OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

 

Wartości fundamentalne, którymi kierujemy się w OMEGA Pilzno – Pasja, Rozwój, Współpraca, Zyski – zdefiniowały nasze działania, takie jak: Elastyczność, Lojalność, Transparentność.

Pasja

Każdego dnia z zaangażowaniem doskonalimy jakość naszych usług, a dzięki naszemu profesjonalizmowi oferujemy klientom rozwiązania idealnie skrojone do potrzeb ich biznesu. Nasi pracownicy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nowe umiejętności i aktywnie poszerzają swoją wiedzę branżową.

Rozwój

Wspólnie rozwijamy naszą markę i budujemy pozycję lidera branży transportowo-logistycznej. Nieustannie wspieramy rozwój naszego zespołu, rozwijamy ich kompetencje i w ten sposób pozwalamy efektowniej realizować ich cele zawodowe, a także przyczyniamy się do poprawy ich jakości życia.

Współpraca

Budujemy wspólne zaufanie i działamy z myślą, że razem możemy odnosić sukcesy. Relacje w OMEGA Pilzno są oparte na szacunku, odpowiedzialności i zaufaniu. Priorytetem jest wsparcie i wzajemne motywowanie się w realizacji celu, a dzielenie się wiedzą i umiejętnościami umożliwia nam szybsze osiągnięcie zamierzonego planu. Dajemy z siebie to, co najlepsze, by osiągać lepsze wyniki. Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy bierze odpowiedzialność za swoje działania i dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać cele strategiczne oraz założenia szybciej, sprawniej i lepiej.

Zysk

Zyski są naturalnym rezultatem zaangażowania naszych pracowników oraz dostarczania naszym klientom doskonałej jakości usług. Dzięki zyskom możemy rozwijać globalny biznes i inwestować w nasz rozwój. Umożliwiają one tworzenie nowych miejsc pracy, polepszenie jakości życia oraz budowanie bezpiecznej przyszłości.

Transparentność

Postępujemy uczciwie, etycznie oraz w sposób odpowiedzialny społecznie wobec siebie nawzajem, a także wobec firmy. Nie tolerujemy korupcji i nie współpracujemy z żadnymi firmami, co do których istnieje podejrzenie, że działają nieetycznie i niezgodnie z prawem. Prowadzimy uczciwy i bezstronny proces rekrutacji pracowników. Każdy ma u nas równe szanse. Zatrudniamy pracowników na stanowiska poprzez obiektywną i sprawiedliwą ocenę ich osoby. Nagradzamy ich zgodnie z osobistymi kwalifikacjami i umiejętnościami.

Elastyczność

Elastyczność sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać towary na cały świat, dzięki czemu nasza działalność mocno wpływa na integrowanie globalnego handlu. Wyprzedzamy oczekiwania naszych klientów tworząc rozwiązania przyszłości. Zmieniające się okoliczności postrzegamy jako potencjalną szansę dla większego rozwoju naszej firmy. Wspieramy rozwój naszych pracowników tak, by byli świadomi i gotowi na stawianie czoła zmianom. Wiemy, że potrafią oni utrzymywać równowagę pomiędzy różnorodnymi obowiązkami, a wyzwaniami rynku przyszłości. Cały czas się doskonalimy, będąc pewnym swoich umiejętności.

Lojalność

Zawsze działamy na korzyść firmy i jesteśmy jej ambasadorami. Traktujemy wszystkich w sposób sprawiedliwy i równy. Budujemy etyczne i bezpieczne środowisko pracy. Nie zgadzamy się na żadne zachowania, które są sprzeczne z zasadami etyki. Lojalność w kulturze organizacji OMEGA Pilzno jest elementem, który stosujemy każdego dnia i dotyczy każdego, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Działamy transparentnie, z ukierunkowaniem na dobro firmy i klienta.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.