QualitySite

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o QualitySite

Maku Nowy wpis

W mojej ocenie praca jaką oferuje qualitysite jak na początek jest ok. Natomaist nie jest to praca, ktora mialaby zastąpić 'etatową' pracę. Natomiast żeby sobie weekendowo dorobić to jak najabrdziej polecam, bo sam już tak lece 4 miesiąc.

Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Hej, napiszcie prosze wprost. Czy firma gwarantuje ms realnie tyle zlecen, zeby wyciagnac 2000pln? To jedno z wazniejszych pytan. Prosze, niech kazdy kto tu wchodzi napisze ile lacznie zrobil badan, w jakim czasie i ile lacznie juz tu zarobil. Bedziemy miec baze i odniesienie, kazdemu mysle, ze przyda sie taka informacja. Ja mam poki co 60 brutto za pierwsza w Banku

Majkel Nowy wpis

Praca jak praca. :) po zrealizowaniu kilku badań moge rzec, że jakiś mega fajerwerków nie ma, bo wynagrodzenie jest adekwatne do tego co się robi i tyle. Natomiast wspołprace pewnie co jakiś czas sobie będę kontynuował.

Mysteryshopper Nowy wpis

Po realizacji pracy jako Tajemniczy Klient mogę polecić każdemu kto chce sobie dorobić do swojego stałego dochodu. Wykonałem póki co 3 badania dot. Banków i dość gładko poszło.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Qualitysite.pl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jaja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Czesc, na stronie widnieje informacja, ze otrzymuje sie do 20 zlecen/ms. Czyli srednio mozna zarobic ms ok6000 Czy to realne informacje? Ile max udalo Wam sie zarobic w przeciagu miesiaca?

Aga

trochę się obawiałam, ale mogę przyznać juz po badaniu, że firma ma zachowane wszelkie standardy bezpieczeństwa jeśli chodzi o dane osobowe. Samo badanie wykonywało się dość przyjemnie i na szczęście była ta pomoc u opiekuna, bo z 1 kwestią miałam problem.

@Ola

Świetna praca dodatkowa, dzięki której w prosty sposób można sobie dorobić do budżetu.

Michał
@@Ola

a ile da się dorobić miesięcznie?

Ola
@Michał

ok 2000 zl to na pewno, bo koleżanka, która mnie poleciła póki co zrobiła 6 badań, bo zaczęła dużo wcześniej ode mnie ;)

Tomi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Polecam współpracę . Samo badanie dość proste. Pozdrawiam Panią Oktawie, która miała do mnie sporo cierpliwości i dziękuje za pomoc w realizacji!

@W.A

Dzięki jasno przedstawionej instrukcji badanie jest bardzo łatwe do wykonania, można je wykonać w dowolnym momencie w ciągu dnia co ułatwia pogodzenie innych obowiązków.

Kazik

Łatwe i przyjemne badanie, nie pochłaniające zbyt wiele czasu. Polecam i pozdrawiam ;)

Aga

Badanie nie zajmuje sporo czasu i łatwo jest połączyć je z pracą oraz uczelnią (nawet w okresie zaliczeń). Jestem na tak! :D

Tori

Po współpracy mogę powiedzieć, że odbyłem dość miły kontakt. Następnie rozmowa rekrutacyjna, która była dość krótka, ale konkretna. Zacząłem realizować badanie wg wytycznych i miałem stały kontakt z rekruterem co było na duży plus w porównaniu do innych tego typu firm, z tego względu, że zdarzało się, że trzeba było o coś dopytać i tu tą pomoc miałem. Badanie wykonałem dość szybko, poza kilkoma pytaniami problemów nie było. Przelew otrzymałem zgodnie z terminem w umowie, a w tej branży to różnie bywało... Także pewnie skusze się jeszcze na jakieś badania... :)

Angel

Ile się czeka na wynagrodzenie po ukończonym zadaniu .. zadanie oddane w kwietniu dziś 23.06 a tu cisza .. czas mają do 27. No ale nawet nie ma maila czy wszystko jest dobrze

Ania
@Angel

dzisiaj dostałm info, ze jak badanie ukończone zostało w kwietniu to maksymalnie do 27 maja jest rozliczenie. Info żadnego nie są w stanie jeszcze podać, bo system aktualnie weryfikuje badania z kwietnia, ale jutro powinni mieć wsyztkie raporty

Pracownik 176
@Ania

Daj proszę znać jak dostaniesz wynagrodzenie bo ja też czekam.

Angel
@Pracownik 176

Napisz również czy masz jakiegoś maila Boję się, że zostaniemy (usunięte przez administratora) .

Ania
@Pracownik 176

W piątek juz dostałam oraz została zaproszona do aplikowania do kolejnych badań ;)

Robert
@Angel

W piątek otrzymałem informację o pozytywnej weryfikacji i we wtorek miałem już przelew.

Max

Jak dla mnie git. Na uczelni więcej teraz wolnego czasu to można podziałać z audytami. 2 badania zrobione!

Foli

Badanie zrobione dość szybko, chwilę musiałam poczekać na weryfikację, ale przelew zrobili następnego dnia.

Pawel

Duży plus za uproszczona rozmowę rekrutachjna i jasne instrukcje.

Pracownik 01

Czy ktoś z państwa popełnił jakiś błąd i nie otrzymał wynagrodzenia? Czy wynagrodzenie jest oczywiście?

Byly pracownik
@Pracownik 01

Z dziewczyną jak realizowaliśmy to nie zrobiliśmy połowy badania, bo musieliśmy wyjechać do Niemiec, ale dogadaliśmy się i mamy zamiar dokończyć po powrocie

SZUBIdubi

Co jeśli zrezygnuje się przed wypełnieniem tych 4 ankiet?

SZUBIdubi
@SZUBIdubi

I czy nie kradną danych czy coś?

Worker
@SZUBIdubi

u mnie w umowie nie ma żadnych opłat za rezygnację. Jak mają kraść dane jak podaje się je dobrowolnie na umowie? Natomaist jeśli masz na myśli te dane co w banku podajesz to nikt ci ich nie ukradnie, bo podajesz je na stronie banku, wiec są bezpieczne

Moinia

Można zrezygnować bez konsekwencji

A.
@Moinia

W jaki sposób można zrezygnować? Czy trzeba wysyłać jakieś wypowiedzenie umowy?

Kasia

Dlaczego chcesz zrezygnować?

Tiko
@A.

Tak, standardowo wysylasz wypowiedzenie i nie musisz nawet żadnego powodu podawac

hit
@A.

tak, wypwoeidzenie się wysyła. Zawsze masz 14 dni jak zawierasz umowy na odległość. Natomiast mi powiedzieli podczas rozmowy rekrutacyjnej, ze nawet po upływie tych 14 dni mozna umowę wypowiedzieć w przypadku każdego badania, jeśli współpraca sie nie spodoba.

Ewa
@Worker

No nie wiem ..przeciez Quality ma dostep do tych kont - nie ma opcji ze ktos dokona jakichs operacji finansowych w naszym imieniu z tych kont? Wezmie kredyt, zrobi debet, itp.?

Winiu
@Ewa

no co Ty... nie mają żadnego dostępu. Jak moga miec dostęp jak konta, które tworzysz Ty na stornie banku? Rozmawiałem z nimi na ten temat i takiego dostępu prawnie nie moga mieć, bank niemoglby im dać, bo jest RODO i byłyby to niezgodne z prawem

Marta

Moja opinia jest najbardziej pozytywna, ale po kolei... rozmowa rekrutacyjna jak najbardziej na plus. Po podpisaniu umowy dostajemy dokładne wytyczne jak mamy przystąpić do badania. W przypadku badania banków, należy założyć konto dedykowane do badania na swoje dane i w przypadku badania podstawowego nie bierzemy karty do konta i nic nie trzeba płacić. Logujemy się, i wypełniamy ankiety. W części rozszerzonej badania, należy otworzyć kolejne konta w innych bankach i poczekać, aż przyjdzie karta do konta. Na bieżąco miałam kontakt ze osobą, która mnie rekrutowała, dopytywałam o różne rzeczy, otrzymywałam odpowiedzi. Współpracę zaczęłam końcem listopada, sukcesywnie badanie zostało przeprowadzone, przez "problemy" z jednym z banków ostatecznie badanie zakończyłam na początku grudnia 2023. Rozliczenie badania powinno nastąpić do 27 stycznia 2024, a otrzymałem je wcześniej, bo 15 stycznia 2024 r. Na koniec otrzymałam instrukcję zamknięcia kont jak to zrobić krok po kroku. Współpracę mimo niewielkich turbulencji z jednym bankiem oceniam bardzo dobrze.

MAja
@Marta

Czy przychodziły fizyczne karty? Lub jakakolwiek poczta fizycznie?

Roni
@Marta

u mnie podobnie, natomiast za ostatnie badanie wypłacili mi 14.03., wiec tez nie tak źle, ale wiadoomo czym szybciej tym lepiej ;)

Marta
@MAja

Tak, przychodzily

Kasia
@Marta

dla mnie również bardzo znaczące były wytyczne co należy zrobic krok po kroku :)

Adam
@MAja

Fizycznie przyszedł do mnie kurier z umową (gdyż takie rozwiązanie wybrałem) oraz karty do kont w bankach dodatkowych. Z banków podstawowych wszystko załatwiłem elektronicznie, bez kart i kurierów ;)

@aneta
@Marta

A z jakim bankiem miałaś problem?

@aneta
@@aneta

Velo Bank

@HK

Wykonywanie badania było proste dzięki szczegółowej instrukcji i można było do niego przystąpić o dowolnej porze dnia, co dla mnie było ogromnym plusem.

Zostaw merytoryczną opinię o QualitySite - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w QualitySite?

Zobacz opinie na temat firmy QualitySite tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 210.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QualitySite?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 173 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QualitySite?

Kandydaci do pracy w QualitySite napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QualitySite
Przejdź do nowych opinii