Wkrótce firma ZF TRW, producent i dystrybutor systemów bezpieczeństwa, który obsługuje niemalże wszystkich największych producentów motoryzacyjnych na całym świecie, uruchomi swoje centrum inżynieryjne elektroniki w Łodzi. Pracę znajdą tam przede wszystkim inżynierowie.

Firma ZF TRW się rozwija

ZF TRW jest firmą posiadającą oddziały w 20 krajach na całym świecie. Dotychczas w Polsce największy był oddział w Częstochowie. Wkrótce dołączy do niego Łódź, gdzie ZF TRW wynajęła biura o powierzchni prawie 2,4 tys. mkw w pierwszym z dwóch biurowców w kompleksie Symetris Business Park, znajdującym się przy al. Piłsudskiego 86. Centrum nie zostało jeszcze uruchomione, ale planuje zatrudnić do pracy w Łodzi blisko 200 inżynierów.

Przykładowe oferty pracy w Łodzi w ZF TRW

Wśród aktualnych ofert pracy w Łodzi, w których autorem jest firma ZF TRW znajduje się między innymi ogłoszenie dla specjalisty ds. baz danych. Od kandydatów wymaga się ukończenia studiów wyższych na kierunku mechanika, elektryka i elektronika samochodowa, informatyka lub pokrewnym. Konieczna jest biegła znajomość języka angielskiego, doświadczenie w programowaniu w takich językach jak Java, SQL i VBS, czy dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel. Mile widziane będzie posługiwanie się dodatkowo językiem niemieckim czy znajomość: MeasX X-Crash, NI Diadem oraz AMS JBeam. Na kandydatów czeka umowa o pracę, pakiet relokacyjny, prywatna opieka medyczna, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz szeroki pakiet dodatkowych benefitów.

ZF TRW do pracy w Łodzi będzie rekrutował Inżynierów testowania w dziale elektronicznym. Od kandydatów pracodawca wymaga ukończenia studiów wyższych o kierunku elektronika, inżynieria oprogramowania, informatyka lub pokrewne, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, znajomości architektury mikrokontrolerów czy też programowania w języku C/C++ oraz w językach skryptowych. Ponadto kandydat powinien umieć posługiwać się sprzętem laboratoryjnym, znać obwody elektroniczne oraz mieć wiedzę z zakresu systemów wbudowanych. Na pracowników czekają ciekawe benefity, prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny, możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz dodatek relokacyjny.

Wśród innych ofert pracy w Łodzi w ZF TRW można wymienić pracę na stanowisku Programisty C++ w Dziale Algorytmów Poduszek Powietrznych, czy System Simulation Engineer. Niebawem pojawią się niewątpliwie kolejne ogłoszenia dotyczące możliwości podjęcia pracy w Łodzi w nowo powstałym centrum inżynieryjnym ZF TRW.