Opinie o Royal-Star Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Royal-Star Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal-Star Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Linie lotnicze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal-Star Sp. z o.o. w Mielec

Czy Royal Star ma pieniądze na pensje? Słyszałem że niewypłacili pracownikom pensji bo jest zła sytuacja finansowa. Czy to prawda?

@JEST ŹLE

a co konkretnie we wspomnianej sytuacji ma ulec odcelowo poprawie? i jakie są na to przede wszystkim perspektywy? wdrożone zostały konkretnie plany czy dopiero są opracowywane?

Widziałem ofertę na Lotniskową dla Pracownika Administracyjnego w dziale szkoleń lotniczych. Nie ma wskazanych widełek ale piszą też wprost, że wynagrodzenie będzie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia. więc czy osoba bez niego ma minimalna? a osoba która dwa lata pracuje ile może mieć?

Czego może nauczyć się pomocnik mechanika podczas pierwszych miesięcy (usunięte przez administratora) piszą w treści jednej z ofert o możliwości rozwoju. czy są organizowane kursy zewnętrzne?

Haha Nowy wpis

Można się nauczyć na czym polega (usunięte przez administratora) w czystej postaci i to by było chyba na tyle. Jeśli jesteś kumaty z mechaniki to będziesz tam wszystko robił od naprawy kosiarki przez przepychanie kibli, kończąc na myciu i odkurzaniu samochodów (nie jednego bo ma ich dość dużo i wszystkie graty) tego obdartego- samoloty są mniej istotne :) nienormowane godziny pracy, za nadgodziny lub niedzielę nie płacą tyle co ustawa przewiduje. A o kursach jakichkolwiek czy licencji to zapomnij. Z całego serca nie polecam nikomu.

raz dwa trzy Nowy wpis

Miałem okazję być tam uczniem.(usunięte przez administratora).Jest jeszcze gorzej niż bylo.Atmosfera ciągłego strachu i chaos.Osoby na kierowniczych stanowiskach kompletnie się do tego nie nadają.Ciagle komplikacje,nerwy i krzyki.Nic nie można załatwić.Zatrudnienie się tutaj będzie twoim największym błędem.Chyba że chcesz być ciągle (usunięte przez administratora) przez ciągle darcie japy małego Pawełka oraz jeszcze bardziej pierdolniętej kierowniczki.Pracownicy sami (usunięte przez administratora)do własnego gniazda.

Kiedyś już zastanawiałam się nad tymi ofertami ze strony czy to takie poglądowe czy jednak stale szukają. Poprzednik chyba twierdzi, że stale ale nie mam pewności. W kontekście sprzedaży nie wiecie czasem jakie stawki oferowane są specjalistom?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Royal-Star Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Technolog — Konstruktor w zakresie obróbki blach. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

dzień dobry, jak może wyglądać teraz sytuacja odnośnie wypłat? Niektórzy sugerowali tutaj pewne opóźnienia i chcę się upewnić... Proszę także o wskazanie przedziałów płacowych dla Technologa od Blach. Jakiś czas temu widniała taka oferta i potrzebuję się rozeznać w większych szczegółach. Było napisane, że wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia, mam prawie 3 lata, wiec od jakiej kwoty zacznę?

Tutaj nie ma integracji jednak? Ktoś teraz niedawno o jakimś cyrku w przenośni wspomniał a teraz po wejściu w ofertę ze strony dla technika mechanika lub tez jego pomocnika nie udało mi się wypatrzeć informacji dotyczących jakichś wspólnych wydarzeń. Pracę należy uznać bardziej za samodzielną? Jak płatną?

Jak tam z atmosferą przed nowym rokiem? jak w firmie spędza się okres świąteczny? I co z ta grudniową wypłatą przede wszystkim? Ktoś sugerował kiedyś, że jej nie ma wiec warto się doinformować. Były przy tym jakieś premie świąteczne?

Jeśli chodzi o wyplaty w tej firmie nadal nic się nie zmienilo. Płacą na raty. grudniowej wypłaty nadal nie ma. toksyczna atmosfera i szef Tomasz (usunięte przez administratora)cały czas. (usunięte przez administratora)

Maki

Polecam, wszystko w jak najlepszym porządku. Pełna profeska a kilka szkół już przeszedłem. Polecam

OK!
@Nowy

Nie prawda. Wszyscy otrzymali pieniądze na czas. Firma nigdy nie spóźnia się z wypłatą poborów.

Dominika

za jakie osiągnięcia w firmie takie kwoty wpadają? i tak w zbiorczym ujęciu ile średnia wyniosła z podziałki na każdą głową w firmie? ile ich tak w sumie jest na bieżący okres?

JEST ŹLE
@Nowy

Nie wypłacili ostatniej pensji. Dali 1000zl z groszami a reszta "jak sytuacja się poprawi".

@JEST ŹLE

Romeo Oskar yanki

Czy mały Pan Tomasz dalej drze japę na pracowników i wyzywa przekleństwami? Czy kłótnie z bratem i używanie wulgaryzmów tak że aż na recepcji słychać dalej ma miejsce? Proszę o merytoryczne odpowiedzi. Czy dalej jak pokłóci się z bratem to rzuca zabawkami i wychodzi z pracy wstrzymując loty samolotów tak że uczniowie nie mogą latać? Proszę o merytoryczne odpowiedzi.

Dominika

nie wiem na ile w tym prawdy ale jesli miałoby cos być nie tak w tego typu relacjach to czemu latami do dziś by to trwało? które stanowisko jest tu odpowiedzialne za reakcję w takich sprawach? gdzie iść w razie czego na zgłoszenie, do kogo?

No english?

Jak szef nie mówi w jezyku angielskim to musi byc przykra sprawa. I smieszna :)

@No english?

jeśli już o języku ang była wzmianka to widziałam na stronie, że szukają specjalistki na dział obsługi technicznej. piszą w nim właśnie o bardzo dobrej znajomości ang na poziomie technicznym. jak więc weryfikują to na rozmowie?

Bedziesz plakal

Moim skromnym zdaniem dlaczego nie warto pracować w Rojal Star: 1 Zarzadzanie na poziomie nieakceptowalnym w dzisiejszym swiecie 2 Atmosfera strachu 3 Czujesz sie jakbys byl caly czas obgadywany 4 Ryba psuje sie od glowy 5 Wlasciciele zwlaszcza pan Tomek to porazka Sa naprawde lepsze miejsca w okolicy patrz Rzeszów, Kraków...

@Bedziesz plakal

Bylem kiedy świadkiem jak mały Tomeczek wyzywał kolezanke z biura bo coś tam zapomniała zrobić. Nie rozumiem jak można być takim(usunięte przez administratora) :(

@Tomek

"Coś tam" czyli co takiego? Zakres obowiązków jest tu jak najbardziej jasny czy powstają jakieś błędy w komunikacji i przez to mogłyby wyjść sytuacje jak ta przytoczona? Jakie są podstawowe obowiązki i co należy do tych ewentualnych pobocznych?

Dooo
@Dominika

O czym Ty piszesz? Merytorycznych argumentów oczekujesz? (usunięte przez administratora) Zakres obowiązków?(usunięte przez administratora)

@Dooo

W zasadzie tak, merytorycznych, chyba po to jest to forum... Twierdzisz, że to jest jakieś “widzimisie”, przytoczysz cokolwiek? Chyba musisz mniej więcej chociaż wiedzieć na czym stoisz i jak działać?

LOLO
@Dominika

Jesli niedoswiadczylas nidgdy mikromanagmentu na wlasnej skórze to zapraszam. I do tego mobing. Niby dlaczego moga sobie na to pozwalac? Bo mala rodzinna firma lotnicza? Skandal jak traktują ludzi.

Tomasz_Paweł

Wielki wstyd. - Niegospodarność właścicieli jest przerażająca. - Oszukiwanie kontrachentów i klientów skrupulatnie trzymane w tajemnicy. - Opinie o ludziach, żadko o ich czynach. - Zarządzanie przez kij i młotek. - Toksyczne zachowania w każdej rozmowie, wystarczy wsłuchać się chodźby w jedno zdanie Pana Tomasza. Nie polecam, szanujcie się ludzie! ###########################

Zofia
@Tomasz_Paweł

bardzo poważne oskarżenia opisałeś, o co chodzi z tym oszukiwaniem kontrahentów ? na co nalezy uwazac wg ciebie?

Kom
@Zofia

Gdyby kontrahenci wiedzieli w jakim stanie jest biznes to nikt nie chciałby z Royalem pracować. Taki umyty silnik z przekreconym licznikiem w samochodzie BMW pana tomasza.

@Kom

Ale jak to możliwe, że udaje się to utrzymać w tajemnicy skoro teraz np., otwarcie o tym piszecie? Opiszesz wprost stan tego biznesu? To odbija się też na waszych warunkach? Jakie je w zasadzie obecnie macie?

Miszcz
@Tomasz_Paweł

Pan Tomasz Paweł ma osobowość skrajnego narcyza i trudno jest jemu oddzielić emocje od działań racjonalnych. Proszę bądźcie wyrozumiali. Jak mówi że jesteście do niczego to tak naprawdę myśli inaczej ????

@Miszcz

Często tutaj tego typu słowa miałyby padać? A sami pracownicy to jak do siebie się odnoszą? ciekawią mnie przy tym wszystkim relacje między ludźmi. Dasz nać coś więcej o nich?

Cessna 550 FO

Slyszalem że zwolnili pół firmy i wiele osób narzeka na atmosferę w biurze i właścicieli sknerusow. Czy to dotyczy też złej atmosfery wśród pilotow,? Spełniam wymagania i psuje mi lokalizacja ale chcę się upewnić że warto.

Borsuk

Koedys tam robilem jako mechanik. Nie polecam. Niska kasa, w twarz pieknie ladnie a za plecami traktuja cie jak smiecia. Nigdy wiecej

Kto
@Borsuk

Nie usuwać
@Kto

To normalna praktyka w tej firmie. Schować, zataić, usunąć, powiedzieć jedno a zrobić drugie. Szanujcie się ludziska! Nie dajcie sobą pomiatać przez właścicieli zwlaszcza pana Tomasza

@Nie usuwać

ta wspomniana praktyka... co by miało to tak właściwe dać? nie rozumiem po co ludzie mieliby mieć tego typu relacje między sobą Co tu przy warunkach miałoby być do zatajenia?

Samoloty

Słyszałem że płacą pół pensji na umowę pół pod stołem? Czy to prawda?

Kandydat na F/O

Dzień dobry, Czy jest ktoś w stanie podzielić się informacjami dla pilotów jetów w tej firmie? Zarobki, grafik, warunki?

Pilot KRK
@Kandydat na F/O

Dołączam do pytania. Interesuje mnie kultura pracy. Czy jest przyjazna atmosfera czy raczej wyzysk? Ile jest załóg na samolot? Jak elastyczny jest grafik? Słyszałem że odeszło sporo pilotów ze względu na szefa. Co z nim nie tak?

Slabo
@Pilot KRK

Kultura pracy to raczej lata 90. Załog są 2 ale nie wiem czy koledzy i koleżanka zaraz nie odejdą. Coś wisi w powietrzu ale nikt nie mówi. Jest dużo strachu w firmie. Grafik ciężko powiedzieć czy elastyczny bo samolot prawie w ogóle nie lata (stara około 20 letnia cessna). Zresztą teraz na remont planowany. A szefa Tomcio Palucha trzeba po prostu poznać i zapytać czym się różni capex od opexu ????

@Slabo

Chyba wszystko jasne, więcej nie trzeba wiedzieć, dużo opinii negatywnych. Chyba nie warto. Dzieki

Hanna
@Slabo

A ten strach to skąd się bierze? Są jakieś problemy? Czy tak po prostu się zastanawiacie a nie wiadomo czemu?

Pieronek22

Witam, chciałbym dowiedzieć się jaki jest firmy w Dębicy. Wszystkie wpisy na tą firmę są negatywne. Mam okazję otrzymania pracy na stanowisku konstruktora technologa. Może ktoś opisać sytuację w Dębicy?

Jarek

I znów rekrutacja w Royal co jest z tą firmą co 3 miesiące rekrutacja jak komuś nie jest wstyd pisać te ogłoszenia nikt nie chce tam pracować a ci co tam przychodzą to są nie miejscowi ale po czasie widzą jaka jest sytuacja i się zwalniają problem nie tkwi w firmie a osobie która nią zarządza i do póki on z tamtą nie odejdzie to cagle bedzie ten problem Mam nadzieje że kiedyś odpowie za te krzywdy które wyrządził pracownikom

Zostaw merytoryczną opinię o Royal-Star Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Royal-Star Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Royal-Star Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal-Star Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Royal-Star Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Drogowców 7
    39-200 Mielec