Skelia Poland Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Skelia Poland Sp. z o.o.

Aktualność

Maybe it’s your time to start a new career page!
Skelia has lots of openings across different teams so we’re looking for developers, engineers who love what they do and want to take an active part in shaping the future of innovative software solutions.
We invite you to visit our page with job offers and apply for them!
M&M

Po prawie 2 latach pracy: + 1. stabilność zatrudnienia, (szczególnie podczas pandemii) 2. atmosfera, ludzie, 3. zarobki (jeśli chodzi o stanowiska juniorskie) 4. biuro, 5. z perspektywy projektu: nowe technologie, międzynarodowe środowisko, możliwości szybkiego rozwoju, 6. brak sztywnych widełek jeśli chodzi o podwyżki. - 1. outsourcing. 2. polecałbym wybrać umowę B2B od początku, jeśli ktoś chciałby ją mieć w przyszłości.

M

Z moich (krótkich) doświadczeń: Na plus: - atmosfera: ludzie wyluzowani i raczej pozytywnie nastawieni, bardzo swobodna atmosfera - zarobki: w zaleznosci od dzialu, moze nie najwyzsze w branzy ale raczej powyzej sredniej - powiedzialbym ze tak w sam raz - szybkosc procesow, brak sztucznego wydluzania zadan - decyzje zostaja podjete i wdrazane w czasie rzeczywistym, to szczegolnie dlatego ze firma nie nalezy do najwiekszych - bardzo ludzkie podejscie wsrod managementu i hrów - co sie rzadko zdarza w branzy. na minus: jesli ktos jest przyzwyczajony do wielkich korporacji to tutaj sie nie odnajdzie - klimat bardziej kameralny. Firma jest stosunkowo mloda jak i kadra co sprawia, ze pewne procesy wciaz sie „docieraja” a inne dopiero „wychodza w praniu” ale osobom proaktywnym daje to szanse na wdrazanie swoich pomyslow. Stosunkowo niska rotacja, predzej ludzie zmieniaja pozycje wewnetrznie niz odchodza z firmy, co tez pokazuje, ze firma nie jest nastawiona na maksymalna eksploatacje pracownika a bardziej na budowanie stabilnych struktur. Jako miejsce do spokojnej pracy jak najbardziej polecam, dla osob szukajacych przystani na 6 miesiecy - raczej nie.

Łukasz Nowy wpis

W Skelii przepracowałem rok, odszedłem z pewnym żalem z powodu poszukiwania nowych wyzwań. Warunki, biuro oraz benefity na poziomie solidnej korporacji, ale wielkim plusem jest to, że w Polsce jest to stosunkowo niewielka firma i wszystko da się załatwić osobiście w bardzo sympatycznej atmosferze. Ogólnie panuje kultura życzliwości i elastyczności. Poza tym zespoły świetnie są dobrane pod wzgędem charakterologicznym. Ja osobiście pracowałem w zespole z ludźmi raczej młodymi, ale bardzo ambitnymi, chętnie uczącymi się od siebie nawzajem. Skelia dość często organizuje różne eventy integracyjne, by można było lepiej poznać osoby z innych projektów. Często są to zwykłe okolicznościowe małe imprezki z piwem i pizzą, by na luzie pogadać i się pośmiać. Ogólnie, raczej unikają sztucznego nadęcia, więc każdy może być po prostu sobą. Co do samej pracy i projektów, jest to outsourcing, więc pewnie sporo zależy od samego klienta, dla którego się pracuje. Ja pracowałem dla belgijskiej firmy i współpraca z nimi była czystą przyjemnością. Świetny kontakt, wyrozumiałość, wsparcie, partnerstwo. Serio, trudno byłoby mi wymyślić jakiś powód do narzekań. Podsumowując: polecam!

Nowy wpis

@Łukasz

Dziękujemy bardzo za wystawienie opinii i życzymy dalszych sukcesów zawodowych! Mamy nadzieję, że już niebawem powrócimy do dawnych dużych eventów integracyjnych jakie miały miejsce przed pandemią.

P Nowy wpis

Pracowałem w Skelii ponad 5 lat w dwóch projektach, moje wrażenia po tym czasie: - wszystko zależy od konkretnego projektu na którym pracujesz, jest pełna integracja w strukturach klienta - Skelia mało ingeruje w projekty, więc to jak wygląda praca w głównie zależy od klienta - gdy jeden z moich projektów się zakończył szybko znalazłem się w innym który był dla mnie interesujący - generalnie pomimo tego że firma sporo urosła od kiedy w niej zaczynałem (co jest raczej na plus) nie jest ona jeszcze na tyle duża aby zginąć w tłumie jak w typowym korpo - z minusów: brak możliwości wyboru sprzętu (albo w bardzo ograniczonym zakresie), chociaż to też pewnie zależy od klienta Generalne jak najbardziej polecam!

Nowy wpis

@P

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, która z pewnością będzie cenna dla naszych potencjalnych kandydatów. Odnosząc się do minusa - wybór sprzętu zależy od danego klienta. Pozdrawiamy

Czy jest możliwość pracy w Skelia Poland Sp. z o.o. na część etatu?

@Pytanie

Witam, Oferujemy umowy na cały etat. Jednak nie wykluczamy możliwości pracy na część etatu. Zdarzały się pojedyncze przypadki, ale jest to raczej rzadkość. Jednak w dużej mierze jest to zależne od naszych klientów i ich zapotrzebowań.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Skelia Poland Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

@Administrator

Witam, W firmie Skelia zatrudniamy głównie na UoP oraz B2B. Zawsze proponujemy pracę na caly etat.

kandydat
Kandydat

Cześć, chciałbym aplikować na juniora i mam 2 pytania - Czy jest możliwość pracy na UZ? Aktualnie jestem studentem zaocznym (mg) i nie ukrywam że chciałbym wykorzystać ten rodzaj umowy - Jak wyglądają projekty? Nie chodzi mi o szczegóły, ale zależy mi na rozwoju w nowych technologiach jak .NET Core, EF Core, Angular 2+ a nie utrzymaniówki typu stary .NET Framework itd. Dzięki za odp.

@kandydat

Witam, Niestety nie oferujemy możliwości pracy na umowie-zleceniu. Zatrudniamy jedynie w formie umowy o pracę albo kontraktu B2B. Może warto rozważyć tę drugą opcję? Dodatkowo przypominamy, że przy umowie o pracę do ukończenia 26-go roku życia można skorzystać z tzw. PiT-u zerowego, wciąż zyskując przy tym staż potrzebny do uzyskania prawa do dłuższego urlopu wypoczynkowego (26 dni dla absolwentów szkół wyższych, po przepracowaniu dwóch lat na UoP). Jeśli chodzi o projekty z .NETem i Angularem, współpracujemy obecnie ze szwajcarską firmą produkującą oprogramowanie odpowiadające za bezpieczeństwo na lotniskach. Wciąż używany jest tam, co prawda, .NET Framework z Entity, ale przejście do .NET Core to kwestia najbliższej przyszłości. Pozdrawiam serdecznie i w razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu.

Gość
Kandydat

Nie polecam, na pewno nie osobie ubiegającej się o pracę. 3 tygodnie temu miałam tam rozmowę rekrutacyjną, do dzisiaj brak feedbacku z informacją zwrotną (który miał być maksymalnie do 9 dni po odbytej rozmowie, czyli ponad 1.5 tygodnia temu). Rekruterka to chyba ledwo wie z czego żyje, pomijając fakt, że oprócz pierwszego kontaktu z jej strony po przesłaniu aplikacji trzeba było upominać się o informacje takie jak dokładny termin spotkania, potem kilka dni przed rozmową zero potwierdzenia z jej strony (mimo, że deklarowała się potwierdzić), na sam koniec trzeba było upomnieć się o link do spotkania, a finalnie o informację zwrotną, na nic nie potrafiła odpowiedzieć i 7 godzin zajęło jej oddzwonienie i stwierdzenie, że jeszcze nie mogą mi dać znać czy są na tak czy na nie (pomimo, że maksymalnie do tego dnia powinni się odezwać), tłumaczyła się żałośnie, że jacyś inni kandydaci się rozchorowali stąd też czas na odpowiedź ulegnie wydłużeniu. Wszystko jest zrozumiałe, ale to chyba wypadało żeby oni się odezwali pierwsi i o tym poinformowali, a nie, że kandydat pierw musi się ubiegać o niezbędne informacje, po czym na sam koniec o feedback, który miał być niezależnie od podjętej decyzji. Aha, jeszcze podczas tej ostatniej rozmowy usłyszałam, że jak chce to mogę sobie poszukać innej pracy, bo im się nie spieszy z nowym pracownikiem i że nie wiedomo kiedy dadzą mi znać, tak zachowuje się ktoś poważny? Pomijam fakt iż na rozmowie rekrutacyjnej zostałam poinformowana, że rekrutacja jest już zamknięta, a po mnie są tylko 2 osoby umówione na rozmowy i wtedy decyzja zostanie podjęta - bzdura, ich ogłoszenie widnieje dalej na stronie. Nie rozumiem po co tak kłamać i zwodzić ludzi, jeśli ktoś z kandydatów nie przypadł im do gustu - wystarczy po ludzku powiedzieć, napisać maila, cokolwiek, a nie trzymać w niepewności, tak, że człowiek sam rezygnuje po czasie i czuje się potraktowany jak śmieć. Nie pisałabym tej opinii, ale chciałabym ostrzec wszystkie osoby, które rozważają żeby się tam zatrudnić - jeśli cenicie swój czas to może polecam, bo skelia ewidentnie go nie ceni. A na pewno nie Pani Paulina z rekrutacji, której zdaniem jeśli się im nie spieszy to należy zlewać kandydatów ciepłym moczem. Dramat

@Gość

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na napisanie tak długiej i wyczerpującej opinii. Bardzo nam przykro, że poczuła się Pani źle potraktowana i rozumiemy żal z Pani strony. Pragniemy odnieść się do wszystkich Pani uwag skierowanych do nas. Na naszej stronie internetowej widnieje wakat, ponieważ nadal prowadzimy rekrutację. Tak jak została Pani poinformowana w ustalonym terminie (do 2 tygodni), nie zdecydowaliśmy się na współpracę. Ponadto informowaliśmy każdego kandydata, że potrzebujemy zatrudnić pracownika najwcześniej od marca. Jeżeli rzeczywiście nie było pełnego feedbacku z naszej strony, przepraszamy za to i gwarantujemy, iż takie sytuacje przeważnie nie mają miejsca. Do opóźnienia w potwierdzeniu rozmowy rekrutacyjnej, przyczyniła się choroba osoby decyzyjnej, a nie choroba kandydatów. O tym również Pani została poinformowana. Pisze Pani także o braku przesłanego linku do spotkania – oczywiście nie był przesłany, ponieważ jak Pani wie, pierwszy etap rekrutacji odbywał się telefonicznie, natomiast drugi stacjonarnie w biurze firmy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszych rekrutacjach.

Maciej
@Gość

Nikt oprócz Ciebie nie opisał na forum tak dokładnie swoich rekrutacyjnych przygód, nikogo też nie spotkało tyle przykrości. Ale po tym czasie nie uważasz że w świetle tylu innych opinii to był raczej wypadek przy pracy niż reguła?

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Skelia Poland Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Koordynator Biura?

@Administrator

Witam, dziękujemy bardzo za zainteresowanie. Zachęcamy jak najbardziej do aplikowania. Jeżeli jesteś dobrym organizatorem i lubisz pracę z ludźmi, to praca właśnie dla Ciebie. Jest to stanowisko samodzielne, gdzie można wykazać się inicjatywą oraz kreatywnością. Ponadto oferujemy pracę w miłej atmosferze i młodym zespole.

Julia

Czy Skelia Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Julia

W Skelia Poland oferujemy pracownikom umowę o pracę. Jest również możliwość zawarcia umowy B2B.

Aktualność

Maybe it’s your time to start a new career page!
We invite you to visit our page with job offers and apply for them!

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Skelia Poland Sp. z o. o.
To dla Was zmieniamy się i cieszymy się, że jesteście z nami!

Fundamentem naszej firmy jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku, prawdomówności oraz przejrzystości. Dlatego też zachęcamy Was i jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Każdy komentarz jest dla nas ważny, dlatego dziękujemy za dotychczasowe i przyszłe wpisy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Dlatego zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna.

Prosimy pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności lub pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu GoWork.pl będą archiwizowane przez Administratora.
Dziękujemy!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Skelia Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

W Skelia Poland panuje pozytywna atmosfera wśród pracowników. Staramy się organizować spotkania integracyjne, które sprawiają, że wśród pracowników, nawet między projektami tworzą się dobre relacje. Zdarza się, że nasi byli pracownicy podejmują decyzję i wracają do nas. Proszę również spojrzeć na najnowsze opinie naszych byłych pracowników. To jest najlepszy dowód i obiektywna odpowiedź na to pytanie.

M&M

@M&M

Dziękujemy za poświęcony czas i napisanie opinii. Cieszy nas, że nasz były pracownik zauważył tak wiele pozytywnych aspektów pracy w Skelia Poland.

M

Sz

Bardzo dobry opis.

Julia
@M

Dziękuję za tak merytoryczny wpis i poruszenie wszelkich potrzebnych kwestii. Na pewno będzie on pomocny potencjalnym kandydatom, którzy będą chcieli zaznajomić się z tym jak wygląda praca w Skelia Poland. Wydaje mi się, że minusy które wymieniłeś/aś dla niektórych mogą być nawet plusami, to zależy czego ktoś oczekuje. Generalnie rzecz biorąc jesteś/byłeś zadowolony z warunków pracy?

@M

Dziękujemy bardzo za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać pozytywne opinie od naszych byłych pracowników. Równocześnie zaznaczamy, że staramy się nieustannie podnosić standardy pracy..

Olga

Może nie każdy daje radę utrzymać się w firmie? Dobry pracodawca musi być wymagający!

Paulina
@Olga

Ale czy firma Skelia daje coś od siebie, jeśli pracownik jest dobry, angażuje się itp? Zatrzymują pracowników premiami czy benefitami? Liczę na odpowiedzi!

X24
@Paulina

Tak firma daje „codziennie „” świeże owoce ????

C++
@Olga

Pewnie ze nie każdy daje radę się utrzymać bo ciężko to wytrzymać. To mówiąc szczerze pracując w skelia pobożne życzenie , by pracodawca wymagał i to jeszcze realizacji ambitnych projektów.Ale tu muszę się zgodzić kopiowania nie da się uciągnąć za długo i może to jeden z czynników powodujących tak ogromną rotacje. Z Panem Bogiem

Klaudia

@Annonim a czemu nie polecasz? Nie ma tu szansy rozwoju dla ambitniejszych programistów?

Main
@Klaudia

Wiec w firmie skelia będziesz takim cystersem 21 wieku. Jak pętla for wykonasz ta sama czynność 1000 razy potem nastąpi memory leak i koniec Po Tobie jako programistka jesteś stracona bo ta praca odmóżdża a dodatkowo człowiek już nie myśli logicznie zamiast programować jest się zaprogramowanym jako kopiarz

Ciekawy

Witam czy firma skelia wyposaża robotników lub raczej wyrobników w strój roboczy i niezbędne narzędzia do pracy?Mam na myśli ferszalunek, buty z noskami Itp. Czy mogę liczyć na niezbędne narzędzia do pracy jak szufla , czerpak ? Tak by móc kopać i dać z siebie wszystko. Pozdrawiam Kopacz (nie EWA)

Przestroga

Więc tak dla wszystkich ku przestrodze. Dramat!!!. Argumentuje - jeśli chodzi o rozwój to copy paste pewnie jak wszędzie ale po kilku latach człowiek do żadnej innej pracy się nie nadaje , tak naprawdę robienie roboty której nikt inny nie chce robić. Zarząd to jakiś koszmar jeśli można to nazwać zarządem. HR niestety nie wie jak poprawnie sformułować ogłoszenie w sprawie pracy (najprawdopodobniej ludzie z ulicy). Sprzęt no cóż ciężko coś wywalczyć np drugi monitor to wielki problem dla firmy , duża rotacja , zwolnienia nieuzasadnione == standard. W programowaniu zmiana nazw w sygnaturach funkcji Lub coś w tym stylu bardzo ambitne zajęcie.Jeśli chodzi o dział automatyków to po prostu totalne kopiowanie. Jednym słowem jeśli nie lubisz myśleć i zależy Ci tylko na pieniądzach które nie są znów takie super to miejsce dla Ciebie!!! Jeszcze raz przestrzegam każdy przed podjęciem pracy w skelia powinien dogłębnie ale to bardzo dogłębnie przemyśleć ta decyzje. Pozdrawiam Copy_paste_master

Annonim

Wysoka rotacja pracowników.

Annonim

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Szefostwo nie ma kontroli nad firmą, kiepskie zarządzanie, a w szczególności emocjonalna szefowa, która nie ma pojęcia co to jest profesjonalizm. Pracowników, którzy im dłużej pracują tym gorzej się ich traktuje. Omijać szerokim łukiem.

Paulina

Specjaliści od wielu dziedzin mogą znaleźć pracę aktualnie w firmie Skelia Poland. Są wolne wakaty na stanowiska takie jak np.: Starszy programista.Net, architekt rozwiązań czy partner klienta https://skelia.com/jobs/krakow Wśród osób rekrutujących są również osoby posługujące się językiem ukraińskim, dlatego też osoby z Ukrainy mogą spokojnie aplikować, bez obaw o blokadę językową.

Zostaw merytoryczną opinię o Skelia Poland Sp. z o.o. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Skelia Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skelia Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skelia Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Skelia Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skelia Poland Sp. z o.o.