Opinie o OEX S.A. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OEX S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie OEX S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OEX S.A. w Elbląg

Xxx Nowy wpis
Kandydat

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej, rekruterka powiedziała że maksymalnie do końca tygodnia dostanę informacje o aplikacji. Minęły już 2 tygodnie od rozmowy i dalej zero odzewu ze strony firmy.

Administrator Nowy wpis

Co sądzisz o atmosferze w firmie OEX Cursor? Ile można tam zarobić?

Pierniczek

Chciałabym Was ostrzec przez grupą OEX, a szczególnie przed ich działem reklamowym wsparcia sprzedaży Cursor. Niewykwalifikowani idioci, na których stanowiskach lepiej poradziłyby sobie małpy. Śmierdzące lenie i perfidni kłamcy. Nie polecam tam pracować, jakbyście szukali pracy w agencji reklamowej.

Zostaw merytoryczną opinię o OEX S.A. - Elbląg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma OEX S.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Konsultant/-ka ds. sprzedaży w salonie telekomunikacyjnym, Żary - Kwiecień 2024
  • Brand Master, Mońki - Kwiecień 2024
  • Kierownik salonu sprzedaży w punkcie telekomunikacyjnym, Żary - Kwiecień 2024
  • Specjalista ds. sprzedaży pożyczki gotówkowej – praca na rzecz Banku Handlowego S.A., Warszawa - Kwiecień 2024
  • Specjalista ds. sprzedaży pożyczki gotówkowej – praca na rzecz Banku Handlowego w Warszawie S.A., Łódź - Kwiecień 2024
  • Recepcjonistka / Recepcjonista - Pracownik sekretariatu , Warszawa - Kwiecień 2024
  • Doradca Klienta (marki Śnieżka), Leszno - Kwiecień 2024
  • Europhone: Kierownik salonu sprzedaży w punkcie telekomunikacyjnym , Żary - Marzec 2024
  • Brand Master – Koncern Tytoniowy, Piotrków Trybunalski - Marzec 2024
  • Account Executive, Warszawa - Marzec 2024

Czy pracujesz w firmie OEX S.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w OEX S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OEX S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130