Opinie o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Krzysztof

Witam chciałbym się dopytać, ponieważ składałem tutaj CV na stanowisko Inspektora BHP czy bez doświadczenia nie ma szansy na pracę w tej firmie? Posiadam wymagane wyższe wykształcenie techniczne oraz Angielski na poziomie B2 i zostałem odrzucony na wstępie, co wynika z aplikacji pracuj.pl, chociaż posiadam wszelkie wymagane umiejętności. Pozdrawiam i liczę na państwa wypowiedź w tym zakresie.

Proboszcz

Nadchodzą zmiany bracia i siostry. Przyjdzie nowa miotła to troszkę posprząta. Tylko w Panu wasza nadzieja...

Fan
@Proboszcz

Tu by się przydało generalne sprzątanie. I oby po tym sprzątaniu każdy dział pracował razem. A nie nap.aierdalaja na siebie i zero współpracy pomiędzy działami. (usunięte przez administratora) jest wszędzie i trzeba go wysprzatać i zacząć że sobą współpracować.

Miki

Bardzo fajny zakład pracy. Wszyscy są tacy mili dla siebie że szok. Nikt nikogo nie obgaduje tak jak to jest w innych firmach, panuje tutaj prawdziwie rodzinna atmosfera. Bardzo łatwo można awansować i to nawet bez konkretnych kwalifikacji czy umiejętności, wystarczy po prostu chcieć, serio, mówisz że chcesz awansować i awansujesz. Żyć nie umierać...

Sobota
@Miki

Praca to praca nie przesadzaj z tą rodziną, a awanse i płaca są adekwatne do stanowiska pracy i umiejętności, pozdro

Przyszły pracownik

Jakie są zarobki operatora tokarki na początek

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator Procesów Specjalnych (Obróbka Cieplna)?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Niki

Zastanawiająca jest taka mała aktywność na forum. Może to obawa przed nowymi może lepszymi fachowcami?

Smutny pan
@Niki

Najzabawniejsze są te Leszcze z MB zero pojęcia o zarządzaniu swoimi obszarami...

Rumburak
@Niki

może nie ma o czym pisać........

Neutralny pan
@Smutny pan

popłacz sobie w kiblu będziesz jeszcze bardziej smutniejszy

Tokarz
@Smutny pan

Hmmm.... Z Safranu też nie błyszcza zwlaszcza u nas na kołach. I jeszcze Pan udając że ma pojęcie o organizacji pracy ze szlifierek. Pozdrawiam go Team Koła. I oby Pan się wziął za robotę na Kappie i tam został. Bo mamy Cie już dość.

Młody

Może ktoś podpowie jakie są zarobki na start w Agi jako operator cnc. Czy warto jest składać tam cv. Chodzi o konkrety

Joanna

@Tech Destroyer, To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy. Warto im pomóc i udzielić odpowiedzi na pytania. Nie jestem pracownikiem firmy i nie prowokuję. Jak oceniasz swoją pracę? Czy jesteś z niej zadowolony i z perspektywy czasu poleciłbyś tę pracę innej osobie?

Karaczan

Być może nie ma czego komentować.

Tech Destroyer

Droga Anito , po co zadajesz takie pytania na forum publicznym , może prowokujesz...?a może piszesz zza firmowego komputera zamiast zająć się pracą.....

Karaczan

Śiśko dobźe dla tych co nie muszą... he he he!!!!

Joanna

Czy firma przestrzega zasad CSRu? Społeczna odpowiedzialność biznesu, a co za tym idzie - dbanie o dobre warunki pracy, bezpieczne o dostosowane do potrzeb środowisko pracownicze - to obecnie coraz większy trend na polskim rynku pracy. Wiele firm deklaruje takie podejście - w tym rownież Aero Gearbox International. Jak to jednak wygląda w praktyce?

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Operator CNC - Szlifierz. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy? Na co mogą liczyć osoby, które myślą o przesłaniu swojego CV?

lurs

2 lata doświadczenia @marek dla niektórych może być barierą no ale niestety tego raczej nie przeskoczysz, musisz jednak też posiadać wykształcenie wyższe na niektórych stanowiskach

Zostaw merytoryczną opinię o Aero Gearbox International sp. z o.o. - Podkarpackie

• Jak się pracuje w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aero Gearbox International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aero Gearbox International sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Przemysłowa 3
    39-100 Podkarpackie
  • NIP: 8181719100 KRS: 0000564253

Aero Gearbox International sp. z o.o.