Sport-Vita Bartłomiej Wójciak

Gliwice

Opinie o Sport-Vita Bartłomiej Wójciak

Bartłomiej Wójciak 2012-03-07 11:55:20
Widzę, że właściciel portalu wpisuje sam opinie. Nigdy nie pracowała u nas osoba o imieniu Helena, która jeszcze dodatkowo pisze o sobie w rodzaju męskim, żenujące. Sugeruję czytelnikom portalu zwrócić uwagę na wiarygodność również innych informacji.
1
narciarz13 2012-07-12 15:22:32
Nie polecam. Byłem z ta firmą we Włoszech i miałem apartament nad dyskoteką a agent nic mi wtedy o tym nie powiedział. Kolejna firma z serii pośredników w sprzedaży ofert. Piloci z małym doświadczeniem i nie znają języka włoskiego. Autokar Lux - dla mnie to był normalny autokar.
1
dziunia 2014-01-28 12:01:25
nie polecam Sport Vita, wręcz przestrzegam przed tą firmą, ludzie nie kompetentni, nieprzyjemni. Byłam uczestnikiem wyjazdu do Włoch, ludzie traktowani byli jak przysłowiowe bydło (nie za takie pieniądze)
1
maiki123 2015-04-13 20:37:58
totalna porażka beyłem na nartach w aprice nic oprócz tego że godzina odjazdu się zgadzała w autobusie nie było pilota tylko kierowcy którzy nie znali nawet nazw chotelu ale to nie z ich winy póżniej dosiadła się nadmuchana panienka którą wszyscy denerwowali nie polecam lepiej dać parę groszy więcej i pojechać z normalnym biurem a nie z takim chłamem.
Zostaw swoją opinię o Sport-Vita Bartłomiej Wójciak - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sport-Vita Bartłomiej Wójciak