Opinie o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Cnc

Jak myślicie, zbliżają się jakieś przyjęcia do pracy ?

Prezes
@Cnc

Tak, zatrudnimy jednego a zwolnimy dwóch.

Znacie mnie.

To co teraz dzieje się w tej firmie to jakaś patologia. Tylko znajomości jak chcesz przetrwać. Koniec z tym bublem. Pracujcie sobie sami.. Pozostale opinie jednak prawdę mówiły.

Łukasz
@Znacie mnie.

Możesz konkretnie napisać co Ci nie odpowiada i dlaczego masz takie zdanie na temat firmy? Każdy szczery wpis wiele wnosi, warto więc uargumentować swoje zdanie i szerzej opisać swoje spostrzeżenia.

figa
@Łukasz

Obgadywanie, wyśmiewanie przez pana I., który większość czasu w pracy spędza na pogaduszkach i wyśmiewaniu się z ludzi razem z panem B. Kierownik, który wszystkie rozumy zjadł. Zero szacunku ze strony kierownictwa. Donoszenie jeden na drugiego. Robienie z igły widły. I wiele innych.

<%>
@figa

Tzw. Walka o przetrwanie :) Wyśmiewanie? (na porządku dziennych) Przecież zostały osoby które im odpowiadają bo ma kto robić za grosze, więcej do podziału. W tej firmie się nie wymaga tylko opier**la. Donoszenie w tej firmie na topie (prawdziwe słowa? ale inaczej się wchodzić w du*ę nie da bo wymagań nie ma). pan I. i pan kierownik przecież super goście co ty się czepiasz. Wszystko o robocie wiedzą, doradzą, jakby nie tablice to by było pewnie ciężko ale dobrze że są. Zawsze znajdą wyjście z sytuacji a najszybciej to drzwi z wydziału a najlepiej to z budynku. Firma się rozwija przecież. A tak poważnie to nie ma o czym tu pisać bo zarządzający to jedna wielka porażka. Tyle to będzie trwało dopóki ktoś tego nie będzie chciał zmienić. Ale tak jak ktoś tu napisał ,,Dawno takich bzdur nie przeczytałem co dziś na goworku”. - widocznie same bzdury tylko skąd?! A o zgniłych jabłkach już nie wspomnę.... :)

Szary robak

Dawno tyle bzdur nie przeczytałem co dziś na goworku. Z tego co piszecie rysuje się obraz firmy, w której pracują sami nieudacznicy, bez wyksztalcenia, wiedzy, zasad i własnego zdania. Pracują za jajka, kiełbasę i Bóg wie co jeszcze. Uchowali się jeszcze bo są lizusami i wchodzą bez wazeliny. A fachowcy zostali zwolnieni bo jak to elity mieli swoje zdanie. Nic bardziej mylnego. Więc zanim obrazisz swojego kolegę który zostal, bo poza firma pewnie się znacie, zanim coś napiszesz, najpierw popatrz w lustro, zastanów się nad swoją wspaniałością i puknij się w czoło. Nic nie jest czarne lub białe, pracuje tu sporo wspaniałych i kompetentnych osób. Co nie znaczy że nie trafiają się "zgniłe jabłka". Problemem pozostają też zarobki, ale to osobny temat.

Żabson
@Szary robak

Tak to sobie tłumacz... kierowniku.

Ziutek
@Szary robak

No wiesz, nie wiem czy to są takie bzdury. Uogólniać wiadomo że nie należy bo są wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę. Tak naprawdę to ja już nawet nie wiem do kogo się teraz można będzie normalnie odezwać, bo jak tak się rozejrzeć, to widzę prawie same osoby którym ktoś mocno "pomógł" zatrudnić się w Agi. Niby się jakoś ostałem, ale chyba się będzie trzeba samowolnie ewakuować stąd, bo na dłuższą metę to nie wyobrażam sobie pracować w takim towarzystwie.

Gniewny amon

Co to za zakład ludzi zbieranina za 2 tyś zł fachowcy po studiach ochrona srodowiska .

...
@Gniewny amon

Tacy tylko teraz zostali. Nie dziw się. Ten kto coś umiał, posiadał wiedze i doświadczenie, potrafił sie sprzeciwić i bubli nie robić, ale był niewygodny i już nie pracuje tutaj;-)

Wojekciech

Mistrzowi też można przynieść samogonę i kiełbasę swojską jakby potrzebował np. na chrzciny, to wtedy wpisze w papiery jaki to z ciebie pracowity fachowiec nie jest i też będziesz miał spokój przy zwolnieniach hahaha...

@Gniewny amon

No patrzcie jakie nowe informacje się pojawily, ale patrzcie podobnie jest jak w polityce. Wszyscy wiedzą co się dzieje, a i tak zero konsekwencji dla polityki firmy. Czyżby dobór osób nie był przypadkowy?

Szarlatan
@...

Jaki z tego morał? Jeżeli chcesz pracować w Agi to wystarczy że będziesz przytakiwał X, robił co X każe bez zadawania pytań, podlizywał mu się na każdym kroku, na niczym się nie znał, uśmiechał się na jego "żarty" i "wspaniałe" historyjki jakie czasem opowiada. Donoszenie na kolegów jest też jak najbardziej mile widziane. X lubi mieć informacje z pierwszej ręki, także na swój temat. Dobrze widziane jest też przynieść komu trzeba od czasu do czasu jaja, cebulę itp., a komu to już musicie się sami dowiedzieć, ale to akurat nie jest trudne, bo chyba cały zakład wie komu się takie rzeczy przynosi. Na imprezie firmowej też musisz wiedzieć koło kogo usiąść i z kim się napić. Pod żadnym pozorem się nie wychylaj i nie pokazuj że się znasz na robocie. Robota w tym zakładzie jest akurat najmniej istotna. Udawaj głupa, a jak już nim jesteś, to po prostu bądź sobą ;). Jeżeli jednak jesteś osobą która nie potrafi się w ten sposób zachowywać, to niestety ale będziesz musiał poszukać sobie pracy gdzie taka patologia nie ma racji bytu.

Harry Potter
@Szarlatan

Jeden dowódca jedno wykonanie tak jak w wojsku jesli nawet jest źle to wykonaj jak chcą tak robić to mają kupę gruzu i tyle

FY-iag
@Szarlatan

Dobrze gadasz. Może ktoś skorzysta z cennych rad :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator Procesów Specjalnych (Obróbka Cieplna)?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
On

Hej panowie możecie powiedzieć co tam słychać w firmie jakieś zmiany co to za nowe prototypy tak ogólnie jak tam

@On

Nie możemy. Nie twoja sprawa.

@majster

A czy ta firma wgl funkcjonuje ?

@On

Funkcjonuje i ma się całkiem dobrze.

Dział '' technologiczny ''
@majster

Jest w końcu miotła miejmy nadzieję że wymiecie i zrobi porządek. W szczególności z Panami którzy są prze zdolni i tylko im detale nie wychodzą. Mam nadziej że w końcu się wezmą za robotę bo to dzięki nim błądzimy. A do kierownika i jego (usunięte przez administratora)mistrzów:mam nadzieję że i wy weźmiecie się za nich bo tak jest wszędzie. A nie tylko biadolenie że nic nie możecie z nimi zrobić. Ich przełożony fajny chłopak tylko za dobry dla nich. Cała firma na to liczy. Do zobaczenia jak mnie z postoju ściągnięcie.

bolek
@Dział '' technologiczny ''

Jaka miotła? Mógłbyś napisać coś więcej? Jest w końcu może nowy dyrektor?

@bolek

Nie ma nowego dyrektora.

Zzz
@majster

To jaki jest jak nie wy?

@bolek
@majster

A szkoda bo by was ukrucił trochę. Chodziłby nie jeden jak ten jeden z majstrów czerwony jak burak :)

On

Co niektórzy weźcie się ogarnijcie, macie jakieś bóle (usunięte przez administratora) nie wiem przez to że niektórych zwolnili a innych zostawili. Postawcie negatywny komentarz i napiszcie co was zabolało i dajcie spokój bo to forum staje się bezużyteczne

On

Wiadomo co z robotą jakie zwolnienia na jakich wydziałach?

Cnc

Prawda to że mają przyjmować ponownie osoby które zostały zwolnione, po to żeby wyciągnąć dofinansowanie ?

BVB
@Cnc

Słyszałem że będą przyjmować ponownie osoby które zostały zwolnione, ale dlatego że robota będzie ruszać pomału.

QqQqQq

Powodzenia zycze...

Bzyk
@BVB

Kie.@.K kolegów sobie ściągnie, a potem ich zwolni. Bo to potrafi najlepiej. Ci co sie odezwali bo mieli troche doświadczenia i coś do powiedzenia to ich nie ma. Nie przejmujcie się takiej perełki nie ma nigdzie. Pozdrawiam z nowego zakładu z kompetentnym kierownikiem.

SafranCNC

Hej. Były u Was w AGI zwolnienia na produkcji ostatnio? U nas zwolnili w tamtym tygodniu parę osób na produkcji i to podobno nie koniec jeszcze. Pozdro.

BVB

Jest dobrze. Robota wraca. Są zamówienia.

byk
@BVB

Myślisz, że jak ściągają Was teraz do pracy to dlatego, że jesteście im potrzebni, że nagle zamówienia wróciły?? :) jutro się dowiesz po co Was chcieli widzieć:)

INFO!

Prawdopodobnie będzie zawiadomienie do właściwych organów nadzoru bezpieczeństwa lotniczego (krajowych oraz zagranicznych), w sprawie pewnych procederów mających miejsce w tej spółce. Pozdrawiam.

Jaśko
@INFO!

spiesz się bo nie zdążysz zanim Cię zamkną...... :)

oburzony
@INFO!

Powyżej był wpis osoby która zgłasza się na świadka, ale został w całości USUNIĘTY. Nie było w nim żadnych danych personalnych ani wulgaryzmów niezgodnych z regulaminem. Czyżby AGI nie zależy na bezpieczeństwu lotniczym? Czyżby władze AGI boją się odpowiedzialności KARNEJ??? ...., widzę że tak, więc dla odmiany zgłaszam się na kolejnego świadka. NIECH SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZADOŚĆ.

Fischer
@INFO!

Sądząc po tym jakich ludzi tam zatrudniają i za jakie pieniądze trudno aby ten zakład działał i produkował coś co się nadaje do...

Taki Sobie Ludzik
@Fischer

Sądząc po Twoim wpisie to z Ciebie dopiero musi być fachowiec pewnie wszystko wiesz i za bardzo dużą kasę pracujesz normalnie jestem pełen podziwu dla takich ludzi ja Ty chciałbym z takim fachowcem jak Ty pracować..

Fischer
@Taki Sobie Ludzik

Miałem na myśli kierowników i mistrzów oczywiście.

Taki Sobie Ludzik
@Fischer

Oczywiście że Twoją fachowość potwierdzają Twoje dwie wypowiedzi..

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Aero Gearbox International sp. z o.o.?

....

która to Pani z HR napisała?? czy może Pan "dyrektor"?

...

Arni: Brawo za spostrzegawczość!! Lepiej późno niż wcale. Niektórzy mieli coś do powiedzenia ale już ich nie ma. Jeśli chodzi o majstrów, wykonują tylko polecenia i jest jak jest, (jak to mówią jeden zespół) takimi się lepiej rządzi. Jak był Dyrektor Gen. (który też był pewnie niewygodny) było widać co niektóry jak chodził. Ale mamy covida przecież. Najlepiej za darmo i do roboty a menagery auta służbowe.... Noo cóż czego Polak nie zrobi.

@...

Mieli i już ich nie ma. Nie wolno się odezwać trzeba siedzieć pod stołem i robić co oni każą,. (usunięte przez administratora)

Diabeł
@Malutki

Chyba teraz żal co niektórym że im podziękowano. A tacy byli nieszczęśliwi w AGI. Dalej wypociny swoje muszą tu wylać. Ale tyle im zostało :) A ja sie cieszę że mnie już tu nie ma bo cała firma jest pożal się. W innej firmie mnie docenili i moje umiejętności. Menagerowie niekompetentni na danych stanowiskach i pracownicy co dużo szczekają a jak przychodzi problem to szukają żeby ktoś rozwiązał problem za niego.

Arni

Te managery co teraz zostali to jest jakaś kpina. Dogadali się między sobą i robią co im się podoba. Wybrali sobie do pomocy na lojalnych mistrzów takich chłopczyków sprzedawczyków wykonujących posłusznie ich polecenia i rządzą się jak na swoim prywatnym folwarku, a że nie ma teraz żadnego dyrektora to uchodzi im to płazem.

Oni

(usunięte przez administratora)Ja Ci kolego powiem tylko że myślenie nie boli jeszcze bardziej niż czytanie. Przeczytaj 100x swoją odpowiedź, i 100x wypowiedź której to ona się dotyczy, to może kapniesz się, że się tylko pogrążyłeś w swoim imbecylstwie, hahaha. Taka mała podpowiedź z mojej strony: jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to MILCZ.

Oni

Dobra. Zwracam honor. Nie czytaj jednak. Właśnie przeczytałem, że myślenie czasem może jednak boleć... :(

Józek

Będą jeszcze zwalniać?

@Józek

Trzeba by zadać pytanie naszym prawdomównym.

nick
@Józek

Jest wyjaśnienie na stronie: rrs24.net .

TOŁDI

Jestem zwykłym pracownikiem AGI i pragnę napisać że te (usunięte przez administratora) Prawda jest odwrotna. Przełożeni w postaci panów: kierownika, podkierownika, lidera oraz majstra, cechują się ponadprzeciętną inteligencją, życzliwością, prawdomównością a także elokwencją. Z troską podchodzą do zwykłego pracownika, a także są sprawiedliwi i litościwi. Zawsze służą fachową poradą i są dla mnie prawdziwymi autorytetami. Wyróżniają się również niezwykle wysoką kulturą osobistą. Marzy mi się, aby choćby w połowie polskich firm była tak wspaniała i kompetentna kadra zarządcza. Taka jest PRAWDA.

@TOŁDI

Pan Grzegorz to prawdopodobnie najlepszy kierownik na Podkarpaciu :)

XxX
@TOŁDI

Sypiacie razem? :/

@XxX

Nie twoja sprawa!

Cnc

I kolejny komentarz usunięty, usuwajcie dalej ????

telek

Zapytajcie się pewnej Pani z HR, która pracowała w AGIP prawie od początku, dlaczego zwolniła się z pracy.

Zzz

tak masz rację przeszła do innej firmy , jeszcze jakby wzięła z sobą kilka osób z AGI takich co tam przesiadywali w niej w HR , a nadal pozostali w firmie , to byłoby naprawdę super

Bara bara

Wy Panowie to chyba lubiliście ten zakład. Bo się wam z nim ciężko rozstać. Tylko swoje wypociny tu wylewacie. Żałosne

Riki Tiki Tak
@Bara bara

tak jest popieram , pisanie w kółko tego samego to chyba o czymś świadczy

Ludwik

A ile mu tych zimioków wlezie do tego mercedesa służbowego nie wisz czasem?

Taqa

Przygotujcie się, zbliża się następna selekcja... Ciekawe kto będzie teraz....

Oko Saurona
@Taqa

zostałeś wyczajony i wskoczyłeś na listę do zobaczenia 3 sierpnia i zarazem do widzenia , przygotuj się.....

Taqa
@Oko Saurona

To niestety będziesz mnie musiał skreślić z tej listy koleżko. Ja jestem z Hispano i możesz mi skoczyć, hahahaha.

Peres
@Taqa

Takich fachowców jak teraz w aero to nie ma nawet w hispano :D

Simon
@Peres

Ja tam do gości co zostali nie mam nic. To czy ktoś jest fachowcem czy nie, to ani jego przywara, ani ujma. Ważniejsze dla mnie jest jakim kto jest człowiekiem i jak postępuje. Większość kolegów wspominam bardzo dobrze ;).

Jorg
@Simon

Ten wyżej wpis co napisał niejaki Peres, to na bank prowokacja któregoś z obecnie panujących w AGI jaśniepanów.

Zostaw merytoryczną opinię o Aero Gearbox International sp. z o.o. - Podkarpackie

• Jak się pracuje w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aero Gearbox International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aero Gearbox International sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Przemysłowa 3
    39-100 Podkarpackie
  • NIP: 8181719100 KRS: 0000564253

Aero Gearbox International sp. z o.o.