Eurobud Chajewscy Sp.j.

Starogard Gdański

Opinie o Eurobud Chajewscy Sp.j.

sokolowski 2014-03-26 23:18:13
TATA - wlasciciel BUC , SYNOWIE - nieudacznicy uwazajacy sie za bogow dzieki kasie TATUSIA , placa minimum plus cos tam pod stolem. Ciezko sie pracuje bo miec imbecyli za szefow to tragedia. Jezeli cos im nie wychodzi tzn nie maja kontrachentow bo juz sa dosc znani na rynku to z dnia na dzien wywalaja pracownikow. W zimie standardowo jestes wywalany z roboty na sezon znowu sobie zbieraja kadre
34
kiedys pracujacy 2016-08-20 20:18:10
Zawsze znajda się jelenie i dzięki temu ta firma jeszcze prosperuje !
2
Zdenerwowany klient 2017-06-29 15:58:59
Kompletny brak kompetencji w realizacji zamówień. Na całą budowę budynku z zelbetu, można na palcach jednej ręki policzyć, ile razy zamówiony beton przyjechał na czas. Standardowe opóźnienia to ok 2h. Kłamią, że gruszka już wyjechała, że zaraz powinna być, albo, że mają awarię na węźle, a po rozmowie z operatorem gruszki okazuje się, że żadnej awarii nie było, a on przez ostatniego 3h (czas oczekiwania na beton) obskoczył jedno zamówienie. Nie polecam, a wręcz odradzam współpracę z takim "węzłem". Śmiech na sali.
Szczęściarz 2017-07-14 19:38:39
Ta firma to jakieś nieporozumienie. Kierowcy pracują często po 16h. Na umowie najniższa krajowa a do koperty reszta. Podpisują dwie listy obecności. Jedna po 8h dla Państwowej Inspekcji Pracy a druga do wypłaty. Zdarza się, że trzeba pracować 24h i jaśnie pan Maciek z klanu nawet słowa Dziękuję nie powie. I jeszcze z łaską zamówi jakieś jedzenie. Ludzie ochodzą i przychodzą następni i jeszcze dzięki temu jakoś się kręci.
Zostaw swoją opinię o Eurobud Chajewscy Sp.j. - Starogard Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurobud Chajewscy Sp.j.