Opinie o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

mieszacz pasz

Dokładnie. Jak był nadzór panów z UK i z Francji to te całe (TFU) managiery, lydery czy inne mystrze krótko były trzymane za pysk. Jednemu to całymi dniami purpura na mordzie się utrzymywała. Tęsknisz gościu za PANEM co? xD Folwark pusty, PANA nie ma to chojrakują buahahaha, ale to jest wszystko do czasu, karma wraca.

Joker

To prawda że Managing Director został zwolniony?

Bilo
@Joker

O którego pytasz? G.I. czy W.C.??

Jozi

Jak myślicie będą jeszcze zwolnienia ? Może Kadra zarządzająca coś powie nam?

Kiełbasiany
@Jozi

Huczne otwarcie przez premiera w 2017 a od znajomych wiem że żegnacie już trzeciego dyrektora. O co kaman? Czy tak wygląda ta "stabilność zatrudnienia" którą firma tak się chwali? Czy może wymagania są takie że lepiej uciec? Czy na niższych stołkach jest podobnie? Pracownicy - jak to wygląda z waszej perspektywy?

Co wchodzi w socjal Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Malutki

Kawa z ekspresu jeżeli sobie sam ją kupisz s ekspres jest sprawny to możesz sobie zaparzyć. Drewniane krzesełko przy stanowisku pracy, rękawiczki o które musisz poprosić swojego mistrza o ile go znajdziesz i wiele innych, tylko nie bardzo pamiętam. Może coś dodacie od siebie.

Baran
@Malutki

(usunięte przez administratora) Zarządzający firmą tylko chodzi i patrzy co kto robi - spróbuj nie być na swoim stanowisku, to już masz minus. Niedługo żeby pójść do (usunięte przez administratora) będziesz musiał zameldować. Ogólnie pracownicy fizyczni są traktowani jak śmiecie.

@Baran

Gdzie tu widzisz wpis krytyczny o firmie, przecież wymieniam czego można się spodziewać z socjalne dla pracowników firmy. Czy napisałem jakąś nieprawdę. Chyba że myślisz że te żeczy są niepochlebne dla takiej konkretnej firmy, ale przecież taki socjal jest w większości firm. Może o czymś zapomniałem, może ktoś podpowie jeszcze dla przyszłych pracowników czego można się spodziewać po socjau ;-)

Tom
@Malutki

Swoje stanowisko pracy, na który musisz być 8h na 8h bez możliwość odejścia nawet na siku (w przeciwnym wypadku jest to potraktowane przez menaG.I.era jako dodatkowa przerwa w pracy i masz kłopoty). Swoją drogą, trochę za bardzo rozluźnił się nasz menaGIer i chyba na zbyt wiele sobie pozwala pod nieobec dyrektora. Do socjalu można też zaliczyć automat ze słodkościami w którym ceny są wygórowane, że w sklepie kupisz 2 rzeczy w cenie 1 tutaj.

@Tom

A kto bogatego zabroni. Praca i tylko praca za to nam płacą, zero dyskusji. He he. Atmosfera genialna.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator Procesów Specjalnych (Obróbka Cieplna)?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Malutki

Przecież teraz 2600 zł na umowie minimalna nie sciemniaj . Mają napewno 2600 zł brutto. Z takimi pieniędzmi pewno nie mogą odpedzić z pod bramy nowych pracowników. A wy co o tym sądzicie, ktoś tam pracujący podpowie jak jest.

On
@Malutki

Płaca minimalna 2600 jest od tego roku, kto umowę dostał wcześniej, może mieć 2500 brutto.

Izabela
@On

Masz w stu procentach rację - płaca minimalna od tego roku wynosi właśnie tyle. Z wielką chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej a propos zarobków w Aero Gearbox. Czy oprócz tej podstawy, o której mowa, pracownicy otrzymują jeszcze jakieś dodatki?

Ktoś coś wie jakim konkretnym powodem było zwolnienie tyle osób ostatni? Czas szukać innej firmy i miej tu poczucie stabilności...

CNC

Powinni się pozbyć niekompetentnej kadry zarządzającej a nie nic nie winnych pracowników. Wystarczyło przyjąć nową prezesine żeby firma stanęła na głowie... Jeśli kompetencję idą w parzę z kulturą osobistą co nie których, którzy popisali się na imprezie świątecznej to nic tylko pozazdrościć...

King Ghidora
@CNC

chłopaczku , Ty jesteś bardzo kompetentny sądząc po Twoim wpisie....... więc zostań Prezesem , było wczoraj zebranie mogłeś się wypowiedzieć pewnie czegoś zabrakło......... a jak nie możesz spać to policz barany...Dobranoc

Bomba
@King Ghidora

Kogoś wypowiedź uraziła... Jakieś ziarnko prawdy w tym jest...

CNC

Oj ktoś tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, mam nadzieję, że w tych finansach lepiej liczysz niż czytasz :)

Malutki

Jak to zwolnili? Przecież się chwalili przy przyjęciach że zagwarantowane jest minimum 25 lat ciągłości zleceń, firma z perspektywami, przyszłością której nigdzie nie znajdziesz. Co się stało?

Szeryf
@Malutki

Zakładu nie zamknęli. Zamówienia są przecież nikt nie uciął wszystkiego. Chłopaczku trochę się doinformuj. Po za tym widać było na produkcji że ktoś się przeliczył z rekrutacją i przyjmowali bez potrzeby. Za dużo było i tak rąk do pracy. Kot mądrzejszy to powinien to zrozumieć i głupot nie wypisywać. Nie sztuka jest po przyjmować i nic żeby ludzie nie robili. Każdy który by miał swoją działalność nie pozwolił by sobie na coś takiego.

@Szeryf

To były pytania. A czy ktoś jest mądrzejszy to nie wie. A czy godzi się oklamywac ludzi w czasie rekrutacji? I gdzie jest wina? Kto z mądrych przyjmuje większą liczbę ludzi niż to jest potrzebne robiąc im nadzieję? Sam tak napisałeś. Czy to jest normalne posunięcie?

Przyszły

Opinie na poziomie zero. Nic nie wnoszą dla innych przyszłych kandydatów. Jest krak w lotnictwie i każdy inteligentny o tym wie. Żadna firma nie pozwoli sobie na trzymanie pracownika który tylko generuje koszty a nie generuje zysku. Troszkę logiki. Ale podejrzewam że piszą to jakieś gówniarze które nie mają pojęcia o prowadzeniu działalności.

@Przyszły

Jak nie wnoszą? Każdy, kto przeczyta parę tych wypowiedzi wcześniejszych, będzie miał świadomość czym będzie dla firmy wrazie tzw, kraku w lotnictwie. Będzie mógł się zastanowić czy jest sens rozpoczynać bądź zmieniać swoją karierę zawodową. Wszystkie te wypowiedzi mniej lub bardziej obrazują stosunki, charakterystykę i warunki danej firmy. Także proszę nie mówić i nie sugerować czy to stary czy młody, czy były czy aktualny, pracownik bo każda sugestia bądź wypowiedź o danej firmie wyraża jakiś pogląd, a czy dany przyszły pracownik weźmie to pod uwagę to tylko jego problem. Powodzenia wszystkim i miłej pracy

Malutki

Nie mogą muszą dać co najmniej aneks do umowy na 2600 brutto. Takie są przepisy, ale przecież taka poważna firma napewno daje więcej... Nie dajmy się zwariować gdzie zrobicie więcej.

Jerr

Hej nie pracuje w tej firmie ale wiem że osoby które tam pracują od początku to sobie chwalą. Nowe osoby 2500 brutto kiedyś widziałem na ogłoszeniach o pracę. Podwyżek brak chyba że się wykażesz. Nie dają nawet po okresie próbnym. A i wisienka na torcie to taka że jest zakaz mówienia kto ile zarabia (warunek w umowie), chyba po to żeby się nie okazało że mało płacą.

Tonik

Firma stosunkowo młoda ale ma już swoją pozycje na rynku. Praca jest fajna ale potrzeba ludzi ambitnych i pracowitych!

Mission_Man
@Tonik

zapomniałeś dodać tak ! trzeba ! wyrobników i co by nic się nie odzywali

malowniczy

Masakra co się dzieje. Atmosfera coraz gorsza , kwalifikacje do podnoszenia a nic za tym nie idzie. Ludzie czy to tylko u nas w tej naszej prowincji czy wszędzie. A ludzie na wyższych stanowiskach czym sie wykazują, bo chyba nie profezjonalizmem. Powodzenia

Alvaro

Praca jest ok. Atmosfera na hali tez niczego sobie choc jest osoba co ta atmosferę rujnuje!!!! Lider z Kappow!!!%%%%%%% Wydaje sie mu ze juz wszystko mu wolno szczegolmie teraz pod nieobecność kierownika. Kazdy ma go juz dosc!!! Ale pewnie lepiej nie bedzie bo znajomosci swoje robia!! No chyba ze %%%%%%% w karierze mu pomieszaja????????

To ja

Praca z tego co widziałem zła nie jest tylko ludzie rządzący jak wszędzie (usunięte przez administratora) myślą że wszystkie rozumy posiedli(usunięte przez administratora)

Artur
@To ja

Twoja wypowiedź jest dość ogólna. Mógłbyś dodać więcej konkretów dotyczących zatrudnienia? Czy umowy o pracę są długoterminowe i można liczyć na stabilne zatrudnienie? Napisz, co chciałabyś w firmie poprawić, a co oceniłbyś pozytywnie. Czekam na Twoją opinię.

@Artur

Kierowniku sam wiesz, jak jest ????

Beata

Nie rozumiem, do kogo zwracasz swoją wypowiedź. Czy możesz napisać, co chciałbyś przez nią powiedzieć i jak Twoim zdaniem wygląda sytuacja wewnętrzna firmy Aero Gearbox International? Każda konkretna wypowiedź, okazuje się pomocna dla kandydatów o pracę w niej.

my
@Artur

Pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny, następna na czas nieokreślony i to jest pozytyw, a minus jest taki że na umowie następnej negocjacji zarobkowych w zasadzie nie ma, dostajesz umowę z tzw. podwyżką w granicach 7 % i to by było na tyle. Chcesz to podpisujesz nie to nie, i w tej sytuacji ( nie to nie ) zdajesz sobie sprawę ,że kasjerka w sklepie jest lepiej doceniona jak ty,nie ubliżając żadnemu zawodu, jednak odpowiedzialność z wykonywaną pracę jest nieporównywana z pracą inną - tak wiec decyzja należy do was. Co do poprawy w firmie - napewno relacje w firmie z pracownikami a wyżej usytuowanymi kierownikami, i likwidacje tzw. kolesiostwa. Praca jest ok ale miesiąc po miesiącu wydaje mi się, że warunki lecą w dół, a jak tak dalej pójdzie po pewnym czasie niektórzy obudzą się jak w niektórych firmach tylko czy nie będzie za pużno. Czasy się zmieniły i to pracownik jest na wagę złota a nie odwrotnie. Prezes się zmienia - będziemy mu kibicować zobaczymy w którą stronę to pójdzie. Powodzenia

Janusz
@my

Skoro w firmie Aero Gearbox International planowana jest zmiana prezesa, to może, gdy przyjdzie nowa osoba, warunki zatrudnienia ulegną poprawie? Jak myślisz, jest, to możliwe, czy raczej nie nastawiać się zbytnio, aby w tej kwestii coś uległo zmianie? Wypowiedz się, proszę w kilku zdaniach.

jajaja

Nowe umowy- to jest żart? Co się dzieje.

Gregory
@jajaja

A co jest z nimi nie tak? Podaj więcej konkretów

Beata
@jajaja

Podziel się z użytkownikami większą liczbą informacji dotyczących oferowanych nowych umów przez Aero Gearbox International. Czy zmieniła się forma umowy, a może wynagrodzenie? Warto wyjaśnić użytkowników, ponieważ mogą mieć oni wątpliwości co do obecnej sytuacji pracowników w firmie.

cnc

byłem tu na rozmowie, panowie bardzo nieprofesjonalne podejście, perfidna szydera i jakieś głupie żarciki, dość dziwna atmosfera rozmowy, conajmniej niekomfortowa

Asejko
@cnc

I uwierz że tyle samo pokazują na fabryce. Leszcz tylko chodzi i się głupio uśmiecha i to ma być dyrektor? Czego takiego nie widziałem nigdzie. Kierownik to już swoją drogą. Bo nie grzeszy rozumem.

Karramba
@cnc

Kiedyś też byłem na rozmowie. Rekrutował mnie taki chłopczyk z rzadką brodą bez jedynki z przodu. Wiecie może kto to jest?

Rumburak
@Karramba

to jest Eustachy vel koło z Kołbaskowa

Link4
@Asejko

Bo Ropczyce i Sędziszów to jakaś dziura zapchana (usunięte przez administratora) wieśniakami którzy są tak zawistni i fałszywi że ciężko gdziekolwiek indziej takich spotkać. Nie wiem skąd tacy ludzie się wzieli ale niestety rozmnażają sie i dają w genach swoim dzieciom już to (usunięte przez administratora) Będzie ich coraz więcej i więcej...

@Link4

Jeżeli piszesz takie epitety w kierunku ludzi/mieszkańców powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego to proponuję się zastanowić , bo możesz stać się nie anonimowy jeżeli ktoś poczuje się obrażany na forum publicznym , Pozdrawiam mieszkaniec Ropczyc

Pracuś

Za Alana był inny klimat,jakoś wszyscy byli w kupie. Dobra atmosfera, bez cwaniactwa, teraz nowy szef, nowe podejście do wykazania się, dyrektor z kierownikiem aby się pokazać chodzą jak nadania. Kierownik trudno ma aby się przywitać z pracownikiem, jeszcze ta 4 brygadowka którą chcą wdrożyć, jak się przyjmowalem gwarantowali co najwyżej 3 zmiany, a teraz.....Ciekawe co z tymi co nie będą mogli tego pogodzić - to be firmy. Co z tego że jesteś dobrym fachowcem. Jak tak dalej będzie to to co było z trudem wypracowane przez te lata - to runie. Na tą chwilę nie polecam

Oral
@Pracuś

Pracuś to idź do niego... Takich fahofcuf jak ty to jest na pęczki. Dobrze że ci w Sędziszowie wszystko pokazali to cwaniakujesz. I weź sie za porządek na stanowisku bo takiego chlewu to jeszcze nie widziałem u takiego fahofca...

jgfygin

the King is dead, long live the King! le roi est mort, vive le roi! umarł król, niech żyje król! Powodzenia Przyjacielu w odbudowie...

Nowy102

czy ktoś powie jakie są zarobki na stanowisku kontrolera jakości ? od do?

Rudy102
@Nowy102

Od 0 zł do nieskończoności.

Forrest Gump

I co piękny panie - brexit?

Witajcie, mam pytanie odnośnie zarobków w tej firmie, konkretnie chodzi mi o dział jakości. Oczywiście nie oczekuję dokładnych kwot. Na jakie zarobki może liczyć kontroler jakości, a na jakie inżynier jakości? Pozdrawiam

CNC

Witam, również byłem na rozmowie na CNC i moja kandydatura nie została przyjęta, ale jestem bardzo zadowolony z rozmowy, mogłem zadać pytanie jakie tylko chciałem i uzyskałem na nie odpowiedz.Rozmowa była prowadzona w bardzo fajnej luźnej atmosferze, to ze się nie popisałem na zadaniach jakie mi Panowie przygotowali to wyłącznie moja wina i jest mi za to wstyd ( było to zadanie na poziomie podstawówki) i nie mam do nikogo pretensji ze mnie nie wybrali. Otrzymałem wiadomość w bardzo kulturalny sposób. Na początku zmieniałem terminy spotkania i Pani nie robiła mi z tego powodu żadnych problemów wręcz przeciwnie starała się ustalić datę i godzinę spotkania, tak abym się mógł pojawić na rozmowie. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Nie mogą się spotkać z wszystkimi kandydatami bo jak widać na pracuj.pl jest ich dużo, wiec musza już na początku zrobić selekcje. Ja powiem tylko tyle ze na pewno jeszcze raz sprobuje zaaplikować do tej firmy. Pozdrawiam

@CNC

Rozumiem że ma Pan doświadczenie??

@Krzysztof

Tak, kilku letnie. Ja tam ich rozumiem, z wszystkimi nie są w stanie się spotkać, niestety wszystkich nie są w stanie zatrudnić, nie są pewnie tez w stanie sprostać wymaganiom finansowym wszystkich. I myśle ze to są ludzie, którym warto zaufać i jak się raz nieudalo w rekrutacji to trzeba próbować dalej.

@CNC

Z tego co słyszałem od znajomych na operatorów zatrudniają również bez jakiegokolwiek doświadczenia i szkola na dane stanowisko i tak tez mówili na rozmowie, ale nie wiem jak jest na tych wyższych stanowiskach.

@CNC

Tylko nie rozumiem jak zdobyć to doświadczenie skoro w każdym zakładzie je wymagają ma start. Moje wykształcenie pozwala mi na pracę jako starszy inspektor a tu nawet na stanowisko młodszego nie mam szans dziwne..

@Krzysztof

Takie mamy czasy, może maja 10 takich kandydatów z Pana wykształceniem i z angielskim na poziomie B2? Może zamiast wystawiać tu negatywne opinie warto by było do nich zadzwonić, zapytać ? Moze akurat przekona Pan ich do siebie

@CNC

No na pewno mi odpowiedzą przez telefon :D. Jeżeli mają 10 takich samych kandydatów to powinni ich zaprosić na rozmowę i sprawdzić ich umiejętności to chyba logiczne.. U mnie mają negatywa za to i tyle. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Aero Gearbox International sp. z o.o. - Podkarpackie

• Jak się pracuje w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aero Gearbox International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aero Gearbox International sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Przemysłowa 3
    39-100 Podkarpackie
  • NIP: 8181719100 KRS: 0000564253

Aero Gearbox International sp. z o.o.