Międzynarodowa firma Ensono, która ma siedzibę w Gdańsku, będzie zmieniać swoją lokalizację. Przeprowadzka do gdańskiego Garnizonu planowana jest na początek 2019 roku. W związku z tym Ensono chce powiększyć swoją załogę do 150 pracowników. Kogo poszukuje?

Firma Ensono

Ensono jest międzynarodową firmą z branży IT, która specjalizuje się w hybrydowych rozwiązaniach z zakresu nowoczesnych technologii informacyjnych. Przedsiębiorstwo wynajmuje biuro w budynku Gamma w Gdańsku. Ma jednak w planach zmianę siedziby i otwarcie nowego biura w kompleksie Garnizon, aby kontynuować rozpoczętą ekspansję na Trójmiasto, a nawet na całe województwo pomorskie. Do tego celu potrzebna jest jednak elastyczna i komfortowa przestrzeń biurowa, która w przyszłości ma stać się atutem i wizytówką firmy Ensono.

Garnizon to jedna z najbardziej reprezentatywnych lokalizacji na biurowej mapie Trójmiasta. Kompleks ten ma doskonałe połączenie z innymi częściami Gdańska, dlatego jest atrakcyjnym miejscem do pracy także dla pracowników.

Kogo będzie zatrudniać firma Ensono?

Ensono informuje, że wraz z przenosinami swojego biura do gdańskiego Garnizonu będzie chciało zatrudnić nowych pracowników. Szansę na pracę mają zdolni, utalentowani i doświadczeni informatycy z realnymi umiejętnościami praktycznymi. Obecnie Ensono chce przyjąć w swoje szeregi specjalistę na stanowisko 2nd Line Infrastructure Support Engineer.

Pracownik na stanowisku drugiej linii wsparcia dla infrastruktury technicznej będzie zapewniał pomoc dla klientów firmy Ensono. W pracy będzie korzystać z platformy zarządzania usługami klienckimi. Ma za zadanie skutecznie zarządzać połączeniami przypisanymi do poszczególnych osób w zespole i całą komunikacją z klientem, w pełni zgodnie ze standardami jakości obsługi. Zespół wsparcia tzw. drugiej linii odpowiedzialny jest za utrzymanie i ulepszanie usług, które firma Ensono dostarcza swoim klientom.

Zgłaszając się do kierownika zespołu, nowy pracownik stanie się częścią zespołu wsparcia drugiej linii, wspierającego infrastrukturę krytyczną dla misji klientów firmy Ensono oraz zapewniającego responsywną i wyjątkową usługę wsparcia dla wydarzeń i zgłoszeń klientów. Korzystając z najlepszej w swojej klasie platformy zarządzania usługami klienckimi, będzie skutecznie zarządzać połączeniami przypisanymi do kolejki zespołu i całą komunikacją klienta, zgodnie z procesami związanymi z obsługą klienta.

Pracownicy Ensono, zgłaszający się do rekrutacji na wspominane stanowisko, mogą liczyć na wsparcie szkoleniowe ze strony pracodawcy, który organizuje dla nich szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Kandydat na pracownika drugiej linii wsparcia powinien odznaczać się dobrą znajomością branży IT, rozumieć podstawy adresowania TCP, IP, podsieci i routingu, znać terminologię sieci i umieć rozwiązywać problemy z DNS-ami. Firma wymaga też podstawowego rozpoznania w VMware, znajomości cloud computingu oraz technicznej infrastruktury serwerów IT. Wymagane jest też co najmniej roczne doświadczenie w pracy na pierwszej linii.