Skelia Poland Sp. z o.o.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Skelia Poland Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy jest możliwość pracy w Skelia Poland Sp. z o.o. na część etatu?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Pytanie

Witam, Oferujemy umowy na cały etat. Jednak nie wykluczamy możliwości pracy na część etatu. Zdarzały się pojedyncze przypadki, ale jest to raczej rzadkość. Jednak w dużej mierze jest to zależne od naszych klientów i ich zapotrzebowań.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć, chciałbym aplikować na juniora i mam 2 pytania - Czy jest możliwość pracy na UZ? Aktualnie jestem studentem zaocznym (mg) i nie ukrywam że chciałbym wykorzystać ten rodzaj umowy - Jak wyglądają projekty? Nie chodzi mi o szczegóły, ale zależy mi na rozwoju w nowych technologiach jak .NET Core, EF Core, Angular 2+ a nie utrzymaniówki typu stary .NET Framework itd. Dzięki za odp.

Nowy wpis

Pracodawca

 Pytanie
@kandydat

Witam, Niestety nie oferujemy możliwości pracy na umowie-zleceniu. Zatrudniamy jedynie w formie umowy o pracę albo kontraktu B2B. Może warto rozważyć tę drugą opcję? Dodatkowo przypominamy, że przy umowie o pracę do ukończenia 26-go roku życia można skorzystać z tzw. PiT-u zerowego, wciąż zyskując przy tym staż potrzebny do uzyskania prawa do dłuższego urlopu wypoczynkowego (26 dni dla absolwentów szkół wyższych, po przepracowaniu dwóch lat na UoP). Jeśli chodzi o projekty z .NETem i Angularem, współpracujemy obecnie ze szwajcarską firmą produkującą oprogramowanie odpowiadające za bezpieczeństwo na lotniskach. Wciąż używany jest tam, co prawda, .NET Framework z Entity, ale przejście do .NET Core to kwestia najbliższej przyszłości. Pozdrawiam serdecznie i w razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu.

Gość
Kandydat
 Pytanie

Nie polecam, na pewno nie osobie ubiegającej się o pracę. 3 tygodnie temu miałam tam rozmowę rekrutacyjną, do dzisiaj brak feedbacku z informacją zwrotną (który miał być maksymalnie do 9 dni po odbytej rozmowie, czyli ponad 1.5 tygodnia temu). Rekruterka to chyba ledwo wie z czego żyje, pomijając fakt, że oprócz pierwszego kontaktu z jej strony po przesłaniu aplikacji trzeba było upominać się o informacje takie jak dokładny termin spotkania, potem kilka dni przed rozmową zero potwierdzenia z jej strony (mimo, że deklarowała się potwierdzić), na sam koniec trzeba było upomnieć się o link do spotkania, a finalnie o informację zwrotną, na nic nie potrafiła odpowiedzieć i 7 godzin zajęło jej oddzwonienie i stwierdzenie, że jeszcze nie mogą mi dać znać czy są na tak czy na nie (pomimo, że maksymalnie do tego dnia powinni się odezwać), tłumaczyła się żałośnie, że jacyś inni kandydaci się rozchorowali stąd też czas na odpowiedź ulegnie wydłużeniu. Wszystko jest zrozumiałe, ale to chyba wypadało żeby oni się odezwali pierwsi i o tym poinformowali, a nie, że kandydat pierw musi się ubiegać o niezbędne informacje, po czym na sam koniec o feedback, który miał być niezależnie od podjętej decyzji. Aha, jeszcze podczas tej ostatniej rozmowy usłyszałam, że jak chce to mogę sobie poszukać innej pracy, bo im się nie spieszy z nowym pracownikiem i że nie wiedomo kiedy dadzą mi znać, tak zachowuje się ktoś poważny? Pomijam fakt iż na rozmowie rekrutacyjnej zostałam poinformowana, że rekrutacja jest już zamknięta, a po mnie są tylko 2 osoby umówione na rozmowy i wtedy decyzja zostanie podjęta - bzdura, ich ogłoszenie widnieje dalej na stronie. Nie rozumiem po co tak kłamać i zwodzić ludzi, jeśli ktoś z kandydatów nie przypadł im do gustu - wystarczy po ludzku powiedzieć, napisać maila, cokolwiek, a nie trzymać w niepewności, tak, że człowiek sam rezygnuje po czasie i czuje się potraktowany jak śmieć. Nie pisałabym tej opinii, ale chciałabym ostrzec wszystkie osoby, które rozważają żeby się tam zatrudnić - jeśli cenicie swój czas to może polecam, bo skelia ewidentnie go nie ceni. A na pewno nie Pani Paulina z rekrutacji, której zdaniem jeśli się im nie spieszy to należy zlewać kandydatów ciepłym moczem. Dramat

Pracodawca

@Gość

Dziękujemy bardzo za poświęcony czas na napisanie tak długiej i wyczerpującej opinii. Bardzo nam przykro, że poczuła się Pani źle potraktowana i rozumiemy żal z Pani strony. Pragniemy odnieść się do wszystkich Pani uwag skierowanych do nas. Na naszej stronie internetowej widnieje wakat, ponieważ nadal prowadzimy rekrutację. Tak jak została Pani poinformowana w ustalonym terminie (do 2 tygodni), nie zdecydowaliśmy się na współpracę. Ponadto informowaliśmy każdego kandydata, że potrzebujemy zatrudnić pracownika najwcześniej od marca. Jeżeli rzeczywiście nie było pełnego feedbacku z naszej strony, przepraszamy za to i gwarantujemy, iż takie sytuacje przeważnie nie mają miejsca. Do opóźnienia w potwierdzeniu rozmowy rekrutacyjnej, przyczyniła się choroba osoby decyzyjnej, a nie choroba kandydatów. O tym również Pani została poinformowana. Pisze Pani także o braku przesłanego linku do spotkania – oczywiście nie był przesłany, ponieważ jak Pani wie, pierwszy etap rekrutacji odbywał się telefonicznie, natomiast drugi stacjonarnie w biurze firmy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszych rekrutacjach.

Maciej Nowy wpis
@Gość

Nikt oprócz Ciebie nie opisał na forum tak dokładnie swoich rekrutacyjnych przygód, nikogo też nie spotkało tyle przykrości. Ale po tym czasie nie uważasz że w świetle tylu innych opinii to był raczej wypadek przy pracy niż reguła?

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Skelia Poland Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

W Skelia Poland panuje pozytywna atmosfera wśród pracowników. Staramy się organizować spotkania integracyjne, które sprawiają, że wśród pracowników, nawet między projektami tworzą się dobre relacje. Zdarza się, że nasi byli pracownicy podejmują decyzję i wracają do nas. Proszę również spojrzeć na najnowsze opinie naszych byłych pracowników. To jest najlepszy dowód i obiektywna odpowiedź na to pytanie.

Ciekawy
 Pytanie

Witam czy firma skelia wyposaża robotników lub raczej wyrobników w strój roboczy i niezbędne narzędzia do pracy?Mam na myśli ferszalunek, buty z noskami Itp. Czy mogę liczyć na niezbędne narzędzia do pracy jak szufla , czerpak ? Tak by móc kopać i dać z siebie wszystko. Pozdrawiam Kopacz (nie EWA)

Zostaw merytoryczną opinię o Skelia Poland Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Skelia Poland Sp. z o.o.