Praca Główny Księgowy

Kraków
Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat

Opis oferty pracy:

Zadania:

Prowadzenie pełnej księgowości spółki
Nadzorowanie miesięcznego oraz procesu zamknięcia ksiąg rachunkowych
Spo rażenia spekulacyjnego oraz wydania deklaracji (CIT, VAT, JPK
i inne prawo prawo)
Współpraca z literaturą zewnętrzną (US, GUS, ZUS);
Nadzór nad ciążą rozliczeń podatkowych
Przygotowanie i kontrola budżetu
Wdrażanie proceduralne, schematów księgowo - podatek;
Koordynowanie, nadzór merytoryczny, księgowe księgowe i zarządzanie Działu Księgowości
Odpowiedzialność i reprezentacja Pracodawcy w audytach i zewnętrznych, kontrolach podatkowych.
Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i rachunkowość)
Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w Sp. z oo lub Sp. z oo sp.k. o profilu produkcyjno-handlowym,
Znajomość przepisów polskiej ustawy o rachunkowości i podatku,
Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (głownie MS Excel)
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość programu Microsoft Dynamics 365- mile widziana
Doświadczenie we wdrażaniu nowych wersji systemowych będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość spełnienia kwalifikacji przez udział w udziałach w szkoleniach
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Pakiet socjalny (m.in. pakiet medyczny, karta lunchowa, multisport, fundusz socjalnych)
Możliwość pracy w systemie HO
Pełny etat
Praca biurowa i zdalna
Główny Księgowy
Kraków
Talentuno