Opinie o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero Gearbox International sp. z o.o. w Podkarpackie

Simon

Bo to jest (usunięte przez administratora). 7 osób które zwolniliście uruchamiało zakład od początku. Odeszli ze swoich byłych firm skuszeni obietnicami, które jak się okazało nie znalazły pokrycia w rzeczywistości. Po kiego "ch" zatrudniliście nas, a nie wzięliścue na uruchomienie swoich kolegów albo rodziny? Nie zwolniliście nikogo ko przyszedł z SAFRAN albo z MB. Przypadek?

@Simon

Dodam jeszcze że w dziale technologicznym dało się przeprowadzić redukcję w sposób sprawiedliwy, ale tam rządzi gość co ma olej w głowie.

Simon

Weź wyjdź bo Ty akurat G. zrobiłeś I. dalej pewnie nic nie robisz.

Czekam na prawdziwa opinie opisującą stan i atmosferę firmy w miejsce ciąglego jadu ze strony osób, które zostały zwolnione. Nieustające ataki z Waszej strony w kierunku dwóch lub trzech osób z firmy stają się powoli powodem do śmiechu niż prawdziwa opinia dotyczącą warunków panujących w AGI. Od siebie dorzucę: zastanówcie się czy faktyczną winę ponoszą osoby o których piszecie czy Wy sami czyli osoby które uważały się za niezastąpione i często nie wykonywały swoich podstawowych obowiązków pracowniczych. Ponadto swoją pogardą w stosunku do innych pracowników sami sobie zapracowaliście na ten stan. Oczywiście pisze to do osób którym tak ciężko się pogodzić z tą sytuacją, a najciekawsze w tym wszystkim jest to że na 30 osób zwolnionych pseudopokrzywdzonych przez los jest może tylko 4 osoby. PS. Polecam sesje terapeutyczne z psychologiem w przypadku problemów ze sobą. Pozdro600

Big Ben

Nie wiem czy ktoś podjął by się tych przypadków. Bo wykraczają ponad skale nieprzyzwoitości.

Zibi

Ooo, witam szanownego "prezesa" :) Słodziutki, ale my to piszemy właśnie dla dobra pozostałych pracowników, nam to już nic nie zmieni. Chcesz prawdziwej opinii to ją sobie napisz, dodaj 5 gwiazdek i będziesz zadowolony, przecież bardzo dobrze wychodzi ci zmyślanie. My tymczasem będziemy sobie dalej ujadać. Jeżeli przeszkadzają ci te komentarze to ich nie czytaj, znajdź sobie jakieś zajęcie, idź na spacer wokół zakładu, biurko sobie posprzątaj.

Zibi
@Big Ben

Eno, kolega to chyba podwyżkę dostanie za ten wpis, lub jakiś awansik.

Kolega

"Mistrzu" z kół, może się pochwalisz publicznie jak oceniłeś swoich kolegów na świstku papieru zwanym dumnie ocena pracownicza, żeby się nad legalnie pozbyć, co?

@Kolega

No dawaj, dawaj te oceny. Ocenimy tutaj wszyscy ten Twój "obiektywizm" ... MISTRZU!!!

@Kolega

To może podaj meila to Ci wyślę.

@Bobo

Spadaj Bobo i nie zaśmiecaj tematu. My tu czekamy cierpliwie na oceny pracownicze naszego MISTRZA, dzięki którym mogli nas legalnie wyebać z roboty, bo inaczej to by mieli ręce związane. Rozumiesz?

iksigrekzet
@Kolega

Fajnie oceniłeś swoich kolegów gościu, nie ma co. Jak ci nawet ręką nie zadrżała tak łgać. Nic cię nie tłumaczy, nawet 200 baniek GBP premi. Sprzedałeś się bracie... SZMACIARSTWO pierwszego sortu jak dla mnie!!! TFU... ... ... Pamiętaj powiedzenie o karmie. Sprawdza się.

Big Ben
@iksigrekzet

Do Ciebie karma wróciła bo już na szczęście Cie nie ma. Sprawdziło się

Ciotka niezła rada

Szanowny zarządzie. Negatywne komentarze wbrew pozorom służą AGI. To jest jedno z niewielu miejsc gdzie możecie dowiedzieć się prawdy o postrzeganiu firmy przez pryzmat zwykłego pracownika. Nie trzeba wyjaśnień od super mędrców aby zrozumieć że dobry pracownik to zadowolony pracownik. Usuwając niepochlebne komentarze wspieracie szeroko pojętą patologię, a to nigdy nie sprzyja niczemu dobremu dla firmy. Zamieszczane tu wypowiedzi to nie są niczyje wymysły wyssane z palca czy jakieś brednie, tylko fakty. Proponuję wyciągnąć wnioski z zamieszczonych tutaj komentarzy i podjąć odpowiednie działania zmierzające do poprawy obecnej sytuacji, zmierzyć się z problemem, a nie zamiatać wszystko pod dywan kasując komentarze i udawać że nic się nie dzieje. Dążcie raczej do takiej sytuacji, w której Wasi pracownicy nie będą mieć powodów do zamieszczania negatywnych opinii, albo wręcz będą pisać szczerze tylko same pozytywne komentarze. To są proste rzeczy, które wydaje się powinny być w zasięgu Waszych zdolności organizacyjnych. Wystarczy chcieć. Aż tyle i tylko tyle. Po prostu.

Ciotka niezła rada

Nie sądzę że jestem mądry, wręcz przeciwnie, uważam się za bardzo głupiego skoro pracowałem w AGI, ale z twojego punktu widzenia może to tak wyglądać :). Jakkolwiek, nie osądzam Ciebie, przecież nie jest Twoją winą że taki jesteś, no nie? :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aero Gearbox International sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Operator Procesów Specjalnych (Obróbka Cieplna)?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

qwr

Coś na rzeczy musi być, bo też to słyszałem i to z 3 różnych źródeł. Jego przełożony choćby wiedział, to i tak niewiele z tym zrobi, bo ma do powiedzenia mniej niż jego podwładny. Zresztą przyszedł do AGI stosunkowo niedawno. Fakty są takie że w Agi Poland rządzi pewien Francuz. Prawą ręką Francuza jest jeszcze inny manager XY(w porządku gość), który to z kolei jest kolegą naszego bohatera. Nasz bohater z racji że nie jest w stanie porozumieć się w sposób komunikatywny z Francuzem, jest wybielany w oczach Francuza przez swojego kolegę XY jak tylko się da, z racji że się kumplują. Więc zadałbym bym pytanie raczej czy Francuz wie jaką naprawdę osobą jest nasz bohater manager?

Mietek

A co w nim było napisane? Pamiętasz? Napisałbym jeszcze raz ale nie pamiętam :(

Tom
@Mietek

Cos takiego: Podobno ten kierownik (co z majstra awansował) został kiedyś z WSK wyrzucony za oszustwa. Jeżeli jest to prawda, to nie świadczy to zbyt dobrze o doborze... Dalej nie wiem... ????????

Bobo

(usunięte przez administratora)Panowie..jest granica dobrego smaku.później zaczyna się niesmak.Wywlekanie cudzej przeszłości nie jest zbyt fajne..(kto z Was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień)... kojażycie to..??

@Bobo

Jakiej tam przeszłości. Chyba warto pisać o takich ciekawostkach, że menedżer zarządzający kapitałem ludzkim w biznesie francusko-brytyjskim nie jest w stanie porozumieć się z szefostwem w obcym języku choćby w sposób komunikatywny, tylko w przypadku wizyty jakiegoś pana obcojęzycznego chowa się po kątach, a po jego wyjeździe struga wielkiego kierownika. To jest przecież taka nasza perełka, której trudno szukać na całym Podkarpaciu, a nawet i w Polsce. Nasze wnuki będą się uczyć o tym przypadku. Tu nikt nie opisuje przeszłość dziadka z wermachtu.

@Bobo

Nie kojaŻymy panie adwokacie we własnej sprawie. Żądamy lustracji i proszę nie podszywać się pod mój nick.

Bobo

Oj..a taka fajna firma była.Niestety tak się kończy przerost ambicji nad umiejętnościami...

Glootte
@Bobo

Niby jak się kończy? Stanowisko zajmuję jakie zajmowałem, zarobki mi się nie zmieniły, droga do pracy mi się nie wydłużyła. Jestem zadowolony. Oby tak dalej :)

Wójteek
@Glootte

Hehe dokładnie. Też mi niczego teraz nie brakuje. Pracy mniej a kasa się zgadza :D Po ostatnich redukcjach powinna być lepsza dyscyplina. Myślę że do pozostałych niezwolnionych dotarł odpowiedni przekaz hehe.

Pelikan
@Wójteek

Dołączam się i ja do zadowolonych. Wino staniało, cygary nie podrożały, policji na drogach jakby mniej jest :)

Dzialoszynsky.
@Pelikan

Ja też nie będę gorszy i się dołączę do zadowolonych jak jest okazja. Szef obiecał że nowe AJFONY nam kupi służbowe i naukę języków sfinansuje, no i jeszcze buty uwex ochronne zamówi, ale nie takie jak operatorzy mają, tylko takie jak ma kadra zarządzająca, takie bardzie eleganckie :D

@Pelikan

No to nie macie się czym cieszyć, bo ja dzięki wam mam dalej do pracy, ale zarobki teraz i dużo lepsze niż w AGI.

Wójteek
@Sp...

A manedżera tam nie potrzebują?

King Ghidora
@Wójteek

Panie Manager bardzo dobrze że Panu nic nie brakuje , w pierwszej kolejności proponuję Panu się zdyscyplinować i dać niezwolnionym ludziom przykład , a póżniej można wymagać , mam nadzieję że dotarł do Pana odpowiedni przekaz............

Obecny

Jak wam tak dobrze po zwolnieniach to po co Spamujecie? (usunięte przez administratora) na warsztacie gdzie to nie pójdą a pewnie w domu siedzicie. (usunięte przez administratora) jesteście. Bo dobrze mieliście to nie potrafiliście co niektórzy poszanować pracy i przełożonego . Daj Cie sobie spokój bo prawda jest taka że jak by było inaczej to pewnie wcześniej by wam podziękowano(nie wszytskim tylko tym co tu tak żale wylewaja). Ja tam sie ciesze na postoju siedzę i jeszcze dobrze płacą. Ale trzeba było robić i słuchać to teraz jest człowiek bezpieczny. Jakoś krzywdy nikomu za te 3 lata nikt tu nie zrobił kawa herbata cygar i jeszcze wam źle było. Alan was rozbestwił jak małe dzieci. Nie pozdrawiam tych wybitnych co niby uruchamiali zakład. Tylko za to kase braliście nic za darmo. Po to do pracy przychodziliście i za to pieniążki były wypłacane.

@Obecny

Bardzo dobrze, rób dalej co Ci każą to będziemy Cię odwiedzać... Za młody jesteś i widać, że nie masz doświadczenia w tym co robisz. A wazeliniarzy jest pełno w tej firmie, więc uważaj co robisz. Pozdrawiam Cię. PS. Przegladnij to co napisałeś wraz ze słownikiem zanim coś wyślesz. Jak tak pracujesz jak piszesz to powodzenia.

@Obecny

Proponuję koledze obecnemu najpierw zaznajomić się ze słowem „spamować” a dopiero później zacząć go używać. Używanie tylu niecenzuralnych wyrażeń również o Tobie dobrze nie świadczy. Rozumiem że to była odpowiedź na czyjąś wypowiedź, tylko nie bardzo wiadomo na czyją. Możesz podać choćby jeden przykład na czym to nieposzanowanie przełożonego miało by polegać? A nieposzanowanie pracy to jak wyglądało według Twojej obserwacji? Cieszenie się z tego że dobrze płacą za siedzenie w domu też jest trochę nie na miejscu. Fajnie że jesteś posłuszny, uległy i że czujesz się bezpieczny z tego powodu. Wspomniałeś o kawie, papierosach, to wypadało by też powiedzieć o alkoholu spożywanym w miejscu pracy, gwoli ścisłości. Skąd wiesz że „ci wybitni co niby uruchamiali zakład” (których też nie pozdrawiasz) dostawali „kasę” za to? Ty bierzesz „kasę” za siedzenie w domu i jesteś zadowolony, to oni może pracowali za darmo i też byli zadowoleni?

@Obecny

"Kozodrza = ONE TEAM :)" - wpis został skasowany, dlaczego? Prawda?! :) "Gdzie taką drugą pracę znajdę? Za takie pieniądze i wymagania". Parę pozytywnych wpisów się pokazało czyli firma idzie w tym samym kierunku :) Pozdrawiam pracowników na tarczy i potwierdzam kasa się zgadza ;)

Bobo

Dzialoszynsky..na te buty chętnie bym się załapał.Proszę podpowiedz co muszę zrobić..????????????

Sp...

Panowie kierownicy, jeśli jest kryzys, to dlaczego w ramach oszczędności nie jeździcie swoimi samochodami, tylko wozicie swoje cztery litery firmowymi samochodami za firmowe pieniądze? Dlaczego sobie nie obniżycie wynagrodzenia do 80 %? Żadnej solidarności z zalogą?! Widać jaki macie szacunek do pracowników. Porażka....

@Sp...

Nigdy nie mieli szacunku do ludzi niższego szczebla. Teraz widać są lepsi i gorsi. Jedni nic nie robią i mają normalny wymiar pracy oraz wynagrodzenie a drudzy pracują i mają 80%. Niestety cała ta kasta nie dąży do niczego dobrego. O solidarności zapomnij.

Nikt
@Xxx

Mało że wynagrodzenie, biorąc pod uwagę staż firmy teraz zaczyna się okres wypłat bonusów za 5 lat pracy w AGI. Już widzę jak odmawiają przyjęcia tych dodatkowych kilku wypłat że względu na sytuację w branży jak i w samej firmie :)

Mr Szminka

ONE TEAM - buahahaha

Blekota
@Nikt

uzasadnij swoją wypowiedz dlaczego Ktoś miałby odmówić lub ewentualnie zrzec się nagrody przysługującej obligatoryjnie po przepracowaniu 5 lat lub więcej................nie bardzo rozumiem Twojego toku rozumowania , jak prowadzisz wolontariat to przeznacz 100 % swojej wypłaty na poczet ratowania firmy...............

Nikt
@Blekota

Zgadza się, przykładem takiego "wolontariatu" może być właściciel hoteli Gołębiewski który wziął 30mln kredytu by żaden z 950 pracowników nie stracił pracy. Można też inaczej: Carrefour obniżył zarządowi pensje o 25%, lepiej zarabiającym managerom o 20% zaś najmniej zarabiajacym pracownikom 10% - właśnie w celu ratowania firmy i miejsc pracy. Przypominam też że pełny etat obliguje do pełnego wymiaru pracy i pełnego wynagrodzenia. Po prostu nie rozumiem tego, że są pieniądze na nagrody, podczas gdy walczy się o przetrwanie. Mogę jedynie zakładać ze komuś zmiana wypłaty z 8k do 7k nie wpłynie na komfort życia, ale szukanie oszczędności wśród tych którzy i tak mają znacznie mniej na utrzymanie siebie i rodziny podczas gdy innym należy się pełny etat i wypłata - to jest bezczelne... No tak, można przecież wywalić jeszcze 50 osób, przybić sobie piątki za kreatywność i najlepiej do tego przyznać premie za taki odważny ruch "dla dobra firmy" po czym opić sukces w wąskim gronie :) To jest właśnie ONE TEAM w wykonaniu AGI...

Sp...

Zapomniałeś dodać: MB Team...

My

Kasując wpisy narażacie się na jeszcze bardziej nasiloną krytykę.

FGG
@My

Całe to obecne meneleDżerstwo do niczego innego się nie nadaje, więc niech sobie chociaż wpisy pokasują xD

Zarząd

Jeżeli zależy Wam na pracy, a jednocześnie jesteście w posiadaniu świeżych: jajek, sera, masła, czereśni, młodych ziemniaków, cebuli, rzodkiewki itd., to proszę o kontakt. Wiecie gdzie mnie znaleźć. Dla takich jak Wy drzwi są zawsze otwarte.

Rolnik
@Zarząd

A jak ktoś ma np. ogórki, pomidory i stare ziemniaki i pszenice?

@Zarząd

Panie menaGIer, co teraz potrzebujesz? Nadal jaja, czy może ziemniaczki młode?

Bomba

Kolejny wpis został skasowany... Nikt nic nie pisze? Cisza przed burzą....????

@Bomba

Prawdopodobnie kogoś w oczy gryzą co niektóre wypowiedzi... Chodzą słuchy, że 27 czerwca będzie kolejna fala zwolnień

@CNC

Nie 27 a 29. Teraz wpadli na pomysł, żeby ściągnąć tych co mają pracę zdalną, żeby przyszli do biura i wtedy wręczą wypowiedzenia. Jesteś w pracy, nie uciekniesz im. A tak, zawsze możesz skoczyć po chorobowe.... ;-)

@My

W sumie o tym myślałem ;) Dziękuję Ci za odpowiedź. Trzymaj się :)

Czy macie wrażenie, że firma zaczyna popadać w coraz większe dziadostwo? Na moje oko zaczyna się przepoczwarzać w firmę typu (usunięte przez administratora)... Ciągłe poganianie, liczenie ile, ile, więcej, za mało... Do tego brakuje narzędzi pomiarowych, problemy z programami i winny zawsze operator. No i sprawa pewnej osoby, która psuję całą atmosferę, może czas żeby się tym ktoś zainteresował? A no zapomniałem... znajomości

spawacz

Firma schodzi na psy. W pierwszej kolejności zwalniają ludzi co są dla nich niewygodni, ten kto potrafi wyrazić swoją opinie już jest na przegranej pozycji. Co z tego, że mieli duże doświadczenie, wiedzę i potrafili dobrze zaplanować sobie prace.... Zostaną tylko uprzejmi donosiciele, wazeliniarze. Kolesiostwo na całego.

Majster
@spawacz

To już wiesz dokąd zmierza ta firma. Pieniążki grają pierwsze skrzypce ;)

RossPierreDolevas

Forum gowork o tej firmie przypomina sama firmę AGI - to co niewygodne należy usunąć. Nieważne kompetencje, doświadczenie, najważniejsze byc lojalnym, nie mieć własnego zdania i tańczyć jak zagrają. Orwell byłby dumny z takiego folwarku zwierzęcego :)

@RossPierreDolevas

Załóż firme i możesz mieć tam swoje zdanie.

spawacz

Szanowny Panie Administratorze tego forum, jeżeli stwierdzenie, że firma "zmierza na samo (usunięte przez administratora) było wulgarne, lub uznane za obraźliwe, to zgadzam się z Panem, że zostało to ocenzurowane. Jeżeli tak nie jest, to w jakim celu to stwierdzenie zostało usunięte??

Zarząd

Prosimy o wypowiadanie się o firmie w sposób wyłącznie pozytywny. Wszystkie opinie nam nieprzychylne będą na bieżąco przez nas usuwane.

RossPierreDolevas
@Xxx

Drogi Xxx. Dziękuję za Twój komentarz. Bardzo ładnie opisałeś ta krotką wypowiedzią jak w ramach ONE TEAM i CONTINUOUS IMPROVEMENT firma czerpie z wiedzy i doświadczenia pracowników. Ile TRUST można mieć do przełożonych pokazały zwolnienia i sposób ich przeprowadzenia. Mam nadzieję że firma zostanie dogłębnie prześwietlona przez odpowiednie instytucje co zapewne wykaże gdzie w tym wszystkim jest CUSTOMER... Drogi Xxx jeśli prowadzenie własnej działalności jest według Ciebie jedynym sposobem na wyrażanie swojego zdania to bądź SMART i powiedz mi proszę: kto z uprzywilejowanej kliki decyzyjnej zakładał Aero Gearbox International Poland? Bo z tego co widzę najlepiej wychodzi im wprowadzanie polityki ZERO (D)EFECTS :)

Na jakie benefity można liczyć w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Tom

Obecnie tylko na ubezpieczenie medyczne. Jeszcze możesz liczyć na to, żeby Cię nie zwolnili.

Inka

Podobno zwolnili około 15 osób w tym tygodniu.

@Inka

Zgadza się.

Beznick
@My

Polecieli produkcja czy biura?

@Inka

Jak to zwolnili, przecież na postoju wszyscy są do połowy lipca?

@Bono M.

Co z tego, że są na postoju?... Produkcja...

@My

No bo jak ludzie siedzą w domach, to chyba tylko poleconym, ale nie wiem czy tak można?

my
@Bono M.

telefony istnieją. Dostajesz wiadomość, że masz przyjść do pracy i sprawa załatwiona.

@my

To tak zwana gwarancja zatrudnienia

Ziutka
@Malutki

Wydaje mi się że bez powodu nikt nie leci.

Telek
@Ziutka

Oczywiście, że nie. Wystarczy popatrzeć kto został zwolniony i jeżeli zna się ich to już wiadomo dlaczego cześć z nich została zwolniona. Pracownikami byli dobrymi z dużym doświadczeniem.

@Telek

Będą jeszcze zwalniać na kołach?

@Bono M.

Mowią gdzieś po kątach że w sąsiedniej firmie o podobnych preferencjach w tym tygodniu ma polecieć 150 osób a my pewnie jeszcze gorzej będziemy płakać

Walery
@Malutki

Trzeba było zostać w sąsiedniej firmie.

@Walery

Nie było mnie tam. Czytanie ze zrozumieniem :D „my”

Nie pierwszy raz...

Te 10 osób co zwolnili w styczniu, to można powiedzieć że w miarę sprawiedliwie zostali wytypowani, ale wtedy był jeszcze dyrektor, więc nie mieli innego wyjścia bo się bali. Teraz dyrektora nie ma, więc zwolnili kogo chcieli, czyli osoby najbardziej dla nich niewygodne, w tym chyba 4 osoby co tak naprawdę uruchamiali produkcję. Pracowali oni od samego początku i to dzięki nim jako tako to ruszyło z miejsca. Ówczesny kierownik, mistrz i lider tylko przeszkadzali. Taka jest prawda i tego nikt nie zmieni. Każdy kto wtedy już pracował w AGI, oraz był tego świadkiem zgodzi się z tym w 100%. Pierwszy lepszy sąd powinien przywrócić ich z powrotem do pracy, a osoby odpowiedzialne za wytypowanie ich do zwolnienia powinny być wyrzucone z firmy na zbity pysk, bo tylko psują firmie reputację w ten sposób. Mam nadzieję że osoby za to odpowiedzialne poniosą odpowiednie konsekwencje, a oni wrócą z powrotem do pracy. Obecna "władza" ma nie jedno za uszami, więc pozbyła się niewygodnych światków i tyle. Taka jest PRAWDA, a ta zawsze się obroni. Pamiętajcie o tym. (usunięte przez administratora)

@123

Możesz rozwinąć wypowiedź, że 10 osób które zwolnili na początku, zostało w miarę sprawiedliwie zwolnione? Czym te osoby zawiniły? Tym, że np. pracowały miesiąc lub dwa?

@CNC

Niczym nie zawiniły. To też była redukcja etatów, musieli kogoś wytypować i z tego co mi wiadomo to poszli ci co najkrócej pracowali tam, więc w miarę sprawiedliwie.

@123

A może spoczęli na laurach...?

@123

Zwalniamy tak jak umiemy najlepiej.

Tzn

Tzn ?!

Menedżer Czarodziej

tak kluczowe wartości są najważniejsze

CNC

Z tym jednym zespołem to trochę fanaberia, chyba że ten jeden zespół nie dotyczy pracowników produkcji ????

@CNC

Naturalnie że nie dotyczy. Jak mogłeś pomyśleć inaczej drogi CNC. Mam nadzieję że zostałeś zwolniony, bo my nie mamy w naszych szeregach miejsca dla takich niekumatych osób jak Ty, drogi CNC.

Abc
@Zarząd

„MĄDROŚĆ, KLIENT, CIĄGŁE DOSKONALENIE, ZAUFANIE, JEDEN ZESPÓŁ„ - proszę was nie pogrążajcie się jeszcze bardziej. Niestety mądrość nie idzie w parze ze stanowiskiem (w tej firmie). Doskonalenie - tyle lat a poprawy na produkcji takie.... (kto był ten wie). Zaufanie - osoby pracujące od samego początku wam zaufały i co? Jak zostały potraktowane? Jeden zespół - wydaje mi się że tworzy się go od samego początku w grupie! a nie w grupce kolesiostwa. Pozdrawiam.

Inka
@Abc

Może przyjdzie jakiś konkretny dyrektor i zrobi porządek z tym kolesiostwem w końcu.

Gospodarz

Tymi wypowiedziami i jedna strona i druga pogrążacie się coraz bardziej.

Czarodziejski Kocioł
@Gospodarz

skąd takie stwierdzenie? trwa dyskusja oczywiście jak nick: "Zarząd" reprezentuje kadrę zarządzającą AGIP w co wątpię , a temat zwolnień z pracy szczególnie jeżeli są to zwolnienia w większych grupach zawsze będzie w jakiś sposób kontrowersyjny pytanie jest takie czy w przypadku ostatnich zwolnień w AGIP odpowiednie osoby decydują kto wypada a kto zostaje

zxc

Mistrz wysyła sms z wiadomością żeby przyjść do pracy. Człowiek się cieszy że robota w końcu ruszyła, przychodzi uradowany, a tu znienacka PYK i wypowiedzenie dostaje. Typowa zasadzka. Niebywałe, firma z takimi hasłami na sztandarach..., w głowie się nie mieści. Na miejscu mistrza wolałbym odejść z honorem, a nie zwabiać ludzi w ten sposób. MASAKRA. Problemem nie są zwolnienia, tylko sposób ich przeprowadzania i zapewniam, że można to zrobić w cywilizowany sposób.

Kat
@zxc

To jak się to robi?

Nicki
@Kat

ty się gościu lepiej nie pytaj, bo jeszcze ci ktoś odpowie i będziesz musiał to zrozumieć i co wtedy heeee?

Zostaw merytoryczną opinię o Aero Gearbox International sp. z o.o. - Podkarpackie

• Jak się pracuje w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aero Gearbox International sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aero Gearbox International sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aero Gearbox International sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Przemysłowa 3
    39-100 Podkarpackie
  • NIP: 8181719100 KRS: 0000564253

Aero Gearbox International sp. z o.o.