Opinie o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Czy w firmie wymagany jest język angielski?

Haer
@Kandydat

Jak na kierownika to nie.

Hulio
@Haer

Hahahaha, potwierdzam xD.

Agnieszka
@Hulio

czemu w sumie nie? a u innych? jakieś inne języki też są i czy organizują jakieś szkolenia czy kursy w razie czego?

@Haer

W tej kwestii chyba jednak cos sie zmienilo. Teraz wystarczy znac tylko angielski i mozna dowoli (usunięte przez administratora) wszystkich i (usunięte przez administratora) się. A to wszystko pod skrzydlami Najwyzszego i Jego EKIPY

@Xxx

To co, kierownika wysłali na kurs, czy wymienili na lepszy model?

Xxx

Tylko niech uwaza, żeby od tego wchodzenia komus (usunięte przez administratora) .y nie rozdarlo bo EKIPA Najwyźszego rosnie w sile i nie wiem czy on biedak tyle pomiesci.

@Xxx

Serio? Kierownikiem został J.C?

Były

Czym się kierował ten co taka zamianę zrobił?

Jurek

No tak, jak słabo ci idzie obsługa przeciągarki to możesz i kierownikiem zostać. Od początku mi nie pasował ten gościu. SPRZEDAŁ się za parę srebrników. DNO! DNO! DNO!

@Jurek

Do pracy sie nie nadaje, ale do EKIPY pasuje jak ulał, sciemnianie to ona ma we krwi. Najwyzszy strzelil sobie w kolano, to chyba jego najwieksza PORAZKA.

@Jurek

Panowie od poniedziałku wszyscy do HR, uczmy sie od najlepszych moze usa nam sie cos wychodzic

Fffff

@Fffff

Hahaha..., ale dalej managuje wszędzie? czy tylko np. na montażu?

Kitro
@Jurek

To jest naprawdę fenomen tego zakładu.I dalej nie ma kierownika na produkcji.

@Kitro

Jak to? Z tego co wyżej było napisane wynikało że jest dwóch teraz? Cygan i jc.?

Były

Wasze wypowiedzi świadczą o tym jak zachowujecie się względem innych. Jak tutaj nie ma szacunku, to w firmie też nie będzie lepiej. Więcej komentować nie trzeba.

Mmm
@Były

A co takiego jest w szanowaniu czasu innego,jeżeli nikt nie może zadzwonić i powiedzieć że rekrutacja zakończona,szanujmy się na wzajem od tego trzeba zacząć

Zibi

Od czasu kiedy odszedł Alan wszystko zmieniło się na dużo gorsze. Alan był za zwykłym pracownikiem, a kierownik czy mistrz się go bali. Teraz jest dokładnie na odwrót.

Kamila
@Zibi

Jak Ci się chce to napisz coś więcej o tym

@Kamila

Alan gasił w zarodku folwarczne zapędy kierownika, mistrza czy lidera. Teraz to zrobiła się zabetonowana klika wzajemnych zależności i znajomości na stanowiskach powyżej produkcyjnych. Robią co chcą bo nie czują nad sobą żadnego zagrożenia. Główny pan jest daleko w obcym kraju, i nie mówi po naszemu, więc chata wolna.

Xyz
@Zibi

Najlepiej to zatrudnić się u Alana.

Bożena
@Xyz

A co on teraz założył swoją firmę czy co?

asd
@Bożena

Alan jest w MB

Łukasz
@asd

To konkurencja jest? Dają lepsze warunki?

Obecnie

To idź do Alana, razem w domu będziecie siedzieć bo tak skończył.

Bob
@Obecnie

On już wypracowal co swoje i może teraz w domu posiedzieć, a tobie to chyba zal (usunięte przez administratora) sciska bo tego co on to chyba nigdy nie osiagniesz. Więc nie wiem na jaki ty koniec liczysz?

vbn
@Obecnie

Jeszcze się zdziwisz..., Alan niczego nie skończy...ł, ale za to ciekawe jak ty skończysz przyjacielu drogi ...

Jakie są warunki pracy w biurach oraz jaka jest rotacja? Jest otwarta rekrutacja na pracownika Działu Zakupów - jakie opinie o dziale i stanowisku?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator Procesów Specjalnych (Obróbka Cieplna)?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Moja opinia.

Jeżeli chodzi o produkcję to stanowczo odradzam. Zachowanie osób na stanowiskach typu kierownik, lider, czy mistrz pozostawia wiele do życzenia. Sama robota prosta i dosyć monotonna, w kółko to samo. Dla jednych to może być wada dla innych zaleta. Radzę poświęcić czas i poczytać to forum, bo będziecie na 95 procent żałować. W większości to prawdziwe opinie, ale piszą też osoby których te opinie dotyczą próbując się za wszelką cenę wybielić. Dużo tych najbardziej ich dotykających opinii zostało usuniętych. Człowiek na początku myśli, ŁAŁ, części do samolotu będę robił... ale czar szybko pryska i wychodzi szydło z worka. Nie warto też chociażby ze względu na niskie wynagrodzenie. Jeżeli chodzi o inne działy to nie wiem.

@Moja opinia.

Hmmm. To dlaczego ludzie sami nie odchodzą jak tak źle?

Prezes

A gdzie mają pójść dyrektorze?

as

Hmmm, bo czekamy aż Ty sam odejdziesz i będzie dobrze!

Obecny
@as

Tak i może w końcu wróci normalność . Za Alana produkcja coś znaczyła bo było nastawienie jak w każdym normalnym zakładzie. A teraz my na produkcji najgorsi. I chodzą jeszcze poganiacze i dokładają lider kierwonik i mistrze .

Józek
@Obecny

Ja się zastanawiam czy Alanowi, a zaraz niedługo potem Wojtkowi, ktoś z wewnątrz firmy nie "pomógł" w opuszczeniu dyrektorskiego stanowiska?

Szefu
@Józek

Podstawowe wartości AGI; Smart Customer Continuous improvement Trust One team. 4 z nich obecnie nijak się mają do rzeczywistości, customer - ważne są tylko jego pieniądze.

@Moja opinia.

Jędrek
@Józek

Oczywiście że tak było. Pomału wychodzą pewne informacje na jaw. Ludzie gadają. Słyszy się to czy tamto, tam czy siam...

qwe

Ta firma ładnie błyszczy na zewnątrz, a w środku to jedno wielkie śmierdzące coś, zawinięte w sreberko. Omijać szerokim łukiem. Odradzam.

@qwe

Z kamerami na stołówce. To nawet zjeść nie można w spokoju?

Jaa

A dlaczego nagle kamera jest opuszczona?

Maja
@qwe

A może jakieś konkrety? Chce wysłać cv do firmy i dobrze by było wiedzieć co takiego złego jest w tej pracy... wynagrodzenie, szefostwo? Atmosfera?

Nic dodać nic ująć.

Tadeusz

W roku 2020 z powodu kryzysu w branży lotniczej spowodowanego pandemią koronawirusa z firmy zwolniono znaczną część załogi. Od dłuższego już czasu na stronie pracuj.pl pojawiają się oferty pracy. Jaką politykę zatrudnienia stosuje zarząd w związku z uzupełnianiem braków kadrowych spowodowanych wspomnianym kryzysem? Czy firma stara się o powrót wcześniej zwolnionych pracowników, czy raczej stawia na nowe osoby?

Free
@Tadeusz

Nie zatrudnia spowrotem zwolnionych pracowników .????

Dżoana
@Tadeusz

Nie po to pozbywa się tych co za dużo widzieli i wiedzieli żeby ich z powrotem przyjmować.

Agnieszka
@Dżoana

A to przypadkiem nie dlatego, że się po prostu nie sprawdzili? Bo selekcji chyba jakiejś musieli dokonać? A wiecie może jak obecnie sytuacja z zatrudnieniem w takim razie wygląda? Przybyło sporo nowych?

Kierownik
@Agnieszka

Tak. Nie sprawdzili się.

Jaś

Ile minimum płacą początkującemu operatorowi cnc? Praca jest na dwie zmiany czy trzy?

Valar M

Witam wszystkich.Szukam właśnie pracy.I spotkałem tą ofertę.Ile jest tutaj zmian?.A zarazem firma potrzebuje operatorów CNC.5 lat pracowałem na frezarce CNC,ale to nie była wymagająca praca.Zielony przycisk i ogień.Więc na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?Zarazem jestem z Mielca.Za konstruktywną odpowiedz dziękuję.

Xyz
@Valar M

Jak umiesz wciskać zielony guzik i obsługiwać sówmiarkę i odpowiada ci stawka do 4 tys. Brutto to śmiało możesz startować. :)

Szukam pracy w mieście Ropczyce na stanowisku Operator. Najlepiej na Operator. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Obserwator

Klika ziomali podpierdalaczy lizusow i nepotyzmu. Zresztą to samo jest w safranie Dadzą Ci może z 4tys brutto na początek i na tym się kończy.

@Obserwator

I będziesz miał dobre układu z kiero. Bo on tylko takich ceni

Młody

Ceni też takich co nie przewyższają go inteligencją i uwierzcie mi, to nie jest wcale takie łatwe. XD

Jerzy

Czy w Aero Gearbox International sp. z o.o. istnieje system motywujący dla bardziej kreatywnych i zaangażowanych pracowników? Na jakie dodatkowe bonusy mogą liczyć tacy pracownicy?

@Jerzy

Nie ma takiego systemu. W ramach uznania dadzą Ci więcej obowiązków. Aha i możesz liczyć na coroczna 2% podwyżkę. W marketach więcej zarabiaja

Jacuś

A na uściśnięcie dłoni i miłe słowo od dyrektora można liczyć?

@Jerzy

Istnieje. Zaangażowani pracownicy dostają jeszcze więcej obowiązków i mogą ciągle się wykazywać. Poza tym nie licz na wiecej

Operator CNC Narzędziownia

Oczywiście że ma pan rację. Jeżeli ktoś jest ambitny, kreatywny i chce ,,poczuć'' robotę na maszynie cnc to odradzam firmy lotnicze typu: aero gearbox, safran, mtu, pratt itp., a polecam skupić się na ofertach typu OPERATOR CNC NARZĘDZIOWNIA - zlecenia jednostkowe: (formy wtryskowe, przyrządy produkcyjne, wykrojniki itd...) bo wtedy masz duże możliwości rozwojowe w tym obszarze. To tylko moje zdanie można się z tym zgadzać lub nie, ale jeżeli ktoś nie pracował na narzędziowni to niech odrazu tego nie ocenia w negatywny sposób. Operator CNC w zakładach lotniczych to zwykły operator maszyn produkcyjnych zajmujący się wciskaniem zielonego guzika, wprowadzaniem korekt, przezbrajaniem maszyny, dokonywaniem pomiarów (zapamiętać schemat i pracować lata i się nie rozwijać - też tak można, ale nie tędy droga: szybko się nudzi :) ). Jak takiemu operatorowi przyjdzie samodzielnie zaprogramować coś z poziomu pulpitu, zamocować i wybazować detal, dobrać odpowiednie do tego narzędzia, parametry obróbcze, do tego dochodzi doświadczenie i wyczucie maszyny i reakcja na dany materiał, znajomość strategii obróbczych - TO JUŻ JEST DUŻY PROBLEM.

@Operator CNC Narzędziownia

Oferty pracy typu "operator CNC" powinny być bardziej szczegółowe, uzależnione od stopnia zaawansowania np. 1/10 (zmieniacz detali) do 10/10 (samodzielny operator, programista technolog w jednym). W przeciwnym wypadku osoby ambitne tracą tylko czas na wysyłanie CV do takich firm jak aerogearbox czy safran, a z drugiej zaś strony osoba której taka prosta praca odpowiada nie zdecyduje się nawet aplikować na takie stanowisko bo sobie wyobraża nie wiadomo co, skoro to części do samolotów i w ogóle, a tak naprawdę na takie stanowisko nadaje się każdy, niekoniecznie z technicznym zacięciem.

@Harry CNC

Niestety nie będzie tak jak pisałeś, gdyż nawet na rozmowie potrafią dobrze mydlic oczy i naopiwiadac niestworzone rzeczy. A później wychodzi szydlo z worka.

Czekamy na podwyżki. A jak będą takie jak w tamtym roku to nie płaczcie że odejdziemy. Bo nowe nabytki mają lepsze wynagrodzenie jak my starzy.

HR

Wynagrodzenie pracowników uzależnione jest od wielu czynników, między innymi od doświadczenia oraz umiejętności.

@HR

A przede wszystkim od tego jakie stosunki masz z za"rzadem". Jak jesteś potulny jak baranek to dostaniesz więcej, a jak nie, to zapomnij o podwyżce.

CNC

Kierownictwo odmawia przyznania dodatkowych funduszy na organizację imprez integracyjnych, po czym przyznaje fundusze tylko niektórym pracownikom (biurowym).

Babq
@CNC

A to pytałeś kierownictwa że wiesz?

zzz
@CNC

Ciesz się że masz robotę, a jak nie pasuje to droga wolna.

Free
@zzz

Takie jest podejście kierownictwa do pracownika.

Bombel
@Free

Kierownictwo na wozek zbiera bo po zakupie auta nic nie zostało żenada

Prezes
@CNC

Jest rada pracownicza. Więc zamiast pisać tu głupoty to można zapytać i się dowiedzieć. Oczerniać jest łatwo. Ale tylko tutaj bo czujecie się bezkarni. To są żenujące wpisy.

ABS
@Prezes

Rada pracownicza? Hahahaha. Był jeden rzetelny i dociekliwy w radzie pracowniczej (wybrany przez większość pracowników) to wyleciał z firmy za zadawanie niewygodnych pytań jak tylko nadarzyła się okazja (zwolnienia). Tak się teraz postępuje z niewygodnymi osobami w tej firmie. Efekt mrożący dla pozostałych gwarantowany. Gratuluję skuteczności. Trust na najwyższym poziomie.

Boleslaw
@Prezes

W oczrrnianiu to wy jestescie najlepsi kadra zarządzającą haha smiechbanda (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) jeden tylko powazny gościu tam został P.R.jedyny kuerownik z jajami

Pan i władca

Ciekawe czemu takie niskie opinie ma ta firma... Coś się zmieniło??

Jogi

Przyjęcia są, hura, hura, hura :)

Harry CNC

Jak ktoś szuka pracy jako operator CNC to stanowczo ODRADZAM tę firmę. Jeżeli jesteście ambitni, rozwojowi i interesuje was trochę więcej niż wciskanie zielonego guzika za najniższą krajową to szukajcie pracy gdzie indziej. Zwykła fabryka z masową produkcją i tyle. Generalnie firma jedzie na tym że to tzw. „BRANŻA LOTNICZA „ i ludzie się na to łapią bo sobie wyobrażają nie wiadomo co, a prawda jest taka że u prywaciarza przynajmniej się czegoś nauczycie i zarobicie więcej. Tutaj będziecie tylko przewalać sztuki i przezbrajać maszyny co chwilę, tłumacząc się przemądrzałemu typkowi dlaczego tak mało zrobiliście. NIE POLECAM!

@Harry CNC

Wiesz co przyjacielu jestem tu nowy. Mam znojomych co pracują w tym zakładzie i mówią co innego niż Ty piszesz. Z wypowiedzi i wpisów wynika że zostali zwolnieni jedni z pierwszych pracowników którzy nie zbyt dobrze się zachowywali (tak też mówili o was). I powiem Ci że ja czekam na przyjęcia i chętni złożę CV. I jeśli to możliwe dołączę. Pracuje w firmie gdzie na porządku dziennym jest rozliczanie dzienne z wykonywanej pracy. I tak jest raczej w każdym normalnym zakładzie że przełożony rozlicza z pracy bo za to mu płacą. A Tobie jak nie pasuje załóż firmę rób na siebie i zoabczysz czym to smakuje.

@Nowy

Cześć przyjacielu nowy przyszły kandydacie. Chodziło mi w tamtym wpisie że tutaj zbytnio dużo się nie nauczysz jako operator CNC i że osoby które by zamierzały rozwijać się w tym kierunku więcej osiągną u prywaciarza z branży CNC. Tutaj masz sztab technologów i programistów a ty zmieniasz sztuki robisz korekcje, przezbrajasz i nic więcej. Dla młodych i ambitnych nie polecam. Dla reszty może być, tylko niech też wiedzą że za prostą robotę jest też odpowiednio dobrana pensja.

Izabela
@Harry CNC

Wspominasz o pensji... A ile ona wynosi? Co się składa na zarobki w Aero Gearbox - czy są premie, bonusy lub inne dodatki płacowe jak np. bony na święta?

Władca
@Izabela

Premii nie było już ponad rok, a jak była, to nigdy 100%. Zarobki na poziomie 2900 - 3500. Chyba, że po znajomości to 5500 będziesz miała. Dodatki były jeszcze na święta, ale się skończyło. Całokształt zarobków - lipa....

Król
@Władca

Ty kadrowy masz dostęp do płac pracowników że wiesz takie rzeczy?

CNC
@Władca

Do tego chyba mówisz o kwotach brutto ????

Jakie wartości są cenione w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Władca

Przede wszystkim uległość.... Kolejne propagandowe pytanie zadane przez przywódców.

dawid

co to za glupie pytanie?

dawid

witam jaki jest email do tej firmy, aby wyslac swoje cv????

,,,,

jaka atmosfera panuje teraz w firmie po zwolnieniach? wykańczają się już między sobą Ci co kopali dołki pod innymi? pozdrawiam

Funfel
@,,,,

Nie możesz znaleźć pocieszenia w innej firmie? Chyba nie było tak źle skoro dalej się interesujesz? A nawiązując do Twojego pytania to jest lepiej jak co niektórych nie ma.

,,,,
@Funfel

Ps. nową pracę mam już od dawna tylko że tutaj jest normalnie i zwyczajnie trochę tęsknię za tym CYRKIEM z agi hahaha

Shrek
@,,,,

Powiem tak nie żałujcie że was nie ma. Wszyscy wrócili na pełny etat od stycznia tylko nie,, robole,,. Ale taki mamy klimat. Poczkejcie aż zaczniemy odchodzić to w tedy oczy otworzycie. Zostało nas tak mało że to wy bedzicie mieć problem bo widać jak nas mało na stanowiskach.

Wojtek

@prezes skąd taka informacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Aero Gearbox International sp. z o.o. - Podkarpackie

• Jak się pracuje w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aero Gearbox International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aero Gearbox International sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Przemysłowa 3
    39-100 Podkarpackie
  • NIP: 8181719100 KRS: 0000564253

Aero Gearbox International sp. z o.o.