszych byłych pracowników. Równocześnie zaznaczamy, że staramy się nieustannie podnosić standardy pracy..

Olga

Może nie każdy daje radę utrzymać się w firmie? Dobry pracodawca musi być wymagający!

@Olga

Ale czy firma Skelia daje coś od siebie, jeśli pracownik jest dobry, angażuje się itp? Zatrzymują pracowników premiami czy benefitami? Liczę na odpowiedzi!

X24
@Paulina

Tak firma daje „codziennie „” świeże owoce ????

C++
@Olga

Pewnie ze nie każdy daje radę się utrzymać bo ciężko to wytrzymać. To mówiąc szczerze pracując w skelia pobożne życzenie , by pracodawca wymagał i to jeszcze realizacji ambitnych projektów.Ale tu muszę się zgodzić kopiowania nie da się uciągnąć za długo i może to jeden z czynników powodujących tak ogromną rotacje. Z Panem Bogiem

Klaudia

@Annonim a czemu nie polecasz? Nie ma tu szansy rozwoju dla ambitniejszych programistów?

Main
@Klaudia

Wiec w firmie skelia będziesz takim cystersem 21 wieku. Jak pętla for wykonasz ta sama czynność 1000 razy potem nastąpi memory leak i koniec Po Tobie jako programistka jesteś stracona bo ta praca odmóżdża a dodatkowo człowiek już nie myśli logicznie zamiast programować jest się zaprogramowanym jako kopiarz

Ciekawy

Witam czy firma skelia wyposaża robotników lub raczej wyrobników w strój roboczy i niezbędne narzędzia do pracy?Mam na myśli ferszalunek, buty z noskami Itp. Czy mogę liczyć na niezbędne narzędzia do pracy jak szufla , czerpak ? Tak by móc kopać i dać z siebie wszystko. Pozdrawiam Kopacz (nie EWA)

Annonim

Wysoka rotacja pracowników.

Annonim

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Szefostwo nie ma kontroli nad firmą, kiepskie zarządzanie, a w szczególności emocjonalna szefowa, która nie ma pojęcia co to jest profesjonalizm. Pracowników, którzy im dłużej pracują tym gorzej się ich traktuje. Omijać szerokim łukiem.

Paulina

Specjaliści od wielu dziedzin mogą znaleźć pracę aktualnie w firmie Skelia Poland. Są wolne wakaty na stanowiska takie jak np.: Starszy programista.Net, architekt rozwiązań czy partner klienta https://skelia.com/jobs/krakow Wśród osób rekrutujących są również osoby posługujące się językiem ukraińskim, dlatego też osoby z Ukrainy mogą spokojnie aplikować, bez obaw o blokadę językową.

Paulina

Czy Skelia Poland organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

adblock

Firma niestety mocno odstaje od konkurencji pod względem benefitów, wynagradzania i szeroko rozumianej etyki. Niedotrzymywanie umów i obietnic jest nagminne, tak samo jak oszczędzanie na wszystkim co tylko się da. Widac kierownictwo nie zauważa zmian, jakie mają miejsce na rynku pracy i gwałtownie rosnącej konkurencji w branży outsourcingu IT. Z takim nastawieniem i zapleczem nie wróżę firmie Skelia sukcesów na polskim rynku a potencjalnym chętnym do zatrudnienia doradzałbym zdecydowanie innych pracodawców.

romek

właśnie zastnawiam sie nad praca u nich w it - jak tam jest?

radical

Niestety nie mam dobrych informacji dla tych co rozważają zatrudnienie w firmie Skelia. Co prawda na stanowiskach programistycznych płacą jeszcze (podobno) nie najgorzej, ale na innych jest już dużo poniżej oczekiwań. Generalnie firma biedna i próbująca oszczędzać na wszystkim – na socjalu, na biurze, na wyposażeniu, itd. Management to jest jakaś kpina w żywe oczy. Przez jakieś dziwne akcje w rodzaju nieuzasadnionych zwolnień, niedotrzymywanie umów i kłamstwa kierownictwa atmosfera popsuła się bardzo i raczej nie ma nadzieji że będzie lepiej. Ot kolejna zagraniczna firemka której właściciele myślą że mają do czynienia z tanią i bezrozumną siłą roboczą.

jacezar

Pośrednik wydmuszka. Zamiast dymać w delegacjach lepiej zatrudnić sie bezpośrednio bez pijawek. Niskich lotów oferty

Zostaw merytoryczną opinię o Skelia Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Skelia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skelia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skelia Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skelia Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skelia Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skelia Poland Sp. z o.o.