SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Agata

Pracuję w firmie SRW dokładnie 3 miesiące, a nauczyłam się już więcej niż przez kilka ostatnich lat pracy w innych miejscach. Przychodząc do firmy zostałam dokładnie przeszkolona i wdrożona w swoje obowiązki, a w razie problemów zawsze mogę liczyć na wsparcie. Już pierwsze dni w firmie i sposób w jaki zostałam przyjęta przez współpracowników sprawiły, że jest to miejsce do którego po prostu lubię przychodzić. Mam przyjemność współpracy z każdym działem firmy i chyba nie jestem w stanie wybrać z którym współpracuje mi się najlepiej. Wiadomo, że czasami pracy jest dużo i każdemu zdarzają się gorsze dni, ale nikt chyba nie przychodzi do pracy spodziewając się wypłaty za "nicnierobienie" :) Minęły dopiero 3 miesiące a u mnie już pojawiła się możliwość rozwoju, więc czuję się doceniona przez Zarząd firmy i współpracowników. Cieszę się, że mogę się tutaj ciągle rozwijać i na ten moment na pewno nigdzie się nie wybieram :)

M.

Pracuję w firmie od kilku lat i mogę polecić tą firmę każdemu kto faktycznie chce pracować i się rozwijać. Zatrudniając się nie miałam doświadczenia w tej branży i zaczynałam od zera, ale właśnie na tym polega rozwój. Dzięki długiemu wdrożeniu, przygotowaniu i wielu szkoleniom zdobyłam wiedzę i umiejętności do pracy. W tej pracy każdy może liczyć na naukę, wsparcie i pomoc w razie potrzeby - zarówno współpracowników, jak i przełożonych, nigdy nie jest tak, że z ewentualnymi trudnościami zostajemy sami. Zaangażowanie i chęć pracy jest doceniana w każdym dziale i na każdym stanowisku, zarówno przez bezpośrednich przełożonych jak i zarząd - tylko trzeba dać też coś od siebie. Jeśli ktoś się naprawdę stara to zapewniam, że będzie to wynagrodzone.

Doradca Klienta

Polecam! Zarobki ok,ludzie fajni, pracodawca uczciwy.

Sandra

Właśnie próbuje sobie przypomnieć od kiedy współpracuje z firmą SRW i pierwszy raz łapię się na tym, że nawet nie pamiętam. Na pewno 3 lata z kawałkiem :) W każdym razie zaczynałam współpracę jeszcze, gdy prowadziłam działalność i działaliśmy na zasadzie umowy między firmami. Po pewnym czasie, gdy zamykałam firmę, wielu klientów (ze względu na dodatkowe koszta wynikające z zatrudnienia mnie na umowę o pracę, czy zlecenie) nie kontynuowało ze mną współpracy. SRW bez problemu wyciągnęło do mnie rękę i przygotowało umowę, która trwa do dziś (i oby jak najdłużej). :) Zawsze mogę liczyć na wsparcie pracowników, którzy ze mną współpracują. Dzięki ich kompetencji nie muszę martwić się o to, czy wykonam na czas swoją pracę i czy jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami - co praktycznie kuleje w każdej firmie. Nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem w wypłacie, czy jakimikolwiek problemami formalnymi, a wsparcie księgowych i HR, które naprawdę mi pomogły, jest nieocenione. Każda moja praca, czy dodatkowe działanie zawsze jest wynagrodzone w postaci takiej kwoty, na którą się umawiamy. Jestem zaskoczona niektórymi opiniami - szczególnie z działu handlowego. Tego typu praca w każdej jednej firmie działa w oparciu o cele sprzedażowe i determinuje wysokość wypłaty, więc nie wiem skąd te oburzenie. W sprzedaży możemy wyróżnić kilka rodzajów handlowców: tych, którzy nie chcą i nie potrafią; tych, którzy potrafią i chcą; tych którzy potrafią i nie chcą oraz tych, którzy nie potrafią, ale chcą. - Jestem przekonana, że jeżeli ktoś należy do grupy, która chce zawsze może liczyć na wsparcie osób pracujących w SRW. Sam fakt, że firmę tworzą osoby, które współpracują od lat i naprawdę znają się na tym, co robią wpływa na wiarygodność. Z jakich względów w SRW pracuje wiele osób od lat? No właśnie! Na pewno nie bez powodu, dlatego polecam zweryfikować wiarygodność niektórych opinii i odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego firma cieszy się takim poważanie, istnieje tyle lat i nie przestaje się rozwijać... Sandra M.

Zaciekawiony
@Sandra

to ile jest tych osób, które pracują ,,od lat"(chociaż dwóch) w dziale handlowym?

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Marzena

Na forum firmy SRW Sp. z o.o. znajduje się wiele pozytywnych opinii. Może wśród nowych użytkowników znajdzie się osoba obecnie poszukująca pracy. Firma rekrutuje na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w wielu miastach. Aplikować możecie bezpośrednio przez stronę https://www.gowork.pl/praca/srw-sp.-z-o.o.;pr

Zaangażowana

Bardzo stabilna firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Ciągle się rozwijamy, kierownictwo stawia sobie ambitne cele. Pracuję w SRW prawie dwa lata i nie myślę o zmianie, ponieważ dobrze się tutaj czuję, ludzie są pomocni, zarobki są satysfakcjonujące, wyjazdy integracyjne super :)

Aktywna

Pracuję w firmie od 4 lat i nie mogę nic zarzucić mojemu pracodawcy. Jeżeli pracuje się rzetelnie i uczciwie, jest to wynagradzane. Wszyscy pomagają sobie nawzajem, jest bardzo życzliwa atmosfera. :). Przychodząc do pracy zostałam dokładnie przeszkolona i wdrożona w swoje obowiązki. Zarząd bardzo docenia własną inicjatywę pracowników i jest otwarty na pomysły. Polecam pracę w SRW, ponieważ można się tutaj rozwijać :)

Bit

Jestem bardzo zadowolony z pracy w SRW. Firma dba o pracownika.

Ek

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata na czas. Auto, telefon i wszystkie inne niezbedne rzeczy do pracy. Polecam.

M

Atmosfera jest bardzo dobra. Wymagania są duże, ale to jest profesjonalna firma. Za wkład pracy jest się bardzo dobrze wynagradzanym. Pracuję 1,5 roku i nie mam żadnych zarzutów do firmy. Pracy też nie chcę zmieniać. Takich jak ja jest 99% w SRW, a ten jeden procent piszących negatywnie jest w każdej firmie. Rozwijamy się, jesteś największą polską firmą i żadne negatywne wpisy tego nie zmienią ;) I cieszę się, że jestem częścią tego zespołu. Zachęcam innych do pracy w SRW :)

Agata

Cześć. Pracuję w SRW od prawie 4 lat i śmiało mogę polecić pracę wszystkim, którzy lubią tematy związane z transportem. Od obsługi Klienta, który jest właścicielem firmy transportowej a często i kierowcą, poprzez sprzedaż usług związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców jak i samo rozliczanie, zależy w czym czujemy się dobrze. Cały czas się rozwijamy, z roku na rok nas przybywa, odchodzimy tylko kiedy zachodzimy w ciążę :) zarząd jest wymagający, ponieważ nie chcemy jako firma stać w miejscu, ale jednocześnie bardzo otwarty na swoich pracowników i ich indywidualne potrzeby. Dlatego praca jest ambitna, ale w tym wszystkim przyjemna. Wypłata zawsze na czas, karta multisport, opieka PZU i do tego wszystkiego w ilościach nieograniczonych kawa świeżo mielona :)

Pracująca w SRW MAMA
@Agata

Na szczęście szczęśliwe mamy wracają do SRW Sp. z o.o. i mają zapewnioną ciągłość zatrudnienia :)

wszystkowidziałem
@Agata

HAHAHAHAHAHA!!!!! HIT roku!

Jestem pracownikiem SRW. Nie rozumiem tych pretensji. Jak pracuje się rzetelnie, sumiennie i z zaangażowaniem to zostaje się za to bardzo dobrze wynagrodzonym. A zatem o co chodzi? O to, że Ci którzy lawirują są poszkodowani? To, gdzie Wy pracowaliście wcześniej, że nic nie musieliście robić i płacili wam za to? Nie słyszałem i nie widziałem narzekaczy wśród tych zaangażowanych pracowników. Każdy może liczyć na indywidualne podejście, a szefostwo zna swoich pracowników z twarzy, imienia i nazwiska. Zarobki są wyższe niż na rynku pracy. Szanuj pracę, a zostanie to zwrócone w SRW z nawiązką. Szanuj ludzi, a będą Ciebie szanować. Trzeba mierzyć swoje możliwości na zamiary, a nie potem się obrażacie i wypisujecie bzdury. Zachęcam do osobistego sprawdzenia warunków pracy i płacy i obiektywnej, samodzielnej oceny. Nie zawiedziecie się.

Anonimek;)

Witam. Moja przygoda z SRW zaczęła się rok temu. Już na wstępie byłam zaskoczona życzliwością, z jaką spotkałam się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wszyscy w firmie są bardzo przyjaźnie nastawieni. Szefostwo liberalne, aczkolwiek pracować trzeba ;) No, ale opłaca się... Dobrze wykonana praca jest doceniana i płace również adekwatne do zaangażowania. Jest możliwość dokształcania się, skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia, karty Multisport. Polecam każdemu kto lubi wyzwania i pracę z klientem.

Justyna

Pracuję w Dziale Obsługi Klienta. Mogę polecić nasz dział ze względu na atmosferę jaka panuje między nami, zawsze pomagamy sobie nawzajem i możemy na siebie liczyć. W naszym dziale zarobki są uzależnione od naszej pracy i jesteśmy w stanie dobrze zarobić ze względu na premię. Dodatkowo tak jak koleżanka pisała mamy pakiety opieki medycznej i dużo ciekawych wyjazdów. ????

Dawid

Bardzo dobra firma da się zarobić trzeba pracować ale to chyba normalne ogólnie fajna atmosfera Moje sugestie dla SRW Sp. z o.o.: Firma ok praca jest adekwatna do zarobków Lubię atmosferę w SRW Sp. z o.o. za: Praca i luźna atmosfera

Tedy
@Dawid

Jak długo pracujesz w Srw?

Sam wiesz kto
@Tedy

Nie pracuje, bo nie istnieje, znam całą załogę z SRW i żadnego Dawida w niej nie ma.

Tedy
@Sam wiesz kto

Może zatrudniają na umowę o dzieło ludzi, żeby firmę zachawalali ????

Karina
@Tedy

@Tedy, @Sam wiesz kto Owszem, osoba o takim imieniu u nas nie pracuje. Natomiast nie każdy chce podawać prawdziwe dane w internecie. Co widać po Was... Jak znasz się na swoim fachu i sprzedajesz, to zarabiasz. Jak nie sprzedajesz, to nie zarabiasz... rachunek jest prosty. Każdy powinien najpierw popatrzeć na siebie i jakość swojej pracy. Ja zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeśli jesteś dobry w tym co robisz, to będziesz zadowolony. Pozdrawiam

Szymon

(usunięte przez administratora) Od czerwca poprzedniego roku, na stanowisku przedstawiciela handlowego(lub jak kto woli ,,regionalnego managera sprzedaży) zatrudnionych było 8 osób. Fakt, że przez różny okres. Jezeli jednak zsumujemy łączną ilość miesięcy sprzedażowych- ponad 40, przez ilość wykonanego planu- 3! słownie- TRZY! to obracamy sie w okolicach błędu statystycznego. Mimo wszystko, nikt o to nie miałby pretensji(usunięte przez administratora),daje niską podstawę, ale WSZYSCY nadrabiają to premią, której średnia realizacja jest na ponad 100%" co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. (usunięte przez administratora). Miałem nie udzielać się na portalach internetowych w sprawie tej firmy, ale uznałem, że trzeba przestrzegać ludzi (usunięte przez administratora)

Karol M
@Szymon

Dokładnie tak!!!

Szymon

(usunięte przez administratora) Mam tylko nadzieję, że ludzie pracujący w tej firmie nie poczują się dotknięci moimi komentarzami, bo 99% osób tam pracujących to na prawdę świetni ludzie, którzy zawsze służą pomocą i oczywiście są na prawdę dobrzy w swoim fachu. Sugeruję tylko ograniczone zaufanie do tego co (usunięte przez administratora)mówi na rozmowach kwalifikacyjnych. Jeżeli usłyszycie farmazony typu ,,u nas handlowcy zarabiają po 10tyś miesięcznie" poproście, żeby dał wam to na piśmie

RPH

Witam, proszę o informację na temat pracy na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy w tej firmie. Umowa o pracę czy wymagają własną działalność, jaka atmosfera, jakie zarobki.

Rafał
@RPH

Witam, Umowa o prace, służba zdrowia Lux med , atmosfera super można sprawdzić dzwoniąc do wybranego handlowca lub do firmy . Zarobki podzielone na wynagrodzenie podstawowe + prowizja. Średnie zarobki handlowca przy 100% realizacji celu to średnio około 9000-11000 zł . Zapraszamy do Współpracy .

@Rafał

Dziękuję za informację, czy te cele są faktycznie realne do wykonania? Jaki % RPH wykonuje plany w 100%?

Ewelina
@RPH

Witam. Wychodzimy z założenia, że cele muszą być realne do wykonania, ponieważ to motywuje Przedstawiciela Handlowego do pracy. W skali roku 90% handlowców te plany realizuje, więc liczby mówią same przez siebie. Dodatkowo nie ograniczamy się do samej usługi rozliczania czasu pracy kierowców. Proponujemy również usługę księgowości, kadrowo-płacową czy RODO. Jest na czym pracować :). Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam

Dziękuję za informacje

stef
@Ewelina

witam jakie auta mają handlowcy ?

Ewelina
@stef

Samochody marki Ford Focus i Hyundai i30.

@Ewelina

Bez urazy, Pani Ewelino, ale przeszłam już firmę o podobnym systemie "motywacyjnym" (swoją drogą ciężko jest wskazać obecnie, która firma nie bazuje na tego typu praktykach),więc proszę nie mydlić oczu potencjalnym pracownikom. Oczywiście stosujecie Państwo na pewno zasadę "kija i marchewki" - na początku niskie plany, aby każdy, początkujący pracownik sprostał zadaniu, a z czasem coraz to więcej, więcej i więcej, bo przecież konkurencja nie śpi. przedstawiciel handlowy, a tak naprawdę, tanowisko to powinno nosić nazwę Specjalista ds. manipulacji ludźmi, bo tylko manipulacją można dorobić się na cudzej krzywdzie, co oczywiście wyklucza posiadanie sumienia, gdyż trzeba je zostawić przed drzwiami firmy. Podstawa + premia (prowizja od sprzedaży) = atrakcyjny system motywacyjny ? Wytarty slogan; raczej demotywujący - życie w ciągłym stresie "Zrobię plan, czy nie zrobię? Wprowadzi firma program naprawczy, czy też nie? Jak pójdę na urlop, to przecież zarobię mniej". Wniosek? Praca w takim systemie to najkrótsza droga do wypalenia zawodowego.

Zirytowany
@Zdegustowana

Nieprawda !!! widzę, że na sprzedaży to raczej Pani się nie zna . Manipulacją raczej żaden porządny menadżer nie sprzedaje to po pierwsze . Ludzie którym brakuje wiedzy i doświadczenia ( myślę, że Pani brakuje ) stosują się do praktyk manipulacji i kłamstwa ( słabe ) ale taki jest niestety rynek i tak będzie w każdej branży niezależnie czy jesteśmy handlowcem czy budowlańcem. Praktyki kija i marchewki to czasy sprzed 15 lat ale pewnie można gdzieś spotkać. Stres !!! proszę ... jeżeli sobie nie radzisz ze stresem to przykre raczej wynika to z tego, że jesteśmy tylko ludźmi i mamy tendencję do odkładania a potem się stresujemy niestety. To oczywiście moje zdanie, które opieram na swojej 25 letniej praktyce w sprzedaży. Proszę wybaczyć ale mam wrażenie, że nie ma Pani co robić i pisząc te pierdoły wylewa Pni swoją frustrację nie wiadomo dlaczego !!! Tak na marginesie to jak według Pani powinien zarabiać pracownik w sprzedaży ?

@Zirytowany

Ja również mam swoje zdanie poparte doświadczeniem ... i proszę się zdecydować, bo raz przechodzi Pan na "Ty", drugim razem na "Pani". Nie zwykłam przechodzić z nieznajomymi na "Ty".

zirytowany
@Zdegustowana

Jak zwykle mało konstruktywna odpowiedź i nie na temat .

@zirytowany

"Jak zwykle mało konstruktywna odpowiedź i nie na temat" - prawda w oczy kole.

Hej, nazywam się Ania i od dwóch lat jestem pracownikiem SRW. Jak czytam „opinie” hejterów to mi wstyd .. zatem do nich kilka słów : - jeżeli nie wiesz nawet gdzie jest Wrzosowa 2 w Mikolowie to się nie wypowiadaj ; - jeżeli jesteś byłym pracownikiem naszej firmy - cieszę się, że odnalazłeś swoją wymarzoną pracę (bo odnalazłeś??) i serdecznie gratuluje! Jeśli musisz dać upust swoim negatywnym emocjom to w ogóle super - jest się z czego pośmiać :) ; - jeżeli jesteś z konkurencji - zazdrość to straszna rzecz prawda?? Wiem.. boli ... Firma SRW jest dobrym i uczciwym pracodawcą . Wdraża od podstaw na stanowiska, ktore tego wymagają . Narzędzia pracy są na wysokim poziomie . Pracodawca płaci terminowo. Jeśli komuś nie odpowiadają zarobki zawsze może zmienić pracę. Niestety (ważna uwaga do poszukujących zatrudnienia ..) trzeba mieć otwarty umysł na wiedzę .. lenie, pseudointeligenci z przerostem ego i ambicji nie zagrzeją tutaj miejsca .. (na szczęście !) Mój dział - Dział Rozliczeń składa się z najlepszych specjalistów w tej branży w tym kraju! Jest pomoc , usmiech , wsparcie merytoryczne u każdego ! To najlepsze miejsce w jakim pracowałam ! Trzymam kciuki za nasze dalsze sukcesy! :)

Nie wiem skąd "Wy hejterzy" bierzecie te wszystkie nowinki :) z perspektywy czasu i kilku lat spędzonych już w firmie mogę śmiało powiedzieć, że każdy zarabia tyle na ile się angażuje...zapraszamy do działu rozliczeń choćby po to by porównać atmosferę z perspektywy innych miejsc pracy :) od kilku lat pracownicy są stali i nie gryzą się wzajemnie :) gdyby faktycznie było tak źle to dawno nikt by tu nie pracował :) a jak widać zespół się rozròsł i co więcej firma jest liderem na rynku usług konsultingowo_doradczych więc zazdrość no cóż...niech Wam nadal ściska co ściska :)

pracownica

żenujący komentarz... cóż, niektórzy rodzą się szefami (zwłaszcza, gdy przejmują stołek, bez doświadczenia, po wpływowych znajomościach).

Pracownica

Świetna praca z dużymi możliwościami dla ambitnych :) Polecam

Roześmiana
@Pracownica

Podobno znowu Handlowcy wam uciekają (po kilku miesiącach w firmie), więc skąd opinia, że to świetna praca?

pracownica
@Roześmiana

Nie należę do działu handlowego i wypowiadam opinie tylko ze swojej perspektywy. W dziale rozliczeń pracuje się bardzo dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 97 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.