Jesteś osobą, która sprawnie programuje, ale chcesz rozwijać się także w obszarach analizy biznesowej, mapowania procesów, pracy z klientem czy zarządzania projektami? Praca konsultanta programisty ERP może być dla ciebie strzałem w 10! Sprawdź, co cechuje karierę wdrożeniowca systemu ERP i jakie kompetencje są niezbędne na start. Dołącz do zespołu IT.integro – strategicznego Partnera Microsoft Dynamics 365 w Polsce, aplikując na: kariera.integro.pl!

Co konsultant programista ERP umieć musi?

Jedną z najważniejszych umiejętności jest oczywiście programowanie – najlepiej w C#, C, czy C++. W IT.integro korzystamy z języka AL., dedykowanego rozwiązaniu, które wdrażamy. To jego na samym początku współpracy uczymy pracowników. Konsultant programista ERP musi też dobrze znać się z repozytorium kodu (preferowany Git) oraz korzystać z Visual Studio Code. Jakie jeszcze narzędzia znajdziesz w naszym stosie technologicznym? Docker, AzureDevOps, PowerShell, SQL, Markdown do wspomagania tworzenia dokumentacji i Jira do zarządzania projektami oraz zadaniami service desk.

Nie tylko programowanie. Doskonal z nami kompetencje biznesowe!

Konsultanci programiści ERP każdego dnia mają okazję współpracować z klientami. Dlatego komunikatywność i proaktywne podejście do zadań to ważne umiejętności, które cały czas możesz u nas doskonalić.

Różne etapy projektu wdrożeniowego systemu ERP to też różne wyzwania – od analizy biznesowej, w trakcie której konsultant może prowadzić warsztaty z zespołem wdrożeniowym na temat mapowania procesów, po szkolenia dla użytkowników kluczowych lub końcowych. Dlatego wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych to must-have na Twojej przyszłej ścieżce kariery.

English is easy

English is cool. Podobnie, jak praca konsultanta programisty ERP, który uczestniczy w międzynarodowych projektach na całym świecie. Dlatego dobra znajomość języka angielskiego jest kolejną kluczową umiejętnością. Wynika z komunikacji z klientami różnych narodowości, a także ze środowiska rozwoju technologii – najbardziej jakościowe materiały są w nim bowiem dostarczane właśnie po angielsku. Każdy dodatkowy język to oczywiście dodatkowa zaleta. W IT.integro prowadzimy projekty wdrożeniowe systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central już w 60 krajach, dlatego Twoje zdolności językowe na pewno zostaną docenione!

Pójdziesz w stronę biznesową czy programistyczną?

Jeśli dołączysz do nas jako konsultant programista ERP, możesz być pewny, że będziesz kroczył po przejrzystej ścieżce rozwoju.

„Jako firma z ponad 30-letnim stażem na rynku technologii, wiemy w jaki sposób wspierać nasze zespoły w doskonaleniu kompetencji miękkich i twardych. Szkolimy wewnętrznie i zewnętrznie, a także umożliwiamy konsultantom ukierunkowanie kariery zgodnie z ich preferencjami – w stronę biznesową lub programistyczną. To dla obu stron niezwykle ważne, żeby dawać pracownikom możliwie jak największą swobodę w doskonaleniu się w obszarze, w którym czują się dobrze”.

Marta Krześlak, Specjalista ds. HR w IT.integro

Wstąp w szeregi Złotego Partnera Microsoft

Dołączysz do nas? Zostań konsultantem programistą ERP w jednym z 4 miast – Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie lub Krakowie. Dowiedz się więcej o swojej przyszłej karierze i aplikuj na stronie: kariera.integro.pl!

Oceń artykuł
5/5 (1)