Centrum Obsługi Klienta w Łodzi będące własnością jednego z czołowych operatorów sieci komórkowej T-Mobile poszukuje nowych pracowników. Kto ma szansę na zatrudnienie w siedzibie przy ulicy Żeligowskiego 8/10?

T-Mobile operator sieci komórkowej

Firma T-Mobile jest doskonale znana w Polsce jako operator telefonii komórkowej GSM. Początkowo funkcjonowała ona w naszym kraju pod nazwą Era, ale Polska Telefonia Cyfrowa, będąca jej właścicielem, po 15 latach działalności zdecydowała się na zmianę nazwy handlowej na międzynarodową markę jedynego udziałowca Deutsche Telekom. Tak pojawiła się na polskim rynku sieć T-Mobile, która obecnie obsługuje ponad 12 mln klientów indywidualnych i biznesowych.

Tysiące ludzi na terenie całego kraju pracują w salonach T-Mobile, głównie jako handlowcy i specjaliści ds. obsługi klienta oraz konsultanci. Obecnie firma szuka nowych pracowników do swojego Centrum Obsługi Klienta w Łodzi.

Szansa dla konsultantów na stałą posadę

Oferty pracy w łódzkim centrum T-Mobile dotyczą głównie konsultantów, którzy będą docelowo zajmować się sprzedażą i obsługą abonenta. Oprócz nich na zdobycie zajęcia mają szansę analitycy, specjaliści od zarządzania kadrami oraz specjaliści ds. zarządzania jakością.

Łącznie T-Mobile chce stworzyć w Łodzi nawet 300 nowych miejsc pracy, w wyniku czego centrum po rozbudowie ma zatrudniać ponad 1200 osób. Dzięki temu zyska piątą pozycję wśród wszystkich Centrów Obsługi Klienta w regionie. Po dokonanych zmianach i poszerzeniu kadry firma T-Mobile będzie plasowała się w pierwszej dwudziestce największych pracodawców województwa łódzkiego. 

T-Mobile przyjmie zarówno osoby zainteresowane pełnym wymiarem godzin, jak i chcące pracować dorywczo. Kandydaci mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny. Prognozowana płaca oferowana na stanowiskach pracy w T-Mobile ma być wyższa od średniej rynkowej nawet o 25-30 proc.

Decyzja o rozbudowie Centrum Obsługi Klienta T-Mobile w Łodzi była podyktowana rosnącymi oczekiwaniami klientów sieci. Łódź stwarza też duże możliwości pozyskania dobrych pracowników – z doświadczeniem i wysokimi kompetencjami. Rekrutacja trwa, a potencjalni kandydaci  mogą składać aplikacje. Wkrótce rozpoczną się także rozmowy kwalifikacyjne z osobami, które spełniają wymagania rekrutacyjne stawiane przez T-Mobile.