Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

Zabrze

Opinie o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych

normal 2012-01-04 21:22:13
chyba nie o tej firmie mówisz kolega
poza prezesem i jego bratem których interesuje muzyka (a nie projekty z branży telekomunikacyjnej), kierownikiem biura projektów który skończył szkołę handlową i nie posiada uprawnień do projektowania nie ma w tej firmie nic
dodam tylko że przemiał pracowników ta firma ma lepszy niż nie jedna kopalnia miału
7
Biały Jeż. 2012-04-19 09:17:46
Witam.
Ta firma to jedne wielkie DNO.
3
Były jeleń 2012-05-12 19:27:21
Przemiał firma ma faktycznie duży, ale to ze względu na to że większość po paru miesiącach i tak szuka innej pracy. Na rozmowach jest wszystko pięknie, ale życie jest życiem. Ja nie polecam tej firmy, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) - tylko trochę szkoda czasu.
2
mlody 2012-11-17 22:48:13
firma jest ok szefostwo tez ok pracuje juz w tej firmie kilka lat i jest dobrze pozdrawiam
2
Surykatka 2017-01-24 16:32:51
Co wy klepiecie za bzdury, pracowałam w tej firmie kilka dobrych miesięcy i moge powiedzieć ze wszystko jest jak najbardziej OK, pan prezes ok, przełożonego też miałam ok bo chłopina pomaga jak może ale nie kazdy potrafi tą pomoc wykorzystać i tu już my jako pracownicy mamy problem. Jak najbardziej polecam tego pracodawcę!! Swoją pracą można naprawdę wiele w tej firmie osiągnąć i zarobić a osoby które takie bzdury piszą to należą raczej do nierobów, leniów śmierdzących i nieudaczników !!! wychodzących z założenia że czy się siedzi czy się leży 2000 się nalezy, opanujcie się bo te czasy nie wrócą !!! i weźcie się do roboty jak pracujecie lub macie zamiar podjąć prace w tej firmie. POLECAM!!
1
naiwna 2017-02-16 17:53:27
Tobie się chyba pomyliły firmy... Pracowałam tam i powiem tyle, szkoda marnować czas. Dyrektor wiedzy technicznej nie ma wcale, o ile na sprawach urzędowych jako tako się zna to na technicznych rozwiązaniach nic a nic. Na telekomunikacji zna się jedynie kierownik robót - wykonawca i do niego się dzwoniło pytać o szczegóły. Jeżeli chodzi o branżę elektroenergetyczną nikt w tej firmie nie ma o tym pojęcia. Dziewczyna na którą spadły pierwsze projekty dzwoniła po innych firmach dowiadywać się co i jak zrobić. Aż żal było patrzeć i słyszeć wymówki, że przecież " kabel to kabel" i ma sobie z tym poradzić. Co do nieróbstwa o którym piszesz - sama zostawałam po godzinach i pracowałam w domu, z moich rąk wyszła większość projektów i co - nic. Zero premii, zero podwyżki - bo nie ma pieniędzy. Jak mają być pieniądze skoro braliśmy projekty, których nikt inny nie chciał i z reguły nie były one wgl. do zrealizowania. Pan prezes miły człowiek ale miałam wrażenie, że praca biura średnio go interesuje. W firmie brakuje kogoś kto ma wiedzę techniczną - prawdziwego projektanta z uprawnieniami żeby wspierał swoim doświadczeniem młodą kadrę. Nie można tworzyć biura projektowego zatrudniając tylko i wyłącznie młode dziewczyny po studiach ( podczas mojej pracy tam, tak właśnie było). Szkoda tracić czas na to żeby nie zarobić ani się nic nie nauczyć.
1
Wstyd się przyznać 2017-02-22 20:51:23
Dyrektor firmy jest świetny - w mydleniu oczu ! Jak ktoś się wybiera na rozmowę o pracę to powiem tylko tyle "nie wierz osobie która jest zbyt miła". Dowiesz się że dużo zarobisz (najniższa krajowa :D ), firma się rozwija ( owszem, kosztem robienia z siebie dosłownie idioty bo nie masz się kogo poradzic). W przeciągu poltora roku pracowało tam ponad 10 osób ( aktualnie chyba pracuje 3 :D ), średni wiek ludzi którzy są zatrudniani to około 25 lat i mniej ( fajny młody zespół tylko jak taki młody zespół który cały czas rotuje ma coś konkretnego zdziałać jak nie ma się od kogo uczyć :) prosta odpowiedz , nic ) chcesz pojechać na szkolenie to nakazują ci podpisać papierek że jak nie przepracujesz dwa lata to musisz firmie zwrócić kasę :D ogólnie...Taki zarcik, cytując oczywiście dyrektora firmy telekomunikacyjnej "....A światłowód to takie coś co wygląda jak włosy na głowie których ja już nie mam..:D " NIE POLECAM ! ! !
2
monalisa 2017-04-14 09:04:25
Pracowałam w tej firmie i gdybym jej nie znała- może bym uwierzyła w powyższe komentarze. Odnoszę wrażenie, że osoby które negatywnie piszą nie są szczere wobec samych siebie! Jak ktoś wyżej napisał- nie chciało się uczciwie pracować najwyraźniej, stąd pożegnanie z firmą. Owszem, w większości młody zespół ale na dzień dobry z nastawieniem "dopiero skończyłam/em studia i mnie się należy kilka tysi wynagrodzenia". Jeszcze niewiele potrafię, nic nie pokazałem- ale się należy". Wiem, że jest możliwość zarobienia dobrej premii- ale na to trzeba pracować a nie przyjść i odbębnić swoje i nic więcej od siebie. Szkolenia- pracodawca nigdy nie miał problemu z wysyłaniem pracowników na szkolenia. Nie ma się co dziwić, że chciał się także zabezpieczyć i pracownik musiał podpisywać "lojalkę". Widocznie już było kilku , którzy zrobili sobie za pieniądze firmy uprawnienia i szkolenia a zaraz potem się zwolnili. .No ludzie, trochę samokrytyki wobec siebie !
1
Zostaw swoją opinię o Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śląsk-Tel S.A. Gliwickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych