OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Damm Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Mieliscie już wypłaty za maj ? Pracownicy z magazynu Lędziny

Nowy wpis

Pracodawca

@Damm

Dzień dobry, wynagrodzenia wypłacamy zgodnie z umową do 10 dnia każdego miesiąca (chyba, że 10 wypada w sobotę lub niedzielę to wynagrodzenie wpływa na konto wcześniej). W przypadku wynagrodzenia za maj wypłaty są 10 czerwca na koncie.

Aleksander
Kandydat
 Pytanie

Czy praca jako spedytor w tej firmie pozwala na życie prywatne po zakończeniu dniówki? Lubię cieszyć się życiem a nie być ciągle w pracy. Czy istnieje taka możliwość?

Sztuczny Ben
Inne
@Aleksander

Wszystko zależy od Ciebie jak jesteś słabym spedytorem pracujesz w domu codziennie. Jak jesteś dobry pracujesz w domu tylko w sytuacji trudnej do przewidzenia.

bezprawnik
Były pracownik
 Pytanie
@Sztuczny Ben

Czyli jak ci szefowa powie, że dzisiaj byłeś słabym spedytorem to robisz w domu za darmo? Dalej nie liczą nadgodzin? Czy jak jesteś dobrym negocjatorem to sobie załatwisz odstępstwo od niewolnictwa?

Sztuczny Ben Nowy wpis
Inne
@bezprawnik

Ja spedytorem nie jestem. Znając Omegę pracujesz za darmo w domu. Masz w umowie dostępność 24h.

Kalina Nowy wpis
Inne
@Sztuczny Ben

Omg ciekawe że jest taki zapis o dostępności 24h. To jaka to jest umowa, o prace czy jakaś inna bo chyba jak o prace to muszą liczyć wtedy nadgodziny. Wgl ta firma daje umowy o prace a może stawia na mniej stabilne formy?

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Na ten moment zatrudniamy wszystkich kierowców w oparciu o umowę na działalność gospodarczą.

ITD
Kandydat
 Pytanie
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

A co z licencja, wedlug prawa mozna udostepniac licencje na transport osobie trzeciej? Bo w tym przypadku kierowca prowadzi odrebna dzialalnosc gospodarcza.

Tomi
Kandydat
 Pytanie

Słyszał ktoś czy będą przyjęcia do pracy na magazynie w Mokrzcu lub Podgrodziu?

Pracodawca

@Tomi

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu z działem HR odpowiedzialnym za rekrutację na stanowiska magazynowe: +48 14 6467326

Maleo
Pracownik
 Pytanie

Czy w omega pilzno wypłaty są według ustaleń i na czas?

Pracodawca

@Maleo

Tak, wypłaty są zawsze na czas. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wypełnienia formularza https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/#contact

Biały Wilk
Inne
@OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Za wykonaną pracę należy się wypłata. Wywiazanie sie z umowy ,czyli przelew do 10 nie jest wyczynem.Pomijam fakt ok 350zl dniowki.

Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Witam. 350 zł netto dniówki?

Biały Wilk
Inne
@Laki

Tak. Przykład 94-96€/dzień. Max stawki osiągane po 24 dniach. Koszt dzienny to 75zl przy 1800zl ZUS. Czyli 424-75=349zl/dzień.

Biały Wilk
Inne
@Laki

Ok 350zl netto /dzien. W zależności od wysokości ZUSu.

Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Dniówka jest liczona w całości nie zależnie od czasu kiedy wyjeżdżam i wracam z trasy?

anonim
Inne
@Biały Wilk

Ale to źle, że jest to ok 350 netto dniówki, ze o tym piszecie?? Macie jeszcze jakieś dodatki do tej kwoty czy to już max? Na święta tu coś dają dla kierowców może?

Biały Wilk
Inne
@Laki

Nie. Pólowa dniowki wyjazd po 18:00 I zjazd do 10:00.

Biały Wilk
Inne
@anonim

Jeżeli można znaleźć firmę która płaci więcej to jest źle. Konkurencja płaci od 370 do 450 na umowę o pracę. Kwota 350zl jest kwota przy zusie ok 1800 zł. Jeżeli płacisz 600zl to dniowka wynosi 400zl.

1
Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Trzymają się ustalonych terminów zjazdow czy przeciągają?

Biały Wilk
Inne
@Laki

Tak trzymają się terminów zjazdu. Tylko musisz im przypominać. Są tacy którym trzeba rozrysowac lub wydrukować termin zjazdu. Jak chcesz parę dni wolnego to wyślą auto którym jeździsz. Pojedzie skoczek i tutaj pojawia się problem bo nie trzymają terminu, chcesz tydzień wolnego robi się 1.5. Pomijam fakt że skoczek jeździ za 125€/dzień.

Kierowca z tej Fiyrmy
Inne
@Laki

Na początku dosyć się trzymają jednak później przeciągają jak im wygodniej .Też zależy który dział ale głównie zachod.

Świerzy kierowca
Kandydat
 Pytanie

Witam Jestem świerzo upieczonym CE jak wyglada proces przygotowawczy do zawodu w tej firmie? Wcześniej jezdziłem busem po eu i na pare tras wołałbym z kims pojechac czy jest ktos w stanie odpowiedziec na moje pytania?

Pracodawca

@Świerzy kierowca

Zapewniamy kierowcom możliwość przyuczenia poprzez organizację tras w podwójnej obsadzie. Zapraszamy do wypełnienia formularza na naszej stronie internetowej: omega-pilzno.com/strefa-kierowcy Po wypełnieniu formularza ktoś się z Panem skontaktuje i odpowie na wszystkie pytania.

Sztuczny Ben
Inne
@Świerzy kierowca

Świeży. Zależy na kogo trafisz. Bo sa różni "trenerzy".2 sprawa naczepa czy tandem.

Pan B.
Kandydat
 Pytanie

Witam, od dłuższego czasu widzę ogłoszenie na stanowisko Inspektora Bhp. Zastanawiam się czy warto aplikować. Ktoś wie, dlaczego przez dłuższy okres nie mogą nikogo znaleźć? Jak firma podchodzi do tematu bhp? Jakie są stawki w Administracji?

Pracodawca

@Pan B.

Dzień dobry, tak, to prawda: od jakiegoś czasu szukamy specjalisty ds. BHP, serdecznie zachęcamy do aplikacji ;) Wymagamy doświadczenia w służbach BHP. Priorytetami są szkolenia i wykonywanie audytów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001. Ze względu na obszar działalności firmy – cała Polska, poszukujemy osoby, która czasami będzie musiała podróżować do innych oddziałów. Bezpieczeństwa jest dla nas priorytetem.

Blackdriver
Pracownik
 Pytanie

Współpracuje z firmą Omega Pilzno i jestem zadowolony z współpracy z Tą firmą.Na co się umówisz to masz z reguły idzie się dogadać z każdą rzeczą warunki współpracy wiadomo z każdym działem są inne w zależności co się wozi i gdzie wiadomo zdarzają się gdzieś jakieś małe niezgodności lub o czymś się zapomni ale idzie się dogadać idealna firma to to nie jest ale w zasadzie która jest? ;) jeśli cenisz sobie spokój pewną prace i godny zarobek to uważam że kto chce pracować i robi to dobrze tu ma szanse się sprawdzić i liczyć na dobrą współpracę

12
Boguś
Inne
@Blackdriver

Fajnie że o tym piszesz bo to dla mnie istotna informacja. A ta negocjacja o której wspomniałeś dotyczy też zarobków? Na umowie masz stałą stawkę czy liczą się dniówki które dogadasz bezpośrednio przed robotą?

Opel omega
Pracownik
@Boguś

,z nimi się nie dogadasz na początku , będą cię sprawdzać, czy się Nadajesz A później na Głęboką wodę cię wypuszczą i Radź sobie sam do siebie, dla nich jesteś tylko numerem 1

Omega Pilzno
Pracownik
@Blackdriver

Dzień dobry @Blackdriver. Dziękujemy za przedstawienie opinii o pracy w Omedze Pilzno. @Boguś jeśli jesteś zainteresowany szczegółami pracy w charakterze kierowcy, to zachęcamy do odwiedzenia strony: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Pozdrawiamy

Katarzyna
Inne
@Blackdriver

Czyli można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony, skoro twierdzisz, że można mieć tutaj pewną pracę? Bo dla mnie pewność pracy to właśnie takie warunki, nie wiem jak dla Ciebie. Skoro zarobek jest taki godny, to może napiszesz, ile mniej więcej zarabiasz? Myślę, że wiedza na temat stawki pomoże zdecydować się wielu osobom, aby złożyć CV. Mój mąż na przykład cały czas myśli, a ja mu pomagam :P

Kierowca
Pracownik

Być może to Prawda Że W każdym dziale Pracuje Się Inaczej

Biały Wilk
Inne
 Pytanie
@Blackdriver

Ile wynosi ten godny zarobek?

Biały Wilk
Inne

Pytam Bkackdrivera o ten godny zarobek czyli przestawił kwotę. Nie napisał jakie kierunki obsługuje. Wszystko co piszę jest teorią.

OnRDE
Kandydat
@Katarzyna

Działalność jaka umowa o pracę

Marcin
Pracownik
@OnRDE

400 zł / za dobę jazdy

Pytający
Inne
 Pytanie

Cześć, mam pytanie jak wygląda praca biurowa np. w księgowości?

Mk
Były pracownik
@Pytający

Kawka placek i fajka, tyle z obowiązków

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Witam,zatrudniacie kierowców w Gdańsku? Widziałem ostatnio że macie magazyn pozdrawiam

Pracodawca

@Kamil

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z naszą ofertą, a następnie wypełnienia i wysłania formularza.

Agata
Inne
 Pytanie

Czy firma zatrudnia kobiety na stanowisko kierowca?

Pracodawca

@Agata

Tak, jak najbardziej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Drajwer
Kandydat
 Pytanie

Czy warto się przyjąć do Omegi na kierowcę ??

AJ
Pracownik
@Drajwer

Ja jestem kierowca od ponad roku w omedze i polecam bo wyplata jest na czas i jak żyje się dobrzez z dyspozytorami to masz dobrze ułożona robotę

Biały Wilk
Inne
 Pytanie
@AJ

Od ponad roku? 9 miesięcy trzeba wyjeżdżać zgadnie z umową jak świezak. Kasa na czas to żaden plus to podstawa współpracy. Zapewne masz niski ZUS i więcej Ci zostaję.

anonim
Inne

A to tutaj jeździ się po nocach lub przegina z czasem pracy? Bo nie wiem czy tak tylko sobie piszesz czy może takie sytuacje mają miejsce w rzeczywistości? Ze spedytorami da się ogólnie dogadać?

Biały Wilk
Inne
@anonim

Jeździsz jak chcesz, ale masz być na czas. Czas pracy, jazdy jest Twój. Wszystko zależy od Ciebie. Czy w Omedze czy w innej firmie jeśli coś pójdzie nie tak odpowiesz.

Miły
Inne
@anonim

Jak praktykanci ułożą robotę to trzeba jechać nocą . A po drugie to działalność

Krzysztof
Kandydat
 Pytanie

Witam mogłbyś coś wiecej powiedziec o pracy w omedze ? od dłuższego czaasu szukam informacji i raczej napotykam tylko te negatywne ...

Biały Wilk
Inne
@Miły

Dyspozytor z którym ma kontakt kierowca nie układa roboty. Najlepszy tekst "czas tranzytu pozwala dojechać na czas". Nie wiedzą tylko że wynagrodzenie nie pozwala jeździć nocą.

anonim
Inne
@Biały Wilk

A tak średnio to ile kilometrów dziennie się pokonuje? Płacone ma się od godziny/trasy czy kilometra? Jak to wygląda? Zastanawiam się nad złożeniem CV w to miejsce, stąd te moje pytania. :>

Biały Wilk
Inne
@anonim

Płacone jest z dniówki lub km. Ile km do pokonania zależy od roboty. Czasem 5km czasem 820km. Ja nie polecam. Z ostatnich ciekawostek wystawija obciazenia że jazdę innymi drogami niż Omega wyznaczyła.

1
Laki
Inne
 Pytanie
@Biały Wilk

Część. Ile z km jest płacone?

RDE Niemiec
Kandydat
@anonim

@VJ daj sobie spokój szkoda nerwów. Spedycja tak wyglada jakby dopiero sie uczyła roboty . I druga sprawa działalność

Be
Pracownik
@Miły

Po jakim czasie Można Liczyć na Awans W Omedze .i czy każdy może Liczyć. Jakie wymagania Trzeba Spełniać i z kim Najlepiej Gadać

Tomi
Kandydat
 Pytanie

Będą jakieś przyjęcia do pracy na magazynie?

Pracodawca

@Tomi

W sprawie pytań o pracę w obszarze magazynowym zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem HR pod numerem tel. 608469773.

Były
Były pracownik
@Tomi

Kolego szkoda twojego doświadczenia, kursów żeby iść za najniższą plus śmieszną premie

Misiek
Inne
 Pytanie

Witam Panowie... myślę żeby spróbować swoich sił za kierownicą właśnie w Omega Pilzno. Wyskoczyłem niedawno z munduru a co za tym idzie nie mam doświadczenia. Z tego co czytałem na forum jest możliwość przyuczenia. Moje pytanie brzmi: czy mając stałe źródło dochodu (emerytura) rezygnować z aplikowania do tej firmy???..... gdyż jak czytam własna działalność króluje jako forma współpracy z Omega Pilzno.

Niemiec
Pracownik
@Misiek

@ Misiek gdzie ty się pchasz

Misiek
Inne
@Niemiec

Zawsze chciałem jeździć, ale jakoś los pchnął mnie w mundur. Ogłoszenia z podkarpacia to tylko z doświadczeniem, ja takowego nie posiadam, czego nie ukrywam ale podejrzewam ze szybko załapie co i jak. Jazdy sie nie boje tylko chodzi o przeszkolenie i wytłumaczenie pozostałych aspektow zwiazanych z ta praca. Nie będę ściemniał po prostu do tej pory moja profesja biegunowo była odległa od kierowania tego typu pojazdami i wytłumaczenie takich rzeczy jest mi potrzebne....zawsze rzetelnie podchodzę do kazdego zajęcia więc i tutaj chciałbym mieć dobre podstawy. Nowy rozdział w zyciu....trzeba zacząć od podstaw ????....nie ma zmiłuj.

Dikson
Pracownik
 Pytanie

hej @Pracodawca czy jest szansa zatrudnić się u was jako kierowca bez doświadczenia??? Jestem świeżo po zrobieniu prawa jazdy C+E

Pracodawca

@Dikson

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym, co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Witek
Kandydat
 Pytanie

Co 350 zl dniówki?.tylko współczuć kierowcom z Omegi że za tyle jeżdżą.współczuję

Edek
Inne
 Pytanie

Prawda to że w spedycji uczą się dopiero roboty?? Nie myślę tu o spedytorach tylko o przekaźnikach co robotę dalej przekazują

Biały Wilk
Inne
@Edek

Kopiuj, wklej to już taką osobą potrafi. Mają szkolenia jak radzić sobie z kierowcami. Coś o czasie pracy. Reszta to kłamstwo i manipulacja. Więcej nie chce mi się pisać.

Zły
Pracownik
 Pytanie

@Pracodawca dlaczego kłamiecie w ogłoszeniach na stanowiska biurowe? Piszecie, że nie wymagacie dress code’u, a on obowiązuje. Nie polecam tutaj pracy, firma ostatnio powiedziała, że nie będzie kawy dla pracowników z powodu cięcia kosztów.

Kandydat
Kandydat
@Zły

Cze kierowca też ma Obowiązek Używać Drees codde va Spotkaniu

anonim
Inne
@Zły

Te cięcia kosztów jeszcze jakoś się odbijają na pracownikach? Czytam co firma ma do zaoferowania i piszą w ofercie o systemie premiowym. Jego nie ucięli? :) Interesuje mnie praca w obsłudze klienta, wiesz może jak warunki tu wyglądają? Głównie widełki? No i bardzo dużo ofert się pojawiło, w niektórych ofertach piszą o kilku wolnych etatach. Zawsze tak firma szalała z ogłoszeniami, czy jakieś zwolnienia były?

Zły
Pracownik
@anonim

Wszystkie premie są uznaniowe. Raz już była sytuacja, że Pani prezes uznała, że premii dla całej firmy nie będzie.

były
Były pracownik
@Zły

Nikt cię w firmie nie trzyma jak Ci jest tak bardzo źle i przychodzisz dla kawy do pracy to się zwolnij, albo powiedz komu trzeba prosto w twarz. Dress code a obowiązek przestrzegania zasad dobrego obyczaju - brak krótkich spodenek czy miniówek to nie dress cod a zasady ubierania zgodne z zasadami dobrego wychowania i szacunku do współpracowników. Skoro wypisujesz takie bzdury tutaj to chyba się nudzić w pracy.

były
Były pracownik
@Zły

Jak już tak wypisujesz głupoty bo się nudzisz a pracy to pisz zgodnie z prawdą. Nie było jak przyszedł covid. W czasie kiedy wszystkie firmy cięły koszty...

Szofer
Kandydat
 Pytanie

Koledzy widziałem ich ogłoszenie na krajowke z Katowic, orientuje się ktoś co to za robota i czy faktycznie warto ? Z góry dziękuję, trzeba przyznać że tabor mają w porządku i wątpię żeby tak wielka firma pozwoliła sobie na (usunięte przez administratora)

Norbi
Kandydat
 Pytanie

Przyjmują teraz do pracy na magazynie w Podgrodziu lub Mokrzcu bo właśnie wróciłem do Polski i szukam roboty tu na miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii