Colori Sabina Krzemińska

Sosnowiec

Opinie o Colori Sabina Krzemińska

anonim 2011-09-03 23:54:37
Ja nie polecam tam pracy! Wszyscy są mili ale do czasu! Nie ma utargów(bo nie ma ludzi) [usunięte przez moderatora] totalna! Pensina marna a wymagania... Drodzy pracodawcy: JAKA PŁACA TAKA PRACA!!!
tak 2012-02-23 13:08:58
Ciągła rotacja personelu sprzedawców nie świadczy dobrze o Firmie. Widziałam w Katowicach ogłoszenie o pracy wiszące ciągle przez trzy miesiące i za każdym razem szukali na inny punkt, więc coś jest na rzeczy.
ona 2013-08-19 08:00:14
brak wypłaty na czas upominanie się o wypłatę co miesiąc pracowałam i nie polecam miały dużo punktów a teraz może maja z 5 sklepików a co do ogłoszeń to standard nawet przed likwidacją sklepu potrafią szukać pracownika bo niema kto stać na punktach
fajfus28su 2014-02-17 18:52:38
a ja tam prcowałam i nie mam zastrzeżeń. no chyba że ktos ma tyle ambicji żeby całe życie przepracować w sklepiku z ozdobam to nich narzeka na rotacje. mnie dali doświadczeni i praktyke. praca prawie zadna, bo nic nie trzba robic oprócz sprzedania kilku gumek, to za to co mi płacili to i tak sie opłacało. zawsze sie mozna było dogadać w sprawie grafiku. i kieronictwo bardzo miłe.
Zostaw swoją opinię o Colori Sabina Krzemińska - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colori Sabina Krzemińska